Zeur niet zo het regent net pas weer 2 dagen na weken droogte en zonquote:
Ja maar het was koud. Dan telt het niet.quote:Op donderdag 11 april 2013 11:05 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Zeur niet zo het regent net pas weer 2 dagen na weken droogte en zon
lol nou ik weet neit hoor we stromen bijna van de aarde af XDquote:Op donderdag 11 april 2013 11:05 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Zeur niet zo het regent net pas weer 2 dagen na weken droogte en zon
In de zon was lekker manquote:Op donderdag 11 april 2013 11:06 schreef Silentalarm het volgende:
[..]
Ja maar het was koud. Dan telt het niet.
Jij stroomt van je stoel is wat anders hehehequote:Op donderdag 11 april 2013 11:08 schreef Allure_ het volgende:
[..]
lol nou ik weet neit hoor we stromen bijna van de aarde af XD
Op mijn balkon was nog best wel wat wind dus was niet echt lekker, een jas was wel nodig.quote:Op donderdag 11 april 2013 11:08 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
In de zon was lekker manzonder wind.
whah haquote:Op donderdag 11 april 2013 11:08 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Jij stroomt van je stoel is wat anders hehehe
Maar is het zondag dan al wel warmer, droog en zon?quote:Op donderdag 11 april 2013 11:10 schreef Silentalarm het volgende:
[..]
Op mijn balkon was nog best wel wat wind dus was niet echt lekker, een jas was wel nodig.
Maar ik klaag niet. Ik zit alleen zondag wel vanaf 8 uur 's morgens klaar om elk zonnestraaltje mee te pakken.
quote:Op donderdag 11 april 2013 11:10 schreef Allure_ het volgende:
[..]
whah ha
jezus het stortregent wel echt, kenniks doen zo
quote:
http://www.weeronline.nl/Europa/Nederland/Amsterdam/4058223quote:Op donderdag 11 april 2013 11:11 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Maar is het zondag dan al wel warmer, droog en zon?
Oehquote:Op donderdag 11 april 2013 11:12 schreef Silentalarm het volgende:
[..]
http://www.weeronline.nl/Europa/Nederland/Amsterdam/4058223
quote:Op donderdag 11 april 2013 11:12 schreef Allure_ het volgende:
Ik wil zaterdag 20 graden, vrij zijn en feest. Zondag wil ik REGEN EN -5!
ff piet p. bellen
Ik vind het allemaal goed. Ik ben snel tevreden.quote:Op donderdag 11 april 2013 11:12 schreef Allure_ het volgende:
Ik wil zaterdag 20 graden, vrij zijn en feest. Zondag wil ik REGEN EN -5!
ff piet p. bellen
Ja als je erna weer neemt dan is het totaal langer dan 10 minuten ja.quote:Op donderdag 11 april 2013 10:53 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Best lang, want ik heb meerdere keren geïnhaleerd achter elkaar om het langer te laten duren. Na iedere 'trip' deed ik het nog een keer. Maar het gevoel is echt niet ineens na 10 minuten weg. Blijft zeker wel een uur na deinzen.
Visuals als in hallucineren? Had ik niet. Vriendin van me dacht wel dat ze in een carnavalsoptocht zat, maar die had (veel) gedronken erbij. Lag er ook aan dat we best lichte versie hadden. Bij die zwaarste ga je denk ik wel echt hard. maar die zou ik nooit willen proberen
Ja, ligt aan de sterkte he. bij 40x zul je vast wel dingen gaan zienquote:Op donderdag 11 april 2013 11:16 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ja als je erna weer neemt dan is het totaal langer dan 10 minuten ja.
Geen visuals? apart.
Op zondag moet je werken of slapen. Dus kan perfectquote:
Normaal zou ik het met je eens zijn.. is bij mij er ook zo ingebakken maar ik moet nog tuinierenquote:Op donderdag 11 april 2013 11:21 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Op zondag moet je werken of slapen. Dus kan perfect.
jepquote:Op donderdag 11 april 2013 11:21 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Ja, ligt aan de sterkte he. bij 40x zul je vast wel dingen gaan zien
tuinierenquote:Op donderdag 11 april 2013 11:21 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Normaal zou ik het met je eens zijn.. is bij mij er ook zo ingebakken maar ik moet nog tuinieren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |