niet MEER?quote:Op vrijdag 19 april 2013 08:40 schreef Clicks_nl het volgende:
[..]
Misschien zit daar dan het 'probleem'. Die kinderwens is er absoluut niet meer bij mij.
ja. Andromache. van Hektor. Googlen.quote:Op vrijdag 19 april 2013 08:42 schreef Kreator het volgende:
Ben ik trouwens de enige die continu Androgyne leest ipv Andromache?
Ah duidelijkquote:Op vrijdag 19 april 2013 08:54 schreef Clicks_nl het volgende:
De korte versie: met m'n ex tot aan (mislukt) IVF traject gegaan, ondertussen zelf ook dichter bij de 40 dan bij de 30, dus het leeftijds argument van Andromache snap ik heel goed.
Misschien was m'n opmerking ook wel heel kort door de bocht, maar valt me gewoon op dat als je duidelijk maakt dat kinderen wat mij betreft geen optie is, veel vrouwen direct afhaken.
Een vrouw zwanger maken zal het probleem ook niet zijn.quote:Op vrijdag 19 april 2013 08:56 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Ah duidelijkbegrijpelijk ook
Alhoewel het voor ene man een stuk langer door kan gaan allemaal...
En nu nummers uitgewisseld?quote:Op vrijdag 19 april 2013 08:58 schreef Kreator het volgende:
Ik was een reallife chickie aan het hosselen vd week, die mij alle signalen gaf en toen ineens vaag werd (typisch...). Zei ze gisteravond: 'ik hoopte dat ik even vaag kon blijven want ik heb zaterdag een date maar ik vind jou ook interessant'.. Thx...
Die had ik al. Dat scheelt. En ik heb het cool gespeeld, dus ik ben ongetwijfeld nog wel in de picture als die date niks wordt.quote:
begrijpelijkquote:Op vrijdag 19 april 2013 08:54 schreef Clicks_nl het volgende:
De korte versie: met m'n ex tot aan (mislukt) IVF traject gegaan, ondertussen zelf ook dichter bij de 40 dan bij de 30, dus het leeftijds argument van Andromache snap ik heel goed.
Misschien was m'n opmerking ook wel heel kort door de bocht, maar valt me gewoon op dat als je duidelijk maakt dat kinderen wat mij betreft geen optie is, veel vrouwen direct afhaken.
Dat is waar ja....quote:Op vrijdag 19 april 2013 08:58 schreef Clicks_nl het volgende:
[..]
Een vrouw zwanger maken zal het probleem ook niet zijn.
De vraag is wel wat voor vader je kunt zijn. En het beeld van een 40er met kind is niet het beeld van de vader die ik wilde zijn.
Ik heb dan eigenlijk nog liever categorie 1quote:Op vrijdag 19 april 2013 08:26 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Op Lexa/RP zijn er ook 2 categorieën vrouwen als je zoals ik tussen de 25-30 zoekt:
- Alleenstaande vrouw met kind
- Zeer reislustig type die alles van de wereld heeft of wil zien
Ik snap best dat je dat niet meer wilt. Toch wil je niet weten hoeveel mensen van rond de 40 nog aan de eerste beginnen.. Tegenwoordig is 40 niet meer de 40 van 20 jaar geleden denk ik.quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:02 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Dat is waar ja....
Ik vind mijn pa al oud (hij is 64, ik 28)...
Kloptquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:06 schreef Sannne het volgende:
[..]
Ik snap best dat je dat niet meer wilt. Toch wil je niet weten hoeveel mensen van rond de 40 nog aan de eerste beginnen.. Tegenwoordig is 40 niet meer de 40 van 20 jaar geleden denk ik.
Ik hou ook van reizen, ook verre, actieve reizen etc.... Maar iemand die het zo prominent neerkwakt... dat soort types heb ik ervaring meequote:Op vrijdag 19 april 2013 09:06 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ik heb dan eigenlijk nog liever categorie 1
Die super reislustige types sla ik standaard over omdat ik zelf daar niks mee heb, 2 weken vakantie per jaar vind ik al veel. Sla ook wel eens een jaar helemaal over.
Het is ook een persoonlijk iets, het is namelijk mijn beeld. Maar om inderdaad even met Andromache mee te gaan. Elkaar leren kennen, samenwonen, etcquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:06 schreef Sannne het volgende:
[..]
Ik snap best dat je dat niet meer wilt. Toch wil je niet weten hoeveel mensen van rond de 40 nog aan de eerste beginnen.. Tegenwoordig is 40 niet meer de 40 van 20 jaar geleden denk ik.
Kan ik me prima voorstellen hoor als je er zo over denkt, dat je dan eerder een vrouw met al een kind neemtquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:29 schreef Clicks_nl het volgende:
[..]
Het is ook een persoonlijk iets, het is namelijk mijn beeld. Maar om inderdaad even met Andromache mee te gaan. Elkaar leren kennen, samenwonen, etc
Dan praat je dus al gauw over een jaar of drie?
Ben ik dus al inderdaad over de 40
Gek genoeg (of niet) is voor mij een vrouw die al een kind heeft minder een issue.
ik snap t ook niet echtquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:10 schreef Kreator het volgende:
Ik snap niet dat kinderen zo'n enorm issue is bij iedereen. Als ik de keus heb, wil ik het liefst iemand die 'eventueel wel kinderen wil misschien'. Maar als ze er 1 heeft en ze is verder net zo perfect als Allison Brie, dan so be it. Wil ze geen kinderen, ook prima.
Het is voor mij ieg niet 1 van de grote levenskwesties. Kennelijk voor de rest van de wereld wel.
Neemt? Heb je voor mij het adres waar ze in het schap liggen dan?quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:35 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Kan ik me prima voorstellen hoor als je er zo over denkt, dat je dan eerder een vrouw met al een kind neemt
Je kiest er bewust voor.. dus ja dan neem je een kind. De stap daarvoor .. dat is het krijgen van het kind (mits onbewust)quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:37 schreef Clicks_nl het volgende:
Neemt? Heb je voor mij het adres waar ze in het schap liggen dan?
Kan ik nog kiezen daar?
Ik neem die beslissing ook niet voor iemand, maar heb hem wel voor mezelf genomen.quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:37 schreef Ynske het volgende:
[..]
ik snap t ook niet echt
voor mij is iemand niet meteen afgeschoten als hij al kinderen heeft
wat ik wel lastig vind is als iemand anders voor mij de beslissing gaat maken dat er geen kinderen meer komen. dat is een beslissing die je samen neemt in mijn ogen als je een relatie hebt
Ik merk wel dat ik dan minder enthousiast ben op Paiq. Heb nu wel contact met iemand met een kind. Maar daar ben ik toch minder happig op (met name vanwege alle verantwoordelijkheid, gezeik met ex, etc etc). Kinderen zelf heb ik niks tegen.quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:37 schreef Ynske het volgende:
[..]
ik snap t ook niet echt
voor mij is iemand niet meteen afgeschoten als hij al kinderen heeft
wat ik wel lastig vind is als iemand anders voor mij de beslissing gaat maken dat er geen kinderen meer komen. dat is een beslissing die je samen neemt in mijn ogen als je een relatie hebt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |