Lijkt me niet dat nieuwe mensen dit topic dan nog weten te vinden.quote:
Daar moet een 0 af of bij, anders ben je niet alleen door de koers genept.quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:31 schreef Ravarian het volgende:
Ik word een beetje verdrietig van LTC.. Heb er eergisteren 850 verkocht voor 0.09 per stuk..
Voor 0.009 btc per stuk, sorry.quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:33 schreef mike-amersfoort het volgende:
[..]
Daar moet een 0 af of bij, anders ben je niet alleen door de koers genept.
Ik bood gister nog aan om je een paar LTC te sturenquote:Op dinsdag 2 april 2013 16:36 schreef piepeloi55 het volgende:
LTC:
Spring maar achterop bij mij, achterop mijn fiets. En ik weet nog niet waar we naartoe gaan samen maar dat boeit ook helemaal niets.![]()
Meer dan verdriedubbeld in koers sinds gisteren, laat dat treintje maar vertrekken.
Ach de fools worden nu pas wakker er zit nog veel meer in het vat, houd ze lekker aan. Gaan we na deze bubble samen op vakantie. Met een beetje geluk en timing kun je je eigen vakantiehuisje dan kopen.quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:38 schreef EugeneKrabs het volgende:
Ik bood gister nog aan om je een paar LTC te sturen
Het voordeel van LTC boven BTC is wel dat transacties veel sneller gaanquote:Op dinsdag 2 april 2013 16:46 schreef piepeloi55 het volgende:
Nu is het wachtten dat LTC te duur gevonden word, waarna alle fools op een andere virtuele currency gaan springen. Zal nog wel even duren (weken/maanden op dit tempo).
This is sparta mania!
Goed mogelijk, de orderboeken zijn relatief klein gezien de marktcapaciteit. De fratsen die dat teweeg brengt heb je gisteren al kunnen volgen in dit topic.quote:Op dinsdag 2 april 2013 16:52 schreef malleable het volgende:
Aantal bitcoin hosts neemt af, terwijl de prijs toeneemt. Zijn het misschien een beperkt aantal gebruikers die de hele tijd onderling handelen?
[ afbeelding ]
De ticker kon het eerder op de dag al niet meer bijhouden. Doet me denken aan de verhalen van de 1929 crash met een enorm volume.quote:Op dinsdag 2 april 2013 17:22 schreef EugeneKrabs het volgende:
BTC-e kon de belangstelling voor LTC niet meer aan![]()
Vanavond maar even 1000 kopenquote:Op dinsdag 2 april 2013 17:59 schreef piepeloi55 het volgende:
Ik denk, maar dat is een gok, dat NAMECOIN (NMC) de volgende word die LTC gaat opvolgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |