Hij speelt op dit moment niet voor Real dus kunnen wij niet weten of het wel evt invloed had op zijn carrière in Madrid. Gistere speelde hij gewoon goed in Bayern.quote:Op woensdag 24 april 2013 16:01 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hij is daar toch ook gewoon mislukt? Of is dat na de wedstrijd van gisteren opeens niet meer zo?
Precies, dus nu op een reactie van 10 jaar geleden reageren is nogal belachelijk.quote:Op woensdag 24 april 2013 18:07 schreef KingRoland het volgende:
Hij speelt op dit moment niet voor Real dus kunnen wij niet weten of het wel evt invloed had op zijn carrière in Madrid.
Hij speelde niet zo slecht zoals de reactie beschreven was.quote:Op woensdag 24 april 2013 18:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Precies, dus nu op een reactie van 10 jaar geleden reageren is nogal belachelijk.
Mwa, de stelling dat hij daar niks te zoeken had klopt achteraf wel hoor. Dat hij wat overdreef was duidelijk ja.quote:Op woensdag 24 april 2013 18:32 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Hij speelde niet zo slecht zoals de reactie beschreven was.
quote:Op donderdag 25 april 2013 23:27 schreef KingRoland het volgende:
http://eversstaatop.538.n(...)ben-held-bij-bayern/
quote:Op zaterdag 27 april 2013 18:23 schreef het_grobbekuiken het volgende:
http://video.sport1.nl/ma(...)het-niet-lekker-gaat
En zo is het.
Nou geweldig hoor. Eén prima doelpunt, een honderd procent kans gemist en verder een hele hoop te ver doorgevoerde acties.quote:
quote:Op zondag 28 april 2013 21:15 schreef het_grobbekuiken het volgende:
[..]
Nou geweldig hoor. Eén prima doelpunt, een honderd procent kans gemist en verder een hele hoop te ver doorgevoerde acties.
al zo vaak exact diezelfde move, elke verdediger moet daar ondertussen op gebrand zijn, en nóg lukt het hem toch weer om die goal erin te krijgen. heerlijk!quote:Op woensdag 1 mei 2013 21:53 schreef Rickazio het volgende:
Nog even een wereldgoaltje erbij
[ afbeelding ]
De oplossing voor het steeds voorkomende tafereel dat Arjen Robben altijd net wat sneller dan de tegenstander is, is gevonden. Het menselijk brein kan de snelheid van de schijnbeweging van de buitenspeler niet aan en daarom staat de verdediger altijd op het verkeerde been.quote:Op donderdag 2 mei 2013 01:26 schreef Asphias het volgende:
[..]
al zo vaak exact diezelfde move, elke verdediger moet daar ondertussen op gebrand zijn, en nóg lukt het hem toch weer om die goal erin te krijgen. heerlijk!
Haha, hoe die andere speler ook naar hem toe wil glijden, en dat hij snel opstaat en even twee stappen verder looptquote:Op zaterdag 27 april 2013 02:41 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk jongens, zo ziet een eindbaas eruit.
idd.quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:36 schreef Killaht het volgende:
Arjan Robben![]()
Echt weer een Robben goal gisteren tegen Barca. Eindbaas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |