quote:Op dinsdag 29 januari 2013 21:01 schreef TheFastOne het volgende:
Het was een gure Deense avond, Sejt was voelde zich niet lekker, maar wilde toch iets goeds doen voor de mensheid. Hij kwam op het lumineuze idee om het leven van zijn geliefde Fok!kers een impuls te geven. 20 Januari, 21:06:52 is dan ook een tijdstip wat het leven van velen drastisch heeft veranderd.
Bogdan Drazic was zijn eigen creatie. Vele aanvallers liggen nog huilend in hun bed. Garrus, Petr en Óscar waren ook al vlug aanwezig en waren ook voorbestemd de prachtige wegen van het FM-landschap te bewandelen.
Menig uurtje spendeerde Sejt op zijn zolderkamertje(zoals een echt Fok!ker betaamt) om zijn creatie te perfectioneren. De hulp van Djurres kwam als geroepen en zo ontstond het beruchte forum waar de vorderingen van een ieder werden gepost. Massacreur bleek niet bepaald een charmeur op het voetbalveld, terwijl Thad al blij was wanneer hij een plukje gras zag. Jeboi had aanvankelijk nog flink wat werk te doen in het krachthonk, maar nadat hij hier enigszins in geslaagd was bleek hij een ware vleugelflitser te zijn. Machientje werd een heuse voetbalreiziger, met als hoogtepunt misschien wel zijn transfer naar de Europese topclub FC Porto. Thad trainde nog steeds. Hij werd ongelooflijk sterk, maar speeltijd was nog niet in zicht.
Iedereen houdt zielsveel van de bal, maar er was één ding dat ze allemaal gemeen hadden:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De helden gaan echter over een aantal jaar al met pensioen, en een nieuwe generatie staat al klaar om hen te vervangen. Jeboi Lindgrinaldinaldinhão, Rasmus Kjærgaard, Lee Min-Hyung en Sjaak de Sloper zijn al vanaf jongs af aan aan het trainen om professioneel voetballer te worden. Allemaal hebben ze 1 ding gemeen: Hun liefde voor Sejt
Welkom in het grote Fok! als speler topic. Dit idee is opgedaan op het Managers United forum. Toen vroegen we ons af hoe Fok! users het zouden doen als speler door middel van de FM Editor?!
Word jij de wereldvoetballer van de komende jaren? Of zal je roemloos ten onder gaan in de Jupiler League?
Hou de ontwikkeling van de Fok! spelers in de gaten hier: http://www.forcedinduction.nl/
Ronde 1 is geëindigd op 2 februari 2013. De savegame kan je hier downloaden.
Ronde 2 is inmiddels ook klaar en ronde 3 loopt inmiddels.
In Football Manager wordt een aparte database aangemaakt met de aangemelde users als speler. Zodra alle spelers ingeladen zijn, gaat de host als werkloze manager op vakantie. Elk half jaar wordt een update gegeven van ons als spelers. Hoe doe je het qua prestaties, je waarde en je carrière?
In de FM Editor word je aangemaakt als speler met een aantal vooraf bepaalde eigenschappen. Denk aan de club die je zelf kan kiezen, een aantal eigenschappen (attributes) en andere details. Zie de rest van deze OP voor de regels en verdelingen.
De database zal de grootste voetballanden in Europa bevatten en starten in Nederland in juli 2012. Het kan dus zijn dat je in Zuid Amerika belandt na een aantal seizoenen, of dat je onderin de Italiaanse serie B bengelt. Dit is afhankelijk van jouw keuzes aan het begin.
We zijn nu alweer met ronde 3 bezig.
Iedereen krijgt gelijke kansen in dit spel. Elke speler krijgt een vaste waarde voor zijn potentieel.
Elk jaar wordt er een update gegeven van de eigenschappen van elke speler. Al deze screens kan je vinden op ons speciale “Fok! als speler” forum, zoals je hierboven vind.
Elk half jaar ingame laten we een snel overzicht zien van alle spelers, inclusief aantal goals, vorm, waarde en assists.
Tussendoor mag je kleinere updates aanvragen, mits met mate. De spelleider moet het spel wel kunnen laten lopen en niet alleen screens posten.
Hoe zit het met onze abilities dan? PA staat voor Potential Ability (wat je kan halen) en CA staat voor Current Ability. (wat je nu bent)
Tijdens het inschrijven moet je 1 van de volgende scenario's kiezen en daar een club voor kiezen om bij te beginnen.
Scenario A: Je bent net 17 jaar geworden met een CA op 90 en PA op 170. Je mag per categorie 35 punten besteden en je begint bij een club in één van deze competities.
Scenario B: Je bent net 17 jaar geworden met een CA op 90 en PA van -9. Je mag per categorie 35 punten besteden en je begint bij een club in één van deze competities.
Scenario C: Je bent net 18 jaar geworden met een CA op 100 en PA op 170. Je mag per categorie 40 punten besteden en je begint bij een club in één van deze competities.
Scenario D: Je bent net 18 jaar geworden met een CA op 100 en PA van -9. Je mag per categorie 40 punten besteden en je begint bij een club in één van deze competities.
Scenario E: Je bent net 19 jaar geworden met een CA op 110 en PA op 170. Je mag per categorie 45 punten besteden en je begint bij een club in één van deze competities.
Scenario F: Je bent net 19 jaar geworden met een CA op 110 en PA van -9. Je mag per categorie 45 punten besteden en je begint bij een club in één van deze competities.
Dit is vergelijkbaar met de grotere talenten in Europa. Hoe je je als talent ontwikkelt, is echter volledig afhankelijk van je keuze aan het begin. Waar kom je aan spelen toe en ontwikkel je je het beste?
Bekijk de volgende lijst van Preferred Moves voor de vertaling Nederlands-Engels:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inschrijving geschiedt helemaal via http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=5 !! Lees de eerste post daar aandachtig als je je wilt inschrijven.
Maak je inschrijving als geregistreerde user, als je je inschrijving wilt kunnen wijzigen. Een ongeregistreerde user kan zijn topic niet meer wijzigen!
Aan het einde van het seizoen 2019/2020 worden alle carrières bekeken. Wie heeft de hoogste waarde? Wie speelt bij een wereldclub en wie heeft er een hoofdprijs gewonnen? Wie van ons is een wereldster geworden?
1. Ik speel nooit FM. Mag ik meedoen?
Jazeker. Iedereen is welkom. Vul de gegevens in met een reply en vraag eventueel als iets niet duidelijk is.
2. Ik heb de deadline gemist! Kan ik nog meedoen?
Helaas, de database wordt aangemaakt aan het begin van het spel. Je zult moeten wachten op de volgende keer dat iemand een game aanmaakt.
3. Moet ik mijn eigen naam invullen?
Nee. Voor mijn part speel je als Kees Koekenbakker. Als je jezelf maar kunt herkennen!
4. Hoe werkt de PA (Potential Ability) in FM?
Dit was mij ook lang niet duidelijk. Maar deze site (http://games-footballmana(...)tential-ability.html) geeft een goede uitleg.
5. Waarom mag mijn speler niet ouder zijn dan 21?
Onder de 21 is het makkelijker spelen door het verdelen van de PA. Ook zou de speler wat oud worden als we tot 2020 spelen. Dus praktisch leek mij dit het beste.
6. Waar meten we mee aan het einde?
Een voetballer kan niet op 1 eigenschap of resultaat beoordeelt worden, dus zullen we naar het totaalplaatje moeten kijken.
7. Deze OP is saai!
Als je een expert bent in Paint / Photoshop zie ik graag wat illustraties tegemoet! Daarnaast is alle feedback welkom.
8. Iedereen kiest dezelfde club! Wat nu?
Dit is tricky. Het wordt één database, waar men dus samen kan komen te spelen. Tot de deadline mag je wel je speler aanpassen en dus ook de club. Als je aanpast, gaarne de hele inschrijving opnieuw plaatsen voor overzicht.
9. Mijn speler heeft ineens mindere attributes! Hoe kan dit?
Ook al vult de host je opgegeven waardes voor attributes in, dan nog kan het zo zijn, dat Football Manager het wat aanpast. Dit naar aanleiding van je CA en/of PA. Dit is niet te voorkomen; het gebeurt echter voor iedereen en wordt daardoor niet als oneerlijk gezien.
Ronde 1: Gesloten (archief)
Ronde 2: Actief
Ronde 3: Inschrijving geopend
GEZOCHT:
Computer, windows, die FM13 aan kan. Mooiste zou zijn als deze iig tot ongeveer 12 uur snachts aan zou blijven, dus 's ochtends aan, en dan 's nachts om 12:00 uit.
Natuurlijk zijn we wel opzoek naar een computer die eigenlijk niet gebruikt wordt. Waarom? Dan kunnen we teamviewen, zonder ineens te schrikken van de porno op t scherm :p
Mja, VPS is dus geen succes, want FM13 wil dus niet op een virtualized computer werken.
Ik hoor het wel,
iig alvast bedankt voor eventuele hulp!
De Oude Dame heeft eindelijk een Qutjequote:Op maandag 25 maart 2013 22:36 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Qutje naar oude dame!![]()
[ afbeelding ]
Prima gaan met die versleten banaan.quote:Op maandag 25 maart 2013 22:37 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Leon achter Qutje aan?
[ afbeelding ]
inschrijving start waarschijnlijk woensdag, dus inschrijven kan dan zeker nog. Als je bij een van de Fok! elftallen wilt, moet je even het lijstje uit het vorige topic kopierenquote:Op maandag 25 maart 2013 22:38 schreef Wilskracht het volgende:
Kan ik mij nog inschrijven als speler?
Jazeker kan dat.quote:Op maandag 25 maart 2013 22:38 schreef Wilskracht het volgende:
Kan ik mij nog inschrijven als speler?
En je zoekt een nieuwe uitdaging!quote:Op maandag 25 maart 2013 22:39 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Ik ben benieuwd wat er gaat gebeuren met Stanley Messie. Hij stelt met zijn zaakwaarnemer een hoop eisen.
Komt het toch nog goed met mijn matige loyaalheid etc.quote:Op maandag 25 maart 2013 22:41 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Leon kiest weer mooie club uit!
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 25 maart 2013 22:44 schreef Bow het volgende:
mag ik ook een screen van Zeesters geschiedenis?
Je vraagt nogal watquote:
quote:Op maandag 25 maart 2013 22:50 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Mag ik ook zoiets + bio van Gunnar?
Dank jequote:Op maandag 25 maart 2013 22:58 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En ik zoiets + bio van Thorgal?quote:Op maandag 25 maart 2013 22:58 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 25 maart 2013 23:04 schreef leoon. het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
voor Deuk.
Jammer dat er Leoon boven je UI staatSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Lekker wijf hequote:Op maandag 25 maart 2013 23:06 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Jammer dat er Leoon boven je UI staat
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 00:45 schreef xminator het volgende:
Wales:
GK:
LB: IkeDubaku99
CB:
CB: Aleco99
RB:
LM: Aguero
CM:
CM:
RM:
Spits: xminator
Spits: Bow
Uit de poll komt niet echt een duidelijk antwoord. Om iedereen een beetje tevreden te houden is het een optie om de spelers na 9 jaar bij hun club te laten vertrekken. Een eerdere transfer is dan niet mogelijk, je zal na 9 seizoenen transfervrij vertrekken.quote:Op maandag 25 maart 2013 22:56 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Even tussendoor een poll voor de volgende ronde. Ben benieuwd of de meerderheid zijn hele carriere bij een club wil blijven (crewe, preston, sheffield). Of liever de mogelijkheid van een transfer niet wil uitsluiten en dus zal het team na een aantal jaar uit elkaar zal vallen.
Poll: Wat wil je in ronde 4?
• carriere bij 1 club blijven (geen transfer)
• eerste contract (8-9 jaar en transfer kan)
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 09:25 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Uit de poll komt niet echt een duidelijk antwoord. Om iedereen een beetje tevreden te houden is het een optie om de spelers na 9 jaar bij hun club te laten vertrekken. Een eerdere transfer is dan niet mogelijk, je zal na 9 seizoenen transfervrij vertrekken.
Zo blijft de strijd tussen de teams in de eerste 9 jaar in ieder geval gelijk. En voorkom je dat bij Crewe na 2 seizoenen al 5 spelers weg zijn, terwijl bij Preston alle fokkers nog spelen.
De fokkers die nog steeds hun hele carriere bij hun startclub willen blijven kunnen dat aangeven bij inschrijving. Jullie kunnen daar dan uit de volgende opties kiezen:
Eerste contract bij Crewe, Sheffield of Preston.
- eerste contract van 9 jaar, na die 9 jaar transfervrij vertrek (tussentijdse transfer niet mogelijk)
- hele carriere bij eerste club (als er na 9 jaar wat fokkers vertrekken, zal de club heel waarschijnlijk al in de premier leauge voetballen en voldoende geld hebben voor goede vervangers)
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 09:55 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Ben ff aan het checken of de optie 'transfervrij vertrek bij einde contract' ook echt zo werkt als ik hoop. Als dat lukt dan kan wat mij betreft de inschrijving vanmiddag ook wel open en dan zal vrijdag de 4e ronde starten. Komt mij ook wat beter uit, heb er vrijdag meer tijd voor om spelers aan te maken dan op zaterdag.
Vanmiddag als ik weer thuis ben weer updates voor ronde 3
Nette oplossingquote:Op dinsdag 26 maart 2013 09:25 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Uit de poll komt niet echt een duidelijk antwoord. Om iedereen een beetje tevreden te houden is het een optie om de spelers na 9 jaar bij hun club te laten vertrekken. Een eerdere transfer is dan niet mogelijk, je zal na 9 seizoenen transfervrij vertrekken.
Zo blijft de strijd tussen de teams in de eerste 9 jaar in ieder geval gelijk. En voorkom je dat bij Crewe na 2 seizoenen al 5 spelers weg zijn, terwijl bij Preston alle fokkers nog spelen.
De fokkers die nog steeds hun hele carriere bij hun startclub willen blijven kunnen dat aangeven bij inschrijving. Jullie kunnen daar dan uit de volgende opties kiezen:
Eerste contract bij Crewe, Sheffield of Preston.
- eerste contract van 9 jaar, na die 9 jaar (speler is 27) transfervrij vertrek (tussentijdse transfer niet mogelijk)
- hele carriere bij eerste club (als er na 9 jaar wat fokkers vertrekken, zal de club heel waarschijnlijk al in de premier leauge voetballen en voldoende geld hebben voor goede vervangers)
Welkom!quote:Op dinsdag 26 maart 2013 10:27 schreef CarlosJacques het volgende:
Had sowieso al het idee een vleugel te maken volgende ronde.
Kan ik mezelf dan ook toevoegen als rechtsbuiten van Preston North End?
Nu zeker een Jan-Peter Balkenendequote:Op dinsdag 26 maart 2013 10:49 schreef CarlosJacques het volgende:
[..]
Ik beloof dat ik geen Badr Hari meer zal maken.![]()
Mooi wit is niet lelijkquote:Op dinsdag 26 maart 2013 10:50 schreef CarlosJacques het volgende:
[..]
Zou em wel goed staan, dat Preston shirt.
qua punten verdelen blijft het hetzelfde jaquote:Op dinsdag 26 maart 2013 10:54 schreef MaleDuck het volgende:
Super deuk! Zal het inschrijving formulier ongeveer hetzelfde blijven qua punten enzo? Dan kan ik alvast een voorzetje maken
Zoiets ga ik wel doen ja, zal vrijdag wel gebeuren. Kan alleen geen CA/PA's zien, GenieScout werkt niet hier. Maar zal de game wel uploaden vrijdag, kan iedereen het lekker zelf bekijkenquote:Op dinsdag 26 maart 2013 10:55 schreef CarlosJacques het volgende:
Krijgen we ook een eind samenvatting van game drie? Met de carriere awards en CA/PA's?
Prima!quote:Op dinsdag 26 maart 2013 10:57 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Zoiets ga ik wel doen ja, zal vrijdag wel gebeuren. Kan alleen geen CA/PA's zien, GenieScout werkt niet hier. Maar zal de game wel uploaden vrijdag, kan iedereen het lekker zelf bekijken
Ik zag je "ik zal de game uploaden" stukje over het hoofd. Iemand anders kan vast wel even een lijstje met CA/PA's makenquote:
Ga je hier een eigen random number generator voor gebruiken o.i.d.?quote:Op dinsdag 26 maart 2013 10:53 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
- Het is hier al vaker gezegd om de keuze van een PA van -9 te vervangen door een kleinere random waarde. Voor de volgende ronde zal ik -9 dan ook vervangen door een random PA tussen de 160 en de 180. De keuze voor een vast PA van 170 blijft ook bestaan.
Dus ik zal specifiek moeten aangeven naar welke club ik wil? Beetje tricky als het een transfer naar Barcelona betreft terwijl speler verre van ontwikkeld genoeg is voor een basisplek daar.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 10:53 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
- Spelers die een transfer willen maken zullen hun eerste transfer moeten aangeven. De functie 'vertrekt aan einde contract' kan niet altijd een transfer voorkomen. Zodra een speler zijn contract verlengt, vervalt die optie en kan de speler een transfer maken. Om te voorkomen dat de Fok!elftallen al na 4 seizoenen leeglopen zul je bij inschrijving dus een toekomstige transfer moeten aangeven.
Jep je zal een specifieke club aan moeten geven, is inderdaad wel een lastige keuze maar de enige mogelijkheid(volgens mij) om toch nog een transfer te maken.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:04 schreef Katth het volgende:
[..]
Dus ik zal specifiek moeten aangeven naar welke club ik wil? Beetje tricky als het een transfer naar Barcelona betreft terwijl speler verre van ontwikkeld genoeg is voor een basisplek daar.
Als het te ingewikkeld is om transfers toe te laten dan zal ik me wel schikken in de mening van de meerderheid om bij één club te blijven, alhoewel ik het wel jammer zou vinden.
Ja zal een random generator worden, bijvoorbeeld http://www.random.org/integers. Maar nu zul je in het slechtse geval (PA 160) alsnog een speler van boven het niveau van een Sightorsson (PA 158) krijgen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 11:20 schreef Sejt het volgende:
[..]
Ga je hier een eigen random number generator voor gebruiken o.i.d.?
Sowieso goede initiatieven!
Dit is prima zo. Als men de keuze maakt om een toekomstige transfer te maken, dan moeten ze ook een écht goede keuze maken. Met de PA in gedachten, moet dat goed te doen zijn.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:09 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Jep je zal een specifieke club aan moeten geven, is inderdaad wel een lastige keuze maar de enige mogelijkheid(volgens mij) om toch nog een transfer te maken.
Mijn voorkeur had het altijd al om iedereen bij de startclub te houden. Maar er waren toch meer mensen dan ik had gedacht die in de poll voor een transfer stemden. Dus nu kan iedereen dat voor zichzelf beslissen.
Superquote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:13 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Ja zal een random generator worden, bijvoorbeeld http://www.random.org/integers. Maar nu zul je in het slechtse geval (PA 160) alsnog een speler van boven het niveau van een Sightorsson (PA 158) krijgen.
Ga zo ff prutsen op forcedinduction als ik er niet uit kom stuur ik je wel een berichtje
Persoonlijk vind ik het wel mooi te zien hoe alle spelers uitwaaien over verschillende clubs in Europa, daar gaat wel mijn voorkeur naar uit. Maar ben er nog niet helemaal uit of ik het wel ga doen, beetje jammer als 7 v/d 11 in mijn team wel blijven en de rest niet.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:09 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Jep je zal een specifieke club aan moeten geven, is inderdaad wel een lastige keuze maar de enige mogelijkheid(volgens mij) om toch nog een transfer te maken.
Mijn voorkeur had het altijd al om iedereen bij de startclub te houden. Maar er waren toch meer mensen dan ik had gedacht die in de poll voor een transfer stemden. Dus nu kan iedereen dat voor zichzelf beslissen.
Het is ook nog steeds mogelijk om bij een andere club te starten in een andere competitie, net zoals in de vorige ronde. Dus als je dat liever hebt kun je dat ook gewoon doenquote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:32 schreef Katth het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik het wel mooi te zien hoe alle spelers uitwaaien over verschillende clubs in Europa, daar gaat wel mijn voorkeur naar uit. Maar ben er nog niet helemaal uit of ik het wel ga doen, beetje jammer als 7 v/d 11 in mijn team wel blijven en de rest niet.
Vanmiddag even mijn speler aanmakenquote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:37 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
owja de inschrijving is geopend!![]()
http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=5
Ik ga ff eten, straks de updates voor ronde 3
Ja hoor!quote:Op dinsdag 26 maart 2013 13:12 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Quirino naar Frankrijk?
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 13:16 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Thad weer aan het werk?
[ afbeelding ]
Patrick Kilpatrick, Schotse keeper van 2.10m.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 12:37 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
owja de inschrijving is geopend!![]()
http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=5
Ik ga ff eten, straks de updates voor ronde 3
'De eigenschap balvaardigheid geeft aan of een keeper de bal makkelijk klemvest heeft of dat hij de bal misschien toch zal lossen'quote:Op dinsdag 26 maart 2013 13:22 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Patrick Kilpatrick, Schotse keeper van 2.10m.
Trouwens, 'balvaardigheid' = 'handling' neem ik aan?(voor keepers)
Ok dan!quote:Op dinsdag 26 maart 2013 13:33 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
'De eigenschap balvaardigheid geeft aan of een keeper de bal makkelijk klemvest heeft of dat hij de bal misschien toch zal lossen'
http://fm.manutd.nl/de-spelerseigenschappen-uitgelegd/
Vind zelf Nederlands ook niet heel chill, blijft in het Engels toch het bestequote:Op dinsdag 26 maart 2013 13:34 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ok dan!
ik weiger echt om 't spel in het Nederlands te spelen haha
Laterquote:Op dinsdag 26 maart 2013 13:39 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Spel gaat simuleren, ik ga ervandoor. Vanavond meer updates
Je bent dus geen Engelsman, Schot, Ier of Welshman?quote:Op dinsdag 26 maart 2013 13:37 schreef CarlosJacques het volgende:
Koos Alberts, de nieuwe rechtsbuiten van Preston is aangemaakt!
[ afbeelding ]
Roll on!
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 10:27 schreef CarlosJacques het volgende:
Noord-Ierland:
GK:
LB:
CB:
CB:
RB:
LM: Alf89
CM: MaxC
CM:
RM:
Spits:
Spits:
Schotland:
GK: PBateman1978
LB:
CB: PierreTT
CB: Koenie95
RB:
LM:
CM:Djoere0
CM: Drizzt_DoUrden
RM: Racerblade
Spits: Deuk.in.een.pakje.boter
Spits: MaleDuck
Wales:
GK:
LB: IkeDubaku99
CB:
CB: Aleco99
RB:
LM: Aguero
CM:
CM:
RM: CarlosJacques
Spits: xminator
Spits: Bow
Mag ik ook zo'n overzichtje?quote:Op maandag 25 maart 2013 23:03 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Ik ben de Walese Koos Alberts.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 13:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Je bent dus geen Engelsman, Schot, Ier of Welshman?
Had dit eerder gezegd. Dan had ik in de vorige ronde uit Taumatawhakatangihangakoauauotamateapokaiwhenuakitanatahu, Nieuw-Zeeland kunnen komen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 15:36 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Lui die uit Wales komen moeten natuurlijk wel dit als geboorteplaats hebben:
http://nl.wikipedia.org/w(...)lllantysiliogogogoch
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 15:52 schreef CarlosJacques het volgende:
[ afbeelding ]
Preston stoel toegevoegd, met extra grip voor die ongrijpbare dribbelacties langs de lijn.
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 15:52 schreef CarlosJacques het volgende:
[ afbeelding ]
Preston stoel toegevoegd, met extra grip voor die ongrijpbare dribbelacties langs de lijn.
Ga je ook je UI met Koos Alberts photoshoppen?quote:Op dinsdag 26 maart 2013 15:52 schreef CarlosJacques het volgende:
[ afbeelding ]
Preston stoel toegevoegd, met extra grip voor die ongrijpbare dribbelacties langs de lijn.
In het begin van mijn carriere mocht ik 5 wedstrijden met IJsland meedoen en toen heel lang niet meer. Nu ben ik 30+ en speel ik elke wedstrijd in de basisquote:Op dinsdag 26 maart 2013 18:13 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Dickx speelt prima!
[ afbeelding ]
En petur ligt er 2 weekjes uit
Dat gaat zomaar nietquote:Op dinsdag 26 maart 2013 18:13 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Dickx pakt record van Thorgal af!
[ afbeelding ]
ach ja, ben ik vergeten. Komt vanavond bij de laatste updates voor vandaagquote:Op dinsdag 26 maart 2013 18:34 schreef truedestiny het volgende:
Zou ik een bio van Beone kunnen krijgen?
Zou ik ook een overzichtje van mijn carrier mogen vanavond?quote:Op dinsdag 26 maart 2013 18:36 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
ach ja, ben ik vergeten. Komt vanavond bij de laatste updates voor vandaag
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 18:59 schreef Hobbel_Rob het volgende:
[..]
Zou ik ook een overzichtje van mijn carrier mogen vanavond?
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:02 schreef Bow het volgende:
Claude-Zack is aangemaakt
Wie zijn trouwens de iconen van Nieuw-Zeeland?
Zie dat Zeester gestopt is, ben benieuwd of hij er bij zit.
Mag ik ook een overzichtje?quote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:01 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]![]()
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Staat een stukje terug in dit topicquote:
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 18:51 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Vergeten verzoekjes!
Rastafari
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Lehloohonolo
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Beone
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Weer opgeleefd bij Samp.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:06 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Nieuwe shortlist!
http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=239&pid=2741#pid2741
Over het hoofd gezien.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:07 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Staat een stukje terug in dit topic
[..]
Heeft Nederland zich nu wel een keer geplaatst voor het WK/EK dit jaar?quote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:10 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Spel gaat nu verder naar eind februari 2026, zal daar later vanavond de updates van geven
Blijft een eigen keuzequote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:35 schreef leoon. het volgende:
Gescoord bij mijn debuut zie ik. Super super
Maar wat zie ik? We moeten nationaal ook bij elkaar in het team?
Kan iemand even snel een update geven
bijna het meeste interlandsquote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:06 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Nieuwe shortlist!
http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=239&pid=2741#pid2741
Speel je hem uit de basisquote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:57 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Toch wel jammer dat je tot een andere nationaliteit gedwongen wordt als Schotland bijv. al vol zitHeb je je hele speler al uitgedacht, kijk je ff naar de lijst met spelers en dan zie je dat je positie daar al gevuld is
Lijkt me wel ja.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 17:49 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Ga je ook je UI met Koos Alberts photoshoppen?
En dan nog maar 30k verdienen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:02 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Solus gaat cashen bij Al Ahli!
[ afbeelding ]
Je kunt altijd de concurrentie aangaan natuurlijkquote:Op dinsdag 26 maart 2013 19:57 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Toch wel jammer dat je tot een andere nationaliteit gedwongen wordt als Schotland bijv. al vol zitHeb je je hele speler al uitgedacht, kijk je ff naar de lijst met spelers en dan zie je dat je positie daar al gevuld is
Marco van Batsen.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 20:14 schreef SiebeJ het volgende:
[ afbeelding ]
Jaja, Macro van Batsen is weer terug op het veld! San Macro heeft z'n voetbalschoenen opgepoetst en zal vanaf volgend seizoen te bewonderen zijn bij Crewe.
quote:
Ik sta uiteraard al in de basis, het was dan ook een voorbeeldquote:Op dinsdag 26 maart 2013 20:07 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Je kunt altijd de concurrentie aangaan natuurlijk
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 21:33 schreef SiebeJ het volgende:
[ afbeelding ]
Hier is Género Zeefuik niets bij. Bang dat je wegwaait, deuk?
Zijn de stats van Jan koller, dus wees blij met mij als aanspeelpunt naast jequote:Op dinsdag 26 maart 2013 21:33 schreef SiebeJ het volgende:
[ afbeelding ]
Hier is Género Zeefuik niets bij. Bang dat je wegwaait, deuk?
Maar kan je in de editor ook aangeven waar het gewicht zit?quote:Op dinsdag 26 maart 2013 21:54 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Zijn de stats van Jan koller, dus wees blij met mij als aanspeelpunt naast je.
Naam toch maar verandert Koller en van Basten als gouden duo
Goal van de Maand-awardquote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:12 schreef Katth het volgende:
[..]
Maar kan je in de editor ook aangeven waar het gewicht zit?
Wacht maar, Jan wordt de held van ronde 4quote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:33 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Goal van de Maand-award
1. Jan Koller - Crewe vs Preston
Weergaloze goal van de 10tonner. Bal vanaf de zijkant, binnen gekopt met z'n buik.
Je moet van te voren een keuze maken. Als het spel eenmaal begonnen is kan ik niks meer veranderen. Dus je kiest ervoor om of je hele carriere bij Crewe te blijven, of naar welke club je na seizoen 9 wilt gaan.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:45 schreef alf89 het volgende:
Kan je na 9 jaar bij Crewe te hebben gezeten er ook dan nog voor kiezen om gewoon te blijven door bij te tekenen?
En Thorgalquote:Op dinsdag 26 maart 2013 23:08 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Of Dickx man van de wedstrijd is?
[ afbeelding ]
Een beetje dan!quote:Op dinsdag 26 maart 2013 23:09 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Nou, hier dan
[ afbeelding ]
Ben je nu weer blij?
Dat weiger ik te accepteren.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 23:14 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Misschien is Dickx gewoon beter?![]()
[ afbeelding ]
Slaap zequote:Op dinsdag 26 maart 2013 23:21 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
En dat was het rondje updates voor vandaag. Het is nu 1 maart 2026 in het spel. Morgen heb ik overdag weinig tijd voor updates, dus die zullen in de avond een keer komen
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 21:33 schreef SiebeJ het volgende:
[ afbeelding ]
Hier is Género Zeefuik niets bij. Bang dat je wegwaait, deuk?
Badr is te mild geworden de laatste jaren. 8 punten erbij in zelfbeheersing en geen 20 agressie meer.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 23:17 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Dat is lang geleden, goed bezig Badr![]()
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 18:02 schreef DeHovenier het volgende:
Noord-Ierland:
GK:
LB:
CB:
CB: pandoradoos
RB:
LM: Alf89
CM: MaxC
CM:
RM:
Spits:Truedestiny
Spits:
Schotland:
GK: PBateman1978
LB:
CB: PierreTT
CB: Koenie95
RB:
LM:
CM:Djoere0
CM: Drizzt_DoUrden
RM: Racerblade
Spits: Deuk.in.een.pakje.boter
Spits: MaleDuck
Wales:
GK:
LB: IkeDubaku99
CB: DeHovenier
CB: Aleco99
RB:
LM: Aguero
CM:
CM:
RM: CarlosJacques
Spits: xminator
Spits: Bow
Zo ff douchen, eten klaarmaken, de vaat doen, boodschappen doen en dan maak ik m'n speler aan.
Geactiveerd.quote:Op woensdag 27 maart 2013 13:27 schreef koenie95 het volgende:
Zou iemand mijn account op forcedinduction kunnen activeren? Dan kan ik mijn spelert maken
Je kan gewoon je eigen inschrijving nog bewerken hoor, je kan sowieso alles nog veranderen tot de deadline vrijdag.quote:Op woensdag 27 maart 2013 18:42 schreef icebliss het volgende:
Oh, ben iets vergeten in mijn inschrijving zie ik. Ik wil optie A als career plan bitte!
quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:10 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Vandaag helaas geen updates, ben nog steeds onderweg naar huis (pech met de auto waarin ik meereed) Morgen wel weer updates en meer nieuws over de volgende ronde
Waar staat dan het aantal punten dat je kan besteden?quote:Scenario:
| Huidige club (let op de toegestane competities volgens je scenario):
| Career plan (kies een van de opties)
| Optie A: Speler blijft de hele carriere bij startclub en zal dus geen transfers maken.
| Optie B: Speler zal na 9 jaar (op zijn 27e) zijn eerste transfer maken. De club waar je na de eerste transfer heengaat MOET je zelf kiezen. De club waar mijn speler na 9 seizoenen zal spelen is.....
|
| B. Attributen:
|
| Klik de links voor overzichten.
|
| Verdeel punten in de volgende categoriën. Zie je scenario voor het aantal punten te besteden.
Bij de scenarios, bovenaan: http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=59 (is 40 punten voor iedereen deze ronde dacht ik aangezien we op hetzelfde niveau spelen, scenario C of D)quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:36 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Waar staat dan het aantal punten dat je kan besteden?
quote:Op donderdag 28 maart 2013 20:39 schreef BankAardappel het volgende:
[..]
Bij de scenarios, bovenaan: http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=59 (is 40 punten voor iedereen deze ronde dacht ik aangezien we op hetzelfde niveau spelen, scenario C of D)
Maar wel verlorenquote:Op donderdag 28 maart 2013 20:55 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Thorgal speelt weer lekker!
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 28 maart 2013 21:10 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
En weer een stukje simuleren naar het einde van dit seizoen. Deze ronde zal doorgaan tot 2 september 2026. Dan krijgt iedereen zijn laatste spelersupdate en een biografie in zijn topic.
Morgenmiddag zal ik de game uploaden en dan kan iedereen die dat wil, hem zelf bekijken. Morgenavond natuurlijk de start van de nieuwe ronde
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |