Er zit nog wel wat tussen moeilijk en makkelijkquote:Op zondag 14 april 2013 15:24 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Poulsen heeft natuurlijk een makkie met Toivonen
Alsof Derijck beter is dan Zanka. Die man had gewoon een vormdip maar is potentieel een goede verdediger kan je van die Derijck niet zeggen.quote:
Voetballend gezien wel, maar op snelheid nietquote:Op zondag 14 april 2013 15:24 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Blind tegen Wijnaldum.
Blind maakt Wijnaldum af.
Lol. Kan je nog beter Wielaert kopen.quote:Op zondag 14 april 2013 15:25 schreef Thezeurminator het volgende:
[..]
Alsof Derijck beter is dan Zanka. Die man had gewoon een vormdip maar is potentieel een goede verdediger kan je van die Derijck niet zeggen.
Zie je hem wel eens spelen bij Jong PSV? Kan nauwelijks mee op dat niveau.quote:Op zondag 14 april 2013 15:25 schreef Thezeurminator het volgende:
[..]
Alsof Derijck beter is dan Zanka. Die man had gewoon een vormdip maar is potentieel een goede verdediger kan je van die Derijck niet zeggen.
Als Wijnaldum zijn dag heeft is Blind de lul. Jammer dat Wijnaldum bijna nooit zijn dag heeft.quote:Op zondag 14 april 2013 15:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
Voetballend gezien wel, maar op snelheid niet
Babel dus in de tweede helftquote:Op zondag 14 april 2013 15:20 schreef Tarado het volgende:
Opstelling Ajax: Jasper Cillessen; Ricardo van Rhijn, Toby Alderweireld, Niklas Moisander, Daley Blind; Siem de Jong, Christian Poulsen, Christian Eriksen; Lasse Schöne, Kolbeinn Sigthórsson, Viktor Fischer.
Nee maar heb hem wel in de CL zien spelen voor Kopenhagen. Deed het erg goed tegen Chelsea en Panathinaikosquote:Op zondag 14 april 2013 15:25 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Zie je hem wel eens spelen bij Jong PSV? Kan nauwelijks mee op dat niveau.
Dan kan je net zo goed Zeefuik omturnen tot een verdediger.quote:Op zondag 14 april 2013 15:25 schreef Thezeurminator het volgende:
Alsof Derijck beter is dan Zanka. Die man had gewoon een vormdip maar is potentieel een goede verdediger kan je van die Derijck niet zeggen.
PSV heeft geen bank?quote:Op zondag 14 april 2013 15:27 schreef RetRy32 het volgende:
PSV: Waterman, Hutchinson, Derijck, Marcelo, Willems, Van Bommel, Toivonen, Strootman, Wijnaldum, Lens, Mertens
Ajax: Cillessen, Van Rhijn, Alderweireld, Moisander, Blind, De Jong, Poulsen, Eriksen, Schone, Sigthorsson, Fischer
Bank Ajax: Kramer, Veltman, Dijks, Serero, Boerrigter, Hoesen, Babel
Als Fischer zijn dag heeft is Hutchinson de lul. Ownee, die is sowieso de lul.quote:Op zondag 14 april 2013 15:26 schreef Thezeurminator het volgende:
[..]
Als Wijnaldum zijn dag heeft is Blind de lul. Jammer dat Wijnaldum bijna nooit zijn dag heeft.
HAHAHAHAHHAHAHAquote:Op zondag 14 april 2013 15:28 schreef Ajacied422 het volgende:
http://www.dailymotion.co(...).UWqt8EGp3i8.twitter
De eigen goal van Van der hoorn voor wie 'm miste.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |