I see, ook maar even uitvogelen hoe dat moet dusquote:Op vrijdag 29 maart 2013 00:05 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Jep, kan nu ook al maar dan zie je de coins dus pas als het gesynchroniseerd is.
Je moet dus zorgen dat je een backup van de bitcoin wallet hebt zodat je niet alles kwijt bent als je harddisk het begeeft.
Dat is toch raar? Bij een grotere vraag dan aanbod krijg je toch juist koersstijging?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 00:12 schreef Tourniquet het volgende:
Orderboek-volume op mtgox/USD van vanmiddag en vanavond:
[ afbeelding ]
rood=bids
blauw=asks
Hier kun je mooi zien dat het volume asks op een gegeven groter werd dan de bids, met koersdaling tot gevolg.
Ask (market ask) zijn de verkopers, het aanbod dus.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 00:14 schreef Neraice het volgende:
[..]
Dat is toch raar? Bij een grotere vraag dan aanbod krijg je toch juist koersstijging?
Ah, dan klopt het inderdaad.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 00:19 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Nee, ask (market ask) zijn de verkopers, het aanbod dus.
Jepquote:Op vrijdag 29 maart 2013 00:21 schreef Neraice het volgende:
SENT 1.40874062 BTC
Deze krijg ik dus te zien zodra hij gesynchroniseerd is?
Neequote:
Mooi, dan ga ik nu slapen. Bedankt voor jullie hulp, zie morgen wel of ik winst heb gemaaktquote:
Is goed, trustenquote:Op vrijdag 29 maart 2013 00:24 schreef Neraice het volgende:
[..]
Mooi, dan ga ik nu slapen. Bedankt voor jullie hulp, zie morgen wel of ik winst heb gemaakt
In een bestand op je harde schijf en als je computer crasht ben je die coins KWIJT. Daarom moet je de file (wallet.dat) encrypten (bijvoorbeeld met 7zip) en op een veilige plek opslaan met een wachtwoord dat jij alleen kent.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 00:04 schreef Neraice het volgende:
[..]
Oke, zal daar voor 100 euro kopen. Die kan ik dus morgen als ie gesynchroniseerd is innen?
Begrijp het nog niet helemaal trouwens. Waar worden die coins opgeslagen? Wat doe je als je computer crasht?
Als je wil kopen en verkopen moet je bij een exchange een account aanmaken of via eerdergenoemde links gewoon eenmalig wat bitcoins kopen en goed bewaren.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 00:26 schreef Quotidien het volgende:
Hmm waar is de beste plek om BTC te kopen (en eventueel te verkopen) ? Zie dat er aardig wat mensen aan het handelen zijn.
Simpele manier: kopen op happycoins.nl met iDeal.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 00:26 schreef Quotidien het volgende:
Hmm waar is de beste plek om BTC te kopen (en eventueel te verkopen) ? Zie dat er aardig wat mensen aan het handelen zijn.
quote:Op donderdag 28 maart 2013 23:51 schreef piepeloi55 het volgende:
[..]
Oke sorry, vrijwel niemand. Dat kan ook niet, een algemeen erkend en geaccepteerd betaalmiddel moet 'stabiel' zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |