Hoeveel mensen heb jij zelf al geld gegeven via crowdfunding?quote:Op woensdag 10 april 2013 17:58 schreef Vlaggenroof het volgende:
Hm ik ga het gewoon proberen. Ik kan erin zetten dat ik maximaal 2 euro.wil.per persoon. Wie valt er nou over 1 euro?
Mislukte versie van ThinkDifferent:quote:I want to change the world, Because the crazy people who say that they do it, are the ones who do
Enige verschil: Steve Jobs heeft daadwerkelijk veel veranderd. Met je backpack naar het lekker clichematige Australie verandert niet zoveel.quote:Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
Ik ookquote:Op donderdag 11 april 2013 01:05 schreef Meike26 het volgende:
Ik heb hier zoveel vertrouwen in dat dit gaat falen
Dit was het eerste wat ik dacht toen ik de OP las, en jij hebt het al gepost. TS is een pauper die graag NU iets wil doen waar ie het geld niet voor heeft, en in plaats van te accepteren dat het niet gaat of -als ie dit zo graag wil zal dat niet INEENS zijn- had al lang geleden moeten beginnen met sparen.quote:Op donderdag 11 april 2013 01:09 schreef Trebo het volgende:
Samenvatting OP:
Ik wil op reis maar kan het niet betalen, dus nu wil ik dat geld bij elkaar schooien. Ik zeg dan wel crowdfunding, maar het is en blijft schooien.
Hoe kan ik dat het beste aanpakken?
Waarschijnlijk, al staat nul euro opgehaald van de honderdduizend ook een beetje karig.quote:Op donderdag 11 april 2013 09:02 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik ook![]()
TS heeft een fout gemaakt door 100 euro als doel neer te zetten?
Zo wil ik mezelf ook wel even laten crowdfunden. Kan ik een mooi huis van kopenquote:Op woensdag 10 april 2013 17:53 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
er hoeft niet altijd iets terug worden gegeven? Donatie verwacht je het niet terug. En als 100.000 mensen mij èèn euro geven, ben ik al.klaar.
Laten we een crowdfundcircle opzetten!quote:Op donderdag 11 april 2013 12:43 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Zo wil ik mezelf ook wel even laten crowdfunden. Kan ik een mooi huis van kopen
Volgens mij snap jij niet zoveel van rekenen.quote:Op donderdag 11 april 2013 14:47 schreef destrovel het volgende:
[..]
Laten we een crowdfundcircle opzetten!
Een groep van 100.000 mensen, iedereen doneert elkaar een euro, en zo heeft iedereen opeens een ton om zijn dromen mee waar te maken!![]()
![]()
De halve wereld? Kom maar op met die waslijst aan vakantiebestemmingen dan!quote:Op donderdag 11 april 2013 15:19 schreef Impossibruuu het volgende:
Ga werken voor je ambities en doelen, ontzettende lamlul. Dat moeten alle andere mensen ook.
Groetjes van iemand die inmiddels al de halve wereld rond heeft gereisd, volledig gefinancierd van werk en eigen bedrijf.
Nou ja, het is bij wijze van spreken hé.quote:Op donderdag 11 april 2013 15:21 schreef Ill-Skillz het volgende:
[..]
De halve wereld? Kom maar op met die waslijst aan vakantiebestemmingen dan!
Volgens mij snap jij niet zoveel van sarcasme.quote:Op donderdag 11 april 2013 15:18 schreef Ill-Skillz het volgende:
[..]
Volgens mij snap jij niet zoveel van rekenen.
Moeten die ouders toch lekker zelf weten als ze daar geld in willen steken.quote:Op donderdag 11 april 2013 15:27 schreef Skint het volgende:
Nog erger is dat er duizenden mensen zijn die met precies dezelfde instelling van paps en mams geld krijgen om de wereld rond te reizen
Volgens mij snap jij niet zoveel van sarcasme ironie.quote:Op donderdag 11 april 2013 15:29 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Volgens mij snap jij niet zoveel van sarcasme.
Volgens mij snap je niets van beide, want 't komt echt heel slecht overquote:Op donderdag 11 april 2013 15:59 schreef Ill-Skillz het volgende:
[..]
Volgens mij snap jij niet zoveel van sarcasme ironie.
Maar jij bent nu degene die met zijn naam voor de rest van zijn leven op het internet staat met zoiets doms. Iedereen die jou naam googlet kan op dit topic stuiten.quote:Op donderdag 11 april 2013 18:20 schreef Vlaggenroof het volgende:
Mensen, niet gewaagd is nooit gewonnen.. Voor nu hebben jullie gelijk, maar één dag krijg ik al het geld op een legale snelle manier.. Wacht maar af.
Ik zal het m'n achterkleinkinderen wel laten weten dat ze een topic van je kunnen verwachtenquote:Op donderdag 11 april 2013 18:20 schreef Vlaggenroof het volgende:
Mensen, niet gewaagd is nooit gewonnen.. Voor nu hebben jullie gelijk, maar één dag krijg ik al het geld op een legale snelle manier.. Wacht maar af.
Ik was niet sarcastisch en niet ironisch.quote:Op donderdag 11 april 2013 16:46 schreef destrovel het volgende:
[..]
Volgens mij snap je niets van beide, want 't komt echt heel slecht over
Dus maak je maar gewoon domme opmerkingen en probeer je vervolgens je eronder uit te lullen door te zeggen "ja maar die opmerking op dat sarcasme was ironisch bedoeld hoor!!!"
Hij staat op die crowdfunding site idd met naam en toenaam, maar in dit topic toch niet?quote:Op donderdag 11 april 2013 18:24 schreef Edensnator het volgende:
[..]
Maar jij bent nu degene die met zijn naam voor de rest van zijn leven op het internet staat met zoiets doms. Iedereen die jou naam googlet kan op dit topic stuiten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |