Dat hoeft niet. Zij die wakker zijn wéten dat het niet goed zit. Dus bewijs maar dat het terreur is. Oh, en als je met bewijs komt is dat ook gefabriceerd. Win-win...quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:21 schreef motorbloempje het volgende:
Maar bewijzen en zulks. Leuk, maar is het niet aan de mensen die denken dat het ánders zit om dit aan te tonen?
het mooiste vind ik idd de blinde overtuiging van iemand die echt 0,0 bewijs heeft behalve van die vage internetblogjes. ja, dat soort zolderkamernerdjes zullen het allemaal wel weten.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:21 schreef motorbloempje het volgende:
Maar bewijzen en zulks. Leuk, maar is het niet aan de mensen die denken dat het ánders zit om dit aan te tonen? Wij schapen geloven de oude media en zien bewijs in de berichtgeving die vrijkomt en al dan niet wordt bijgesteld al naar gelang er meer informatie vrij wordt gegeven; dát is ons bewijs (ok, FOX news uitgezonderd...), waar zijn dan de bewijzen dat het niet zo is als op de BBC/CNN/etc. wordt verteld?
"Ja, er is nog geen bewijs, maar ik voel het aan m'n water" is niet écht dat je zegt "wow... overtuigend..".
Ook bij de aanslagen in Londen waren oefeningen gaande, net als bij het Sandy Hook-incident. Ook de aanslagen in Noorwegen vonden plaats waar een oefening had plaatsgevonden. Allemaal toeval?quote:Op maandag 15 april 2013 23:23 schreef polderturk het volgende:
Wow. Op de dag van de aanslagen was er een oefening gaande waarbij gecontroleerde explosies geoefend werden door een bom team
http://www.infowars.com/b(...)y-boston-bomb-squad/
Dit lijkt op situatie tijdens 9/11 waarbij er op dezelfde dag een oefening gaande was waarbij het kapen van vliegtuigen gesimuleerd werd. Zeer verdacht allemaal/
En is er ook een echte bron voor die oefeningen?quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:31 schreef Gray het volgende:
[..]
Ook bij de aanslagen in Londen waren oefeningen gaande, net als bij het Sandy Hook-incident. Ook de aanslagen in Noorwegen vonden plaats waar een oefening had plaatsgevonden. Allemaal toeval?
Lijkt eerder regelmaat dan uitzondering dat aanslagen plaatsvinden tijdens oefeningen.
is toch niks onlogisch aan. de elite willen een new wereld orde. een totale politie staat met totale control. daarvoor moeten ze heel veel vrijheden van mensen af pakken.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:31 schreef Terecht het volgende:
Het zal wel aan mij liggen maar de logica van de complotters ontgaat mij volledig:
- Op 9/11 en 7/7 waren er oefeningen aan de gang, gisteren was er zogenaamd een oefening aan de gang --> complot!
- In een aflevering van Family Guy rijdt Peter Griffin een hoop marathonlopers in Boston omver, de aanslag van gisteren vond plaats tijdens de marathon in Boston --> complot!
- Een Facebookpagina die eerder is aangemaakt dan de aanslag plaatsvond (en makkelijk te wijzigen is), herdenkt de slachtoffers van de aanslag --> complot!
- Mensen zijn bang geworden van de aanslag in Boston (wat hoe dan ook gebeurd zou zijn), de regering wil ons bang maken --> complot!
Dafuq? Hoe kun je nou niet inzien hoe debiel dit is? Of moet je soms hyperintelligent zijn om deze argumenten op waarde te schatten? *fap* *fap* *fap*
toeval bestaat niet.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:31 schreef Gray het volgende:
[..]
Ook bij de aanslagen in Londen waren oefeningen gaande, net als bij het Sandy Hook-incident. Ook de aanslagen in Noorwegen vonden plaats waar een oefening had plaatsgevonden. Allemaal toeval?
Lijkt eerder regelmaat dan uitzondering dat aanslagen plaatsvinden tijdens oefeningen.
Zie pagina 1, alleen een tweet. En die was van tijdens het event.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En is er ook een echte bron voor die oefeningen?
P1: 17 jarige jongens zijn crimineel.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:35 schreef tribalwars het volgende:
[..]
is toch niks onlogisch aan. de elite willen een new wereld orde. een totale politie staat met totale control. daarvoor moeten ze heel veel vrijheden van mensen af pakken.
dit doen ze door aanslagen te plegen en zeggen dat het moslim terroristen zijn. zo maken ze mensen bang en kunnen ze meer vrijheden afnemen.
zij die slapen zitten fout maar denkend at ze goed zitten.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:23 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Dat hoeft niet. Zij die wakker zijn wéten dat het niet goed zit. Dus bewijs maar dat het terreur is. Oh, en als je met bewijs komt is dat ook gefabriceerd. Win-win...
slaat echt nergens op slap argument.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:37 schreef Terecht het volgende:
[..]
P1: 17 jarige jongens zijn crimineel.
P2: Jij bent een 17 jarige jongen
C: Jij bent een crimineel!
Is toch niks onlogisch aan?
Zelfde structuur als jouw argument, knul.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:38 schreef tribalwars het volgende:
[..]
slaat echt nergens op slap argument.
Gebruik hoofdletters. Leer Nederlands. Doe iets aan je algemene ontwikkeling. Dan begrijp je dingen beter en zul je minder bang zijn.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:35 schreef tribalwars het volgende:
[..]
is toch niks onlogisch aan. de elite willen een new wereld orde. een totale politie staat met totale control. daarvoor moeten ze heel veel vrijheden van mensen af pakken.
dit doen ze door aanslagen te plegen en zeggen dat het moslim terroristen zijn. zo maken ze mensen bang en kunnen ze meer vrijheden afnemen.
Ja, en hoe denk jij de waarheid te weten dan? Je zit verdomme duizenden kilometers ervandaan op een kamertje te FOK!kenquote:Op dinsdag 16 april 2013 09:37 schreef tribalwars het volgende:
[..]
zij die slapen zitten fout maar denkend at ze goed zitten.
zij die wakker zijn weten dat ze de waarheid weten. en proberen ander mensen wakker te schudden.
Je weet helemaal niets. Niets anders dan dat de leiders van het conspiracycircus je influisteren. Hou toch eens op met die tomeloze arrogantie; "zij die slapen bla bla bla".....quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:37 schreef tribalwars het volgende:
[..]
zij die slapen zitten fout maar denkend at ze goed zitten.
zij die wakker zijn weten dat ze de waarheid weten. en proberen ander mensen wakker te schudden.
quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En is er ook een echte bron voor die oefeningen?
Doe niet trollen, Terecht.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:37 schreef Terecht het volgende:
[..]
P1: 17 jarige jongens zijn crimineel.
P2: Jij bent een 17 jarige jongen
C: Jij bent een crimineel!
Is toch niks onlogisch aan?
Oh, dus zeggen dat er een bron is is al bron genoeg.quote:
Hopen dat andere mensen wakker worden?quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh, dus zeggen dat er een bron is is al bron genoeg.
Wat doe ik toch ook in dit forum. .
Neuh, ik had het eerst niet door dat het in BNW stondquote:Op dinsdag 16 april 2013 09:44 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Hopen dat andere mensen wakker worden?
Tsja, als je informatie als happymeal aangediend wil krijgen dan kan je beter naar de voorpagina.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:43 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh, dus zeggen dat er een bron is is al bron genoeg.
Wat doe ik toch ook in dit forum. .
Maar iedereen weet al hoe hoe hyperintelligent Terecht afsteekt bij anderen, daar hoeft hij niemand voor belachelijk te maken. Of een veer in eigen reet te steken middels aanreiken van zijn eigen topics. Wat mij betreft mag hij, maar in mijn ogen siert het hem niet. Hopelijk in de zijne wel.quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:43 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Het is m.i. geen trol, maar een laten zien hoe hij redeneert: kul.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |