Woah nice!quote:Op donderdag 18 april 2013 22:55 schreef Murdera het volgende:
http://r.weavesilk.com/?v=4&id=lbi5sa9hdg
Ik zou hem zo op mijn arm laten tattooeren.
Stiekem zijn ze ook uit dezelfde fabriek. Ze draaien overuren, plakken een ander logo erop en op die manier krijgen ze meer geld.quote:Op donderdag 18 april 2013 22:02 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Dat is best goedkoop voor zo'n ding, en heb gehoord dat die Chineze dingen sowieso even goed zijn als Samsung e.d
Uitprinten en op groot vel laten maken en ophangenquote:Op donderdag 18 april 2013 22:55 schreef Murdera het volgende:
http://r.weavesilk.com/?v=4&id=lbi5sa9hdg
Ik zou hem zo op mijn arm laten tattooeren.
Nog niet eens zo'n sdlecht ideequote:Op donderdag 18 april 2013 23:06 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Uitprinten en op groot vel laten maken en ophangen
4quote:
Dat zijn pittige dillema's. Herken ik nog wel jaquote:Op donderdag 18 april 2013 23:10 schreef Studeur het volgende:
verdomme ik wil blowen maar dat hele pokkestuk tegen de wind in fietsen
quote:Op donderdag 18 april 2013 23:11 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Gespierd bij vrouwen is echt zo lelijk
Meestal wel, er zijn enkele schaarse uitzonderingen.quote:Op donderdag 18 april 2013 23:11 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Gespierd bij vrouwen is echt zo lelijk
Waarom bedenk je je dat nooit eerder op de dag?quote:Op donderdag 18 april 2013 23:10 schreef Studeur het volgende:
verdomme ik wil blowen maar dat hele pokkestuk tegen de wind in fietsen
quote:Op donderdag 18 april 2013 23:11 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Dat zijn pittige dillema's. Herken ik nog wel ja
Doen, des te fijner is de beloning
deed ik wel maar vanmiddag had ik hetzelfde dilemmaquote:Op donderdag 18 april 2013 23:12 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Waarom bedenk je je dat nooit eerder op de dag?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |