Toen ik in New York naar de bios ging (naar Inception, de eerste midnight showing zonder dat we wisten wat voor film het wasquote:Op dinsdag 9 april 2013 16:14 schreef Roberto_BOZ het volgende:
Eén keer op vakantie naar de film geweest. Het was een regenachtige dag in Florida, en Iron Man 2 was nét uitgekomen. En de Imax zat om de hoek. Tsja dan pak je dat toch even mee.
Ik vond de Amerikaanse filmervaring weinig schelen van de Nederlandse, alleen veel trailers voor tv-series in de bios.
Nee, want het is geen imax ratio, dus van plafond tot vloer, en de 3d voegt ook niks toequote:Op dinsdag 9 april 2013 20:25 schreef Deezertje het volgende:
Voegt het IMAX bij GI Joe nog wat toe? Anders maak ik namelijk geen reisje naar Amsterdam van zo'n anderhalf uur.... (Stu-OV en vrij morgen.. maar toch). Sluit voor de rest ook niks op aan qua films morgen zonder meer dan een uur 'pauze'.
De film was wel oke, beetje standaard actiefilm zonder veel diepgang. Backstory greep me niet heel erg aan, maar hij keek wel lekker weg. Farell is inderdaad niet een geweldige acteur, maar dat zijn de meeste actiesterren nietquote:Op woensdag 10 april 2013 14:11 schreef Stereotomy het volgende:
DMD viel mij een beetje tegen. Maar ben dan ook geen fan van Colin Farell. Lijkt wel alsof hij 1 gezichtsuitdrukking heeft.
Noomi Rapace vind ik ook een beetje een overschatte actrice. Goed, maar niet spectaculair. Ben benieuwd wat jij van DMD vindt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Qua trailers, waar het hierboven over ging. Bedtijd?quote:Op vrijdag 12 april 2013 00:39 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Twee weken dezelfde Sneak? Dat lijkt me een foutje.
9 films in 2 dagen, damn... in de bioscoop hou ik dat niet uitquote:Op vrijdag 12 april 2013 00:45 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik heb 9 films meegepikt in 2 dagen. En nog steeds moet ik Kon-Tiki en The Croods nog zien.
Croods is best leuk, de animatie is top iigquote:Op vrijdag 12 april 2013 00:45 schreef Asskicker14 het volgende:
Ik heb 9 films meegepikt in 2 dagen. En nog steeds moet ik Kon-Tiki en The Croods nog zien.
GG al 6 x gezienquote:Op vrijdag 12 april 2013 00:35 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Ik heb nog nooit de trailer van The Geest Gatsby gezien, maar ik zie wel echt constant die van The Fast and Furious 6.
ZO heb ik van de week Gangster Squad thuis bekeken, wat een kutfilm, blij dat ik er niet heen was gegaanquote:Op vrijdag 12 april 2013 09:28 schreef Deezertje het volgende:
Buikpijn vandaag. Geen zin om te reizen en in de bios te zitten dus. Nu lekker relaxed thuis wat films inhalen die op onmogelijke tijden draaien... bespaart me ook nog eens een uur aan reclame en trailers
Nee man, GS is juist fucking vetquote:Op vrijdag 12 april 2013 09:33 schreef Stefan het volgende:
[..]
ZO heb ik van de week Gangster Squad thuis bekeken, wat een kutfilm, blij dat ik er niet heen was gegaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |