Vitesse heeft niet eens van VVV gewonnen.quote:Op zondag 21 april 2013 14:05 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk. Ze staan 2-2 tegen VVV... Zelfs PEC heeft daar van gewonnen
Dat kost ze nu dan ook het kampioenschapquote:Op zondag 21 april 2013 14:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Vitesse heeft niet eens van VVV gewonnen.
Waarbij Feyenoord vanmiddag de genadeslag toe gaat dienenquote:Op zondag 21 april 2013 14:06 schreef Rickazio het volgende:
[..]
Dat kost ze nu dan ook het kampioenschap
mwa nee, feyenoord en PSV zouden het ook zonder hveen wel laten afwetenquote:
Uhm.. ja. oke.quote:Op zondag 21 april 2013 14:08 schreef Rickazio het volgende:
[..]
Dat zegt genoeg, zelfs zonder die lange periode dat Bony weg was dus
Mja, dat is waar.quote:Op zondag 21 april 2013 14:08 schreef Rickazio het volgende:
[..]
mwa nee, feyenoord en PSV zouden het ook zonder hveen wel laten afweten
quote:Op zondag 21 april 2013 14:08 schreef Rickazio het volgende:
[..]
Dat zegt genoeg, zelfs zonder die lange periode dat Bony weg was dus
Ook een ergernis aan VVV soms?quote:Op zondag 21 april 2013 14:11 schreef Shreyas het volgende:
Laten we hopen dat Twente snel nog even een goaltje maakt
Nee, maar als Feyenoord vandaag verliest, dan staat het nog maar 3 punten voor op Twente (als die dus wint vandaag). Het zou best kunnen dat Feyenoord ook punten laat liggen ADO bijvoorbeeld en in dat geval neemt Twente die laatste wedstrijd tegen PSV nog serieus, als Twente dus nog 4e kan worden. Anders laten ze die wedstrijd gewoon lopen, want Twente zet liever Ajax, Feyenoord en Vitesse een hak dan PSV.quote:
Ik denk dat de spelers van Twente graag willen winnen van PSV.quote:Op zondag 21 april 2013 14:15 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Nee, maar als Feyenoord vandaag verliest, dan staat het nog maar 3 punten voor op Twente (als die dus wint vandaag). Het zou best kunnen dat Feyenoord ook punten laat liggen ADO bijvoorbeeld en in dat geval neemt Twente die laatste wedstrijd tegen PSV nog serieus, als Twente dus nog 4e kan worden. Anders laten ze die wedstrijd gewoon lopen, want Twente zet liever Ajax, Feyenoord en Vitesse een hak dan PSV.
Wat een onzin weer. Twente gunt het PSV al helemaal niet.quote:Op zondag 21 april 2013 14:15 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Nee, maar als Feyenoord vandaag verliest, dan staat het nog maar 3 punten voor op Twente (als die dus wint vandaag). Het zou best kunnen dat Feyenoord ook punten laat liggen ADO bijvoorbeeld en in dat geval neemt Twente die laatste wedstrijd tegen PSV nog serieus, als Twente dus nog 4e kan worden. Anders laten ze die wedstrijd gewoon lopen, want Twente zet liever Ajax, Feyenoord en Vitesse een hak dan PSV.
quote:Op zondag 21 april 2013 14:18 schreef Tyron het volgende:
[..]
Ik denk dat de spelers van Twente graag willen winnen van PSV.
Als er voor Twente niets meer op het spel staat, oftewel ze worden zowel met een nederlaag als overwinning tegen PSV vijfde, dan gaan die spelers gewoon lekker een weekje eerder met vakantie en is het prijs schieten voor PSV.quote:Op zondag 21 april 2013 14:18 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Wat een onzin weer. Twente gunt het PSV al helemaal niet.
Weekje eerder op vakantie gaat het niet worden vanwege playoffs dan toch?quote:Op zondag 21 april 2013 14:19 schreef Shreyas het volgende:
[..]
[..]
Als er voor Twente niets meer op het spel staat, oftewel ze worden zowel met een nederlaag als overwinning tegen PSV vijfde, dan gaan die spelers gewoon lekker een weekje eerder met vakantie en is het prijs schieten voor PSV.
Hebben ze dus een week langer de tijd om zich daarop voor te bereiden, lekker het eerste elftal even rust gunnenquote:Op zondag 21 april 2013 14:20 schreef Tyron het volgende:
[..]
Weekje eerder op vakantie gaat het niet worden vanwege playoffs dan toch?
Gewaagde uitspraak.quote:Op zondag 21 april 2013 14:20 schreef Tchock het volgende:
Als VVV hier een punt pakt lijkt me het lot van Willem II wel bezegeld.
Zou mooi zijnquote:Op zondag 21 april 2013 14:19 schreef Shreyas het volgende:
[..]
[..]
Als er voor Twente niets meer op het spel staat, oftewel ze worden zowel met een nederlaag als overwinning tegen PSV vijfde
Willem 2 kan nog 3x winnen?quote:Op zondag 21 april 2013 14:20 schreef Tchock het volgende:
Als VVV hier een punt pakt lijkt me het lot van Willem II wel bezegeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |