Go Ahead Eaglesquote:Op vrijdag 12 april 2013 22:21 schreef AFCNiels het volgende:
Ik hoop Cambuur, vrees dat het Volendam wordt.
Volendam wel leuk. Helmond is niksquote:Op vrijdag 12 april 2013 22:27 schreef Grifte het volgende:
Cambuur/MVV/Sparta, 1 van die 3 kampioen en de andere 2 via play-offs aub.
Volendam of Helmond![]()
![]()
Jan Smit op FOK!quote:Op vrijdag 12 april 2013 22:28 schreef orangebrown het volgende:
Kom net terug van Fc Volendam- Helmond sport 3-0.
Fantastisch gespeekd door volendam, Helmond sport kwam er niet aan te pas! Forza Volendam!!!!
Seizoenkaarthouder van het 'andere' oranje?quote:Op vrijdag 12 april 2013 22:28 schreef orangebrown het volgende:
Kom net terug van Fc Volendam- Helmond sport 3-0.
Fantastisch gespeekd door volendam, Helmond sport kwam er niet aan te pas! Forza Volendam!!!!
Maar Volendam komt er in de eredivisie er niet aan te pas.quote:Op vrijdag 12 april 2013 22:28 schreef orangebrown het volgende:
Kom net terug van Fc Volendam- Helmond sport 3-0.
Fantastisch gespeekd door volendam, Helmond sport kwam er niet aan te pas! Forza Volendam!!!!
PEC doet het vrij behoorlijk.quote:Op zaterdag 13 april 2013 00:30 schreef TLC het volgende:
[..]
Maar Volendam komt er in de eredivisie er niet aan te pas.
Klopt, maar ik zie geen onoverbrugbare verschillen die er toe doen. Minder supporters, maar ook clubs als RKC en VVV overleven in de Eredivisie terwijl Willem II meer aanhangers heeft.quote:
Sparta is een club die imo in de Eredivisie actief hoort te zijn. Net als De Graafschap overigens.quote:Op zaterdag 13 april 2013 01:11 schreef Snuf. het volgende:
Sparta niet in ieder geval. Misschien als er wat geluk is in de nacompetitie maar dat zal ook wel weer een mooi debacle worden.
Volgens mij doen er tegenwoordig meer clubs mee aan de nacompetitie dan dat er niet mee doenquote:Op zaterdag 13 april 2013 01:11 schreef Snuf. het volgende:
Sparta niet in ieder geval. Misschien als er wat geluk is in de nacompetitie maar dat zal ook wel weer een mooi debacle worden.
Keept bij Utrecht.quote:Op zaterdag 13 april 2013 01:33 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Alleen leuk als Pizza op doel komt
Ja, altijd wel een komische verschijning.quote:Op zaterdag 13 april 2013 01:47 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Daarom moet hij ook terug komen.
En geen slechte keeper.quote:Op zaterdag 13 april 2013 01:50 schreef Norakiaan het volgende:
[..]
Ja, altijd wel een komische verschijning.
Voor Eredivisie-begrippen inderdaad geen slechte keeper.quote:
8 ploegen doen wel mee, 10 niet. (nu dus 8 om 8) Maar het is verder een prima systeem, want het maakt het wel spannend. Alleen de 2 VS. 5 en 3 VS. 4 vind ik een beetje eigenaardig.quote:Op zaterdag 13 april 2013 01:27 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Volgens mij doen er tegenwoordig meer clubs mee aan de nacompetitie dan dat er niet mee doen
Wat lul je nou? In Volendam leeft het voetbal niet?quote:Op vrijdag 12 april 2013 23:46 schreef Norakiaan het volgende:
Mijn hoop is gevestigd op Sparta of Cambuur. Qua achterban zijn zij het meest eredivisiewaardig, na De Graafschap uiteraard. Beide clubs zullen plusminus 10.000 supporters aantrekken in de Eredivisie. In Volendam leeft het niet voetbal niet, dat hebben we al eerder kunnen constateren. De club is het speeltje van lokale artiesten. En Helmond in de Eredivisie is voor zowel HS als de Eredivisie niet goed. Alleen het stadion laat al te wensen over.
Half Volendam heeft een seizoenskaart volgens mij.quote:Op zaterdag 13 april 2013 16:36 schreef Freak188 het volgende:
[..]
Wat lul je nou? In Volendam leeft het voetbal niet?
Niet zo agressief. In de Eredivisie hadden ze het stadion zelden tot nooit uitverkocht. Daar is nog een reportage toentertijd over gemaakt. Het stadion was toen nog geeneens uitgebreid. Kan me nog beelden herinneren met zelfs een leeg vak bij uitwedstrijden, dodelijk.quote:Op zaterdag 13 april 2013 16:36 schreef Freak188 het volgende:
Wat lul je nou? In Volendam leeft het voetbal niet?
Het dorpje is natuurlijk vrij klein. Maar qua achterban valt de club in het water vergeleken met gelijkwaardige clubs in de JL. Ik noem een Sparta, Graafschap en Cambuur.quote:Op zaterdag 13 april 2013 16:38 schreef JanCees het volgende:
Half Volendam heeft een seizoenskaart volgens mij.
Cambuurquote:Op vrijdag 12 april 2013 22:27 schreef Grifte het volgende:
Cambuur/MVV/Sparta, 1 van die 3 kampioen en de andere 2 via play-offs aub.
Volendam of Helmond![]()
![]()
quote:Op zondag 14 april 2013 17:55 schreef TLC het volgende:
-tig keer liever Cambuur in de eredivisie dan Volendam en Helmond Sport
Ik denk niks, ik geef aan wat ik het liefste zie gebeuren. Ik volg de Jupiler League niet tbh.quote:Op zaterdag 20 april 2013 15:58 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Denken dat Helmond Sport gaat promoveren
Ons aller Sparta rekent wel even af met Helmond in de nacompetitie.quote:Op zaterdag 20 april 2013 16:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik denk niks, ik geef aan wat ik het liefste zie gebeuren. Ik volg de Jupiler League niet tbh.
Zal sowieso een eredivisieclub sneuvelen in de nacompetitie. Hopelijk zit Sparta in het goede schuitje.quote:Op zaterdag 20 april 2013 16:02 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Ons aller Sparta rekent wel even af met Helmond in de nacompetitie.
wat heb jij toch met rotterdamquote:Op zaterdag 20 april 2013 16:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zal sowieso een eredivisieclub sneuvelen in de nacompetitie. Hopelijk zit Sparta in het goede schuitje.
Cambuur of MVV kunnen het VVV lastig maken. Roda zie ik er niet uitgaan tegen Sparta / Helmond, maar RKC misschien wel.quote:Op zaterdag 20 april 2013 16:06 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zal sowieso een eredivisieclub sneuvelen in de nacompetitie. Hopelijk zit Sparta in het goede schuitje.
Roda heeft met Demouge,Donald,Malki wel wat Eredivisie ervaring die zie ik ook niet verliezen van een jupiler team. VVV gaat er denk ik uit.quote:Op zaterdag 20 april 2013 16:11 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Cambuur of MVV kunnen het VVV lastig maken. Roda zie ik er niet uitgaan tegen Sparta / Helmond, maar RKC misschien wel.
Tradities zijn er om in stand te houden.quote:Op zaterdag 20 april 2013 16:33 schreef Thezeurminator het volgende:
Helmond sport lijkt me ook wel leuk een keer in de eredivisie naar mijn weten is dat de afgelopen 30 jaar niet voorgekomen.
FC Volendam heeft aan één keer winnen en gelijkspelen genoeg. Het doelsaldo is tien doelpunten positiever jegens SC Cambuur.quote:Op zondag 21 april 2013 12:53 schreef Onufriev het volgende:
Cambuur wordt gewoon kampioen man, alsof Volendam nog even wint bij GAE of Helmond...
Wat is er eigenlijk mis met Helmond Sport? Zowat jaar in jaar uit bovenin de jupiler league meedraaiend, met één van de kleinste budgetten in het betaald voetbal. Zowat elk seizoen in de nacompetitie en vaak pas op het allerlaatste moment 'net niet'. En daarbij ook nog uitgaand van aanvallend voetbal. Wat wil je nog meer?quote:Op maandag 22 april 2013 13:37 schreef Caland het volgende:
Doe maar Cambuur als Sparta het toch niet wordt. Alles beter dan Helmond Sport in ieder geval.
quote:Op maandag 22 april 2013 13:37 schreef Caland het volgende:
Doe maar Cambuur als Sparta het toch niet wordt. Alles beter dan Helmond Sport in ieder geval.
Weer zo'n Brabants pauperclubje zonder doorgroeimogelijkheden met een stadion waar de gemiddelde hoofdklasser niet eens in zou willen spelen.quote:Op maandag 22 april 2013 21:04 schreef Montagui het volgende:
[..]
Wat is er eigenlijk mis met Helmond Sport? Zowat jaar in jaar uit bovenin de jupiler league meedraaiend, met één van de kleinste budgetten in het betaald voetbal. Zowat elk seizoen in de nacompetitie en vaak pas op het allerlaatste moment 'net niet'. En daarbij ook nog uitgaand van aanvallend voetbal. Wat wil je nog meer?
Grootste tegenwerping is eigenlijk alleen het stadion....dat is echt niet eredivisie waardig.
Och ja, ze zijn niet de enige, ook de Kuip valt van ellende uit elkaar.quote:Op vrijdag 26 april 2013 11:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Weer zo'n Brabants pauperclubje zonder doorgroeimogelijkheden met een stadion waar de gemiddelde hoofdklasser niet eens in zou willen spelen.
quote:Op vrijdag 26 april 2013 12:03 schreef Montagui het volgende:
[..]
Och ja, ze zijn niet de enige, ook de Kuip valt van ellende uit elkaar.
Sure.quote:Op vrijdag 26 april 2013 12:03 schreef Montagui het volgende:
[..]
Och ja, ze zijn niet de enige, ook de Kuip valt van ellende uit elkaar.
Hollandser kan niet. Maar goed, wellicht prefereer je de gemiddelde Nederlandse stad waar het net op Libanon lijkt.quote:
Aldus iemand die blijkbaar daar nooit heen is geweest.quote:Op vrijdag 26 april 2013 16:52 schreef Norakiaan het volgende:
[..]
Hollandser kan niet. Maar goed, wellicht prefereer je de gemiddelde Nederlandse stad waar het net op Libanon lijkt.
Ben er weleens geweest en ik waardeer Volendam wél. Waarom jij niet?quote:Op vrijdag 26 april 2013 16:53 schreef Vaatwastablet het volgende:
Aldus iemand die blijkbaar daar nooit heen is geweest.
teringdorp, bedoel je Rotterdam of Volendam ? ik ben in de warquote:Op vrijdag 26 april 2013 16:14 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
Als het maar geen Sparta of Volendam is. De vorige keer werden ze ook zo sneaky kampioen meen ik me te herinneren. Laatste periode veel punten gehaald. Sowieso een teringdorp.
Oh, cool; ze zenden beide wedstrijden uit.quote:Op vrijdag 26 april 2013 19:48 schreef Ajacied422 het volgende:
EL2: Volendam - Maastricht
EL3: Cambuur - FC Emmen
Valt toch wel mee? Gewoon een heel klein stadionnetje met open hoeken. De halve Jupiler League speelt in zo'n stadion.quote:Op vrijdag 26 april 2013 20:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Volendam heeft wel een kotslelijk stadion.
die muren zijn niets johquote:Op vrijdag 26 april 2013 20:11 schreef Tchock het volgende:
[..]
Valt toch wel mee? Gewoon een heel klein stadionnetje met open hoeken. De halve Jupiler League speelt in zo'n stadion.
Jammerquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |