Aldus een "uitkeringstrekker" (what's in the name)quote:Op dinsdag 2 april 2013 05:46 schreef Uitkeringstrekker het volgende:
Het is een aandachtzoekende nepperd die geld wil verdienen.
betekent juist dat ik geen aandacht zoek en niet tot alles in staat ben om geld te verdienen over de rug van mensen heen door de boel op te lichten.quote:Op dinsdag 2 april 2013 06:02 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Aldus een "uitkeringstrekker" (what's in the name)
Een uitkering trekken gaat niet "over de ruggen van mensen heen"???quote:Op dinsdag 2 april 2013 06:09 schreef Uitkeringstrekker het volgende:
[..]
betekent juist dat ik geen aandacht zoek en niet tot alles in staat ben om geld te verdienen over de rug van mensen heen door de boel op te lichten.
Onzin! De hoge heren, politici, multinationals moeten jouw geld hebben en dat gaat niet door kleine rekeningen. Nee, de besparingen door technologie verdwijnen net als altijd al in de zakken van weinigen.quote:2050. u woont in een huis waarvan de energie rekening 2 euro is,
Laat me nou in de waan...quote:Op dinsdag 2 april 2013 06:17 schreef D0808 het volgende:
[..]
Onzin! De hoge heren, politici, multinationals moeten jouw geld hebben en dat gaat niet door kleine rekeningen. Nee, de besparingen door technologie verdwijnen net als altijd al in de zakken van weinigen.
Wat wil een overheid precies doen aan een aardwarmteputje of een paar zonnecelletjes op je eigen terrein?quote:Op dinsdag 2 april 2013 07:42 schreef RemcoDelft het volgende:
En jij denkt serieus dat zonne-energie gratis wordt? Aardgas kost nu ook ongeveer 2 cent per kuub om te produceren! De overheid maakt het 30 keer zo duur voor consumenten in de vorm van heffingen en belastingen.
Die spullen op een zodanige manier belasten dat het niet meer interessant is voor jou om aan te schaffen.quote:Op dinsdag 2 april 2013 07:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat wil een overheid precies doen aan een aardwarmteputje of een paar zonnecelletjes op je eigen terrein?
Daar zijn ze goed in ja. Zelfs in tijden van crisis waar de economie gered kan worden met een grotere koopkracht, presteren ze het nog het land dood te bezuinigen.quote:Op dinsdag 2 april 2013 07:50 schreef YazooW het volgende:
[..]
Die spullen op een zodanige manier belasten dat het niet meer interessant is voor jou om aan te schaffen.
Onzin druk op ersten, niet alle zonne-energie moet je perse opwekken met zonnecellen. Ook genoeg methodieken die gewoon van de warmte gebruik maken en met simpele technieken werken.quote:Op dinsdag 2 april 2013 05:02 schreef El_Matador het volgende:
Interessant, dank voor de link, zal het es bekijken.
Vooraf kan je zonne-energie afschrijven vanwege de hoge druk op ertsen. Aardwarmte wordt de echte oneindige energieleverancier.
Aardwarmteputten zijn vergunningplichtig. Dan is een belasting heffen een kleine moeite. Vergeet niet dat de overheid nu ook energieheffing op groene stroom zet bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 2 april 2013 07:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Wat wil een overheid precies doen aan een aardwarmteputje of een paar zonnecelletjes op je eigen terrein?
Dat zouden ze wel willen ja, maar de gein is dat ze het niet meer kunnen. Schaalvergroting hoort bij een stand van de techniek die achterhaald raakt. Mensen kunnen steeds makkelijker zelf energie winnen, en zich steeds makkelijker organiseren om dat in kleine of grotere kring te verdelen. Dan heeft de overheid slechts de keuze om tegen de bierkaai te vechten of om het netwerk open te stellen voor efficiente verdeling van de restjes energie ten bate van ieders productiviteit. Power to the people.quote:Op dinsdag 2 april 2013 06:17 schreef D0808 het volgende:
[..]
Onzin! De hoge heren, politici, multinationals moeten jouw geld hebben en dat gaat niet door kleine rekeningen. Nee, de besparingen door technologie verdwijnen net als altijd al in de zakken van weinigen.
Ws. bedoelde hij 2 euro energie, 20 euro vastrecht, 40 euro transportkosten, 70 euro milieubelasting etc. Niets anders dan nu al het geval is. En als je huis zelf energie opwekt dan bedenken ze wel weer wat om je toch nog te plukken.
^^ Klopt. "Vroeger" gaven mensen een veel groter deel van hun inkomen uit aan bijvoorbeeld eten. Daarentegen geven we nu veel mer uit aan wonen. Dat heeft niets met technologie te maken, ook niet met steeds groter worden, maar gewoon met bubbels blazen en schaarste creeren.quote:Op dinsdag 2 april 2013 12:06 schreef sjorsie1982 het volgende:
Spullen zijn in de westerse wereld al supergoedkoop in vergelijking met inkomen, wat voor 99% wordt veroorzaakt door de moderne slavernij in china, die zich langzaam verplaatst naar afrika.
Nou worden sowieso de helft van de 'behoeften' die we tegenwoordig nodig lijken te hebben voornamelijk door reclame gecreëerd. Ik bedoel maar: Wie heeft er nou uiteindelijk nog meer verschillende kleren of een telefoon met een net iets groter scherm echt nodig?quote:Op dinsdag 2 april 2013 12:37 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
^^ Klopt. "Vroeger" gaven mensen een veel groter deel van hun inkomen uit aan bijvoorbeeld eten. Daarentegen geven we nu veel mer uit aan wonen. Dat heeft niets met technologie te maken, ook niet met steeds groter worden, maar gewoon met bubbels blazen en schaarste creeren.
Als je kijkt naar puur voedselproductie, zit daar nog slechts een fractie van de arbeid in. Daarvoor in de plaats zijn banen gekomen waar tot voor kort niet eens behoefte aan is. Ik maak daarvoor graag de volgende vergelijking: neem een willekeurige beroepsgroep, en bedenk dan of het land beter of slechter wordt als die groep groeit!
Naast de zeer goedkope "spullen" hebben we in Nederland wel gruwelijk dure "diensten". Het heet een diensteneconomie, maar diensten zijn enorm duur, waardoor de gemiddelde Nederlander zeer lang moet werken om 1 persoon met vergelijkbaar inkomen een bepaalde tijd in te huren. Daar zit zo een factor 4-8 tussen, waardoor het weer rendabel wordt om zelf die muur te schilderen, ondanks dat je er langer over doet dan de schilder. Marktwerking richting efficientere tjidsbesteding faalt zo door o.a. hoge belastingen.
Vandaar, organische cellen:quote:Op dinsdag 2 april 2013 05:02 schreef El_Matador het volgende:
Interessant, dank voor de link, zal het es bekijken.
Vooraf kan je zonne-energie afschrijven vanwege de hoge druk op ertsen. Aardwarmte wordt de echte oneindige energieleverancier.
Waarom?quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |