Astublieft:quote:Op zaterdag 27 april 2013 04:24 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Kom eens met 3 quotes, dan? Nog nooit zoiets tegengekomen.
Of het stuk over wtc7 zelf?quote:Op zaterdag 27 april 2013 01:35 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Meesten twijfelen daar inderdaad niet aan. Maar bijvoorbeeld polderturk boven jou wel. En zo zijn er nog een paar op dit forum.
[..]
Wat je overduidelijk ziet zijn lichtflitsen. Wat je in zijn geheel niet ziet is waardoor die lichtflitsen door veroorzaakt werden. Conclusie dat overduidelijk te zien is dat WTC gedetoneerd is kun je dus niet maken.
Op onderstaande site aantal mogelijke verklaren (die overigens netzoals explosies door bommen niet hard te bewijzen zijn):
http://www.debunking911.com/explosions.htm
Niks is onmogelijk, zeker niet als het om rijke/machtige mensen gaat die een agenda hebben.quote:Op donderdag 18 april 2013 14:10 schreef J0kkebr0k het volgende:
Kijk... die Boston Marathon aanslagen vallen niet zomaar te faken. Feit is dat die Marathon werd gelopen en dat trekt vele bezoekers. Zeker rond de finish is het altijd druk bij zo'n sportevenement, dus tja.. lijkt me onmogelijk om dit in scene te zetten.
Liever nietquote:Op zondag 28 april 2013 14:50 schreef joellsoares het volgende:
[..]
Niks is onmogelijk, zeker niet als het om rijke/machtige mensen gaat die een agenda hebben.
nja, op naar de volgende aanslag!
Heb je dat nu al eens opgezocht?quote:Op zondag 28 april 2013 19:16 schreef polderturk het volgende:
Enneeeehhhh.... Hoe is het mogelijk dat brandweerlieden zo nauwkeurig het ineenstorten van WTC 7 konden voorspellen?
Ik wou net zeggen, dat is in voorgaande draadjes zelfs al meerdere keren uitgebreid uitgelegd.quote:
idd, best uitgekauwd dat onderwerpquote:Op maandag 29 april 2013 20:26 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen, dat is in voorgaande draadjes zelfs al meerdere keren uitgebreid uitgelegd.
Eerste brandweermannen vertelden het overigens al paar uur van te voren. Niet echt nauwkeurig te noemen.
Maar goed, is al meerdere malen uitgebreid besproken. Meerdere malen omdat polderturk ieder draadje weer met dezelfde vraag komt.
Omdat de eigenaar Larry Silverstein ze had gezegd dat ze het naar beneden gingen halen.quote:Op zondag 28 april 2013 19:16 schreef polderturk het volgende:
Enneeeehhhh.... Hoe is het mogelijk dat brandweerlieden zo nauwkeurig het ineenstorten van WTC 7 konden voorspellen?
Een paar uur valt ook onder extreem nauwkeur. Het gebouw had net zo goed misschien nog jaren kunnen blijven staan. Niemand heeft hier nog een verklaring voor kunnen geven.quote:Op maandag 29 april 2013 20:26 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen, dat is in voorgaande draadjes zelfs al meerdere keren uitgebreid uitgelegd.
Eerste brandweermannen vertelden het overigens al paar uur van te voren. Niet echt nauwkeurig te noemen.
Maar goed, is al meerdere malen uitgebreid besproken. Meerdere malen omdat polderturk ieder draadje weer met dezelfde vraag komt.
Hoe weet jij dat?quote:Op dinsdag 30 april 2013 12:05 schreef polderturk het volgende:
[..]
Een paar uur valt ook onder extreem nauwkeur. Het gebouw had net zo goed misschien nog jaren kunnen blijven staan.
Jawel. Je bent gewoon te lui of te dom om het op te zoeken. Dat lijkt haast wel een karaktertrekje bij veel complotters heb ik gemerkt: luie aannames, lui onderzoek, luie argumentatie. Het valt me echt op hoe weinig kennis 9/11-complotters over de gebeurtenissen van 9/11 hebben.quote:Niemand heeft hier nog een verklaring voor kunnen geven.
nano thermite en richard cage, de scammerquote:
-edit, doe normaal- Ik daag je uit om het tegendeel te bewijzen. Niemand heeft kunnen aantonen hoe de brandweermannen zo nauwkeurig de ineenstorting van WTC 7 konden voorspellen.quote:Op dinsdag 30 april 2013 12:17 schreef Terecht het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat?
[..]
Jawel. Je bent gewoon te lui of te dom om het op te zoeken. Dat lijkt haast wel een karaktertrekje bij veel complotters heb ik gemerkt: luie aannames, lui onderzoek, luie argumentatie. Het valt me echt op hoe weinig kennis 9/11-complotters over de gebeurtenissen van 9/11 hebben.
Terecht leugenachtig noemen...quote:Op dinsdag 30 april 2013 13:58 schreef polderturk het volgende:
[..]
-edit- . Ik daag je uit om het tegendeel te bewijzen. Niemand heeft kunnen aantonen hoe de brandweermannen zo nauwkeurig de ineenstorting van WTC 7 konden voorspellen.
Hij komt met een lulverhaal over theodoliet en WTC7 en zegt dan dat ik maar op internet naar de bewijzen moet zoeken. Dat is toch de omgekeerde wereld? Dat is gewoon pure blof van hem en dat weet hij ook. Hij kan het niet bewijzen. Ik heb kort gegoogled naar zijn beweringen en ik heb niks gevonden. Hij lult uit zijn nek. Hij liegt erover en dat weet hij dondersgoed. Ik daag hem uit zijn beweringen hier hard te maken.quote:Op dinsdag 30 april 2013 14:07 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Terecht leugenachtig noemen...
Denken dat je dat aangetoond hebt...
Tegenwoordig doe je blijkbaar niets anders meer dan puur op de man spelen in verschillende topics ... verwijten, kleineren, belachelijk maken en nog meer van dat fraais.quote:Op dinsdag 30 april 2013 12:17 schreef Terecht het volgende:
Jawel. Je bent gewoon te lui of te dom om het op te zoeken. Dat lijkt haast wel een karaktertrekje bij veel complotters heb ik gemerkt: luie aannames, lui onderzoek, luie argumentatie. Het valt me echt op hoe weinig kennis 9/11-complotters over de gebeurtenissen van 9/11 hebben.
Nope het was geen bluf. Die bron heb ik in zo'n 30 seconden weten te vinden.quote:Op dinsdag 30 april 2013 15:23 schreef polderturk het volgende:
[..]
Hij komt met een lulverhaal over theodoliet en WTC7 en zegt dan dat ik maar op internet naar de bewijzen moet zoeken. Dat is toch de omgekeerde wereld? Dat is gewoon pure blof van hem en dat weet hij ook. Hij kan het niet bewijzen. Ik heb kort gegoogled naar zijn beweringen en ik heb niks gevonden. Hij lult uit zijn nek. Hij liegt erover en dat weet hij dondersgoed. Ik daag hem uit zijn beweringen hier hard te maken.
alleen onderbouwen jij en terecht nooit iets met bron vermelding, nu ook weer geen linkquote:Op dinsdag 30 april 2013 16:05 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Nope het was geen bluf. Die bron heb ik in zo'n 30 seconden weten te vinden.
Praat toch geen onzin joh, dat doen we vaak genoeg.quote:Op dinsdag 30 april 2013 17:24 schreef THEFXR het volgende:
[..]
alleen onderbouwen jij en terecht nooit iets met bron vermelding, nu ook weer geen link
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |