quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:57 schreef TNA het volgende:
Ik heb geen hond en heb nooit last van Surinamers!
Hij zat ook aan de lijn. En ga me nou niet vertellen dat je die suri's gaat verdedigen alleen omdat je mij niet magquote:Op zaterdag 13 april 2013 13:01 schreef Hierro het volgende:
Moet je je hond maar aan de lijn houden.
Blindegeleidehond jaquote:Op zaterdag 13 april 2013 13:02 schreef housesoftheholy het volgende:
Waarom laat je het aan een bijna dove en blinde man over om een hond uit te laten? Of is het een blindengeleidehond?
Labrador, blindegeleidehond. Zegt genoeg lijkt me.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:03 schreef Sapstengel het volgende:
Zeker zo'n onopgevoede bulldog ofzo.
toch is het zo. als ik dit zou verzinnen, zou ik zielig als de tering zijn.quote:
Ik ruik roti in de OP.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:04 schreef Mortaxx het volgende:
En hoe weet je dat het surinamers waren?
In mijn buurt wonen zo'n beetje alleen blanken en rijke surinamersquote:Op zaterdag 13 april 2013 13:04 schreef pietje9k het volgende:
Er is meer aan de hand of jou pa woont in een tokkiebuurt.
Ze hangen altijd bij de winkel op de hoek, en me pa zei het (kweet niet of hij het goed gezien heeft, maar lijkt me logisch. Donkere huid, en mocro's of turken vind je niet in onze buurt).quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:04 schreef Mortaxx het volgende:
En hoe weet je dat het surinamers waren?
Hoe het ook zei, me pa is gewoon bedreigd, en dat is laf.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:05 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Maar dan is het juist toch de hond die je vader uitlaat?
Grote kans van niet.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:05 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Ze hangen altijd bij de winkel op de hoek, en me pa zei het (kweet niet of hij het goed gezien heeft, maar lijkt me logisch. Donkere huid, en mocro's of turken vind je niet in onze buurt).
Ik kan wel ff buiten een foto gaan nemen hoor. Grote kans dat ie er nog staat.quote:
Ik heb het idee dat de oorzaak van het probleem van racistische aard is. Dat maakt de klacht behoorlijk onterecht.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:05 schreef HCFeestbeest het volgende:
In mijn buurt wonen zo'n beetje alleen blanken en rijke surinamers
Dat idee is verkeerd, aangezien het feiten zijn. Surniamers kunnen heus wel rijk zijn hoor, ben je racist ofzo?quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:09 schreef pietje9k het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat de oorzaak van het probleem van racistische aard is. Dat maakt de klacht behoorlijk onterecht.
Wat ik niet snap, is dat je de nadruk legt op het Surinaams zijn. Als het een groepje Nederlandse tokkies was, riep je waarschijnlijk niet dat het kut-Nederlanders waren.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:02 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Hij zat ook aan de lijn. En ga me nou niet vertellen dat je die suri's gaat verdedigen alleen omdat je mij niet mag
Het is eerder zeer ongeloofwaardig dat jij uit een dergelijk milieu komt.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:10 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Dat idee is verkeerd, aangezien het feiten zijn. Surniamers kunnen heus wel rijk zijn hoor, ben je racist ofzo?
dat doe ik inderdaad. Als het een groep skinheads waren geweest, had ik daar de nadruk op gelegd. Maar kunnen we het nou even ontopic houden en niet over mijn aard hebben?quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:10 schreef Hierro het volgende:
[..]
Wat ik niet snap, is dat je de nadruk legt op het Surinaams zijn. Als het een groepje Nederlandse tokkies was, riep je waarschijnlijk niet dat het kut-Nederlanders waren.
Zal ik een paar foto's maken van mijn wijk? Kijken of je me dan gelooft.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:11 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
Het is eerder zeer ongeloofwaardig dat jij uit een dergelijk milieu komt.
Lees jou eigen post nog eens na.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:10 schreef HCFeestbeest het volgende:
Dat idee is verkeerd, aangezien het feiten zijn. Surniamers kunnen heus wel rijk zijn hoor, ben je racist ofzo?
Je kan natuurlijk ook een link sturen via Google Maps.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:12 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Zal ik een paar foto's maken van mijn wijk? Kijken of je me dan gelooft.
Nou is goed hoor, fiets maar snel even naar die sjieke buurt om wat foto's te maken.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:12 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Zal ik een paar foto's maken van mijn wijk? Kijken of je me dan gelooft.
Hij is zo links als wat.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:13 schreef pietje9k het volgende:
[..]
Lees jou eigen post nog eens na.
De nadruk ligt er heel dik op het om Surinamers gaat. Alsof dat het probleem bijzonder maakt.
Hier in de straat ligt genoeg hondenstront, de eigenaren zou ik met liefde een paar schoppen geven. Waar ze vandaan komen maakt mij niets uit.
Als jou vader dezelfde idee heeft als jij over Surinamers zou het probleem best eens langer terug kunnen gaan. Stel dat hij vroeger de stoere racist uithing krijgt hij dat nu terug. Karma noemen we dat.
[..]
Je kan natuurlijk ook een link sturen via Google Maps.
Ik heb een aantal argumenten daarvoor:quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:21 schreef Michielos het volgende:
Wat ben jij een racist TS
Hoe weet jij dit als je er niet bij was en je pa bijna doof/blind is? Als wetenschap ons iets geleerd heeft is het wel verklaringen niet voor 100% waarheid aan te nemen, laat staan van iemand die bijna niks kan zien of horen..
hoe weet hij dat hij bedreigd werd als ie bijna doof is??? (en wat er specifiek gezegd werd)
Als ie al bedreigd werd, hoe weet ie dan dat t mocro's waren? (hij is bijna blind) Heeft zijn hond hem dit verteld ofzo?
Je moet nu echt eens kappen met dat racistisch geneuzel, de meeste suri's zijn goedbebloede mensen en hebben niks kwaads in de zin.
quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:13 schreef pietje9k het volgende:
[..]
Lees jou eigen post nog eens na.
De nadruk ligt er heel dik op het om Surinamers gaat. Alsof dat het probleem bijzonder maakt.
Hier in de straat ligt genoeg hondenstront, de eigenaren zou ik met liefde een paar schoppen geven. Waar ze vandaan komen maakt mij niets uit.
Als jou vader dezelfde idee heeft als jij over Surinamers zou het probleem best eens langer terug kunnen gaan. Stel dat hij vroeger de stoere racist uithing krijgt hij dat nu terug. Karma noemen we dat.
[..]
Je kan natuurlijk ook een link sturen via Google Maps.
Nu leg je de nadruk op de nationaliteit van de jongens. Het Surinaams zijn lijkt mij niet zo belangrijk in deze kwestie. Als een groepje Nederlandse skinheads je pa bedreigde, dan zou je het slechts hebben over skinheads en niet zozeer Nederlandse skinheads. Wees dan wel zo consequent en betrek de nationaliteit niet slechts bij een beperkt groepje mensen.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:12 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
dat doe ik inderdaad. Als het een groep skinheads waren geweest, had ik daar de nadruk op gelegd. Maar kunnen we het nou even ontopic houden en niet over mijn aard hebben?
Wat doe je nou moeilijk man. Jij legt de nadruk er de hele tijd op dat ik het over suri's heb.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:24 schreef Hierro het volgende:
[..]
Nu leg je de nadruk op de nationaliteit van de jongens. Het Surinaams zijn lijkt mij niet zo belangrijk in deze kwestie. Als een groepje Nederlandse skinheads je pa bedreigde, dan zou je het slechts hebben over skinheads en niet zozeer Nederlandse skinheads. Wees dan wel zo consequent en betrek de nationaliteit niet slechts bij een beperkt groepje mensen.
Geen idee, waarschijnlijk donkere huid, maar dat is niet zeker.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:24 schreef Amun90 het volgende:
Wat voor soort Suri? Ze kunnen hindus, niggas of indos zijn.
quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:27 schreef Piye het volgende:
Nou laat ik eens gek doen: Terechte klacht TS.
Een doofblinde man bedreigen kan natuurlijk nooit. Ook niet als je vaker last hebt gehad van z'n hond.
je levert nu ook niet alle details. Ik baseer het enkel op wat ik leesquote:Op zaterdag 13 april 2013 13:23 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Ik heb een aantal argumenten daarvoor:
1. Hij kan nog genoeg horen om een gesprek te voeren (gehoorapparaat)
2. Met Usher (ziekte die hij heeft wat doofblindheid veroorzaakt) kan je nog wel bruin van blank onderscheiden
3. Er hangen bij die winkel om de hoek altijd surinamers rond (met één blanke)
Dus maak mij niet voor racist uit als je niks weet.
Wim, Joop en Jan zouden zoiets natuurlijk nooit doenquote:Op zaterdag 13 april 2013 13:31 schreef Michielos het volgende:
[..]
je levert nu ook niet alle details. Ik baseer het enkel op wat ik lees
Het maakt je nog steeds een racist door het ras te benadrukken, maar dat terzijde. Als Wim, Joop en Jan het deden, had je waarschijnlijk niet het ras benoemd
Misschien niet. En dan? Is het erger dat ik hun ras benoem, dan dat zij m'n pa bedreigen?quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:31 schreef Michielos het volgende:
[..]
je levert nu ook niet alle details. Ik baseer het enkel op wat ik lees
Het maakt je nog steeds een racist door het ras te benadrukken, maar dat terzijde. Als Wim, Joop en Jan het deden, had je waarschijnlijk niet het ras benoemd
Het had niet gehoeven, laat ik het zo zeggenquote:Op zaterdag 13 april 2013 13:34 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Misschien niet. En dan? Is het erger dat ik hun ras benoem, dan dat zij m'n pa bedreigen?
Tis gebeurd. Maar wat gebeurd is is gebeurd, niks aan te doen. Ik snap je punt trouwens wel, maar ik ben gewoon kwaad.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:37 schreef Michielos het volgende:
[..]
Het had niet gehoeven, laat ik het zo zeggen
De presentatie van de klacht is bijzonder slecht omdat je de nadruk legt op de afkomst.quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:34 schreef HCFeestbeest het volgende:
[..]
Misschien niet. En dan? Is het erger dat ik hun ras benoem, dan dat zij m'n pa bedreigen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |