Eerste rij gaan zittenquote:Op zaterdag 20 april 2013 11:10 schreef wolfrolf het volgende:
Ik heb nog overwogen om vanavond, voor de gein, naar APP te gaan in Delft.
Maar ik denk dat ik me alleen maar ga irriteren aan alle smartphone schermpjes dus doe het toch maar niet![]()
Oke.quote:Op zaterdag 20 april 2013 15:11 schreef Tjik het volgende:
Iron Man 3 draait in Rotterdam gewoon 11 keer a.s. vrijdag
quote:Beste x,
Gaat Iron Man 3 nog draaien in alleen 3D in spuimarkt? Liever zelfs de gewone 2D variant, maar aangezien ik die nergens op de site zie verwacht ik niet dat die überhaupt bij jullie draait of gaat draaien jammer genoeg. (Deze ‘klacht’ geldt overigens voor veel films die alleen in 3D OV worden vertoond in Nederland maar er wel 2D OV versies van zijn)
Ik had speciaal gereserveerd in spuimarkt omdat jullie grotere/fijnere zalen hebben t.o.v. Scheveningen en buitenhof, maar de meerprijs van IMAX is mij het gewoon niet waard.
Als laatst nog een opmerking: Na uw e-mail heb ik gekeken of de reservering correct was blijven staan, echter bleek dat mijn gereserveerde plek (midden v/d zaal , rij 5 vanaf het scherm) was veranderd naar midden v/d zaal helemaal bovenin, dit kan men als storend ervaren als je opeens een andere plek hebt als de gereserveerde kaart wordt opgehaald.
Ik hoop dat ik snel wat van u hoor,
Met vriendelijke groet,
xxx
ik moet zeggen dat ik het best nette communicatie van ze vindquote:Beste xxx,
Ik heb nagevraagd of wij de normale 3D of 2d versie gaan draaien. De 2d versie zal in Spuimarkt niet te zien zijn en de 3D versie zal dan pas over een week of 2 vertoont worden.
Betreft uw placering hiervoor mijn excuses, op mijn lijst stond helaas niet de plek waarvoor er gereserveerd was, dit kan ik voor u aanpassen mocht u besluiten om toch de IMAX 3D versie a.s. woensdag te komen bekijken.
Als u mij laat weten of u woensdag wilt komen dan maak ik graag voor u een nieuwe reservering.
Met vriendelijke groet,
x
aangezien ik unlimited heb (en dus niks betaald heb nog) ga ik er vanuit dat het gewoon 5 euro zou zijnquote:Op zaterdag 20 april 2013 19:56 schreef tcr het volgende:
[..]
Ligt eraan, moet je nu ¤5 bij betalen of blijft het bij de ¤2,50 van normale 3D?!?!?
Die hakkenquote:
Ik vond er weinig goeds aanquote:Op maandag 22 april 2013 00:52 schreef mschol het volgende:
Stoker gezien vandaag, een nogal bizarre, vreemde film maar wel goed (tot zelfs zeer goed)
en mia
zo zie je maar weer, smaken verschillen.quote:Op maandag 22 april 2013 09:33 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ik vond er weinig goeds aanVooral erg saai eigenlijk.
Leuk gefilmd, maar gewoon een kut verhaal.
Jep.quote:Op maandag 22 april 2013 09:36 schreef mschol het volgende:
[..]
zo zie je maar weer, smaken verschillen.
ik zit zo eens door imdb heen te bladeren en kom The Amazing Spider-Man (2012) tegenquote:Op maandag 22 april 2013 09:39 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Jep.Ik hou sowieso ook niet zo van dat genre, zal er ook wel mee te maken hebben.
Gisteravond ook gezien en ik weet niet goed wat ik er van vind. Vreemd vooral en de sfeer was goed neergezet, ook wel onderhoudend, maar ik denk dat de acteurs me niet zo aan staan. Nicole Kidman vind ik sowieso niet geweldig en Mia Wasikowska heb ik ook weinig mee heb ik gemerkt.quote:Op maandag 22 april 2013 00:52 schreef mschol het volgende:
Stoker gezien vandaag, een nogal bizarre, vreemde film maar wel goed (tot zelfs zeer goed)
en mia
Zeker, maar 3D only (dus lekker thuis in 2D gekeken).quote:Op maandag 22 april 2013 09:42 schreef mschol het volgende:
[..]
ik zit zo eens door imdb heen te bladeren en kom The Amazing Spider-Man (2012) tegen
heeft die in pathe gedraaid? m'n puc overzicht zegt dat ik hem niet gezien heb namelijk
Ja, ben ik toen geen geweest.quote:Op maandag 22 april 2013 09:42 schreef mschol het volgende:
[..]
ik zit zo eens door imdb heen te bladeren en kom The Amazing Spider-Man (2012) tegen
heeft die in pathe gedraaid? m'n puc overzicht zegt dat ik hem niet gezien heb namelijk
hmm, even binnen hengelen dan maarquote:Op maandag 22 april 2013 10:06 schreef tcr het volgende:
[..]
Zeker, maar 3D only (dus lekker thuis in 2D gekeken).
safe haven lijkt mij meer wat, Identity thief lijkt mij echt ruk..quote:Op maandag 22 april 2013 10:08 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Safe Haven of Identity Thief dalijk?
Sneakquote:Op maandag 22 april 2013 10:46 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
Ben benieuwd welke er in de sneak komt morgen, ik hoop stiekem een beetje op Evil Dead
datquote:
Inderdaad, zag ik ook alquote:Op maandag 22 april 2013 11:12 schreef mschol het volgende:
[..]
dat
op pathesneakers denkt men dat het evil dead wordt
Valt echt onwijs mee hoe druk het is. Ik heb er nooit last van in ieder geval. Bij een Nieuwe Release natuurlijk wel drukte, maar goed, daar kies je dan in principe zelf voor.quote:Op maandag 22 april 2013 11:19 schreef lolinderuimte het volgende:
Ik heb op het ogenblik een Cineville kaart, maar omdat het aanbod in Rotterdam daarin toch enigszins karig is zit ik te denken om weer een PUC te nemen. Nu houd ik niet zo van volle zalen etc. en ga liever overdag naar de Bios, is dat in Rotterdam een beetje te doen voor mij, of is het bij Pathe altijd een drukken bedoening?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |