Ik denk dat er volgende week een glanzende overwinning door de geniale jonge veldheer zal worden bekendgemaaktquote:Op zaterdag 30 maart 2013 19:02 schreef Straatcommando. het volgende:
Mooie berichten op die site van ze. De grond van de VS lijkt op gekookte pompoen wtf
http://www.kcna.kp/kcna.u(...)wInfoList.kcmsf#this
Glanzende overwinning op wat?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 19:22 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ik denk dat er volgende week een glanzende overwinning door de geniale jonge veldheer zal worden bekendgemaakt
De briljante leider, de Grote leider is al bijna 20 jaar dood. Hij ligt een beetje sneeuwwitje na te doen in zijn mausaleumquote:Op zaterdag 30 maart 2013 18:52 schreef QBay het volgende:
[..]
Wanneer de grote leider het wil, tijd bestaat niet: de grote leider is de tijd.
waar is dat ai ai ai op gebaseerd ??quote:Op zaterdag 30 maart 2013 20:53 schreef PierreBetfair het volgende:
Ai ai ai, dit escaleert volledig.
hai hai hai.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 21:27 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
waar is dat ai ai ai op gebaseerd ??
Ze hebben aangegeven dat beide partijen moeten afkoelen en dat wantrouwen het grootste probleem is. Ze roepen op tot een afkoel periode om daarna aan het vertrouwen te werken.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:16 schreef Theebag het volgende:
China zal wel achter de schermen keihard op de rem trappen. Is er eigenlijk al een reactie van hun na al deze retoriek ?
ga maar pitten , no fireworkquote:Op zaterdag 30 maart 2013 22:38 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
duurt het nog lang? Anders kan ik weer nieuwe popcorn halen.
En Rutte.quote:Op zondag 31 maart 2013 01:09 schreef PierreBetfair het volgende:
Ik vind Kim altijd sympathiek en vrolijk overkomen. Een gewone jongen die dicht bij het volk staat. Veel beter dan die uitgestreken koppen van Merkel en Obama.
Nou ja, hij is wel een beetje stevig, terwijl zijn volk behoorlijk uitgehongerd is. Dus qua omvang staat hij dan wel iets sneller dichter bij het volk, oneerlijke concurrentie, als je het mij vraagt.quote:Op zondag 31 maart 2013 01:09 schreef PierreBetfair het volgende:
Ik vind Kim altijd sympathiek en vrolijk overkomen. Een gewone jongen die dicht bij het volk staat. Veel beter dan die uitgestreken koppen van Merkel en Obama.
Ik zit ook al te wachten...quote:Op zondag 31 maart 2013 03:25 schreef KingRoland het volgende:
OOOOOOOOOOORLOG!
kom op jongens wanneer begint het nou
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |