Wat een rare reactie van je vk skippy. Je moet ze toch kunnen bellen met zorgen over je zwangerschap en klachten?quote:Op donderdag 18 april 2013 13:11 schreef ProjSkippy het volgende:
[..]
De HA is dicht op donderdagmiddag (}:|) en de vk is voor dit soort dingen alleen 's morgens tussen 08.30 en 9.30 bereikbaar. Daar buitenom staan ze niet te springen als je belt. Merkte ik vorige week.
Jup. Tussen 08.30 en 09.30. Daar buitenom alleen bereikbaar voor echte spoed etcetera. Je moet het mij ook niet vragen. Ze zitten met z'n drieeen in de praktijk, dus het lijkt mij dat ze best op meer tijdstippen vragen kunnen beantwoorden. Maar dit kreeg ik de vorige keer te horen.quote:Op donderdag 18 april 2013 13:14 schreef -mandy- het volgende:
[..]
Wat een rare reactie van je vk skippy. Je moet ze toch kunnen bellen met zorgen over je zwangerschap en klachten?
Ik bel!quote:Op donderdag 18 april 2013 13:16 schreef GotC het volgende:
Goed zo Skip! Als je klachten hebt, kun je toch moeilijk wachten tot zij bereikbaar zijn?Hoop dat je je snel beter voelt iig.
Hier goed nieuws! M'n jaarcontract wordt met nog een jaarcontract verlengdContract loopt 1 augustus af en ik ga rond 1 september met verlof, dus vond het nogal spannend
De mijne ook.quote:Op donderdag 18 april 2013 13:19 schreef Spirit82 het volgende:
Volgens mij is het wel normaal dat ze beperkt bereikbaar zijn, maar dat "alleen voor spoed" wordt ook wel enger gemaakt dan het is. Mijn vk drukt me echt altijd op het hart om vooral te bellen, mocht ik me zorgen maken.
Hormonenquote:Op donderdag 18 april 2013 13:30 schreef Hilzillah het volgende:
Gelukkig niks geks Skip, maar ik zit hier wel plaatsvervangend giftig te zijn om de opmerking van de heks...
Ik ben geinspireerd en heb nu muntendropquote:Op donderdag 18 april 2013 13:33 schreef Spirit82 het volgende:
Nou! Verplicht aan de drop dan maar! Wat een straf
quote:Op donderdag 18 april 2013 13:33 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Hahahaha ik heb er idd maar even een editje onder gezet.
Pfffquote:Op donderdag 18 april 2013 13:27 schreef ProjSkippy het volgende:
Ben ik weer!
Het moest "geen gewoonte worden om buiten de tijden om te bellen", maar ze heeft me wel te woord gestaan.
Medische indicatie voor drop. Altijd goedquote:Volgens haar is het puur mijn bloeddruk en moet ik vooral in beweging blijven etcetera, hoe beroerd ik me ook voel. En continu blijven eten, sowieso om de twee uur en eerder als er eerder behoefte is. Suikers moest ik niet naar binnen gaan werken volgens haar. Zouten wel. En drop. Voor wat ik haar nu vertelde had ze al wel het idee dat ik genoeg eet, maar ze beveelde dus wel nog drop aan.
Verder kon de lage bloeddruk geen kwaad en kunnen ze er weinig aan doen. Afspraak hoefde dan ook niet vervroegd te worden. En het kan zijn dat niets het beter gaat maken, want een lagere bloeddruk hoort bij zwanger zijn en daar kun je goed beroerd van worden volgens haar. Gewoon doorgaan was het beste.
Haaaaaa! Bananenschuimpjes heb ik ook een periode per zak weggewerktquote:Op donderdag 18 april 2013 13:40 schreef Hilzillah het volgende:
Ik wil nu dus drop... En bananen schuimpjes van de Hema.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |