abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_124402772
Zwangerschap & geboorte

18 maart: Barbabientje01 & pipo_de_clown
31 maart: LadyBlack (meisje)

10 april: bellelena
14 april: Danic (meisje)
16 april: L0t (meisje)
18 april: _Wolk82_ (meisje)
18 april: Piekie81 (jongetje)
22 april: Tally

02 mei: Suikertante (jongetje)
04 mei: Spirit82 (meisje)
05 mei: Vencodark (jongetje)
06 mei: -mandy- & Djeez
09 mei: twentemeisje (jongetje)
10 mei: Shandaly (meisje)
***30 mei XcUZ_Me & Duvel ***

01 juni: .Sparkling. (meisje)
***07 juni: L-E & fokking.fokker***
17 juni: Twinkly
23 juni: Elmo76 (meisje)
29 juni: winski05 (papa)

31 juli: Suusz

***05 augustus: Juud & Dementor*** (jongetje)
16 augustus: Hilliebillie
16 augustus: Cwen (meisje)
16 augustus: Hilzillah
16 augustus: covie
17 augustus: Laiveneertiekje
18 augustus: Wizzy
21 augustus: Sull

06 september sharpdressedman
13 september: Kleurdoos
24 september: Spewey
27 september: Ymme
28 september: -Bubseltje-

06 oktober: GotC & YUR
16 oktober: Ferrari_rood

07 november: Bla_Bla_Bla
13 november: Limone
18 november: martine1984

----------------------------
***vermeldingen zijn (as) officiële fokbaby's.
(Een fokbaby is een baby geboren uit een relatie waar man en vrouw elkaar hebben leren kennen op/door FOK!)

[ Bericht 0% gewijzigd door Limone op 25-03-2013 10:51:34 ]
pi_124402796
Nog wijzigingen?
pi_124402941
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 11:19 schreef Limone het volgende:

[..]

Tja, mijn VK was dan ook 'gekocht' door de producent van gravitamon. Iedere nieuwe aanmelding kreeg een proefstrip vitamines mee, met de tekst: "nu kan je al je benodigde vitamines in een keer slikken". En in mijn geval helpt dit soort reclame ook nog, dus geef ze eens ongelijk ;)

Overigens ben ik weg bij deze praktijk, maar ik heb nog potjes vol.
Jeetje...

nouja vrije keus enzo haha het is niet verboden om gravitamon te slikken, er zijn bosjes vrouwen die zich beter voelen bij een 'merk' dan bij een goedkope variant, waarom niet. Ik ben er alleen wel altijd voorzichtig mee qua aanraden, voor je het weet raad je mensen van alles aan wat ze zich eigenlijk niet kunnen veroorloven en waardoor ze het gevoel krijgen tekort te schieten enzo.

ik heb het vorig jaar tijdens mn stage enorm aan de stok gehad met een kraamverzorgster :') Bevalling van een allochtoon echtpaar, oost-Europees als ik me goed herinner? Die hadden dus geen rompertje bij zich. Van de kraamverzorgster mocht die mevrouw niet naar huis met dat kind voordat ze een rompertje gekocht hadden via de kraaminstelling of als ze een rompertje van huis zouden laten brengen. Van mij mochten ze wel naar huis. Ze vond het werkelijk onverantwoord dat dat kind geen rompertje droeg.
Dat kindje hield zn temp goed vast, had een dun boxpakje met lange mouwen aan met voetjes eraan, daaroverheen een dik wollig jumpsuit geval met lange mouwen, daaroverheen een dik teddyvest met van die oortjes eraan zeg maar en naar goed allochtoon gebruik was het kind daarna gewikkeld in zo'n wollen en/of synthetische fleece-deken. Something tells me dat dat kind echt geen romper nodig heeft, doe niet zo vreselijk ingewikkeld en zet je oogkleppen even af ofzo. Beetje mensen dwingen op stel en sprong een romper te gaan kopen :')
:)
pi_124403017
Pff, ik had me eerder druk gemaakt over warmtestuwing denk ik :') Kortzichtige tante. :{w

Ik slik braaf Compleet Mama van Davitamon, ik eet slecht en er blijft weinig binnen dus ik hoop dat ik hier
wel wat van opneem en anders maar dure kots :')
pi_124403072
Hier ook de Compleet Mama met visolie van Davitamon. Koop het steeds in de aanbieding, dan is het iets van 14 euro en je doet er 2 maanden mee, vind ik best meevallen :).
pi_124403159
Ik slik die inderdaad ook. Wel fijn, houd ook niet alles binnen en eet soms wat eenzijdig door misselijkheid

Sterkte LE!
  zaterdag 23 maart 2013 @ 11:41:00 #7
171422 LadyBlack
paint it black
pi_124403253
:W

Hier de Kruidvat zwanger(worden) pillen, leek me voor mij wel verstandig om dat gewoon door te blijven slikken, verloskundige was dat met me eens :)
  zaterdag 23 maart 2013 @ 11:42:38 #8
171422 LadyBlack
paint it black
pi_124403286
Ohja ik zag dat LE weer online was, fijn! Baby doet het dus goed opzich, maar dat ze die groei nu checken lijkt me heel terecht ja.

Hopelijk kun je gauw weer lekker naar huis, zonder hoofdpijn en flitsen! :*
pi_124403427
Ik heb ook gewoon de vitamines van de Etos, maar vergeet ze zeer regelmatig te slikken..

Ik denk er nu weer wat meer aan, komt door de antibiotica.
Ik heb nu andere gekregen dan de eerste keer, omdat ik daar zo'n last van mijn maag van kreeg, maar bij deze gaat het niet veel beter jammergenoeg..
pi_124403528
Mignonne, ik heb het aan je reactie te zien wat te radicaal gebracht! :o
Ik vroeg of ik er iets bij zou slikken en toen zei zij dat het alleen maar extra is en dus overbodig. Misschien omdat ik blaak van gezondheid? :D
En ik begin nu ook te twijfelen of ze dat "teveel aan" niet zei over gewone preparaten :@ Dat daar bijv teveel vitamine A in kan zitten.
Ik schreeuw soms iets te snel :')
pi_124403674
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 11:33 schreef L0t.. het volgende:
Hier ook de Compleet Mama met visolie van Davitamon. Koop het steeds in de aanbieding, dan is het iets van 14 euro en je doet er 2 maanden mee, vind ik best meevallen :).
Ik slik ook Compleet Mama, maar is het jou opgevallen dat die capsules met visolie de helft van de overige vitamines bevatten die wel in die zonder visolie zitten?!

Hier net even samen op bed gelegen, blaast vriend (MAN!) op mn buik en dat kind gaat me toch een partij tekeer in mn buik. Zo grappig om te zien O+

Ow en vieze vraag: Ik zie net bij het bed verschonen dat de molton helemaal oranje uitgeslagen is waar ik "lek". Is dat normaal?!
Sarcasme. Herken het.
pi_124403838
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 22:43 schreef Cwen het volgende:
Geen idee, moet nog even goed zoeken. Zelf maken is ook een optie, heb ik met de trouwkaart toen ook gedaan, maar incl enveloppen en postzegels wordt het toch al snel duur, uitgaande van ca 50 adressen.
Dat laten drukken hoeft niet duur te zijn hoor. Als ik kijk heb je 50 kaartjes inclusief enveloppen voor 80 euro.
Wij hebben Renren O+ een kaartje laten tekenen en laten het drukken op www.kaarten-drukken.net
Proefdruk hebben we inmiddels in huis en hij is geweldig O+
Goede kwaliteit ook. Is een site van een drukkerij die het er bij doet.
Nu is ons kaartje extreem duur door de inleg :X maar het kaartje zelf inclusief enveloppe heeft ons niet zo veel gekost. :)
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
  zaterdag 23 maart 2013 @ 12:10:32 #13
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_124403849
Beetje door het slotje heen posten Tal o|O :D
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_124403909
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 12:10 schreef laziness het volgende:
Beetje door het slotje heen posten Tal o|O :D
Sssst ik zat niet op te letten.

In de tussentijd waren ze bezig in mn huiskamer de box in elkaar te zetten en daar ging dus meer aandacht naar toe dan goed was :P
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_124404064
:W vk is geweest, heeft kunnen strippen! Hopelijk pakt mijn lichaam het nu zelf op. Anders maandag nog een strippoging en evt. dinsdag inleiden. Ik zit nu ff met een bak thee op de bank en zometeen even naar de schoonheidsspecialiste.

Sterkte L-E en alle aderen die het kunnen gebruiken. fijn weekend allemaal!
29/10/'10 - 25/03/'13
pi_124404084
De box en wieg staan dus ook! Even de inzet van de new born in de wasmachine gedaan (2de hands gekocht) en dan is eigenlijk alles klaar.

Al hoor ik dus niets meer van de drukker over onze inleg. Gelukkig duurt het nog 3 weken :') Moe word ik er van!

Gister wel wezen baby knuffelen bij een (oud) collega en beetje kijken hoe jaloers mini zou zijn, maar totaal niet! Kwam dr steeds aaien en knuffelen. Voor de rest deed ze lekker dr ding O+
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_124404159
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 11:55 schreef Suikertante het volgende:
Mignonne, ik heb het aan je reactie te zien wat te radicaal gebracht! :o
Ik vroeg of ik er iets bij zou slikken en toen zei zij dat het alleen maar extra is en dus overbodig. Misschien omdat ik blaak van gezondheid? :D
En ik begin nu ook te twijfelen of ze dat "teveel aan" niet zei over gewone preparaten :@ Dat daar bijv teveel vitamine A in kan zitten.
Ik schreeuw soms iets te snel :')
:D
dat klinkt een stuk logischer ja.
Gewone preparaten zijn niet echt een goed plan vanwege oa teveel vit. A en slikken als je verder gezond eet is niet per se nodig.
:)
pi_124404925
quote:
14s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 12:21 schreef mignonne het volgende:

[..]

:D
dat klinkt een stuk logischer ja.
Gewone preparaten zijn niet echt een goed plan vanwege oa teveel vit. A en slikken als je verder gezond eet is niet per se nodig.
Ik heb de hele zwangerschap supradin complex forte geslikt. Ik slik die zooi nu al een 1,5 jaar ofzo. Op de verpakking van het supplement staat dat het geschikt is voor zwangeren of bij borstvoeding. Daarnaast gebruik ik ook extra vitamine D. De kinderen krijgen die druppels en die nemen we hier gewoon allemaal.
Mijn ijzer was ook keurig in orde aan het eind van de zwangerschap.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_124404944
Nu het toch over vitamines gaat. Ik heb braaf foliumzuur geslikt maar dat hoeft maar tot 8wk. Kan het nog kwaad om de verpakking op te maken? Daarna ga ik over op de zwangerschapsvitamines.
pi_124405304
Fr, misschien dat het in juist jouw geval wel goed is om nu met die vitamines te beginnen...
  zaterdag 23 maart 2013 @ 13:03:46 #21
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_124405331
Ja waarom niet eerder? Zeker als je zo moeilijk eet?
  zaterdag 23 maart 2013 @ 13:17:55 #22
378192 -mandy-
I am who I am
pi_124405774
Lijkt me ook wel goed om met die vitamines te beginnen, om zo eventuele tekorten aan te vullen.
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
pi_124405797
Ik heb niet eens extra foliumzuur geslikt.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_124406176
Spannend Barbabientje! Lekker nog even genieten bij de schoonheidsspecialist en dan hopen dat je zo lekker ontspannen bent dat het spontaan doorzet!

Over geboortekaartjes, zelfs wij zijn onder de 300 kwijt voor hele speciale dingen (100 kaartjes incl enveloppen, speciaal papier en speciale druktechnieken), dus voor wat meer standaard dingen kun je vast met (minder dan) de helft af!
pi_124406372
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 12:51 schreef ferrari_rood het volgende:
Nu het toch over vitamines gaat. Ik heb braaf foliumzuur geslikt maar dat hoeft maar tot 8wk. Kan het nog kwaad om de verpakking op te maken? Daarna ga ik over op de zwangerschapsvitamines.
Kan geen kwaad, de dosering foliumzuur die je slikt voor je zwangerschap is maar heel laag. In de meeste zwangerschapsvitaminen zit ook foliumzuur toegevoegd volgens mij. Ik slik het in ieder geval al de hele zwangerschap :).
  zaterdag 23 maart 2013 @ 15:13:28 #26
171422 LadyBlack
paint it black
pi_124408777
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 13:18 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb niet eens extra foliumzuur geslikt.
Waarom niet :? Dat is toch juist het enige dat je wel extra moet binnenkrijgen?

Barba, fijn dat je gestript kon worden!! Succes nu :D
pi_124411650
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 15:13 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Waarom niet :? Dat is toch juist het enige dat je wel extra moet binnenkrijgen?

Barba, fijn dat je gestript kon worden!! Succes nu :D
Zat al in de supplementen.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_124412301
Zit er een maximum tijd aan hoe lang een harde buik mag duren? (Binnenvalvraag)
pi_124412476
Geen idee eigenlijk, maar als het langer dan een paar seconden duurt lijkt het me sowieso een teken dat je het rustiger aan moet doen ;)
En als ze terugkeren en met regelmaat aanzwellen en afzwakken is het misschien geen harde buik..

Ik heb de Babypark leeggeshopt aan suffe spullen.
Mijn vriend is per ongeluk ook gevallen voor Koeka dus hebben we ook een mooi dekentje en een omslagdoek meegenomen. Twijfel nog wel of ze warm genoeg zijn.. De Venice omslagdoek en de Antwerp deken voor een meibaby op een snel warme zolder?
pi_124412795
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 17:30 schreef Suikertante het volgende:
Geen idee eigenlijk, maar als het langer dan een paar seconden duurt lijkt het me sowieso een teken dat je het rustiger aan moet doen ;)
En als ze terugkeren en met regelmaat aanzwellen en afzwakken is het misschien geen harde buik..

Ik heb de Babypark leeggeshopt aan suffe spullen.
Mijn vriend is per ongeluk ook gevallen voor Koeka dus hebben we ook een mooi dekentje en een omslagdoek meegenomen. Twijfel nog wel of ze warm genoeg zijn.. De Venice omslagdoek en de Antwerp deken voor een meibaby op een snel warme zolder?
Ik lig al sinds 11.30 op bed. Als ik het nog rustiger aan doe stop ik met ademen denk ik.

Ik heb helaas te weinig ervaring met koeka om je te helpen, sorry.
pi_124413316
Update vanuit hier: iig tot maandag blijven, dan wordt er beleid bepaald door het team van gynaecologen. Er is me duidelijk gemaakt dat gezien het feit ik vroeg in de zwangerschap dit heb, de kans op complicaties verderop erg aanwezig is. Wat dat exact inhoudt voor de toekomst weet ik nog niet, ik maak een vragenlijst voor maandag. Voor nu blijf ik me op en af slecht voelen, we moeten maar verder afwachten. :)

Dan ga ik nu lezen hoe het met jullie gaat. :)
pi_124413342
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 17:30 schreef Suikertante het volgende:
Mijn vriend is per ongeluk ook gevallen voor Koeka dus hebben we ook een mooi dekentje en een omslagdoek meegenomen. Twijfel nog wel of ze warm genoeg zijn.. De Venice omslagdoek en de Antwerp deken voor een meibaby op een snel warme zolder?
Wij zijn vorige week naar Babypark geweest en ook helemaal verkocht naar de koeka dekentjes gekeken. Maar de kleine komt pas in augustus, dus nog niet mogen kopen.
Maar vandaag via marktplaats een dubbeldeken wafel op de kop getikt voor de helft van het geld. Ben helemaal verkocht O+
"Tuurlijk... waar een wil is, is een weg. Helaas zijn er op de mijne werkzaamheden."
pi_124413583
Ja mooi zijn ze in het echt he? Was er nooit zo kapot van maar de kleuren zijn zo mooi! Wij hebben ook nog andere artikelnamen opgeschreven om op marktplaats te kijken :@

LE in elk geval genoeg tijd om een vragenlijstje te maken! Verveel je je erg, of zijn man en kleuter nog bij je?
pi_124413728
Die zijn al naar huis. Maar ik heb een ereader met 167 boeken, en pen en papier. Kan ik lekker lijstjes maken *O* Lijsten met lijstjes O+

Verder lig ik veel te liggen/slapen ivm de hoofdpijn, dus ik verveel me eigenlijk niet. :)
pi_124413756
danic, zit er regelmaat in je harde buiken?
pi_124414341
En je kan ons lastigvallen O+

Tot maandag blijven rusten klinkt trouwens niet alsof er grote paniekwantjekindkomtnu is, gelukkig! Complicaties verderop betekent iets engs of grote kans op vroeggeboorte?
Sarcasme. Herken het.
pi_124414378
En koelkast O+ ik heb een grijze ledikantdeken wafel met teddy O+
Sarcasme. Herken het.
pi_124414550
Koelkast?! Edit: Oooh Koeka! :D
Ik heb die zonder teddy, want het kan echt 30 graden worden in de zomer. Het komt nu niet onder de 18.. In het donkerblauw! De wikkeldoek (handdoekstof) in sapphire O+
pi_124414743
Bij ons ook zo warm ja, maar in de winter moet ze ook slapen straks :D

En ik weet niet hoe ik m'n autocorrectiecode uit moet zetten ;(
Sarcasme. Herken het.
pi_124415165
Spirit: klopt. Ze hebben wel heel duidelijk gemaakt dat het heel plotseling de verkeerde kant op kan gaan, en dan kan er zeker paniek zijn. Maar we crossen die bridge wanneer we er komen, zeg maar.
pi_124415456
Wel fijn dat je je daar nu in elk geval bewust van bent :) Stekte nog even en ik hoop dat je je niet te erg verveelt
Sarcasme. Herken het.
pi_124415612
En nu houden ze je tot maandag gewoon goed in de gaten L-E, en proberen je zo rustig mogelijk te houden? Ik bedoel, ze houden je dus liever vast dan dat je maandag terug komt, is dat voor de zekerheid?
pi_124415935
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 19:05 schreef Suikertante het volgende:
En nu houden ze je tot maandag gewoon goed in de gaten L-E, en proberen je zo rustig mogelijk te houden? Ik bedoel, ze houden je dus liever vast dan dat je maandag terug komt, is dat voor de zekerheid?
Dat is dus idd omdat het zo plotseling en snel de verkeerde kant op kan gaan. Ze prikken ook elke dag bloed, en checken iets van zes keer per dag die bloeddruk.
pi_124415986
Moet ik ook aan de Koeka? Word mijn kind daar Heel Gelukkig van? O+
pi_124416119
Nee natúúrlijk niet, dan kun je beter een simpele lap kopen op de lapjesmarkt en even omzomen! Het gaat natuurlijk helemaal niet om mijn kind, maar om mij! *O*
pi_124416227
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 18:10 schreef L-E het volgende:
danic, zit er regelmaat in je harde buiken?
Nee hoor, hij duurde gewoon 3 uur lang :')
En dat was niet lekker zeg maar. Ook omdat er wel lichte krwmpen bij zaten/zitten. Maar das niet meer alarmerend, maar voorwerk ;)
pi_124416385
Fijn trouwens dat ze je zo goed in de gaten houden. Ik vond persoonlijk verblijven in het ziekenhuis niet erg als ik maar wat te doen had. Ligt natuurlijk wel aan de reden.

En koeka O+ maar mij te duur. Of zoals mijn vriend dan zegt "dan krijg ik last van mijn geefklier". Nou kreeg ik een tijdje terug een zak met spulletjes van een collega waar haar dochtertje geen gebruik meer van maakte en daar zat tot mijn grote geluk een buntingbag van koeka in. Een grijze met wafeltjes O+
Hij zit al gewassen in de ziekenhuistas.
pi_124416528
Verder hebben wij ook 80% tweedehands hoor, maar we hebben het nu eindelijk eens wat breder en dit voelt ook echt alsof we mooie cadeaus hebben gekocht O+

Danic je buik is wel weer ontspannen nu dus?
pi_124416920
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 19:17 schreef Suikertante het volgende:
Nee natúúrlijk niet, dan kun je beter een simpele lap kopen op de lapjesmarkt en even omzomen! Het gaat natuurlijk helemaal niet om mijn kind, maar om mij! *O*
:D In dat geval verdien ik ook wel een Koeka na alles! *O*
pi_124417362
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 19:21 schreef danic het volgende:

[..]

Nee hoor, hij duurde gewoon 3 uur lang :')
En dat was niet lekker zeg maar. Ook omdat er wel lichte krwmpen bij zaten/zitten. Maar das niet meer alarmerend, maar voorwerk ;)
Dat scheelt dan wellicht weer als de bevalling echt begint. :)
pi_124417522
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 19:39 schreef L-E het volgende:

[..]

:D In dat geval verdien ik ook wel een Koeka na alles! *O*
:Y Ja vind ik wel! :D

Terug van de combitest en 13 weken echo. Definitieve UD van 24 september *O*
Ze heeft alles van haar lijst kunnen afvinken op 2 dingen na, wel 2 nieren gezien maar kon de nierfunctie nog niet goed bekijken, 1 doet het er in ieder geval. Hartje doet het goed maar voor een echt diepgaand onderzoek was het nog te vroeg. Kindje lag heel diep en placenta ligt aan de voorzijde dus grotendeels inwendige echo gehad wat af en toe wel bijzonder gevoelig was :X
Met 17 weken een geslachtsbepaling en 20 weken de GUO, zo kom ik weken wel door :')

Anynoodle, ik ben blij, heel blij *O*
Geslacht is nog een mysterie helaas, dus echt los met shoppen kan ik nog niet :D
pi_124417713
L-E jazeker verdien jij een Koeka, en je hebt alle tijd om te webshoppen! *O*

Dus de combitest was ook goed Spewey? Gefeliciteerd in elk geval met al het positieve nieuws! En inwendige echo's kunnen inderdaad wel gevoelig zijn ja.. maar het resultaat is in elk geval mooi O+
pi_124417909
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 20:02 schreef Suikertante het volgende:
L-E jazeker verdien jij een Koeka, en je hebt alle tijd om te webshoppen! *O*

Dus de combitest was ook goed Spewey? Gefeliciteerd in elk geval met al het positieve nieuws! En inwendige echo's kunnen inderdaad wel gevoelig zijn ja.. maar het resultaat is in elk geval mooi O+
Ja die was ook goed *O*

Ongelooflijk hoe compleet het al is en wat een lekker beweeglijk stuiterballetje O+ O+ O+
  zaterdag 23 maart 2013 @ 20:09:20 #54
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_124417981
Wat super Spewey O+ *O*
pi_124418190
Ja leuk he, ineens een heel ander gezicht zo'n stuiterbal!!
  zaterdag 23 maart 2013 @ 20:20:32 #56
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_124418449
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 18:37 schreef Suikertante het volgende:
Koelkast?! Edit: Oooh Koeka! :D
Ik heb die zonder teddy, want het kan echt 30 graden worden in de zomer. Het komt nu niet onder de 18.. In het donkerblauw! De wikkeldoek (handdoekstof) in sapphire O+
Die koeka deken is hooguit in de winter niet warm genoeg maar dan kan je er een tweede deken bij doen en dikke slaapzakken zijn er ook nog.
Ik heb je lief mijn hele leven
  zaterdag 23 maart 2013 @ 20:24:00 #57
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_124418604
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 19:12 schreef L-E het volgende:

[..]

Dat is dus idd omdat het zo plotseling en snel de verkeerde kant op kan gaan. Ze prikken ook elke dag bloed, en checken iets van zes keer per dag die bloeddruk.
Met het verhaal van ferarri rood in mijn achterhoofd ben ik blij dat ze je zo goed in de gaten houden.

Sterkte met de saaiheid :*
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_124418643
quote:
1s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 20:20 schreef laziness het volgende:

[..]

Die koeka deken is hooguit in de winter niet warm genoeg maar dan kan je er een tweede deken bij doen en dikke slaapzakken zijn er ook nog.
Ah, dankjewel!
  zaterdag 23 maart 2013 @ 20:26:39 #59
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_124418728
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 20:25 schreef Suikertante het volgende:

[..]

Ah, dankjewel!
De eerste tijd sla je hem nog dubbel ook trouwens!
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_124418819
Ik wilde eigenlijk het matrozenbedje doen :@
  zaterdag 23 maart 2013 @ 20:29:50 #61
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_124418895
Ook goed :D maar warm genoeg hoor. En anders merk je het wel aan je kindje en is er wel een oplossing.
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_124419019
Leukleuk, volgens mij wordt het wel wat met dat "kamertje" van ons :Y
pi_124419211
Klinkt toch allemaal best wel spannend L-E.. Heb je inmiddels al medicatie gekregen voor je bloeddruk?

Spewey, wat een goed nieuws!

Suiker lekker geshopt *O* Ik vind Koeka ook heel mooi, hebben een buntingbag voor in de Maxi Cosi daarvan. Was verkeerd geprijsd, 29,95 ipv 69,95 ofzo en mochten 'm toen voor die prijs meenemen :D O+.
pi_124419416
Wat fijn allemaal Spewey! :)

Nog geen medicatie L0t, waarom weet ik niet goed.

Maar ik had vanavond zomaar een prachtige bloeddruk (130/85) hoor, we zijn trots! :7
pi_124419533
Ja mijn vriend wil ook erg graag die voetenzak voor in de maxicosy, en dan die met de teddy voering. Oslo heet ie geloof ik. Daar wil je die baby toch de hele tijd in hebben? Het wordt meteen een knuffelpakketje!

L-E! Dat klinkt goed!!
pi_124422043
LE, wat fijn! Ben ook blij dat je je niet verveelt. Hoop dat de stijgende lijn voorzet en dat de complicaties wegblijven. Die rokers trouwens, wat naar.

Koeka is idd leuk, maar erg duur. Zijn gewoon dekens en badcapes enzo, toch? Was vandaag ook bij Babypark, leuke dingen gezien dus ik kan weer los op Marktplaats!
Home is where the O+ is...
  zaterdag 23 maart 2013 @ 21:50:47 #67
343879 LolaLovesYou
Je bent een schatje!
pi_124422248
Ik kan op op fok niet echt een topic vinden voor mensen die nog niet zeker weten
of ze nou aan de kinderen moeten,

iemand die deze wel weet te vinden?
pi_124422632
Daarvoor kun je het beste de zoek functie gebruiken. Daar zijn wel topics over geweest, maar niet recent.
Home is where the O+ is...
  zaterdag 23 maart 2013 @ 22:39:37 #69
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_124424092
We waren gister in een babywinkel en daar lag bijna alleen spulletjes van Koeka O+

Maar een waskussenhoes van ¤ 45 is toch een beetje te van het goede.
pi_124424106
En anders even vragen in de faq van oud.
pi_124424216
Er staan aardig wat waskussenhoezen op MP van Koeka. Vind zelf badstof nieuw wel heeeeel lekker zacht, maar het kost wel verleidelijk weinig tweedehands!
pi_124424356
Ja, ik vond ze juist een beetje ruw vandaag onder m'n handen... Wordt dat beter met wassen?
Home is where the O+ is...
pi_124425181
Oh dat weet ik niet, die kussenhoezen heb ik dan weer van prenatal. Zal morgen die badcape/wikkeldoek eens wassen.
pi_124432371
Wat goed l-e :Y

En verkeerd geprijsde dingen zijn altijd fijn ! Heb ik bij de hema al 2 x gehad :)

Hier gister een horror film aan het kijken...ik schrok zo hard dat mijn buik de rest van de avond pijn heeft gedaan :') dus voorlopig maarven niet meer hihi.
pi_124432445
Oeh! :9 Welke film?

En Danic, jij LLM :D *O*
pi_124432494
cabin in the Woods...doe geen moeite want op dat schrikmoment na de slechtste film die ik in tijden heb gezien
pi_124432630
Laat ik het maar niet proberen... Ik klap momenteel al dubbel als ik flink in de lach schiet, laat staan als ik schrik :D.
Home is where the O+ is...
pi_124432645
quote:
1s.gif Op zondag 24 maart 2013 08:18 schreef Suikertante het volgende:
Oeh! :9 Welke film?

En Danic, jij LLM :D *O*
Jaaaa LLM *O* *O*

Ik kreeg gisterenavond al succeswensen van een vriendin die een voorgevoel had. Misschien dit weekend, maar uiterlijk woensdag :o
Dit weekend wordt wat moeilijk denk ik, maar zal mij benieuwen.
pi_124432661
Yay voor Danic! *O*
Home is where the O+ is...
pi_124432718
Danic *O*

@Cwen nee doe maar niet dan hihi
pi_124432949
Oeh dat zou snel zijn Danic! :o Spannend!!!
  zondag 24 maart 2013 @ 09:39:16 #82
171422 LadyBlack
paint it black
pi_124433288
Meld :W 39 weken, mijn god :X

Danic ook LLM! *O*
pi_124433363
Haha jahaaaa het duurt niet lang meer LB! O+ :o
  zondag 24 maart 2013 @ 09:46:54 #84
171422 LadyBlack
paint it black
pi_124433417
Maar, maar... ik heb juist weer goed geslapen vannacht, nu mag het nog wel weer even duren O+ :D

Mijn vriendin is dinsdag uitgerekend, en ik denk niet dat zij het volgend weekend gaat halen (ivm medische redenen), dus sowieso deze week een nieuw baby'tje in de groep hier, zo leuk!! O+
  zondag 24 maart 2013 @ 10:27:13 #85
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_124434140
LB 39 weken én goed geslapen! *O*

Wat betreft dekentjes etc..ik waag me er nog niet aan ;) Over een paar weken komt het shoppen wel :9

Enne, m'n 1e mijlpaal! 12 weken vandaag *O*
pi_124434236
Hoera!! *O*
Je hebt ook nog tijd zat ;)
  zondag 24 maart 2013 @ 10:34:19 #87
171422 LadyBlack
paint it black
pi_124434314
Goeie mijlpaal GotC!! *O*

En shoppen, daar heb ik ook wel mee gewacht tot na de combinatietest, en daarna met veel dingen nog tot ik wist of ik een jongetje of meisje zou krijgen :Y
  zondag 24 maart 2013 @ 10:38:07 #88
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_124434400
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 10:27 schreef GotC het volgende:
LB 39 weken én goed geslapen! *O*

Wat betreft dekentjes etc..ik waag me er nog niet aan ;) Over een paar weken komt het shoppen wel :9

Enne, m'n 1e mijlpaal! 12 weken vandaag *O*
Mooie mijlpaal *O*

Heb een paar rompertjes gekocht. En verder wat spulletjes gekregen. De rest mag ook nog wel even wachten :+
  zondag 24 maart 2013 @ 10:40:35 #89
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_124434473
quote:
0s.gif Op zondag 24 maart 2013 10:34 schreef LadyBlack het volgende:
Goeie mijlpaal GotC!! *O*

En shoppen, daar heb ik ook wel mee gewacht tot na de combinatietest, en daarna met veel dingen nog tot ik wist of ik een jongetje of meisje zou krijgen :Y
Hier geen combi test, maar na het geslacht is winkelen wel handiger idd O+
  zondag 24 maart 2013 @ 10:47:14 #90
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_124434625
Spewey wat fijn dat alles er goed uit zag!! O+

Danic llm! Wiehoew! *O*
Lady Black alweer 39 weken :o je bent toch pas net zwanger?!

Zelf 27 weken vandaag!! Robinson is haar huisje flink uit aan het breiden! Volgens mij bouwt ze nu een serre aan!
O+
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
  zondag 24 maart 2013 @ 10:50:12 #91
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_124434709
quote:
1s.gif Op zondag 24 maart 2013 10:40 schreef -Bubseltje- het volgende:

[..]

Hier geen combi test, maar na het geslacht is winkelen wel handiger idd O+
Hier ook geen combi test, dus nog maar 'even' geduld hebben :D Wel aardig wat rompertjes/slabbetjes/knuffeltjes gekregen.
pi_124434881
Een heleboel mooie mijlpalen vandaag!

*O* Danic LLM!

*O* LB 39 weken!

*O* GotC 12 weken!

*O* Elmo 27 weken!
pi_124434933
Jaaaa danic, LLM! *O* Heb ook het gevoel dat het bij jou niet lang meer zal duren..

LB, 39 weken, het wordt nu wel heeeel spannend O+

GotC, mooie mijlpaal!

Vandaag geboortecupcakes bakken met vriendinnen O+
  zondag 24 maart 2013 @ 11:02:41 #94
171422 LadyBlack
paint it black
pi_124435080
Oh leuk L0t!

Mijn doel voor de komende week is een taart bakken en versieren, maar dan allenig want de naam komt er dan ook op O+
pi_124435329
*O* voor Elmo. Het gaat hard hè

*O* voor Ladyblack. Nog heel even. En dat goed slapen is misschien wel een voorbode.

Ik heb met vlagen ook het idee dat het hier niet lang meer gaat duren. Gisteren was zo'n dag. Alleen maar harde buiken, af en toe een rugwee en veel gerommel in mijn buik. Ben benieuwd of het alleen maar 'pesten' is of dat er ook echt wat gebeurd.
We gaan het zien!
pi_124435351
Wat leuk L0t! Maak je een foto van het resultaat? Ik ben benieuwd!

En LB, ook gaaf! Ook een foto maken, maar die pas naderhand laten zien!

Spannend Danic! Ben ook heel benieuwd!
pi_124435410
Barbabientje, heeft het strippen gisteren nog wat voor je gedaan? Ik ben benieuwd!
  zondag 24 maart 2013 @ 11:16:51 #98
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_124435470
Spannend danic! En LLM *O*!

LB & L0t, wat gaaf! Maakt het allemaal nóg spannender en echter denk ik.
pi_124435491
*O* voor mijlpalen

enne hier ook geen combitest. maare je krijgt sowiezo geen geslacht te horen bij die test toch, dat is alleen als je vervolgens ivm verhoogd risico een vruchtwaterpunctie doet
pi_124435598
maar wel echofoto's plaatsen zodat we aan de slag kunnen met onze rampzalige theorieën
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')