Die Lannisters worden een keer vermoord door Karstark geloof ik, waarna Robb Karstark onthoofdt. En dan is alles loesoe.quote:Op maandag 15 april 2013 22:42 schreef Zhenar het volgende:
Awesome aflevering!
Iets wat ik me afvroeg, maar waar ik net het waarschijnlijke antwoord op een ander forum las: Mel gaat opeens de hort op, zoekend naar kingsblood. Zou dus kunnen dat ze Edric Storm gaan vervangen door Gendry! Lijkt me iig een leuke manier om Gendry in de serie te houden en niet het zoveelste nieuwe personage te hoeven introduceren. Ben ook wel benieuwd of dit betekent dat Gendry dus nog (enigszins) belangrijk blijft in de boeken. Zou Martin hebben ingefluisterd om hem in het verhaal te houden?
Ik kon de scene van Talisa moeilijk plaatsen trouwens. Zijn die Lannister jochies nog van betekenis? Niet toch?
Oh, en het noemen van de "Mereneese knot" was een awesome in-joke
Robb is blijkbaar echt een tactisch genie hij wint alle gevechtenquote:Op dinsdag 16 april 2013 01:50 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Die Lannisters worden een keer vermoord door Karstark geloof ik, waarna Robb Karstark onthoofdt. En dan is alles loesoe.
dat gebeurt in het boek toch in nadat catalyn stark Jaimie vrijlaat? daarna gaat die Kastark wraak nemen op de andere gevangen Lannisters (omdat Jaimie zijn zoons heeft gedood) en daarom onthoofd Robb die Karstark weer.quote:Op dinsdag 16 april 2013 01:50 schreef Franknfurter het volgende:
Lannisters worden een keer vermoord door Karstark geloof ik, waarna Robb Karstark onthoofdt. En dan is alles loesoe.
Ach, Talisa zit ook in het boek (ok, andere naam en compleet andere achtergrond maar goed).quote:Op dinsdag 16 april 2013 09:45 schreef Angelof9 het volgende:
Al die toegevoegde troelas zijn vreselijk! Talisa! Roz!
Make them go away!
Zo onschuldig is ze anders niet.quote:Op dinsdag 16 april 2013 11:09 schreef Angelof9 het volgende:
Het onschuldige-op-de-achtergrond-meisje in het boek is veel minder irritant.
Heir to the Northquote:Op dinsdag 16 april 2013 12:33 schreef Angelof9 het volgende:
Wat heeft ze gedaan dan? Ze trouwt met Robb, wordt daarna terug naar de Crag gestuurd en dan hoor je niets meer van haar. Zou best kunnen dat daar nog iets speelt, maar er heeft tot dusver toch niets plaatsgevonden?
In het boeken neuken ze er aardig op los...quote:Op dinsdag 16 april 2013 12:52 schreef Angelof9 het volgende:
Sommige dingen gaan te snel en andere te langzaam. Maar dat viel wel een beetje te verwachten.
Ik begrijp de Jon storyline ook niet zo goed, vorig seizoen eindeloos gezever tussen hem en Ygritte en nu zie je helemaal niets van hun relatie. Je ziet ook niets van Jons proces, hoe hij de wildlings gaat vetrouwen etc.
Ja, dat klopt, dat hebben de makers van de show uitgelegd als dat ze al te veel nieuwe karakters hadden in seizoen 2 en dat de Reeds daarom werden uitgesteld tot seizoen 3.quote:Op dinsdag 16 april 2013 12:52 schreef Matty___ het volgende:
Ook bij aflevering S03E02 waar op eens die 2 kinderen bij Bran erbij worden getoverd.
In het boek zaten die er al lang bij en waren het gasten in Winterfell.
Waar laten ze die rickon ook al weer?quote:Op dinsdag 16 april 2013 12:54 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Ja, dat klopt, dat hebben de makers van de show uitgelegd als dat ze al te veel nieuwe karakters hadden in seizoen 2 en dat de Reeds daarom werden uitgesteld tot seizoen 3.
In het boek zijn Osha en Rickon ook allang weg.
Daar ben ik het niet mee eens, vind het over het algemeen wel meevallen.quote:Op dinsdag 16 april 2013 12:48 schreef Matty___ het volgende:
en het ging zo goed de eerste 2 seasons maar nu is het hek van de dam en loopt alles door elkaar en worden 10 hoofdstukken in 10 min gepropt en klopt er niets meer van..
beetje zonde...
Die gaat met Osha weg, naar Skagos.quote:Op dinsdag 16 april 2013 12:55 schreef Matty___ het volgende:
[..]
Waar laten ze die rickon ook al weer?
Het aller essentiële zit er in maar niet meer dan dat. Als ze de sex scenes even wat in korten dan kunnen ze misschien iets meer aan de relaties onderling werken.quote:Op dinsdag 16 april 2013 12:58 schreef Nic1 het volgende:
[..]
Daar ben ik het niet mee eens, vind het over het algemeen wel meevallen.
Alleen Jon's verhaal gaat straks misschien wat ongeloofwaardig worden als ze zijn relatie met de wildlings wat onderbelicht houden.
[..]
Die gaat met Osha weg, naar Skagos.
Maegyr - maegi.quote:Op dinsdag 16 april 2013 12:47 schreef Young_David het volgende:
Ik snap echt niet wat je bedoeld met Talisa. Wat is er zo bijzonder aan de naam Maegyr?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |