Ja, fuck de verzekering die je autoschade betaald he?quote:Op vrijdag 22 maart 2013 08:19 schreef Tha_Duck het volgende:
Zijn er nog serieus mensen die dat rare gedoe doen?
Ik ben gewoon op mijn 18e gaan rijden, fuk al die administratieve rompslomp!
Gewoon de goedkoopste WA genomen.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 08:24 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Ja, fuck de verzekering die je autoschade betaald he?
Weetje wie ook genomen gaat worden? Jij als ik je aanrijd, keihard van achteren door mijn verzekering. Tenzij je een kale kip bent, die kun je niet plukken.quote:
Ik zorg gewoon dat ik geen ongelukken maak, ik anticipeer op het overige verkeer. En ik denk dat er geen betere leerschool is dan het jezelf leren.quote:Op vrijdag 22 maart 2013 09:42 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Weetje wie ook genomen gaat worden? Jij als ik je aanrijd, keihard van achteren door mijn verzekering. Tenzij je een kale kip bent, die kun je niet plukken.
Niet happen, is een overduidelijke trollquote:Op vrijdag 22 maart 2013 09:42 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Weetje wie ook genomen gaat worden? Jij als ik je aanrijd, keihard van achteren door mijn verzekering. Tenzij je een kale kip bent, die kun je niet plukken.
quote:Op vrijdag 22 maart 2013 09:48 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ik zorg gewoon dat ik geen ongelukken maak, ik anticipeer op het overige verkeer. En ik denk dat er geen betere leerschool is dan het jezelf leren.
Bij ingrepen wel ja, maar de meeste mensen zakken zonder goede reden om hun zakken nog meer te vullen.quote:Op woensdag 20 maart 2013 22:20 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
Je bent een gevaar op de weg
Bij mensen die het na 2x nog niet kunnen zou er een verbod op moeten komen
Ik las geileslipjes :$quote:Op woensdag 20 maart 2013 20:56 schreef gelestipjes het volgende:
Ik geloof dat mijn instructeur zei dat het gemiddelde voor jongens tegenwoordig op iets van 40 lessen lag, en voor meisjes iets hoger
Van groep 8 weet ik ook niks meerquote:Op vrijdag 22 maart 2013 11:24 schreef onlogisch het volgende:
les of 40 geloof ik. Theorie 3 keer. Ik ging er vanuit dat er wel voldoende was blijven hangen vanuit group 8
Praktijk 1 keer
Wat is er mis met stilte?quote:Op vrijdag 22 maart 2013 13:53 schreef Mokkels het volgende:
Tip voor je volgende examen: neem je instructeur mee. Heeft mij zóveel gescheeld. Je hebt geen ongemakkelijke stiltes, je hoeft geen 'domme' gesprekken te voeren zodat het niet stil word.
Nou.. niks, áls je alleen bent. Maar toch heb je wel een ongemakkelijk gevoel als er iemand naast je zit en niemand zegt wat...quote:Op vrijdag 22 maart 2013 13:56 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Wat is er mis met stilte?
Ik heb twee zinnen met die man gepraat en dat was het wel. Je hoeft toch niet continu te praten?
Ik ken iemand die inmiddels al 7 keer is gezaktquote:Op woensdag 20 maart 2013 20:59 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Jij hebt het helemaal bont gemaakt.
Ja al die mensen die een ongeluk meemaken doen dit expres en letten gewoon niet op!quote:Op vrijdag 22 maart 2013 09:48 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Ik zorg gewoon dat ik geen ongelukken maak, ik anticipeer op het overige verkeer. En ik denk dat er geen betere leerschool is dan het jezelf leren.
Het gemiddelde is per plaats verschillend. In Amsterdam ligt het les gemiddelde ongeveer op 45 uur , Amsterdam is een moeilijke stad om in te rijden. Verder ben je echt niet gezakt omdat je 1 keer te hard door de bocht ging, of je moet echt van de weg zijn gevlogen of bijna een ongeluk hebben veroorzaakt ofzietsquote:Op woensdag 20 maart 2013 20:44 schreef MrLobaLoba het volgende:
Beste lui,
Ik zit met een soort van (depressief) probleem
Ik ben in totaal nu voor mijn rijlessen 1710 euro kwijt.
Ik heb 46 uur gelest en ben 1x gezakt (ik reed keurig, maar mijn enigste fout was dat ik te hard door een bocht ging).
Ik ga nu nog 3 a 4 uur rijles nemen en dan weer op voor mijn herkansing maarja, dat wordt dan natuurlijk weer zo'n 335 euro erbij. Dus in totaal rond de 2000 euro. (als ik hem dan tenminste haal).
Mijn ouders betalen de kosten, maar ik ben weer zo een type die zich dan schuldig voelt dat het voor hun te duur wordt.
Is het bij jullie ook zo duur geworden met lessen of viel dat juist tegen/mee? & verder nog tips voor m'n herexamens zijn welkom
Hahah losertje ik had maar 1 les gehad daarna meeteen geslagd, egt sukkeltjes als jij die zoveel nodig hebben moeten ze niet eens de weg oplaten hahahahquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |