 
		 
			 
			
			
			Heb je niet eerst wat terug te zeggen over de vorige linkjes die je hier gedumpt hebt?quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Meer zee ijs ja. Op het land juist weer minder, wat ook weer een probleem vormt.quote:Op maandag 1 april 2013 02:41 schreef LostInYourEyes het volgende:
De aarde warmt iedere 10.000 jaar of iets op, en dan koeltie weer af. Zo gaat dat al miljoenen jaren.
Het verschil met de huidige theorie is dat zij denken dat we eraan ten onder zullen gaan, en daarvoor doen ze allerlei misleidende beweringen, zoals het smelten van de noordpool. Je hoort ze er nooit bij zeggen dat er op de zuidpool nog nooit zoveel ijs is geweest als nu.
http://www.dailymail.co.u(...)wing-Antarctica.html
 
			 
			
			
			Ben verder geen expert, maar ik zie de schrijvers van het artikel de conclusie trekken:"So much for global warming" wat ook niet raar is aangezien de beweringen van de globalwarmingkliek niet te rijmen zijn met deze bevindingen.quote:Op maandag 1 april 2013 02:53 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Meer zee ijs ja. Op het land juist weer minder, wat ook weer een probleem vormt.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Hier een mooie playlist voor jou door iemand die -wel- zelf op onderzoek is gegaan en bronnen heeft doorzocht:quote:Op maandag 1 april 2013 06:01 schreef El_Matador het volgende:
Door mensen geinduceerde klimaatverandering (zowel de zogenaamde "Man made Global Warming" als het idee dat je met CO2 afvangen het klimaat "terug"verandert) is een onbewezen fabel, bedoeld om een vuile industrie van CO2-emissierechtenhandel in stand te houden.
Er is geen enkel bewijs dat "het klimaat" (dat niet constant is, zowel niet in tijd als niet in plaats) verandert en dat de mens daar een hand in heeft.
De grootste scam van dit moment, waar naieve ongeinformeerde idioten in trappen.
 
			 
			
			
			Zal het eens bekijken.quote:Op maandag 1 april 2013 06:04 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Hier een mooie playlist voor jou door iemand die -wel- zelf op onderzoek is gegaan en bronnen heeft doorzocht:
 
			 
			
			
			Ik denk dat het handig is om even los te laten wat je denkt te "weten" op basis van mensen die hun eigen agenda hebben of op basis van de feelies denken te concluderen wat echte wetenschappers al een tijdje met vrij grote zekerheid kunnen tegenspreken.quote:Op maandag 1 april 2013 06:05 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Zal het eens bekijken.
Maar juist ik weet dat klimaten veranderen, dat er geen bewijzen zijn voor menselijke invloed (anders dan microklimaten veranderd door verstedelijking) en dat er een hysterische industrie -letterlijk- op lucht gebaseerd is gecreeerd.
 
			 
			
			
			die filmpje bewijzen mij standpunt dat CO2 niet zorgt voor de opwarming van de aarde. en ze laten zien dat de zon een veel groter invloed heeft op het klimaat dan CO2. en de aarde warmt niet meer op. maar daalt zelfs ligt. ik zou zeggen kijk die filmpjes.quote:Op zondag 31 maart 2013 23:55 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Heb je niet eerst wat terug te zeggen over de vorige linkjes die je hier gedumpt hebt?
 
			 
			
			
			Je begrijpt toch wel dat er op Antarctica steeds meer ijs is omdat het daar warmer en dus vochtiger wordt waardoor er meer neerslag en aangroei is? Maar dat Antarctica vooralsnog het geluk heeft dat het daar NOG zo koud is dat het inderdaad nog wel aangroeit in plaats van smelt?quote:Op maandag 1 april 2013 02:41 schreef LostInYourEyes het volgende:
De aarde warmt iedere 10.000 jaar of iets op, en dan koeltie weer af. Zo gaat dat al miljoenen jaren.
Het verschil met de huidige theorie is dat zij denken dat we eraan ten onder zullen gaan, en daarvoor doen ze allerlei misleidende beweringen, zoals het smelten van de noordpool. Je hoort ze er nooit bij zeggen dat er op de zuidpool nog nooit zoveel ijs is geweest als nu.
http://www.dailymail.co.u(...)wing-Antarctica.html
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat dacht je vast ook over de vorige links. Bleek ook niet waar te zijn.quote:Op maandag 1 april 2013 09:23 schreef tribalwars het volgende:
[..]
die filmpje bewijzen mij standpunt dat CO2 niet zorgt voor de opwarming van de aarde. en ze laten zien dat de zon een veel groter invloed heeft op het klimaat dan CO2. en de aarde warmt niet meer op. maar daalt zelfs ligt. ik zou zeggen kijk die filmpjes.
 
			 
			
			
			Misschien moet de journalist van die krant dan eens wat verder kijken dan zijn neus lang isquote:Op maandag 1 april 2013 02:59 schreef LostInYourEyes het volgende:
[..]
Ben verder geen expert, maar ik zie de schrijvers van het artikel de conclusie trekken:"So much for global warming" wat ook niet raar is aangezien de beweringen van de globalwarmingkliek niet te rijmen zijn met deze bevindingen.
Anyway, ik geloof er niet in. Althans, dat de mens de oorzaak is van global warming. Zoals ik al zei, om de zoveel millennia warmt de aarde op, en koelt hij weer af. Zo gaat het al miljoenen jaren, dus is niets anders dan een natuurlijk verschijnsel. Dat is mijn overtuiging in ieder geval.
 Het effect wordt waarschijnlijk veroorzaakt door verhoogde hoeveelheden smeltwater, wat juist weer door global warming veroorzaakt wordt.
 Het effect wordt waarschijnlijk veroorzaakt door verhoogde hoeveelheden smeltwater, wat juist weer door global warming veroorzaakt wordt.
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Er gaan wel meer dieren dood, maar niet door global warming.quote:Op maandag 1 april 2013 12:42 schreef fonkeymonkey het volgende:
Overigens is de klimaatverandering gewoon een fabel
Natuurlijk stijgt de zeespiegel niet
Natuurlijk smelt het ijs niet sneller
Natuurlijk is de kans dat Nederland binnen nu en enkele eeuwen eer dat het niet eerder is onderwater ligt
Natuurlijk is er geen last van meer aardbevingen, tornado's, tsunami's
Natuurlijk gaan er niet meer diertjes dood
Natuurlijk blijft de mens gewoon overleven in bizarre weersomstandigheden/rampen
Natuurlijk is er geen enkele kans dat de wereld naar de klote gaat.
Nee hoor, global warming?
Is maar gewoon grapje dat op 1 april jaren geleden werd gelanceerd.
 
			 
			
			
			Ik heb de eerste nu gekeken, en hij is best nasty... Hij zegt ipc dingen die kloppen, maar hij laat veel te veel belangrijke info weg. Bijvoorbeeld dat het smelten van gletsjers op zich niet erg is, want dat kan ook door verminderde sneeuwval komen. Helemaal waar, alleen is die sneeuwval helemaal niet minder geworden. Op Groenland zie je bijvoorbeeld ook effecten dat het smeltwater er voor zorgt dat ze gletsjers sneller richting zee schuiven. Zo worden wel meer belangrijke zaken weggelaten, en vormt het filmpje een zwaar misleidend geheel...quote:Op maandag 1 april 2013 09:23 schreef tribalwars het volgende:
[..]
die filmpje bewijzen mij standpunt dat CO2 niet zorgt voor de opwarming van de aarde. en ze laten zien dat de zon een veel groter invloed heeft op het klimaat dan CO2. en de aarde warmt niet meer op. maar daalt zelfs ligt. ik zou zeggen kijk die filmpjes.
 
			 
			
			
			goed je hebt het eerste filmpje gekeken. het geen zwaar misleidend geheel. kijk de volgende filmpjes maar.quote:Op maandag 1 april 2013 13:25 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ik heb de eerste nu gekeken, en hij is best nasty... Hij zegt ipc dingen die kloppen, maar hij laat veel te veel belangrijke info weg. Bijvoorbeeld dat het smelten van gletsjers op zich niet erg is, want dat kan ook door verminderde sneeuwval komen. Helemaal waar, alleen is die sneeuwval helemaal niet minder geworden. Op Groenland zie je bijvoorbeeld ook effecten dat het smeltwater er voor zorgt dat ze gletsjers sneller richting zee schuiven. Zo worden wel meer belangrijke zaken weggelaten, en vormt het filmpje een zwaar misleidend geheel...
 
			 
			
			
			Kom je niet verder dan een "nietus!" of heb je daar ook nog een argument voor?quote:Op maandag 1 april 2013 13:26 schreef tribalwars het volgende:
[..]
goed je hebt het eerste filmpje gekeken. het geen zwaar misleidend geheel. kijk de volgende filmpjes maar.
 
			 
			
			
			kijk ze allemaal maar. en geef dan maar je mening.quote:Op maandag 1 april 2013 13:32 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Kom je niet verder dan een "nietus!" of heb je daar ook nog een argument voor?
 
			 
			
			
			Ik heb je al aardig wat meningen gegeven over eerdere links, maar daar doe je niets mee. De andere filmpjes gaan niets veranderen aan het misleidende karakter van de eerste, dus kon eerst maar met wat meer dan een 'nietus!'.quote:Op maandag 1 april 2013 13:43 schreef tribalwars het volgende:
[..]
kijk ze allemaal maar. en geef dan maar je mening.
 
			 
			
			
			Dat is zijn signature-move. Hij kan alleen nazeggen wat hij op internet leest, zelf nadenken gaat hem nog wat te ver.quote:Op maandag 1 april 2013 13:47 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ik heb je al aardig wat meningen gegeven over eerdere links, maar daar doe je niets mee. De andere filmpjes gaan niets veranderen aan het misleidende karakter van de eerste, dus kon eerst maar met wat meer dan een 'nietus!'.
 
			 
			
			
			waarom geloof je het niet. omdat je niet verder kijkt dan de oude media. dat weet ik haast wel zeker.quote:Op maandag 1 april 2013 13:47 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ik heb je al aardig wat meningen gegeven over eerdere links, maar daar doe je niets mee. De andere filmpjes gaan niets veranderen aan het misleidende karakter van de eerste, dus kon eerst maar met wat meer dan een 'nietus!'.
 
			 
			
			
			of jij zelf nadenkt. jij maakt je mening door naar de oude media te kijken. dat is juist het slechtste wat je kan doen.quote:Op maandag 1 april 2013 13:48 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat is zijn signature-move. Hij kan alleen nazeggen wat hij op internet leest, zelf nadenken gaat hem nog wat te ver.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |