jawel man die is fucking gestoord, gaat heen en weer racen en dan bovenop d'r broer springen en die blijft dan echt zo stom naar d'r kijken en dan sprint zij weer weg en springt tegen de muur aan en vice versa.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:58 schreef wolvendagen het volgende:
In de winter is ze wel zo'n laidback loser.Maar doet pumpkin niet spelen
?
quote:Op woensdag 17 april 2013 21:59 schreef Gorzalka het volgende:
Haha dWc, die foto van je zoon die je net op Facebook zet!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 17 april 2013 21:59 schreef Gorzalka het volgende:
Haha dWc, die foto van je zoon die je net op Facebook zet!
TeringSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Doet ze ook wel eens starecontest?quote:Op woensdag 17 april 2013 21:59 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
jawel man die is fucking gestoord, gaat heen en weer racen en dan bovenop d'r broer springen en die blijft dan echt zo stom naar d'r kijken en dan sprint zij weer weg en springt tegen de muur aan en vice versa.Om een hoekje kijken met grote zwarte ogen en dat je dan terugkijkt en dan doet ze prrrrr en rent weg
uitdagen en zo. Genius is dat.
Brabo creep (Kri) zingt Nights in White Satin voor mij.
de muur springt tegen haar aan?quote:Op woensdag 17 april 2013 21:59 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
jawel man die is fucking gestoord, gaat heen en weer racen en dan bovenop d'r broer springen en die blijft dan echt zo stom naar d'r kijken en dan sprint zij weer weg en springt tegen de muur aan en vice versa.
Nee zij maakt een aanloop en springt dan vanaf de achterkant zo op m'n rug/schouder als ik op mn bureaustoel zit en dan rent ze fucking hard weg, en dat een paar keer.quote:Op woensdag 17 april 2013 22:02 schreef wolvendagen het volgende:
Doet ze ook wel eens starecontest?Om een hoekje kijken met grote zwarte ogen en dat je dan terugkijkt en dan doet ze prrrrr en rent weg
uitdagen en zo. Genius is dat.
Wat.quote:Op woensdag 17 april 2013 22:03 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Nee zij maakt een aanloop en springt dan vanaf de achterkant zo op m'n rug/schouder als ik op mn bureaustoel zit en dan rent ze fucking hard weg, en dat een paar keer.
Wat ik wel leuk vond, ik scheen een keer met dat laserlampje op de wang van mn moeder zonder dat ze het doorhad, dus die kat sluipt op de achterkant van de bank en geeft d'r inene een smack op d'r wang.quote:
lelijke moedervleksenquote:Op woensdag 17 april 2013 22:05 schreef wolvendagen het volgende:
[ afbeelding ]
Deze chicka is trouwens Belgisch. Omdat ze hier wel eens voorbij komt. Weet je.
quote:
idunoquote:Op woensdag 17 april 2013 21:50 schreef Gorzalka het volgende:
HAHAHAHA, echt, vanaf 0:38, I can't! Hij komt verderop weer aan het woord.
Lijkt er wel intens veel opquote:Op woensdag 17 april 2013 22:06 schreef wolvendagen het volgende:
[ afbeelding ]
Deze wel dus.Dacht dat da dezelfde was
.
quote:Op woensdag 17 april 2013 22:05 schreef wolvendagen het volgende:
[ afbeelding ]
Deze chicka is trouwens Belgisch. Omdat ze hier wel eens voorbij komt. Weet je.
quote:Op woensdag 17 april 2013 22:06 schreef wolvendagen het volgende:
[ afbeelding ]
Deze wel dus.Dacht dat da dezelfde was
.
Acteur?quote:
C´mon son.quote:
Naamquote:Op woensdag 17 april 2013 22:11 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Exactly.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hmmm, beetje rare kop op andere foto's.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |