Echt, wat ga ik jou een dikke knuffel geven als ik je weer irl ziequote:Op zondag 12 mei 2013 00:08 schreef Laysa het volgende:
Het is nu zeker dat over 2 weken J zijn grafmonument wordt geplaatst. Ik en zijn ouders vinden hem prachtig en ik ben blij dat ik mijn hart en J zijn stem in hoofd en ziel ben blijven volgen.
Ik zou het echt heel fijn vinden als jullie daar de behoefte aan hebben om een samen er naar toe te gaan. No pressure...dus voel je niet verplicht, maar denk dat J het ook een fijne gedachte had gevonden
Even zeggen dat jullie echt een van mijn liefste en tofste groepje zijn. dank je wel is niet genoeg....dus daarom een dikke knuffel![]()
Ik heb jullie het meest gezien en ondanks de diverse persoonlijkheden is het stiekem een hecht groepje
Ik zou het fijn vinden maar je moet niets...geef een gil en als jullie het willen ga ik meequote:Op zondag 12 mei 2013 00:12 schreef motorbloempje het volgende:
Hier wordt ook nog aan je gedacht Lays.Zag dat je naar Shabu was geweest, goed om te zien dat je genoeg mensen hebt om je heen om dingen mee te doen, waarschijnlijk zowel om gedachten te verzetten als om mee over D_K te keuvelen en herinneringen op te halen, hoop ik!
Hoop dat de steen 'n mooie is, wil er als we eens in de buurt zijn ook even langs rijden, maar dat zal echt pas later dit jaar zijn
Ik verheug me op die knuffelquote:Op zondag 12 mei 2013 00:18 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Echt, wat ga ik jou een dikke knuffel geven als ik je weer irl zie
En ik zou het ook fijn vinden als je mee gaat als we gaan kijken. Maar dat gaat dan wel een enorm potje tranen worden vanuit mijn kant, dus dan ben je daar wel voor gewaarschuwd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Was een vrij impulsieve actiequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |