Waarom zou ik doen alsof? Hihiquote:Op dinsdag 2 april 2013 19:45 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Waarom doe jij net of je een Koerd bent?
Ik heb mijn bedenkingen, maar dat is een zware verdenking, dus laat ik dat maar voor mij houden. Maar als tip: haal die facade weg en laat je echte gezicht zien, kereltje.quote:Op dinsdag 2 april 2013 19:46 schreef spacechinees2 het volgende:
[..]
Waarom zou ik doen alsof? Hihi![]()
.
Dit.quote:Op dinsdag 2 april 2013 19:45 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Wat we ook doen we kunnen in die regio toch niets goed doen. Ga je de rebellen actief steunen dan geef je de terroristen van de toekomst wapens en training. Steun je ze niet gaat het vechten toch gewoon door. Verder kun je weinig met het ingezamelde geld in Syrië zelf omdat je veilige zones nodig hebt om de hulp aan burgers te geven en die zijn er niet.
Heel vervelend maar misschien moet de Arabische wereld dit maar eens oplossen.
Zuid-Koerdische regering stuurt constant hulp aan de Koerden. Niets met de Arabieren te maken, die doden elkaar toch alleen maarquote:Op dinsdag 2 april 2013 19:46 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ik heb mijn bedenkingen, maar dat is een zware verdenking, dus laat ik dat maar voor mij houden. Maar als tip: haal die facade weg en laat je echte gezicht zien, kereltje.
2quote:Op dinsdag 2 april 2013 19:40 schreef xzaz het volgende:
[..]
Mensen egoïstisch? Mensen delen altijd eerlijk, het zit in onze genen, we worden er zelfs voor beloond door stofjes in onze hersenen.
Je deelt eigenlijk continue, op de weg in de trein in de winkel thuis bij het eten enz enz...
http://www.psychologiemag(...)na/Eerlijk-delen.htm
En die mensen worden dan ook heel snel aangekeken door de sociale groep, egoïstisch zijn is geen goede eigenschap in sociale kring, wat vroeger betekende dat je gewoon geen eten kreeg. In de 21ste eeuw gaat het anders.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:29 schreef theunderdog het volgende:
[..]
2
Dat de mens egoïstisch van aard is, is inderdaad achterhaald. Wat natuurlijk niet betekent dat de mens niet egoïstisch kan zijn.
O, beelden van kinderen die lijden in zo'n oorlog raken mij altijd. Maar toch zal ik geen geld overmaken.quote:Op dinsdag 2 april 2013 18:22 schreef Hathor het volgende:
Het is dan ook gewoon de zoveelste crisissituatie in een reeks van vele wereldwijde crisissituaties, je kan wel aan de gang blijven. Het is sneu voor de mensen die daar leven, maar het boeit me letterlijk geen moer. Je word op den duur ongevoelig voor dit soort dingen denk ik.
In Turkije worden al heel veel vluchtelingen opgevangen. Hoe kom je er bij dat andere Arabische lande niks doen?quote:Op dinsdag 2 april 2013 19:28 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Alsof Syrië ons komt helpen mocht er ooit aanleiding voor zijn.
En waarom doen die Arabieren in de regio helemaal niks?
Klopt.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:35 schreef xzaz het volgende:
[..]
En die mensen worden dan ook heel snel aangekeken door de sociale groep, egoïstisch zijn is geen goede eigenschap in sociale kring, wat vroeger betekende dat je gewoon geen eten kreeg. In de 21ste eeuw gaat het anders.
Het punt is alleen, dat er altijd een deel is dat geen schuld heeft. En dat deel, noemt men de "normale" burger. De mensen zoals jij en ik, die daar leven met een gezinnetje.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:35 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
O, beelden van kinderen die lijden in zo'n oorlog raken mij altijd. Maar toch zal ik geen geld overmaken.
Ik vind dat het westen te partijdig is voor de extremisten daar. Zij bieden helemaal geen oplossing. Dit is echt een 'waar twee vechten zijn er twee schuld' verhaal.
Ja, ja, dat weet ik .quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het punt is alleen, dat er altijd een deel is dat geen schuld heeft. En dat deel, noemt men de "normale" burger. De mensen zoals jij en ik, die daar leven met een gezinnetje.
En die eigenlijk niets te maken hebben met dat gehele conflict.
Oh jawel hoor. Althans, ik neem aan dat op jouw loonstrookje ook belasting is ingehouden. Of dacht je dat Ploumen haar eigen portemonnee open heeft getrokken voor de noodhulp?quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:36 schreef Bombshell het volgende:
Vind het nog veel
Geen cent krijgen die goede doelen van me en deze al helemaal niet
Er zijn genoeg Arabische landen met bakken geld en modern militair materieel die de boel zouden kunnen oplossen. Feit is dat die willen dat het westen hun taak uitvoert zodat ze later kunnen wijzen dat het de schuld was van de grote satan, het westen was als de hele kutzooi in het honderd loopt.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:39 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het punt is alleen, dat er altijd een deel is dat geen schuld heeft. En dat deel, noemt men de "normale" burger. De mensen zoals jij en ik, die daar leven met een gezinnetje.
En die eigenlijk niets te maken hebben met dat gehele conflict.
Het is allemaal een complot tegen het westen, inderdaad.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:44 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Er zijn genoeg Arabische landen met bakken geld en modern militair materieel die de boel zouden kunnen oplossen. Feit is dat die willen dat het westen hun taak uitvoert zodat ze later kunnen wijzen dat het de schuld was van de grote satan, het westen was als de hele kutzooi in het honderd loopt.
Veel Arabische landen gaan zich er militair niet mee bemoeien omdat ze hun eigen burgers ook onderdrukken. Zo kun je alleen maar meer revoluties kweken.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:44 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Er zijn genoeg Arabische landen met bakken geld en modern militair materieel die de boel zouden kunnen oplossen. Feit is dat die willen dat het westen hun taak uitvoert zodat ze later kunnen wijzen dat het de schuld was van de grote satan, het westen was als de hele kutzooi in het honderd loopt.
Het argument dat de Arabische liga genoeg middelen heeft om het zelf op te lossen was niet genoeg? Want dat was mijn punt.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het is allemaal een complot tegen het westen, inderdaad.![]()
Kom op, en zijn genoeg goede argumenten om niets te geven aan Syrië, maar dit is echt belachelijk.
Het enige wat te halen valt in Syrië is nog meer haat van de islamitische wereld. Of we ons er nou mee bemoeien of niet. Dus kun je je er net zo goed niet mee bemoeien.quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:47 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Veel Arabische landen gaan zich er militair niet mee bemoeien omdat ze hun eigen burgers ook onderdrukken. Zo kun je alleen maar meer revoluties kweken.
Veiliger is het financiel te steunen en verder de andere kant op te kijken.
Het westen grijpt verder niet in omdat er niks te halen valt in Syrie uiteraard.
trouwquote:Waarom grijpt de internationale gemeenschap wel naar militaire middelen in Libië en niet Syrië?
Dat heeft vooral te maken met de geopolitieke verhoudingen. Syrië heeft nauwe banden met Iran en de groeperingen Hezbollah en Hamas. Militair ingrijpen kan de regio destabiliseren. Daarnaast wordt gevreesd voor een Irakscenario, waarbij de val van het regime van president Basher al-Assad tot een machtsvacuüm en een burgeroorlog leidt.
Overigens is niet Syrië, maar Libië de uitzondering. Ook in Bahrein en Jemen zijn honderden doden gevallen, maar niemand die praat over militair ingrijpen.
Dat de Verenigde Naties in de nabije toekomst zullen instemmen met militaire acties, is uiterst onwaarschijnlijk. Twee vaste leden van de Veiligheidsraad, Rusland en China, zullen tegen ingrijpen stemmen. Dat de VN wel akkoord ging met beperkte militaire acties in Libië, kwam vooral door de impopulariteit van Kadafi in de Arabische wereld. De Arabische Liga ging akkoord met ingrijpen waardoor Rusland en China niet tegen stemden
De Arabische liga dat is een papieren tijger, die gaat echt niks oplossenquote:Op dinsdag 2 april 2013 20:47 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Het argument dat de Arabische liga genoeg middelen heeft om het zelf op te lossen was niet genoeg? Want dat was mijn punt.
Oorlog is sowieso niet financieel aantrekkelijk. Irak zal wel weer aangehaald worden. Die befaamde Irakese oliecontracten door welke Amerikaanse bedrijven zijn die allemaal in de wacht gesleept?quote:Op dinsdag 2 april 2013 20:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
http://plazilla.com/syri-nieuws-waarom-wordt-er-niet-ingegrepen
En, zoals ik zei: in Syrie is niet veel interessants te halen om een oorlog te voeren. Financiel onaantrekkelijk dus.
Deze man weet.quote:Op dinsdag 2 april 2013 21:22 schreef WammesWaggel het volgende:
Mooi zo, laat die Arabieren uit de Golf en de Turken maar betalen.
Zij zitten achter de oorlog dus dan mogen zij ook de scherven opruimen.
Dat is neit helemaal waar.quote:Op dinsdag 2 april 2013 21:01 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Oorlog is sowieso niet financieel aantrekkelijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |