abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_125305917
quote:
1s.gif Op maandag 15 april 2013 11:55 schreef zandsculptuur het volgende:

[..]

Z&G loopt intussen ook leeg, dus dat topic moet maar snel worden aangevuld! ^O^.
+1
  maandag 15 april 2013 @ 12:46:52 #27
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_125306711
Dus toch wel he! *O* leuk hoor zandsculptuur! Gefeliciteerd!
I'm so glamourous I piss glitter!
  maandag 15 april 2013 @ 12:51:55 #28
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_125306877
Zand! *O* *G* *O* Gefeliciteerd! Ik duim op een prachtige plakker t/m december :*
pi_125312719
Zand *O* gefeliciteerd! :* :*
pi_125313024
Nou, doktersassistent terug gebeld: inderdaad urineweginfectie, balen.

Nu een kuurtje (gelukkig maar 5 dagen) en daarna na 4 dagen weer urine inleveren. Wel hele vriendelijke assistente die me er nog eens extra van verzekerde dat deze antibiotica ook bij zwangerschapswens gebruikt mag worden :D

Vooralsnog geen menstruatie-seintjes, NOD op 19 april :)

En omdat je het verdient nogmaals een hiep hiep hoera voor Zand! :D
pi_125315062
Zand wat super fijn, nu hopen dat het snel een knalstreep wordt. Gefeliciteerd *O* *O*
pi_125318849
*O* *O* yay Zand!! *O* *O*
Gefeliciteerd, had het wel verwacht idd, met die temperatuur enzo. Supergaaf.

Vandaag op het werk, 2 collega's die afzonderlijk van elkaar vroegen of ik zwanger was, stond echt perplex. Blijkbaar had ik vandaag een ander gezicht dan anders.
Mijn NOD is nog steeds 25 april.
En die van Dyre dus 19 april.

Mogen wij dan ook in de OP? :)
pi_125319875
Risu, misschien zien zij wel iets wat jij zelf nog niet hebt gezien? :o ;)
pi_125320934
Ik kan de OP niet meer wijzigen, een modje misschien?

En, Risu, hebben ze gelijk denk je? ;)
  maandag 15 april 2013 @ 19:19:31 #35
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_125321080
quote:
0s.gif Op maandag 15 april 2013 18:34 schreef Risu het volgende:
*O* *O* yay Zand!! *O* *O*
Gefeliciteerd, had het wel verwacht idd, met die temperatuur enzo. Supergaaf.

Vandaag op het werk, 2 collega's die afzonderlijk van elkaar vroegen of ik zwanger was, stond echt perplex. Blijkbaar had ik vandaag een ander gezicht dan anders.
Mijn NOD is nog steeds 25 april.
En die van Dyre dus 19 april.

Mogen wij dan ook in de OP? :)
jullie staan er bij. :)
***
pi_125321921
Dit is misschien een beetje stom en kinderachtig, maar ik wil het toch even kwijt:

Naast mijn redelijk anonieme aanwezigheid hier weten niet veel mensen af van onze zwangerschapswens. En met de mensen die het wél weten heb ik het er maar af en toe over, in 'geheimtaal'. (hoe zit het met je projectje? :P)

Maar nou was ik bij de doktersassistent vandaag en heb ik i.v.m. de antibioticakuur uitgelegd dat we graag een kindje willen en daar op dit moment mee bezig zijn. Op het aanvraagformulier voor de arts schreef ze daarna heel groot: *voornaam achternaam* heeft zwangerschapswens.

Dat was voor mij voor het eerst dat ik het zo letterlijk ergens heb zien staan. Geen geheimtaal, geen anonieme nick, gewoon pats boem, het staat zwart op wit O+ Op geen enkele manier anders te interpreteren :P

Voor haar was het de normaalste zaak van de wereld natuurlijk, maar ik stond daar echt voor een fractie van een seconde perplex :D
  maandag 15 april 2013 @ 19:41:41 #37
39145 Aventura
Relax, het is maar Fok
pi_125322051
Herkenbaar gevoel Dyre! Stoppen met de pil voelde voor mij al heel erg grote mensenachtig en een beetje clandestien. Eenmaal zwanger vond ik mezelf af en toe nog een beetje misplaatst. Ik? Bij de afdeling gynaecologie in de wachtkamer? Ik? Een echo? Zelfs toen ik naar het zkh kwam voor de inleiding had ik nog het idee dat ik er niet tussen hoorde :D
  maandag 15 april 2013 @ 19:53:20 #38
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_125322589
zandsculptuur, van harte gefeliciteerd! *O*
pi_125327516
Alhoewel ze gelijk kunnen hebben, acht ik het vooralsnog onwaarschijnlijk.
Dan zou het in een keer raak zijn, en volgens mij hebben we mijn eisprong compleet gemist. Maar we zullen zien. Ik doe toch voorlopig nog geen test, want raak of niet, het is veel te vroeg.
Verder maakte die opmerkingen het wel weer een stuk echter, net zoals Dyre al zegt. Alleen dan niet zwart op wit.
pi_125328463
Ontzettend gefeliciteerd Zand! :) wat een goed nieuws na een half jaar ploeteren voor weer een cyclus. Ik duim enorm voor acht maanden Z&G voor je (en dat ik met je mee mag [schaam-modus]).
pi_125328605
Heel herkenbaar Dyre. Ik gebruikte medicatie vanwege allergie en had het er een keer met HA over, dat die medicatie niet mag bij zwangerschap.
Ik wilde de medicatie bij bestellen en werd toen gebeld door huisarts-assistente dat ik ze niet mocht vanwege zwangerschapswens. Gaf ook wel een vreemd gevoel, vond ik. Zo van andere mensen hebben het over mijn zwangerschapswens.

Risu zou leuk zijn als ze gelijk hebben!
pi_125330866
quote:
0s.gif Op maandag 15 april 2013 21:30 schreef Kursor het volgende:
Ontzettend gefeliciteerd Zand! :) wat een goed nieuws na een half jaar ploeteren voor weer een cyclus. Ik duim enorm voor acht maanden Z&G voor je (en dat ik met je mee mag [schaam-modus]).
Ik hoop ook dat je mee mag/kan, we hebben al twee topicreeksen samen aangedaan, deze hopelijk ook :*.
pi_125332097
Ik hoop dat we allemaal snel met zand meemogen en dat we met elkaar z&g gaan volspammen :P

Oh en t wachtbankje vind ik nu al weer stom... En ik zit er pas net :@

Oh en ik was vandaag onredelijk jaloers... Een vriendin van mij is weer zwanger, haar zoontjr is nog geen jaar.. En ik had echt ff iets van grrrr
S. 2014
J. 2016
pi_125341768
Te vroeg gejuicht, mijn temperatuur dipt een halve graad, dus ik verwacht nu toch ongesteld te worden... ;(.
pi_125342043
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 06:18 schreef zandsculptuur het volgende:
Te vroeg gejuicht, mijn temperatuur dipt een halve graad, dus ik verwacht nu toch ongesteld te worden... ;(.
Boeh ;(. Knuffel Zand! wat lastig dat je dan gisteren toch hoop hebt gekregen door een heel heel vaag streepje.

Mijn temp is nog wel steeds hoog, maar ik verwacht dan ook uiterlijk donderdag ongesteld te worden. Nog een paar dagen dus, maar helaas geen geduld...manlief vond de spanning bij mij teveel oplopen en hij vond het beter om te testen. Resultaat: een heel erg licht dun lijntje waar we heel lang naar hebben zitten turen (wel binnen de tijd). Ik durf er nog niet op te vertrouwen en wacht tot vrijdag voor een nieuwe test. Op basis van deze (te) vroege test durf ik geen ziekenhuisafspraken te plannen. We houden voor nu in ieder geval nog hoop op een 'kerstkindje'. Moest wel even huilen omdat ik blij was dat er geen knalstrepen waren ;(.
pi_125342473
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 06:18 schreef zandsculptuur het volgende:
Te vroeg gejuicht, mijn temperatuur dipt een halve graad, dus ik verwacht nu toch ongesteld te worden... ;(.
Nee! -O-
pi_125342482
:o Wat spannend, kursor!
  dinsdag 16 april 2013 @ 08:38:10 #48
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_125342738
Zand ;( :* Ik weet hoe je je voelt... Ik ben bang dat ik ook te vroeg gejuicht heb. Sinds zondag bloedverlies dus ben er niet gerust op. Donderdag naar het ziekenhuis dus hoop dat ik dan meer weet.

Kursor ik hoop het voor je! :*
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_125342973
Oww, is het bloeden nog niet gestopt, Chanty? -O-

Ik ben net ongesteld geworden -O-.
  dinsdag 16 april 2013 @ 08:57:02 #50
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_125343031
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 april 2013 08:53 schreef zandsculptuur het volgende:
Oww, is het bloeden nog niet gestopt, Chanty? -O-

Ik ben net ongesteld geworden -O-.
Nee :N

En kut -O-
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')