in de zomer vind ik een lange broek te veelquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:44 schreef Xeor het volgende:
[..]
Valt opzich wel mee, de broeken zijn wel lekker luchtig
die is geestelijk niet meer helemaal lekker?quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:44 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
hier komt in de supermarkt altijd een oud vrouwtje in d'r badjas binnenlopen
Had ooit eens een spijkerbroek aan en bleef toen hangen, onder mijn knie tot me kruis helemaal opengescheurd, kwam mijn baas met een nietmachine aan zodat ik de dag door kon komenquote:
Ik mag geen 3/4 of een korte broek aan op mijn werk.quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:45 schreef gianni61 het volgende:
[..]
in de zomer vind ik een lange broek te veel
Koek Koekquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:44 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
hier komt in de supermarkt altijd een oud vrouwtje in d'r badjas binnenlopen
ik ook nietquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:46 schreef Xeor het volgende:
[..]
Ik mag geen 3/4 of een korte broek aan op mijn werk.
quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:45 schreef gianni61 het volgende:
[..]
die is geestelijk niet meer helemaal lekker?
Ja dat denk ik... Geen idee. Komt dan binnenwandelen en het eerste wat ze doet is zo'n gratis kopje koffie halenquote:
Ik moet zomers op mijn werk een lange broek aan..quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:45 schreef gianni61 het volgende:
[..]
in de zomer vind ik een lange broek te veel
ik snap echt het nut van die gratis koffie niet.quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:51 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
[..]
Ja dat denk ik... Geen idee. Komt dan binnenwandelen en het eerste wat ze doet is zo'n gratis kopje koffie halenMisschien rolt ze gewoon direct uit bed de AH binnen
Dat, graag zo snel mogelijk ook..quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:52 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik snap echt het nut van die gratis koffie niet.
waarom zou ik koffie willen gaan drinken tijdens het boodschappen doen. ik wil gewoon mn lijstje afwerken en richting de kassa..
heb meestal wel een kar nodig. probeer maar 1 of max 2 x per week boodschappen te doen. dan vind ik zo'n mandje niet handigquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:53 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Dat, graag zo snel mogelijk ook..
Pak dan ook nooit een karretje, met karretje irriteer ik me namelijk altijd enorm aan de mensen die niet doorlopen of de kar midden in het pad laten staan ofzo..
Bah, dat is ook triest danquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:49 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik ook niet
en als ik naar sommige klanten moet kan ik fijn nog een werkpak aantrekken. das lekker zweten bij 30 graden
Vast wel, misschien is ze niet helemaal 100% meerquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:51 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
[..]
Ja dat denk ik... Geen idee. Komt dan binnenwandelen en het eerste wat ze doet is zo'n gratis kopje koffie halenMisschien rolt ze gewoon direct uit bed de AH binnen
Ik ookquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:52 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Ik moet zomers op mijn werk een lange broek aan..
ja, heb daar 1 keer gestaan vol in de zon en dan verplicht: werkschoenen+broek+jas met lange mouwen+ helm+veiligheidsbril+handschoenen.quote:
Ik ook niet. Er staat hier ook nog een tafel en een bankje bij waardoor het vooral een soort mini hangplek is geworden voor bejaarden en scholieren.quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:52 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik snap echt het nut van die gratis koffie niet.
waarom zou ik koffie willen gaan drinken tijdens het boodschappen doen. ik wil gewoon mn lijstje afwerken en richting de kassa..
ja, net de mensen die je echt in je winkel wil hebben dusquote:Op vrijdag 19 april 2013 10:00 schreef CherryOnTop het volgende:
[..]
Ik ook niet. Er staat hier ook nog een tafel en een bankje bij waardoor het vooral een soort mini hangplek is geworden voor bejaarden en scholieren.
quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:59 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ja, heb daar 1 keer gestaan vol in de zon en dan verplicht: werkschoenen+broek+jas met lange mouwen+ helm+veiligheidsbril+handschoenen.
zweet liep in straaltjes bij iedereen onder de helm uit
en van het terrein gegooid wordenquote:
Precies.quote:Op vrijdag 19 april 2013 10:02 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ja, net de mensen die je echt in je winkel wil hebben dus
trouwens: bejaarden die boodschappen op zaterdag of om 5 uur smiddags
Schuif veenlijk!! werkende mensen moeten nu hun eten halen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |