Barcode op het kaartje geeft toegang als die barcode al gescanned is dan kom je er niet in.quote:Op woensdag 17 april 2013 21:11 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Nou ja, ik ga er van uit dat het wel gewoon legit is enzo.
Heb gemaild met de 013, maar die kunnen het niet nagaan
Met andere woorden, gewoon ervoor zorgen dat we op tijd bij de 013 zijnquote:Op woensdag 17 april 2013 21:38 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Barcode op het kaartje geeft toegang als die barcode al gescanned is dan kom je er niet in.
Ja ga voor de deur liggenquote:Op woensdag 17 april 2013 21:44 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Met andere woorden, gewoon ervoor zorgen dat we op tijd bij de 013 zijn
gaat hard dit jaar...quote:Op woensdag 17 april 2013 23:06 schreef arucard het volgende:
Kaartjes worden ondertussen al voor 80 aangeboden
Voor 3/4 dagen?quote:Op woensdag 17 april 2013 23:06 schreef arucard het volgende:
Kaartjes worden ondertussen al voor 80 aangeboden
Da's wel heel goedkoop zegquote:
Dat was te verwachtenquote:Op woensdag 17 april 2013 23:51 schreef arucard het volgende:
The Obelisk is ook weer van de partij
http://theobelisk.net/obelisk/2013/04/16/euroventure-2013-pt-1/
quote:Op donderdag 18 april 2013 00:21 schreef Bosbeetle het volgende:
Goede roadburn voorbereiding hier.. badjas, biertje, luisterend naar maria mena
quote:
quote:I am still fragile
I am still hopeless
I'm not perfect
But I am free...
And I am fragile
I am hopeless
I'm not perfect
But I am free...
'Cause I am fragile
I am hopeless
I'm not perfect
But I am free
ditquote:Op donderdag 18 april 2013 08:23 schreef Trashcanman het volgende:
Ik ga ook gewoon lekker rondjes lopen.
Die kreuzen? Maar das meer punk, black breath was vorig jaar erg fijn idd!quote:Op donderdag 18 april 2013 09:54 schreef Ringel-S het volgende:
Zeg, wat is eigenlijk de Trap Them of Black Breath van dit jaar op het festival? Vind het altijd wel een fijne afwisseling.
Die Kreuzen is meer de Doom van dit jaar iddquote:Op donderdag 18 april 2013 09:55 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Die kreuzen? Maar das meer punk, black breath was vorig jaar erg fijn idd!
oh wacht asphyx natuurlijk
Asociaal van hem dat hij je zomaar wakker maakt.quote:Op donderdag 18 april 2013 11:36 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Ik ben wat later, heb door mijn wekker heen geslapen en werd wakker door arucard die heel de tijd aan de deur belde
Mwa, stel je voor dat de eerste 3 bands had gemist!quote:Op donderdag 18 april 2013 11:46 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Asociaal van hem dat hij je zomaar wakker maakt.
Het had me denk ik ook niet lang meer kunnen boeien hoor.quote:Op vrijdag 19 april 2013 01:50 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Vraag me trouwens af hoe psychedelic warlords verder was, toen we er stonden vond ik het niet zo geweldig klinken, met betrekking tot volume enzo.
Eetdebacle? Hebben we iets gemist?quote:Op vrijdag 19 april 2013 01:53 schreef Darkestrah het volgende:
Ohja, Gehenna.. door jouw eetdebacle kon ik geen Herder-shirt kopen.
Ik vond Maserati tof, maar ik val er toch een beetje over dat de halve band er niet wasquote:Op vrijdag 19 april 2013 01:52 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Het had me denk ik ook niet lang meer kunnen boeien hoor.
En hoe cheesy de act ook was, ik vond Primordial stiekem nog best leuk.Maserati was geweldig, en Herder vond ik ook weer erg goed. Lekker veel energie, ook vanuit de band zelf.
Hij had eten besteld en realiseerde zich toen dat zijn portemonnee nog in zijn jaszak zat.quote:Op vrijdag 19 april 2013 01:54 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Eetdebacle? Hebben we iets gemist?
Gewoon online besteld?quote:Op vrijdag 19 april 2013 01:55 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Hij had eten besteld en realiseerde zich toen dat zijn portemonnee nog in zijn jaszak zat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ah zo, ik dacht alquote:Op vrijdag 19 april 2013 01:56 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Nee meng, die Turk tegenover de Cul de Sac.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |