Huuuuuuquote:Op dinsdag 16 april 2013 17:56 schreef Isabeau het volgende:
Ik dacht eerst dat je bedoelde tussen de bladzijden van het boek
Die paarse is helemaal lekkerquote:
Als de helft van het communicatieteam in Amsterdam ontslagen wordt kan je er ook niet veel van verwachten, althans als je het over jouw werk hebt.quote:Op dinsdag 16 april 2013 18:13 schreef TAV74 het volgende:
Communicatie.. ik weet niet wie het uitgevonden heeft, maar het concept werkt nauwelijks in de praktijk
Daar zou het ook zomaar beter van kunnen wordenquote:Op dinsdag 16 april 2013 18:25 schreef golfer het volgende:
[..]
Als de helft van het communicatieteam in Amsterdam ontslagen wordt kan je er ook niet veel van verwachten, althans als je het over jouw werk hebt.
heh. In mijn nieuwe huis heb ik geen afzuigkap (wel direct boven gaspit centrale afzuiging met twee standen, en raam naast gaspit) en ik heb de grillpan nog niet durven proberen.quote:Op dinsdag 16 april 2013 19:10 schreef Pietverdriet het volgende:
Net hamburgers op de grill gemaakt, doe ik ook nooit meer, pffff wat een rook en walm.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grillen (BBQ) doe ik buiten, net als friturenquote:Op dinsdag 16 april 2013 19:14 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
heh. In mijn nieuwe huis heb ik geen afzuigkap (wel direct boven gaspit centrale afzuiging met twee standen, en raam naast gaspit) en ik heb de grillpan nog niet durven proberen.
Misschien nog ooit motorloze afzuigkap laten installeren en connecten aan de centrale afzuig.
Ik vind een afzuigkap een irritant geluid veroorzaken als je met mensen zit te eten ja... net als de vaatwasser. Maar ja.. luchtjes en troep is ook zowatquote:Op dinsdag 16 april 2013 19:14 schreef Stereotomy het volgende:
heh. In mijn nieuwe huis heb ik geen afzuigkap (wel direct boven gaspit centrale afzuiging met twee standen, en raam naast gaspit) en ik heb de grillpan nog niet durven proberen.
Misschien nog ooit motorloze afzuigkap laten installeren en connecten aan de centrale afzuig.
Als je zit te eten ben je toch klaar met koken?quote:Op dinsdag 16 april 2013 20:28 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik vind een afzuigkap een irritant geluid veroorzaken als je met mensen zit te eten ja... net als de vaatwasser. Maar ja.. luchtjes en troep is ook zowat
Je doet het buiten zeg je, moet kunnen hoor.quote:Op dinsdag 16 april 2013 19:10 schreef Pietverdriet het volgende:
Net hamburgers op de grill gemaakt, doe ik ook nooit meer, pffff wat een rook en walm.
Half-openkeuken die grenst aan het eetgedeelte, dus na het koken blijft de afzuigkap altijd nog een tijdje aan.quote:Op dinsdag 16 april 2013 20:30 schreef Pietverdriet het volgende:
Als je zit te eten ben je toch klaar met koken?
Of je brandt wat wierook. Mijn moeder deed dat tegen de geur van gebakken vis. Ik lachte me suf! Mijn mam is zo ouder dan hippies!quote:Op dinsdag 16 april 2013 21:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Half-openkeuken die grenst aan het eetgedeelte, dus na het koken blijft de afzuigkap altijd nog een tijdje aan.
Waar en wanneer kunnen wij als groupies jouw optreden al gillend en schreeuwend en flauwvallend komen bewonderen?quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:45 schreef FutureFairytale het volgende:
Gerepeteerd en kledingsetjes gepast van 19u tot 21.15u vnv. Morgen bij iemans thuis nog een uurtje en dan is het wel goed. Kan mn eigen nummers niet meer horen
Haha, a.s. donderdag in het Winston Churchill hotel in Rijswijk. Tijdens de Fashion Awards treed ik om 20.30u opquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:52 schreef golfer het volgende:
[..]
Waar en wanneer kunnen wij als groupies jouw optreden al gillend en schreeuwend en flauwvallend komen bewonderen?
Niet echt maar als ex-sollicitant kreeg ik een hekel aan de vraag 'waarom denk jij geschikt te zijn voor ons bedrijf?' Ten eerste hou ik er niet van mezelf op te hemelen, ten 2e ken je een bedrijf bijna nooit zo goed dat je precies weet waarom jij geschikt ben.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:58 schreef PdeHoog het volgende:
Morgen een dagje sollicitatiegesprekken voerenVrijdagochtend nog een keer
Iemand tips?
Stel eens niet van die cliché-vragen waar mensen alleen cliché-antwoorden op gevenquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:58 schreef PdeHoog het volgende:
Morgen een dagje sollicitatiegesprekken voerenVrijdagochtend nog een keer
Iemand tips?
quote:Op dinsdag 16 april 2013 19:39 schreef Sunnythesun het volgende:
Hihi wat is een forum soms toch leuk..
Dat vind ik echt de meerwaarde van het internetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Andere mensen ontmoeten die soms heel ver weg wonen en dan heel gastvrij zijn
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
DAT....is een vraag die ik eigenlijk niet zo boeiend vindquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:14 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Niet echt maar als ex-sollicitant kreeg ik een hekel aan de vraag 'waarom denk jij geschikt te zijn voor ons bedrijf?' Ten eerste hou ik er niet van mezelf op te hemelen, ten 2e ken je een bedrijf bijna nooit zo goed dat je precies weet waarom jij geschikt ben.
Maar ben misschien wel de enige hierin.
Succes iig!
quote:Op dinsdag 16 april 2013 23:23 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Stel eens niet van die cliché-vragen waar mensen alleen cliché-antwoorden op geven(noem je 3 sterkste/zwakste punten en eens met FFT!) Sollicitaties nodigen sowieso uit tot liegen. "Waarom wil je deze baan graag?" Nou...omdat ik al een tijd werkloos ben en domweg een inkomen wil hebben en me in allerlei neppe bochten wil wringen om deze baan toch maar te krijgen!
Ooit iemand aangenomen die zei héél flexibel te zijn en dat idd ook 2 maanden proeftijd was. Daarna nooit meer een collega gehad die zo rigide was
Inhoudelijke vragenquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:27 schreef PdeHoog het volgende:
![]()
Ik had net al bedacht maar gewoon op de inhoud te gaan en die oppervlakte-vragen weg te laten. Ik denk dat ik een sterk idee heb van wat voor iemand ik wil. Dat worden dus vragen als "We gaan nieuwe smartphones uitrollen. Hoe pak je het aan?", "Hoe ver ga je om gebruikers te helpen, ook als je weet dat er nog een shitload aan ander werk ligt" etc.
En misschien de vraag "wat is je muzieksmaak?" aangezien ze de hele dag mijn WinAmp aan moeten horen
Nu maar hopen dat ik iemand tegenkom die net iets meer biedt dan wat de vacature vroeg![]()
Wantquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Inhoudelijke vragen![]()
Al vrees ik dat je mij dus nooit gaat aannemen, ook al zou ik voldoen aan alle eisen
Geen reden om je niet aan te nemenquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:32 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben te eerlijk in sollicitatiegesprekken en zou op jouw muziekvraag gewoon zeggen dat ik een hekel heb aan de hele tijd muziek om me heen, maakt niet uit wat en al helemaal muziek die ik niet zelf kan uitzoeken![]()
Concertfotograaf 3voor12 en ITquote:Waarom herkende je zijn CV?!
Mooi! Welke boeken moet ik lezen om genoeg kennis te hebben, heb toch niet zoveel te doen in de nachtdienstquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:34 schreef PdeHoog het volgende:
Geen reden om je niet aan te nemenAlles is aan te passen. Desnoods door radio aan te zetten. Dat heb ik ook altijd tegen mijn andere collega's gezegd.
Naar décolleté's starenquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:58 schreef PdeHoog het volgende:
Morgen een dagje sollicitatiegesprekken voerenVrijdagochtend nog een keer
Iemand tips?
Hoeveel honderd wil je er hebben?quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:58 schreef PdeHoog het volgende:
Morgen een dagje sollicitatiegesprekken voerenVrijdagochtend nog een keer
Iemand tips?
quote:Op dinsdag 16 april 2013 23:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Mooi! Welke boeken moet ik lezen om genoeg kennis te hebben, heb toch niet zoveel te doen in de nachtdienst
Het zijn allemaal mannenquote:
Heb ik idd gevonden. Ga ik ook even meenemen.quote:Op dinsdag 16 april 2013 23:44 schreef golfer het volgende:
Maar probeer eens iemand te interviewen volgens de STAR-methode?
Dat levert vaak wel al heldere antwoorden en situaties op?
Nou, geef me de hoofdlijnen maarquote:
Wordt lastigquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:45 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Meestal zet ik wat geraniums op de servers als ik ze inricht
Probeer er vooral een gesprek van te maken i.p.v. een ondervraging.quote:
Was ik wel van plan eigenlijkquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:46 schreef golfer het volgende:
[..]
Probeer er vooral een gesprek van te maken i.p.v. een ondervraging.
Ja, Ja, Ja, Ja en Bijnaquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:44 schreef PdeHoog het volgende:
Wat weet je van Windows 7, Excel, Word en hoe snel pik je dingen op? Kun je programmeren? Servers inrichten?
Ik pik dingen snel op maar ik weet niets van servers inrichten en programmerenquote:Op dinsdag 16 april 2013 23:44 schreef PdeHoog het volgende:
Wat weet je van Windows 7, Excel, Word en hoe snel pik je dingen op? Kun je programmeren? Servers inrichten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |