abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_125594036
The Hobbit



Ondanks dat ie best een uur korter had gekund en 't boek ook echt niet in 3 delen verfilmd hoeft te worden heb ik me toch prima vermaakt met deze film. Bekend fantasy verhaal, de nodige humor, prachtige locaties en sowieso genoeg mooie beelden. De CGI was erg aanwezig maar wel mooi gemaakt dus vond ik 't niet storend.

8/10
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_125594795
quote:
2s.gif Op maandag 22 april 2013 12:07 schreef Lonewolf2003 het volgende:

[..]

Ik vond dat meer achtergrondgeluiden, die idd de sfeer versterken, dan muziek. Maar kan begrijpen als andere dat wel zien als een score.
Hij is onlangs zelfs nog op LP uit gebracht:

http://www.selectism.com/(...)xe-vinyl-lp-reissue/
Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
pi_125594947
The Last Stand (2013)


Lekkere botte actie met een origineel verhaal en in zekere mate realistische actie scenes. En dan ook nog met Arnie en zijn 1-liners! Wat wil je nog meer?

8/10
imdb 6.9/10
Veni, vidi, vodka.
pi_125595395
quote:
0s.gif Op maandag 22 april 2013 12:56 schreef dumble het volgende:
The Last Stand (2013)
[ afbeelding ]

Lekkere botte actie met een origineel verhaal en in zekere mate realistische actie scenes. En dan ook nog met Arnie en zijn 1-liners! Wat wil je nog meer?

8/10
imdb 6.9/10
ik zou hem zelf een 7 geven, tis een lekkere wegkijk film!
maar ben ik nou de enige.. ik vond alle acteurs goed spelen BEHALFE arnie... arnie viel me echt tegen..
pi_125595731
Behalfe, really? :') :')

Laatste film die ik heb gekeken:
21 Jump Street.

Heerlijke stonerfilm, vol aan de spacecake en nonstop gelachen.
Spel tussen Tatum en Hill is goed en beiden zijn even grappig. Het is natuurlijk een remake, maar hij staat op zichzelf ook wel heel erg sterk.
Aanrader om met vrienden te kijken voor een avond lachen!

7.5/10
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
pi_125598587

Verenigde Staten
Drama / Thriller
107 minuten

geregisseerd door Nicholas Jarecki
met Richard Gere, Brit Marling en Tim Roth

Robert Miller (Gere) is een hefboomfondsmagnaat die diep in de problemen zit. Hij wil wanhopig zijn handelsimperium aan een grote bank verkopen voordat zijn frauduleuze zaakjes aan het licht komen. Maar door een onverwachte en bloedige fout wordt hij gedwongen hulp te zoeken in de meest onwaarschijnlijke hoek.

Mwa... ik geef hem een 7 (8>
pi_125604490
fear and loathing in las vegas


wie kent hem niet? een journalist en zijn advocaat gaan naar las vegas om de motorrace mint 500 te verslaan, met een koffer vol drugs.

geniaal. en geweldig geacteerd van zowel depp als del toro.
cijfer: 9
  maandag 22 april 2013 @ 18:57:54 #158
375756 Jungle_Jim
samurai cop
pi_125608827
quote:
0s.gif Op maandag 22 april 2013 13:09 schreef casper019 het volgende:

[..]

ik zou hem zelf een 7 geven, tis een lekkere wegkijk film!
maar ben ik nou de enige.. ik vond alle acteurs goed spelen BEHALFE arnie... arnie viel me echt tegen..
wat gek, tis normaal zo'n goede acteur.
Wie dit leest is hek.
pi_125610386
The Last Stand (2013) - IMDb

Niet goed acteren is de stijl van Arnie, en ik hou van die stijl. Een pure actiefilm met Arnie hoeft geen glansrijke acteerrollen te hebben: het draait om actie. Dat acteren houd je maar bij diepgravende thrillers of anderszins plots met karakterontwikkeling. Lekker wegkijken, niet nadenken, paar explosies, paar vuurgevechten en je hebt de kern van The Last Stand. Wat me opviel is dat de geweldscenes steeds meer richting de stillistische bloeduitvloeïngen van Tarantino gaan. Leone is niet langer de norm meer wat betreft zichtbare afgeschoten ledematen in beeld in normale actiefilms.

Nog even, toch nog, over het acteerwerk: een plusje voor Luis Guzman. Ik kende hem van Oz (de series) en zijn humoristische karakter maakt de film nog wat fleuriger dan 'ie al was. Wil hem wel vaker zien op het scherm in de meer notabele rollen.

Oja, het cijfer: 7 uit 10.
Een zinnig woord is nimmer zinnig zonder woorden eromheen.
Een zinnige zin is dus ook nooit helemaal alleen.
  maandag 22 april 2013 @ 19:33:21 #160
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_125611241
het bombardement



tja wat moet ik nou zeggen over deze film, Het is zeker niet de slechtste film die ik ooit gezien heb...Maar ja het was wel een slechte film..
maar ondanks dat het een slechte film is.. vond ik hem ergnens toch wel interessant en grappig genoeg om hem af te kijken.. en bleef ik toch geboeid kijken... (miss omdat het een nederlandse film is?)
De film is een soort slap aftreksel van pearl harbor,
Alleen zijn de ''acties'' in deze film op een hele goedkope manier gebracht en zijn gewoon korte filmpjes (in zwart wit) uit de oorlog... Wat helaas wel erg goedkoop oogt.. Ook het acteerwerk is niet al te best... ik had soms meer het gevoel naar een goedkoop toneelstuk te kijken dan naar een film, en er zat een tranentrekker scene in de film.. ipv medelijden moest ik keihard lachen vanwege het slechte acteer werk..
Dus tja, een 3.5.
Maar toch blijf ik zeggen ondanks al deze mispunten, als deze film op tv zou komen zou ik hem toch willen zien...
pi_125616775


I Confess (1953)
Montgomery Clift speelt een priest die een bekende van hem een moord hoort opbiechten. Na een stomme beslissing van Clift en een verder ongelukkige samenloop van omstandigheden wordt hij zelf als hoofdverdachte gezien terwijl hij blijft zwijgen over de bekentenis die hij eerder aangehoord heeft.

Aardig Hitchcockfilmpje, maar hoort zeker niet bij zijn betere. Hoewel de film sterk en sfeervol begint, vond ik de tweede helft langzaam maar zeker afzakken naar een middelmatig niveau. De plotwendingen voelen steeds geforceerder aan en het einde heeft me niet overtuigd. Het zijn vooral de handelingen van de verschillende personages die niet lijken te kloppen. Het was nog net geen slechte horrorfilm waarin het hoofdpersonage werkelijk alles doet wat hij niet zou moeten doen, maar op momenten kwam het daar toch wel bij in de buurt (en dat geldt dus zeker niet enkel voor het hoofdpersonage).

Toch was de film niet verloren. Zoals gezegd begon de film beter dan hij eindigde, maar bovenal: Montgomery zet een heel mooie rol neer en eigenlijk wordt de film hiermee gered.
6/10



Heaven Can Wait (1943)
Man belandt in het hiernamaals en vraagt asiel aan in de hel. Daar twijfelen ze of hij niet beter geschikt is voor de hemel en zodoende begint hij zijn levensverhaal te vertellen. Hoe hij opgroeide, welke vrouwen hij ontmoette, of hij nog stoute dingen gedaan heeft, enzovoorts.

Deze romantische komedie met een knipoog naar het bovennatuurlijke is eigenlijk een heel lange flashback, op de begin- en eindscènes na. Op een paar kleine momentjes na is de komedie in deze film tijdloos. De humor zit vooral in de dialogen en ik heb een aantal keer hardop gelachen. Er zitten zeker ook 'serieuze' momenten in de film, vooral in het laatste deel, maar voor mijn gevoel sloot het allemaal mooi op elkaar aan.

Charmante film met een enkel minder moment (vooral qua acteerprestaties in de wat 'serieuzere' momenten), maar meer dan het kijken waard en ik zal hem in de toekomst zeker nog eens willen zien. :Y
8/10



Like Someone in Love (2012)
Jonge Japanse vrouw verdient bij als escort en heeft moeite om dat te combineren met de belangrijke mensen in haar leven. Ze onderhoudt o.a. een instabiele relatie met een vriendje. Ze bezoekt op een avond een oude man die alleen woont en wat volgt is een ongewone vriendschap.

Deze film ontwikkelt zich uiterst traag. Met veel ongelooflijk lange scènes waar geen einde aan lijken te komen. Veel gebeurtenissen die 'normaal gesproken' overgeslagen zouden worden zoals het vinden van een parkeerplek met de auto, het beklimmen van een reeks trappen of het dekken van een tafel worden hier in hun volledigheid getoond, maar het werkt bijzonder goed.

Kleinschalige film waar ik bij de aftiteling het gevoel kreeg dat ik juist een groots avontuur meegemaakt heb. Memorabel, goed geacteerd, sterk plot, mooie beelden. Aanrader. O+
8/10

[ Bericht 2% gewijzigd door Desunoto op 22-04-2013 21:29:52 ]
  maandag 22 april 2013 @ 22:13:54 #163
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_125620319
Dexter - Season 7
De verhaallijnen in dit seizoen gaan steeds wat verder en worden steeds meer in elkaar verwoven. Dat vond ik erg cool gedaan. In het begin, in het eerste deel van het seizoen, lijkt het niet zo sterk maar naar mate het einde van de reeks dichterbij komt wordt het steeds beter met een geweldige finale als resultaat. Vond dit seizoen vooral Jennifer Carpenter erg goed.
Benieuwd waar het achtste en laatste seizoen heen gaat...

8,5/10
pi_125626003
quote:
0s.gif Op maandag 22 april 2013 22:13 schreef Timo20 het volgende:
Dexter - Season 7
De verhaallijnen in dit seizoen gaan steeds wat verder en worden steeds meer in elkaar verwoven. Dat vond ik erg cool gedaan. In het begin, in het eerste deel van het seizoen, lijkt het niet zo sterk maar naar mate het einde van de reeks dichterbij komt wordt het steeds beter met een geweldige finale als resultaat. Vond dit seizoen vooral Jennifer Carpenter erg goed.
Benieuwd waar het achtste en laatste seizoen heen gaat...

8,5/10
6-je. Meer is seizoen 7 niet waard. 1 & 3 misschien wel.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_125626231
quote:
0s.gif Op maandag 22 april 2013 19:44 schreef casper019 het volgende:
het bombardement

Maar toch blijf ik zeggen ondanks al deze mispunten, als deze film op tv zou komen zou ik hem toch willen zien...
Dus de film is een 3,5 waard, maar met minimaal een half uur reclames tussendoor wordt hij plotseling de moeite waard??
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
pi_125626912
quote:
0s.gif Op maandag 22 april 2013 19:44 schreef casper019 het volgende:
het bombardement

[ afbeelding ]

tja wat moet ik nou zeggen over deze film, Het is zeker niet de slechtste film die ik ooit gezien heb...Maar ja het was wel een slechte film..
maar ondanks dat het een slechte film is.. vond ik hem ergnens toch wel interessant en grappig genoeg om hem af te kijken.. en bleef ik toch geboeid kijken... (miss omdat het een nederlandse film is?)
De film is een soort slap aftreksel van pearl harbor,
Alleen zijn de ''acties'' in deze film op een hele goedkope manier gebracht en zijn gewoon korte filmpjes (in zwart wit) uit de oorlog... Wat helaas wel erg goedkoop oogt.. Ook het acteerwerk is niet al te best... ik had soms meer het gevoel naar een goedkoop toneelstuk te kijken dan naar een film, en er zat een tranentrekker scene in de film.. ipv medelijden moest ik keihard lachen vanwege het slechte acteer werk..
Dus tja, een 3.5.
Maar toch blijf ik zeggen ondanks al deze mispunten, als deze film op tv zou komen zou ik hem toch willen zien...
sowieso lijken nederlandse films op theater. het is gewoon 3x bagger
There are only 151 Pokémon.
pi_125632452
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 00:05 schreef Probably_on_pcp het volgende:

[..]

Dus de film is een 3,5 waard, maar met minimaal een half uur reclames tussendoor wordt hij plotseling de moeite waard??
kijk als je kritish kijkt is het gewoon een slechte film, maar tja... puur omdat ik het toch gewoon leuk vind NL films te kijken heb ik me ondanks dat het een bagger films is gewoon mee vermaakt.....
pi_125632635
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 11:07 schreef casper019 het volgende:

[..]

kijk als je kritish kijkt is het gewoon een slechte film, maar tja... puur omdat ik het toch gewoon leuk vind NL films te kijken heb ik me ondanks dat het een bagger films is gewoon mee vermaakt.....
In de wetenschap noemen ze dit ook wel het 'Michael Bay effect'.
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
  dinsdag 23 april 2013 @ 11:57:33 #169
123341 penny-wise
Cliniclown-aspirant
pi_125633948
quote:
14s.gif Op maandag 22 april 2013 19:27 schreef De_Nater het volgende:
The Last Stand (2013) - IMDb

Niet goed acteren is de stijl van Arnie, en ik hou van die stijl. Een pure actiefilm met Arnie hoeft geen glansrijke acteerrollen te hebben: het draait om actie. Dat acteren houd je maar bij diepgravende thrillers of anderszins plots met karakterontwikkeling. Lekker wegkijken, niet nadenken, paar explosies, paar vuurgevechten en je hebt de kern van The Last Stand. Wat me opviel is dat de geweldscenes steeds meer richting de stillistische bloeduitvloeïngen van Tarantino gaan. Leone is niet langer de norm meer wat betreft zichtbare afgeschoten ledematen in beeld in normale actiefilms.

Nog even, toch nog, over het acteerwerk: een plusje voor Luis Guzman. Ik kende hem van Oz (de series) en zijn humoristische karakter maakt de film nog wat fleuriger dan 'ie al was. Wil hem wel vaker zien op het scherm in de meer notabele rollen.

Oja, het cijfer: 7 uit 10.
Dat KNVB trainingspak.....
pi_125634139
Harold & Kumar Go to White Castle

Af en toe kom ik nog mensen tegen die deze film niet kennen. Wat? Ken je die film niet? Niet gezien? Dudeee... (or girl in this case). Ok die gaan we vrijdagavond kijken (of zaterdagavond) al dan niet met een jonko of een flinke fles wodka.

We hebben weer genoten.

7,5.

PS. aanstaand weekend is Van Wilder aan de beurt :')
pi_125634539
quote:
0s.gif Op maandag 22 april 2013 23:57 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

6-je. Meer is seizoen 7 niet waard. 1 & 3 misschien wel.
Dacht al dat ik de enige was die dat seizoen niks vond. Ben zelfs afgehaakt op de helft. :X
  dinsdag 23 april 2013 @ 12:35:18 #172
8369 speknek
Another day another slay
pi_125635090
Hoe kan je nou afhaken met



Kan toch nie. Maar inderdaad het seizoen zelf was vrij saai, op de laatste twee afleveringen ofzo na. Wel goede hoop dat ze naar een mooi einde toewerken.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_125635944
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 12:04 schreef JDx het volgende:
Harold & Kumar Go to White Castle

Af en toe kom ik nog mensen tegen die deze film niet kennen. Wat? Ken je die film niet? Niet gezien? Dudeee... (or girl in this case). Ok die gaan we vrijdagavond kijken (of zaterdagavond) al dan niet met een jonko of een flinke fles wodka.

We hebben weer genoten.

7,5.

PS. aanstaand weekend is Van Wilder aan de beurt :')
_O_ Zulke films zet ik nog regelmatig aan voor het uitgaan. Krat bier erbij en ongegeneerd kapot gaan van het lachen, heerlijk toch.
pi_125637599
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 12:04 schreef JDx het volgende:
Harold & Kumar Go to White Castle

Af en toe kom ik nog mensen tegen die deze film niet kennen. Wat? Ken je die film niet? Niet gezien? Dudeee... (or girl in this case). Ok die gaan we vrijdagavond kijken (of zaterdagavond) al dan niet met een jonko of een flinke fles wodka.

We hebben weer genoten.

7,5.

PS. aanstaand weekend is Van Wilder aan de beurt :')
Ken je Super Troopers al? Wat mij betreft de beste film in dat genre. Je moet er wel van houden maar als ik jou stukje lees dan gaat dat helemaal goed komen. Ik heb hem zelf veel te vaak gezien en hij wordt alleen maar beter.

Heb je hem nog niet gezien? Vergeet Van Wilder en kijk Super Troopers!
  dinsdag 23 april 2013 @ 14:02:39 #175
38323 EDMAN-
Sinds 19-10-2002
pi_125637997
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 12:04 schreef JDx het volgende:
Harold & Kumar Go to White Castle

Af en toe kom ik nog mensen tegen die deze film niet kennen. Wat? Ken je die film niet? Niet gezien? Dudeee... (or girl in this case). Ok die gaan we vrijdagavond kijken (of zaterdagavond) al dan niet met een jonko of een flinke fles wodka.

We hebben weer genoten.

7,5.

PS. aanstaand weekend is Van Wilder aan de beurt :')
Mee eens, vond alleen half baked leuker :D
Is oud. Komt hier alleen nog voor de top 2000.
  dinsdag 23 april 2013 @ 15:11:09 #176
23982 planethugo
Forza Roda!
pi_125640710
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 13:51 schreef Tobi-wan het volgende:

[..]

Ken je Super Troopers al? Wat mij betreft de beste film in dat genre. Je moet er wel van houden maar als ik jou stukje lees dan gaat dat helemaal goed komen. Ik heb hem zelf veel te vaak gezien en hij wordt alleen maar beter.

Heb je hem nog niet gezien? Vergeet Van Wilder en kijk Super Troopers!
Wet Hot American Summer is ook een aanrader _O_
(en vrij onbekend)
pi_125644777
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 12:35 schreef speknek het volgende:
Hoe kan je nou afhaken met

[ afbeelding ]

Kan toch nie. Maar inderdaad het seizoen zelf was vrij saai, op de laatste twee afleveringen ofzo na. Wel goede hoop dat ze naar een mooi einde toewerken.
Yvonne! O+
  dinsdag 23 april 2013 @ 17:01:03 #178
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_125645100
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 13:51 schreef Tobi-wan het volgende:

[..]

Ken je Super Troopers al? Wat mij betreft de beste film in dat genre. Je moet er wel van houden maar als ik jou stukje lees dan gaat dat helemaal goed komen. Ik heb hem zelf veel te vaak gezien en hij wordt alleen maar beter.

Heb je hem nog niet gezien? Vergeet Van Wilder en kijk Super Troopers!
De openingsscene van Super Troopers _O_ _O_
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_125645138

Actie / Thriller
100 minuten

geregisseerd door Damian Lee
met Cuba Gooding Jr., Christian Slater en Devon Bostick

Drugsdealer Mike probeert zichzelf en zijn 5-jarige dochtertje Angel uit de gevaarlijke heroïnehandel te halen en schakelt hiervoor de hulp in van de undercoveragent John Hebron. Terwijl hij het leven van zijn zus probeert te redden, komt Mike om het leven met het gevolg dat Angel bij John terecht komt. De drugsbazen ontvoeren haar en dreigen haar te vermoorden als John hen niet helpt. John moet tegen zijn geweten in gaan en alles gebruiken wat hij ooit in de geheime dienst geleerd heeft om het meisje te redden voor het te laat is.

mwa... een mager 7tje
  dinsdag 23 april 2013 @ 17:48:35 #180
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_125646753
The Black Cat (1934) - IMDb
Trok volle zalen in 1934, maar anno 2013 is er geen bijster sterke horrorfilm overgebleven. Bela Lugosi probeert er nog wat van te maken met een aardige rol als held. Hij eemt het op het tegen een geschifte Karloff, een architect met een voorliefde voor modernistische architectuur, getuige de decors waarin het verhaal zich afspeelt. Het probleem echter is het poepsimpele verhaal dat niet vooruit te branden is. Aan de andere kant is de speelduur kort, dus voor je het weet is de film al weer afgelopen. Cijfer: 5,5

The Expendables 2 (2012) - IMDb
Er slingert weer eens wat plutonium rond en oei, Stallone en zijn maatjes moeten ervoor zorgen dat dit niet in verkeerde handen terecht komt. Het is nogal tenenkrommend, eigenlijk alles wel op de actie na dan. Want vooruit, daar draait de hele film om en dat is nog enigzins amusant. Echter vroeg ik me af of de cast nou niet te oud is voor al die debiele dialogen en quasi-heldhaftige acties die uitgevoerd worden. Gelukkig geeft Schwarzenegger (toch wel de grootste baas van dit zootje) op het eind van de film het antwoord: "Ja, ze horen thuis in een museum" Cijfer: 5

The Help (2011) - IMDb
Degelijke film over een onderwerp (rassensegregatie), dat wel vaker in filmland is behandeld. Al snel heb je dan een sterke film te pakken, al hoeft de moraal er niet zo hard ingeramd te worden. Die groep mentaal instabiele phoneys werd nogal karikaturaal neergezet, wat dan wel weer goed op de lachspieren werkt. Emma Stone vond ik overigens okee, net zoals de rest van de film. Cijfer: 7,5

White Zombie (1932) - IMDb
Dit is niet anders dan een onvervalste B-movie, maar het heeft natuurlijk wel de enige echte Bela Lugosi. Deze baas schmiert er op los en da's maar goed ook, de rest kan er namelijk maar bitter weinig van qua acteerwerk. Lugosi heeft op het altijd gezellige Haïti een groep levende doden (zombies!) in zijn greep, waaronder een jongedame die net op huwelijksreis is! Het is allemaal rechttoe rechtaan en eigenlijk niet bijzonder. Alleen sommige decors zien er nog goed uit en Lugosi steelt dus de show. Cijfer: 6,5
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  dinsdag 23 april 2013 @ 18:07:23 #181
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_125647177
Klass (2007) - IMDb

Een Estse film over pesten. Een jongen wordt gepest en een klasgenoot begint hem te helpen waardoor beiden steeds ernstiger gepest / mishandelt worden.
Het enige wat ik op deze film aan te merken heb is wel de soms rommelige camerastandpunten.

Erg aangrijpende film en een echte aanrader ik: 9/10 imdb: 7,9

Jesus Camp (2006) - IMDb

Documentaire over kinderen die naar een "Christelijk" zomerkamp gaan. Het komt zelfs eerder over als pure indoctrinatie. Erg informatief en opmerkelijk maar mist toch wel enige diepgang.

ik: 7/10 imdb: 7,5

Être et avoir (2002) - IMDb

Documentaire over een basisschool bestaande uit 1 klas met leerlingen van leeftijden van 5 tot 12 bij elkaar op het platteland van Frankrijk. De camera volgt deze groep met hun leraar gedurende één jaar wat prachtige beelden oplevert.

Geweldig om te zien hoe de leraar met al deze verschillende leeftijden in één klas overweg gaat. De documentaire observeert enkel en intervenieert nimmer.

Voor degenen die geïnteresseerd zijn 10/10 voor de rest 8/10 Imdb: 7,8
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_125648306
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 00:36 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

sowieso lijken nederlandse films op theater. het is gewoon 3x bagger
waarom worden alle NL films altijd over één kam geschoren?
pi_125649712
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 april 2013 18:47 schreef TUFKAL het volgende:

[..]

waarom worden alle NL films altijd over één kam geschoren?
Omdat de kwaliteit mijlenver achter loopt op landen als Duitsland, Frankrijk en Spanje. Ook Scandinavië levert al geruime tijd pareltjes.

Wij moeten het doen met "toppers" als Alles is liefde met 3e rangs acteurs :')
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_125650862
quote:
1s.gif Op dinsdag 23 april 2013 18:47 schreef TUFKAL het volgende:

[..]

waarom worden alle NL films altijd over één kam geschoren?
True, ik moet mezelf hier even corrigeren

Ik heb vandaag de Marathon gezien.
Gaat over rotterdammers met hun problemen en uiteraard de marathon. Echt een hele goede film. Een van de betere die ik laatste tijd gezien heb.

Heb laatst namelijk Company of Heroes gezien, echt belabberd. Cheap ass namakerij van band of brothers, maar dan duizend keer zo slecht. Ook zijn alle actie/schiet scenes basically hetzelfde, met dezelfde soort shots steeds :') en verhaal is kut 2/10.

Maar de Marathon echt een aanrader. ik zou 'm 8/10 geven. Lekker rotterdams (ook al ben ik dat zelf niet, je herkent toch een hoop) en goed acteerwerk eindelijk eens. ^O^
There are only 151 Pokémon.
pi_125652334
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 april 2013 11:57 schreef penny-wise het volgende:

[..]

Dat KNVB trainingspak.....
Geweldig _O_ Een hint naar de samenwerking met Verhoeven voor Total Recall van Arnie?
Een zinnig woord is nimmer zinnig zonder woorden eromheen.
Een zinnige zin is dus ook nooit helemaal alleen.
pi_125652673
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 19:52 schreef Eenskijken het volgende:

[..]

True, ik moet mezelf hier even corrigeren

Ik heb vandaag de Marathon gezien.
Gaat over rotterdammers met hun problemen en uiteraard de marathon. Echt een hele goede film. Een van de betere die ik laatste tijd gezien heb.

Heb laatst namelijk Company of Heroes gezien, echt belabberd. Cheap ass namakerij van band of brothers, maar dan duizend keer zo slecht. Ook zijn alle actie/schiet scenes basically hetzelfde, met dezelfde soort shots steeds :') en verhaal is kut 2/10.

Maar de Marathon echt een aanrader. ik zou 'm 8/10 geven. Lekker rotterdams (ook al ben ik dat zelf niet, je herkent toch een hoop) en goed acteerwerk eindelijk eens. ^O^
bedoel ik heerlijke film.
pi_125665401
Assault on Precinct 13 (2005) - IMDb
Remake van het véél betere origineel van John Carpenter. Dit keer is het alleen geen tuig van de richel die het politiebureau bestoken, maar corrupte agenten. Jammer van het acteertalent in de film, want het overtuigt nergens en het verhaal hangt als los zand aan elkaar. En ja, na vijf minuten had ik al door wie de verrader was. Ook is het een gemiste kans dat nergens het geniale thema (of een variatie daarop) van Carpenter te horen was. 5.0/10
pi_125667530


De film portretteert op schaamteloze wijze hedonisme in optima forma. Het is allemaal onwijs over the top, moet het imo meer van de verpakking hebben dan van de inhoud maar doet dat wel op sublieme wijze.

Je zou er nog enige vorm van gelaagdheid in aan kunnen treffen denk ik, maar ik genoot persoonlijk gewoon van de muziek en de beelden :P Deed me qua sfeer een beetje aan 'Drive' denken af en toe. Duurde nét iets te lang naar mijn smaak. Over het algemeen erg leuk vermaak, een dikke 7.
Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
  donderdag 25 april 2013 @ 08:17:38 #189
286575 Roces18
Chef de party
pi_125708141
Iron Man 3D


Dit keer moet Tony het opnemen tegen The Mandarin (Ben Kingsley) die zijn beach house in Malibu in de as legt. Tony komt terecht op het platteland en moet zich zelf opnieuw bewapenen. Ondertussen vecht hij tegen regenererende super humans :') Cliche much. Net zoals de andere delen zijn de vaste ingrediënten qua verhaalopbouw weer aanwezig met hier en daar een grapje maar de regisseur weet ook zeer goed gebruik te maken van de special effects. De originaliteit ontbreekt echter. Na Mickey Rourke, dat een klassiek slechte superheld is die ongeveer even vaak gebruikt is altijd Ben Kingsley is er nog niets nieuws onder de zon. Daarnaast zien we ook niet veel terug van zijn recente ervaringen in New York. Wat jammer is (Heeft hij bijv. nog contact met Captain America etc.)

Zeker niet beter dan de andere delen maar goed popcorn materiaal, nu maar hopen dat Nolan de volgende film regisseert.

Oja 3D is waardeloos, en er komt ook een deel 4 :)
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_125712802
MAMA



Sterke film!! De film is vanaf het begin spannend en weet die spanning goed tot het einde vast te houden, er zit een hele spannende/duistere sfeer inde film. Wel zou ik het eerder een horror-thriller noemen dan puur horror, omdat er niet veel schikmomenten (of gore) inzit.. maar dat de film vooral sterk is door de constante spanning en dreiging.
het acteerwerk is ook uitstekend, ook die kinderen (vooral die!!) doen het geweldig!!

een hele dikke 7.5
  donderdag 25 april 2013 @ 14:13:41 #191
401956 _Dido_
Remember me!
pi_125718179
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2013 11:48 schreef casper019 het volgende:
MAMA

[ afbeelding ]

Sterke film!! De film is vanaf het begin spannend en weet die spanning goed tot het einde vast te houden, er zit een hele spannende/duistere sfeer inde film. Wel zou ik het eerder een horror-thriller noemen dan puur horror, omdat er niet veel schikmomenten (of gore) inzit.. maar dat de film vooral sterk is door de constante spanning en dreiging.
het acteerwerk is ook uitstekend, ook die kinderen (vooral die!!) doen het geweldig!!

een hele dikke 7.5
Hey, Jaime van Game of Thrones zit er ook in :P. Krijgt niet zo'n goede beoordeling op IMDB, maar ik wil hem weleens zien :).
To see a world in a grain of sand
And a heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand
And eternity in an hour.
  donderdag 25 april 2013 @ 21:13:04 #192
401944 EnzoGorlami
A river derchy
pi_125734790
Stolz der Nation

Helaas brandde de bioscoop af voordat ik hem goed en wel kon afkijken. Toch had deze film een goed plot. Jammer van al de propaganda.
Cijfer:7/10
When you join my command, you take on debit.
A debit you owe me, personally.
Every man under my command owes me one hundred Nazi scalps.
And I want my scalps.
pi_125734865
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2013 21:13 schreef EnzoGorlami het volgende:
Stolz der Nation
[ afbeelding ]
Helaas brandde de bioscoop af voordat ik hem goed en wel kon afkijken. Toch had deze film een goed plot. Jammer van al de propaganda.
Cijfer:7/10
Je kan de hele film gewoon hier kijken
  donderdag 25 april 2013 @ 21:14:21 #194
401944 EnzoGorlami
A river derchy
pi_125734882
quote:
14s.gif Op donderdag 25 april 2013 21:14 schreef LeaderRoel het volgende:

[..]

Je kan de hele film gewoon hier kijken
Oh bedankt!
When you join my command, you take on debit.
A debit you owe me, personally.
Every man under my command owes me one hundred Nazi scalps.
And I want my scalps.
  donderdag 25 april 2013 @ 21:42:07 #195
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_125736647
quote:
0s.gif Op dinsdag 23 april 2013 12:35 schreef speknek het volgende:
Hoe kan je nou afhaken met

[ afbeelding ]

Kan toch nie. Maar inderdaad het seizoen zelf was vrij saai, op de laatste twee afleveringen ofzo na. Wel goede hoop dat ze naar een mooi einde toewerken.
O+ O+
  donderdag 25 april 2013 @ 22:01:23 #196
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_125737932
Gisteren in de bios:

Iron Man 3
Na de gebeurtenissen in New York aan het einde van The Avengers is Tony Stark terug in zijn immense Malibu villa.
Na wereldwijd een aantal aanslagen te hebben gepleegd, richt terrorist The Mandarin (Ben Kingsley) zijn aandacht op Stark en verpulverd hij diens huis en alles wat hem lief is. Dat kan Iron Man natuurlijk niet over z`n kant laten gaan en hij slaat terug, samen met de geupdate versie van WarMachine: Iron Patriot (Don Cheadle)

Het belangrijkste dat te melden valt over het derde deel in de Iron Man reeks is dat het in ieder geval een vooruitgang is in vergelijking met zijn rommelige voorganger. Afgaande op de trailers was het echter te hopen dat dit deel een stuk donkerder van toon zou zijn dan zijn voorgangers. Helaas is dat niet geval. Er zit nog genoeg van de (inmiddels bekende) Tony Stark humor in en wordt het allemaal nooit echt zo serieus als de voorstukjes deden vermoeden.

Waar de film echter het hardst de plank mis slaat is met The Mandarin. Dat een acteerlegende als Ben Kingsley zo wordt misbruikt voor deze rol is een schande.
In potentie is zijn personage één van de meest evil badguys die we tot nu toe in alle Marvel films gezien hebben. Maar het script verpest dat keihard. In plaats daarvan krijgen we een badguy die bij lange na niet zo sterk is als had gekund en Kingsley hier een bedenkelijke rol krijgt toebedeeld.
Het feit dat het script het grootste minpunt van de hele film is, zegt dan eigenlijk al genoeg...
Met de actie en special effects zit het daarentegen wel snor, die zien er prachtig uit.

Shane Black krijgt de complimenten voor het proberen om het eerste deel te evenaren, maar bij complimenten blijft het. Met zo`n matig script kunnen we niet anders oordelen dan dat dit een grote gemiste kans is.
Daarmee gaat deze reeks nog net niet als een nachtkaars uit maar veel scheelt het niet...

IMDB Cijfer: 8,4/10
Mijn Cijfer: 7,0/10
pi_125739619
quote:
0s.gif Op woensdag 24 april 2013 00:28 schreef An_awesome_wave het volgende:
[ afbeelding ]

De film portretteert op schaamteloze wijze hedonisme in optima forma. Het is allemaal onwijs over the top, moet het imo meer van de verpakking hebben dan van de inhoud maar doet dat wel op sublieme wijze.

Je zou er nog enige vorm van gelaagdheid in aan kunnen treffen denk ik, maar ik genoot persoonlijk gewoon van de muziek en de beelden :P Deed me qua sfeer een beetje aan 'Drive' denken af en toe. Duurde nét iets te lang naar mijn smaak. Over het algemeen erg leuk vermaak, een dikke 7.
Britney Spears O+
Wie dit leest is hek.
pi_125739705


Van de makers van Poolboy.
Gaat over Roosevelt, heb het normaal niet zo op die biografische films over Amerikaanse presidenten maar deze is wel echt baas.
Hoop geleerd en in een scheur gelegen.
Hij krijgt een 8.5
pi_125741385
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2013 22:24 schreef Jungle_Jim het volgende:

[..]

Britney Spears O+
Ja! _O_
Misery, complaints, self pity, injustice!!!!
pi_125743135
THE GUILT TRIP



Ik snap echt niet dat deze film zon lage beoordeling krijgt want ik vind het een erg leuke film!
De film is een leuke mix van feel-good, drama en komedie, en heb me vanaf het begin tot het eind van de film erg vermaakt en de film zakt nergens in.
Ik vond het ook leuk om te zien dat er veel toch wel erg herkenbare dingen (voor mij dan) in de film zaten, zoals een overbezorgde moeder.. moeder die om de paar sec belt... en dat ze naarmate ze samen reisden elkaar beter begonnen te begrijpen en hun relatie groeide zeg maar..
en dan komen er nog wat gekke dingen onderweg wat ook leuk gedaan is.
Prima acteer werk ook,
heerlijke (echt underrated!!!!) film dus
7.5

ben erg benieuwd hoe anderen als ze deze film ook gezien hebben vonden....
pi_125743270
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2013 08:17 schreef Roces18 het volgende:
en er komt ook een deel 4 :)
Niet als het aan Robert Downey Jr. ligt.
pi_125743314
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 april 2013 20:21 schreef De_Nater het volgende:

[..]

Geweldig _O_ Een hint naar de samenwerking met Verhoeven voor Total Recall van Arnie?
denk eerder een eerbetoon aan hiddink, regisseur is koreaan.
Wie dit leest is hek.
pi_125743418
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2013 23:19 schreef Jungle_Jim het volgende:

[..]

denk eerder een eerbetoon aan hiddink, regisseur is koreaan.
Tuurlijk!
Een zinnig woord is nimmer zinnig zonder woorden eromheen.
Een zinnige zin is dus ook nooit helemaal alleen.
pi_125743847
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2013 22:01 schreef Timo20 het volgende:
Gisteren in de bios:

Iron Man 3
Na de gebeurtenissen in New York aan het einde van The Avengers is Tony Stark terug in zijn immense Malibu villa.
Na wereldwijd een aantal aanslagen te hebben gepleegd, richt terrorist The Mandarin (Ben Kingsley) zijn aandacht op Stark en verpulverd hij diens huis en alles wat hem lief is. Dat kan Iron Man natuurlijk niet over z`n kant laten gaan en hij slaat terug, samen met de geupdate versie van WarMachine: Iron Patriot (Don Cheadle)

Het belangrijkste dat te melden valt over het derde deel in de Iron Man reeks is dat het in ieder geval een vooruitgang is in vergelijking met zijn rommelige voorganger. Afgaande op de trailers was het echter te hopen dat dit deel een stuk donkerder van toon zou zijn dan zijn voorgangers. Helaas is dat niet geval. Er zit nog genoeg van de (inmiddels bekende) Tony Stark humor in en wordt het allemaal nooit echt zo serieus als de voorstukjes deden vermoeden.

Waar de film echter het hardst de plank mis slaat is met The Mandarin. Dat een acteerlegende als Ben Kingsley zo wordt misbruikt voor deze rol is een schande.
In potentie is zijn personage één van de meest evil badguys die we tot nu toe in alle Marvel films gezien hebben. Maar het script verpest dat keihard. In plaats daarvan krijgen we een badguy die bij lange na niet zo sterk is als had gekund en Kingsley hier een bedenkelijke rol krijgt toebedeeld.
Het feit dat het script het grootste minpunt van de hele film is, zegt dan eigenlijk al genoeg...
Met de actie en special effects zit het daarentegen wel snor, die zien er prachtig uit.

Shane Black krijgt de complimenten voor het proberen om het eerste deel te evenaren, maar bij complimenten blijft het. Met zo`n matig script kunnen we niet anders oordelen dan dat dit een grote gemiste kans is.
Daarmee gaat deze reeks nog net niet als een nachtkaars uit maar veel scheelt het niet...

IMDB Cijfer: 8,4/10
Mijn Cijfer: 7,0/10
Gister ook in de bios gezien. Goeddeels eens met je review. Mijn cijfer hooguit een 6,5 vanwege de popcornwaarde en de redelijk komische stinger. Wat ik verder vond:

Let op: Milde spoilers!

Het back to origin idee van Tony Stark die op zichzelf is aangewezen werkt goed. De interactie met het jochie, hoewel hij een lopende plot conveniece is komt heel naturel over. Vond de Manderin situatie wel goed gevonden, de Marvel purist naast me vond het belachelijk, maar had beter uitgewerkt kunnen zijn. Het einde was wel heel erg afgeraffeld. De film sleept een uur of 2 door met vele minuten obligate knokpartij en dan wordt even in 3 minuten heel haastig de boel afgerond en dicht geknoopt... Oh en 3D was eigenlijk behoorlijk overbodig in deze film.
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
  vrijdag 26 april 2013 @ 09:03:41 #205
31057 jpg97
Otaku No Kenkyu
pi_125749031
Gisteren naar IRON MAN 3 geweest!



Tony Stark is terug. Na zijn avontuur met de Avengers heeft Tony het moeilijk.
Hij slaapt niet, en áls hij slaapt dan heeft hij nachtmerries.
Wat doe je dan als uitvinder/knutselaar/playboy?

Juist! Flink achter de wijven aan!! Althans dat zou ik doen... maar Tony Stark kiest voor het knutselen. En zo is hij inmiddels aangeland bij Mark 42 van zijn Iron Man pak. In de tussentijd komt er op onverwachte tijden een terrorist in beeld op alle televisies wereldwijd, met dreigende taal en aanslagen ( een beetje à la Osama Bin Laden ).

Dit boeit Tony Stark eigenlijk totaal niet, totdat....


... In één van die aanslagen zijn persoonlijke vriend, en bodyguard, zwaar gewond raakt. "Dit is persoonlijk, kom me maar opzoeken op mijn privé adres! " Sneert Tony Stark richting de camera's van de pers wanneer ze hem vragen wat hij aan de terrorist gaat doen.
Die uitnodiging neemt de terrorist ( The Mandarin ) graag aan en vanaf dan komt het verhaal pas goed los.
Dikke aktie, maar ook veel humor valt ons in deze film ten deel.

Er zitten een aantal leuke ( humoristische ) twists in ( soms naar het absurde toe, maar daar hou ik persoonlijk wel van ). Het uitdiepen van het personage "Tony Stark" is ook een sterk aspect van deze film.

Al met al een film die zo'n 180 minuten weet te boeien, en als je daarna nog fut hebt zou ik zeker aanraden om even te blijven zitten tot ná de aftiteling........
Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
  vrijdag 26 april 2013 @ 10:51:33 #206
286575 Roces18
Chef de party
pi_125752121
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2013 23:18 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Niet als het aan Robert Downey Jr. ligt.
Waar hij in The Avengers al vijf keer zoveel kreeg als alle andere acteurs samen, zal hij echt wel Iron Man blijven. Hij is namelijk het gezicht hiervan, en dit weet hij ook. Het hangt dus van de studio af, hoeveel ze hem dit maal bieden en die zullen zeker wel genoeg bieden want een nieuwe Iron Man a la James Bond daar haal je niet zulke torenhoge winsten mee.

quote:
2s.gif Op donderdag 25 april 2013 23:28 schreef Karstman het volgende:

[..]
Oh en 3D was eigenlijk behoorlijk overbodig in deze film.
3D is slechts om meer geld uit je zak te kloppen en om de film scherp te stellen :D Zonder een 3D bril kon je de film ook gewoon zien alleen was die dat iets minder scherp.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_125754602
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 april 2013 09:03 schreef jpg97 het volgende:
Gisteren naar IRON MAN 3 geweest!

[ afbeelding ]

Tony Stark is terug. Na zijn avontuur met de Avengers heeft Tony het moeilijk.
Hij slaapt niet, en áls hij slaapt dan heeft hij nachtmerries.
Wat doe je dan als uitvinder/knutselaar/playboy?

Juist! Flink achter de wijven aan!! Althans dat zou ik doen... maar Tony Stark kiest voor het knutselen. En zo is hij inmiddels aangeland bij Mark 42 van zijn Iron Man pak. In de tussentijd komt er op onverwachte tijden een terrorist in beeld op alle televisies wereldwijd, met dreigende taal en aanslagen ( een beetje à la Osama Bin Laden ).

Dit boeit Tony Stark eigenlijk totaal niet, totdat....


... In één van die aanslagen zijn persoonlijke vriend, en bodyguard, zwaar gewond raakt. "Dit is persoonlijk, kom me maar opzoeken op mijn privé adres! " Sneert Tony Stark richting de camera's van de pers wanneer ze hem vragen wat hij aan de terrorist gaat doen.
Die uitnodiging neemt de terrorist ( The Mandarin ) graag aan en vanaf dan komt het verhaal pas goed los.
Dikke aktie, maar ook veel humor valt ons in deze film ten deel.

Er zitten een aantal leuke ( humoristische ) twists in ( soms naar het absurde toe, maar daar hou ik persoonlijk wel van ). Het uitdiepen van het personage "Tony Stark" is ook een sterk aspect van deze film.

Al met al een film die zo'n 180 minuten weet te boeien, en als je daarna nog fut hebt zou ik zeker aanraden om even te blijven zitten tot ná de aftiteling........
180??
Veni, vidi, vodka.
  vrijdag 26 april 2013 @ 12:02:38 #208
31057 jpg97
Otaku No Kenkyu
pi_125754714
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 april 2013 11:59 schreef dumble het volgende:

[..]

180??
Inclusief pauze en parkeren en eer ik de bios weer uit ben... :P
130 min. bedoelde ik
Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
pi_125773194
ZOOLANDER



wat een waardeloze niet grappige film, ik ben toch een klein beetje een B stiller fan.. kan altijd wel om zijn films lachen maar deze film was gewoon ronduit troep en niet grappig...
Ik heb geen moment kunnen lachen en ook was de film gigantisch voorspelbaar.
Helaas, een hele zware tegenvaller
3
  vrijdag 26 april 2013 @ 19:56:43 #210
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_125773613
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 april 2013 12:02 schreef jpg97 het volgende:

[..]

Inclusief pauze en parkeren en eer ik de bios weer uit ben... :P
130 min. bedoelde ik
108 volgens `t boekje van de bioscoop ;)
pi_125774999
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 april 2013 19:47 schreef casper019 het volgende:
ZOOLANDER

[ afbeelding ]

wat een waardeloze niet grappige film, ik ben toch een klein beetje een B stiller fan.. kan altijd wel om zijn films lachen maar deze film was gewoon ronduit troep en niet grappig...
Ik heb geen moment kunnen lachen en ook was de film gigantisch voorspelbaar.
Helaas, een hele zware tegenvaller
3
Mensen die Ben Stiller grappig vinden :')
Ben Stiller :')
  vrijdag 26 april 2013 @ 23:39:57 #212
31057 jpg97
Otaku No Kenkyu
pi_125783843
Ben Stiller :D :D
Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
pi_125784500
Haten op Zoolander :X :X :X :X :X :X -O-
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_125784612
A Cinderella Story (2004) - IMDb

13 in een dozijn highschool coming of age gemixt met het sprookje Assepoester. Met Lizzy McGuire ehm ik bedoel Hillary Duff, als assepoester. Het is absoluut geen hoge kwaliteit maar dat hoeft wat mij betreft ook niet. Het verhaal volgt keurig de regels van het genre en stiekem vind ik dit soort films best leuk, een guilty pleasure zeg maar. Jennifer Coolidge lijkt hier overigens te oefenen voor haar rol in 2 Broke Girls.
IMDB:5,6
Ik: 6

Red Tails (2012) - IMDb

Een romantische kijk op de emancipatie van gekleurde vliegers in de (voorloper van de) Amerikaanse luchtmacht. Op zich een goed verhaal om te vertellen maar dan moet het wel meer worden dan dit, dit lijkt meer op een belediging dan een eerbetoon. Het verhaal is vlak en maakt rare sprongen, net als de karakters eigenlijk die bijna karikaturen lijken. En wat doet dat geforceerde liefdesverhaal in deze film, wie dachten ze dat daar op zat te wachten... Dan klopt er ook nog eens geen hout van de luchtgevechten en eigenlijk bijna elke scene in de lucht. Ik mag dan teveel een luchtvaartenthousiast zijn maar het moet iedereen toch opvallen dat met 4 jagers met 6 12,7mm machinegeweren elk als bewapening een complete Duitse basis platleggen nadat je al een vliegtuig of wat hebt neergehaald behoorlijk overdreven is...dat lukte in Pearl Harbor de halve Japanse luchtmacht amper... Dan is de CGI ook nog eens van een bedenkelijk niveau. Eigenlijk had ik dit allemaal al moeten vermoeden toen ik de naam LucasArts zag verschijnen op de titelrol...
IMDB: 5,8
Ik 2

Hansel & Gretel Get Baked (2013) - IMDb

Een met wiet en kannibalisme gevulde variant op het traditionele sprookje. Grietje houdt van wiet roken met haar vriendje, haar broer Hans is wat serieuzer. In de buurt is een lief oud dametje komen wonen die de beste wiet van de omgeving teelt. Als haar vriendje wiet gaat halen en verdwijnt gaat Grietje op onderzoek uit. Een B film met zowaar een paar (semi) bekende gezichten. Er wordt behoorlijk aardig geacteerd en het verhaal is best onderhoudend, het geheel werkt verrassend goed. Waarschijnlijk nog beter na een splifje of 2.
IMDB: 4,1
Ik: 7,5
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
pi_125788130
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 april 2013 19:47 schreef casper019 het volgende:
ZOOLANDER

[ afbeelding ]

wat een waardeloze niet grappige film, ik ben toch een klein beetje een B stiller fan.. kan altijd wel om zijn films lachen maar deze film was gewoon ronduit troep en niet grappig...
Ik heb geen moment kunnen lachen en ook was de film gigantisch voorspelbaar.
Helaas, een hele zware tegenvaller
3
Wie dit leest is hek.
pi_125790928
Zoolander :D

A man is not old until regrets take the place of dreams.
pi_125793464
grappig dat ha
quote:
2s.gif Op zaterdag 27 april 2013 00:01 schreef Karstman het volgende:
A Cinderella Story (2004) - IMDb
[ afbeelding ]
13 in een dozijn highschool coming of age gemixt met het sprookje Assepoester. Met Lizzy McGuire ehm ik bedoel Hillary Duff, als assepoester. Het is absoluut geen hoge kwaliteit maar dat hoeft wat mij betreft ook niet. Het verhaal volgt keurig de regels van het genre en stiekem vind ik dit soort films best leuk, een guilty pleasure zeg maar. Jennifer Coolidge lijkt hier overigens te oefenen voor haar rol in 2 Broke Girls.
IMDB:5,6
Ik: 6

Red Tails (2012) - IMDb
[ afbeelding ]
Een romantische kijk op de emancipatie van gekleurde vliegers in de (voorloper van de) Amerikaanse luchtmacht. Op zich een goed verhaal om te vertellen maar dan moet het wel meer worden dan dit, dit lijkt meer op een belediging dan een eerbetoon. Het verhaal is vlak en maakt rare sprongen, net als de karakters eigenlijk die bijna karikaturen lijken. En wat doet dat geforceerde liefdesverhaal in deze film, wie dachten ze dat daar op zat te wachten... Dan klopt er ook nog eens geen hout van de luchtgevechten en eigenlijk bijna elke scene in de lucht. Ik mag dan teveel een luchtvaartenthousiast zijn maar het moet iedereen toch opvallen dat met 4 jagers met 6 12,7mm machinegeweren elk als bewapening een complete Duitse basis platleggen nadat je al een vliegtuig of wat hebt neergehaald behoorlijk overdreven is...dat lukte in Pearl Harbor de halve Japanse luchtmacht amper... Dan is de CGI ook nog eens van een bedenkelijk niveau. Eigenlijk had ik dit allemaal al moeten vermoeden toen ik de naam LucasArts zag verschijnen op de titelrol...
IMDB: 5,8
Ik 2

Hansel & Gretel Get Baked (2013) - IMDb
[ afbeelding ]
Een met wiet en kannibalisme gevulde variant op het traditionele sprookje. Grietje houdt van wiet roken met haar vriendje, haar broer Hans is wat serieuzer. In de buurt is een lief oud dametje komen wonen die de beste wiet van de omgeving teelt. Als haar vriendje wiet gaat halen en verdwijnt gaat Grietje op onderzoek uit. Een B film met zowaar een paar (semi) bekende gezichten. Er wordt behoorlijk aardig geacteerd en het verhaal is best onderhoudend, het geheel werkt verrassend goed. Waarschijnlijk nog beter na een splifje of 2.
IMDB: 4,1
Ik: 7,5
grappig dat hansel en gretel hier zulke goeie ''recensies'' krijgt...
Is het ook een leuke film zonder jointje te draaien te kijken??
  zaterdag 27 april 2013 @ 13:21:43 #218
395584 fonkeymonkey
HEREEEEEE IS MONKEY
pi_125793496
quote:
0s.gif Op donderdag 25 april 2013 23:18 schreef Mint_Clansell het volgende:

[..]

Niet als het aan Robert Downey Jr. ligt.
wel
Robert downey is grappenmaker
mediakoe :6

EVIL DEAD



De remake , nou nou wat een film.
Was wel leuk, maar toch blijft de oude leuker _O_
Misschien doordat het toen eng was (lees: ik was 6 toen mijn lieftallige moeder heerlijk in de nacht nog even Evil Dead ging kijken en ik binnen kwam en tegelijkertijd die heks "we're gonna get you" hoor zingen ;( )
Alsnog 8 omdat ik vond dat ze het redelijk wel goed hebben gedaan en vind hem persoonlijk wel leuk.

[ Bericht 16% gewijzigd door fonkeymonkey op 27-04-2013 14:02:27 ]
"Do the monkey with me"
pi_125793597
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 april 2013 13:19 schreef casper019 het volgende:
grappig dat ha

[..]

grappig dat hansel en gretel hier zulke goeie ''recensies'' krijgt...
Is het ook een leuke film zonder jointje te draaien te kijken??
Ik heb hem zonder gekeken. Wint geen oscars maar is zeker vermakelijk genoeg vond ik. Heeft misschien ook met verwachting te maken, ik verwachtte er niet veel van en het viel enorm mee. In tegenstelling tot bijvoorbeeld Red Tails daar verwachtte ik meer van en viel enorm tegen, misschien dat die met een jointje erbij wel leuk zou zijn geweest :D
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
pi_125793878
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 april 2013 23:57 schreef Tim86 het volgende:
Haten op Zoolander :X :X :X :X :X :X -O-

volgens mij denkt hij meer aan de Night at the Museum films als hij aan Ben Stiller denkt
  zaterdag 27 april 2013 @ 13:58:30 #221
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_125794319
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 april 2013 13:39 schreef planethugo het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
volgens mij denkt hij meer aan de Night at the Museum films als hij aan Ben Stiller denkt
Ben Stiller's eigen films zijn idd een stuk beter en grappiger dan die met Ben Stiller in die van anderen. Zoolander en Trophic Thunder zijn twee uitstekend komedies.
pi_125794631
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 april 2013 13:19 schreef casper019 het volgende:
grappig dat ha

[..]

grappig dat hansel en gretel hier zulke goeie ''recensies'' krijgt...
Is het ook een leuke film zonder jointje te draaien te kijken??
Ik vond die Hansel en Gretel echt afschuwelijk kut. En ik houd van slechte films. Hij begint wel aardig maar na ongeveer 15 minuten zitten er alleen nog maar irritante karakters in waarvan je hoopt dat ze dood gaan.
  zaterdag 27 april 2013 @ 15:40:07 #223
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_125796566
Stoker (2013) - IMDb
Als gevierde Aziatische regisseurs de oceaan oversteken, is het altijd afwachten wat dit gaat opleveren. Gelukkig is het resultaat bij Chan-wook Park erg positief.
Na de dood van haar vader, trekt een mysterieuze oom bij de 18-jarige India en haar moeder in. Vanaf het begin ontstaat er een kat-en-muis spel tussen India en haar oom. Het bijzondere aan dit spel, is dat het een tijd onduidelijk blijft wie de kat en wie de muis is. Want ook India blijkt al snel lang geen compleet hulpeloos meisje te zijn, maar een duistere kant te hebben. Hierdoor hangt onder elke scène een heerlijke onderhuidse spanning. Wat voor een groot deel te danken is aan de sterke muziek van Clint Mansell. De film heeft iets heel erg Hitchcockiaans hierdoor, vooral herinneringen aan Shadow of a Doubt kwamen boven bij mij. De oom heeft zelfs dezelfde naam, Charlie.
Mia Wasikowska is weer eens geweldig. Ze is zich echt aan het ontwikkelen tot de nieuwe Michelle Williams; een actrice die goed is in elke film waar ze in verschijnt. Matthew Goode biedt goed tegenwicht als de enigmatische oom. Nicole Kidman doet goed wat ze moet doen; de argeloze bijstander zijn.
Opmerkelijk is dat de film geschreven is door Wentworth Miller, de hunk van Prison Break. Dit script is echter het zwakste punt van de film. Het is dat Park de film meer over de metaforische ervaring maakt, dan de werkelijke praktische gebeurtenissen, waardoor ik door de vingers kan zien.
Goed voorbeeld hiervan is het einde.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
cijfer: 8

Wreck-It Ralph (2012) - IMDb
De invloed van Pixar is goed merkbaar op deze Disney film, de film vertoont opmerkelijk film overeenkomsten met Toy Story. Net zoals in de beste Pixars, hebben de schrijvers zich in deze film zich goed afgevraagd wat de diepste wens zou zijn voor hun karakter. Als een videogame-karakter echt zou leven, wat zou dan zijn motivatie zijn? Dit zorgt ervoor dat het verhaal erg geloofwaardig overkomt. De acties en motivaties van de karakters zijn compleet begrijpelijk.
Daarnaast is de film ook grappig en vooral een groot feest van herkenning, waarbij een herkijk nodig lijkt om alle details eruit te kunnen halen.
cijfer: 8

Opening Night (1977) - IMDb
Dit was zo'n film waarvan ik me niet meer goed herinnerde waarom ik het eerder een negen had gegeven. Maar de film was dat zeker minimaal waar.
Cassavetes heeft een zeer fijn oog voor de psychologie van zijn karakters. Zonder veel uitleg, laat hij met de kleinste gebaren emoties en onderlinge verhoudingen overbrengen.
Zo is er een scène waarin regisseur Manny (Ben Gazzara) vroeg verschijnt met Myrtle na een hele avond te hebben doorgebracht met elkaar. Een blik van zijn vrouw en een schouderophaling van hem zegt meer dan een vijf minuten durende ruzie hierover.
Er zijn weinig regisseur zo geïnteresseerd en zo goed in het plaatsen van karakters op het moment dat ze psychologisch uit de bocht beginnen te vliegen en dan te observeren wat er gebeurd. Cassavetes schuwt hierin niks en durft heel intiem dichtbij bij zijn karakters te komen. De emotie spat echt van het scherm. Dit is natuurlijk ook heel erg te danken aan de geweldige cast. Gena Rowlands is echt de beste actrice ooit. Maar ook de rest van de cast, Ben Gazzara, Joan Blondell, Paul Stewart en John Cassavetes zelf, zijn allemaal in top vorm. De terugkerende muziek zorgt ervoor dat die emotie gedurende de film langzaam opgebouwd wordt en bij de eindcredits tot volle uitbarsting komt.
Paar dingen vielen me op bij deze herkijk. Ten eerste speelt alcohol een veel minder grote rol speelt dan ik me herinnerde. Ja er wordt af en toe een glas gedronken en op het eind is Myrtle compleet laveloos, maar het was minder dan ik me herinnerde. Daarentegen speelt de depressie van Myrtle, die in een stroomverstelling komt na de dood van een jonge fan, een veel grotere rol.
Daarna was het einde ook anders dan ik me herinnerde.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
cijfer: 9.5

[ Bericht 2% gewijzigd door Mike op 27-04-2013 15:45:27 ]
pi_125803822
OFF SCREEN



gOEIE nederlandse film met sterk acteerwerk!
De film is ook erg goed gemonteerd, Vaak zie je in film die werken met veel flashbacks dat ze traag en saai worden en dat ze het verhaal ophouden. Maar dat is in deze film niet het geval... Je krijgt steeds puzzelstukjes over het leven van die man en daarmee word de spanning ook opgebouwd.
Alleen snapte ik het einde niet, miss dat iemand me dat nog kan uitleggen?

maar op dat na een zeer sterke NL film en aanrader
7.3
  zaterdag 27 april 2013 @ 22:46:52 #225
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_125813174
Kon-Tiki (2012) - IMDb
Film over de eerste grote expeditie van de Noorse antropoloog Thor Heyerdal. De poging van hem om met een vlot van Peru naar Polynesië te varen.
Mooi echt gebeurd verhaal en ook wel goed verfilmd. Soms een beetje langdradig en de continuïteit klopt niet altijd.
Toch boeiend genoeg om met enige spanning naar te kijken, hoewel de afloop ervan natuurlijk al jaren bekend is.

IMDb: 7,2
Ik: 7,3
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')