abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 20 maart 2013 @ 14:01:53 #1
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124291365


Het klaag-, praat en vraagtopic voor medewerkers van PostNL.
Vanaf 1 Juni heet TNT Post PostNL.

Alle postbodes, postbezorgers, pakketchauffeurs, dames van de klantenservice, de medewerkers van de kantoren en alle andere TNT'ers zijn van harte welkom!

Klanten kunnen hier al hun vragen stellen over het versturen van poststukken!





Salaristabel:



De Emolumententabel





Handige linkjes voor klanten:

Consumenten:
PostNL voor Thuis
Posttarieven
Juist adresseren
Verhuisservice
Bewaarservice
Postzegeluitgiftekalender

Zakelijke klanten:
TNT Zakelijk



Veel gebruikte afkortingen en termen:
HAH = Huis aan Huis
HSM = HuisNummerSorteermachine
Lola = Los en Laad ruimte
VOS = Vroege Ochtend Sortering



Overige linkjes:
Over PostNL
TPG en klagen
IntranetMail-Thuis voor TNT'ers



Mensen die hier vaak langskomen

ultra_ivo, Ivo, werkzaam in VBG Maastricht
Token_W, werkzaam in Den Haag, Chroomstraat
xxiessiexx, Isabeau, werkzaam in het Westland
Peterselieman, werkzaam in VBG Leeuwarden
Jojoortje, werkzaam ergens in Twente
Bloemhof, Gerwin, werkzaam in Hasselt
Viper86, werkzaam in VBG Sneek
JMT, werkzaam in Amstelveen (ZO)
ries, werkzaam in VBG Den Bosch
silliegirl, werkzaam op Zuid-Beveland
MissSpooky, werkzaam in Kerkrade
Armageddon, werkzaam in Den Haag, Waldorpstraat
seventhseagulll, werkzaam in Den Haag, Fahrenheitstraat
Beaudelaire, werkzaam in Emmen, Weerdingestraat
sbientje, werkzaam in Breda
Dionysiou, Dion, werkzaam in Alkmaar-Noord en Heiloo
geeMc, Leon, werkzaam in Enschede Rigtersbleek
rub3n, Ruben, werkzaam in Kampen
dutch-mamma, werkzaam in Flevoland
Dale__Cooper, werkzaam in Flevoland
Taneli, Danny, werkzaam in Diemen
JochemP, Jochem, werkzaam in Haarlem
ErwinRommel, Erwin, werkzaam bij het autobedrijf Area Centrum
Selestha, werkzaam in Amersfoort
Atmosphere82, werkzaam in Roosendaal



De OP is hier te vinden.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_124291458
O dan zal ik wellicht de naam verkeerd hebben...of deze man zit in Sneek en heeft in Leeuwarden gewerkt..kan ook.
De vaste pakketbezorger hier had het er wat vlugtig over omdat die ook naar Leeuwarden gaan.
==============================

Roorda (autobedrijf)heeft iig een aardige positie bij PostNl in deze :)
Kringloper
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 20 maart 2013 @ 14:08:01 #3
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124291584
pakketten komt in Leeuwarden in een nieuw pand te zitten, vrijwel direct aan de nieuwe westelijke invalsweg. Wij zitten anderhalve kilometer verderop
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_124291643
Agso
Kringloper
pi_124293054
Ik ben zenuwachtig voor vrijdag........maar ik vertel het vanzelf wel wat er is :)
pi_124293795
Wij hadden vandaag trouwens ook werkoverleg. Daarbij werd nog maar even duidelijk gezegd dat de berichten die in de media verschenen zijn over de toekomst van postnl veel te positief zijn, en dat de kans dat er daadwerkelijk maar 450 tot 650 gedwongen ontslagenen vallen zeer klein is. Weliswaar zullen er minder mensen gedwongen ontslagen worden dan in eerste instantie, maar dat komt vooral door de vertraging die de reorganisatie heeft opgelopen, waardoor er weer meer mensen met pensioen zijn.
Die "maar" 650 ontslagenen zal alleen lukken als er ineens heel veel collega's nog een beroep gaan doen op mobility, maar die kans is wel erg klein natuurlijk. Mobility loopt immers al aardig lang, en mensen die er gebruik van willen maken zouden dat nu dan wel al gedaan hebben. Als ik kijk naar onze eigen vestiging zijn er in ieder geval alleen toen mobility van start ging wat mensen geweest die er gebruik van hebben gemaakt, maar daarna niet meer.

Ook werd er gezegd dat de woensdag en de vrijdag nog rustiger gaan worden, en dat ze op die dag dus nog minder mensen gaan inzetten dan nu al het geval is.
Verder willen ze nieuwe afspraken gaan maken met het autobedrijf, want die mensen komen nu vrij vroeg, waardoor de voorbereidingen ook allemaal vroeg klaar moeten zijn, en daardoor komen onze mensen niet aan hun uren.

Ook willen ze in tegenstelling tot voorgaande jaren geen tijdelijke hulpkrachten meer gaan aannemen voor de zomerperiode. Dat moet nu gewoon puur worden opgevangen door de mensen die er nu al werken.
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 20 maart 2013 @ 15:16:45 #7
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124294183
ik denk dat je er in de zomer wel naar toe gaat dat je bij het bezorgen anderhalve wijk of meer zult moeten lopen. Bij het sorteren zullen ze denk ik wel op het minimum gaan zitten en dan nog ben je vroeg klaar.
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 20 maart 2013 @ 15:34:21 #8
341900 Atmosphere82
The ground had gone sour Louis
pi_124294958
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 15:07 schreef gelestipjes het volgende:

Ook willen ze in tegenstelling tot voorgaande jaren geen tijdelijke hulpkrachten meer gaan aannemen voor de zomerperiode. Dat moet nu gewoon puur worden opgevangen door de mensen die er nu al werken.
Tsja, dat zeggen ze dan maar dat moet ik nog zien. ;) Ik heb het al heel vaak meegemaakt dat als de nood aan de man is bij het bedrijf ze iedereen altijd heel snel weten te vinden! Zo mochten er op de vestiging Roosendaal officieel al maanden geen ZAPO's meer doordeweek werken vanwege het feit dat gewone postbodes (die voltijd werken) dan niet meer aan hun uren zouden komen. Echter, mijn TC belt mij nog elke week op met de vraag of ik kan werken op de piekdagen dinsdag en donderdag! :')
'Here are the young men, the weight on their shoulders,
Here are the young men, well where have they been?
We knocked on the doors of Hell's darker chamber,
Pushed to the limit, we dragged ourselves in...' ('Decades' van Joy Division)
pi_124295305
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 10:52 schreef peter2671 het volgende:
Vandaag een bijeenkomst gehad over de verhuizing naar Heerenveen.

Het was een gemixed sfeertje waarbij onlogische dingen recht werden gepraat met o.a. een vetpot van een reiskostenvergoeding
Het komt er op neer dat je met je woon-werk-woon reiskosten vergoeden even lekker wordt gehouden.
Mensen met een vol contract wordt medegedeeld dat deze uren moeilijker worden ingedeeld. Mensen met een klein contract wordt geadviseerd om ontslag te nemen :')
Alles is onzeker en door de manager van Heerenveen werd gezegd dat je beter naar een andere baan kan uitkijken en daar zijn al veel mensen mee bezig, maar dat is ook niet makkelijk.
De manager en een medewerker van O.C. legden constant elkaar de vuur aan de schenen en de TC was pissed-off omdat hij van bepaalde dingen ook niet op de hoogte was.
Vragen van medewerkers werden 'beantwoord' en als je het er niet meeëens was, werd je in een hoekje gedrukt met je vragen met antwoorden zoals: kan jij wel vinden 8)7
Heerlijk sfeertje was er.
De meeste contracten van parttimers( waaronder ik ook val), lopen af in Juni en dan gaan landelijk beslissingen komen over het verlengen voor bepaalde tijd of niet verlengen van deze contracten.
De afstand is ±45 km en de reiskosten worden vergoed tot 30km.
Ook werd er geopperd om te carpoolen.
Vooral onder de postbezorgers is dit amper te doen, maar volgens de manager valt dit wel mee(en vragen/antwoorden hier op werden ook afgedaan met eigenlijk een antwoord in de trant van: "dat is wel te doen en als dit niet lukt, ligt dit aan jezelf.
Je hoeft maar 10-15 minuten op elkaar te wachten."
Dan moet je elkaar maar meehelpen..... :')
Onder de voorbereiding is dit nog wel mogelijk, hoewel je elkaar niet meer mee mag helpen mits de verwachte tijd niet wordt gehaald....en dan nog.

Op de vraag hoe het dan zit met wachtgeld...ja dat is voor eigen rekening(voorlig want er zijn onderhandelingen over volgens O.C.).

Al met al een besluit van PostNL waar je je maar bij moet neerleggen.
Vragen werden wel beantwoord, maar hij zat al over zijn uurtje uitleg-tijd heen en hij vond de vragen niet echt de moeite waard om te beantwoorden(als men toch niet aannam wat hij zei...inprincipe de luisteren, aannemen en mond dicht houden-instelling.

De sfeer is er weer een heel stuk minder om geworden, en naar verluidt is de sfeer in Heerenveen ook niet echt om over naar huis te schrijven.

Ik ga wel mee naar Heerenveen want ik ga voor dat 1½maandje dat ik daar wellicht nog ben zelf geen ontslag nemen.
Rondkijken voor een andere baan doe ik al geruime tijd ...maarja...valt ook niet mee :{
kortom de mensen moet het zelf maar uitzoeken met de reistijd etc..
iedere keer wordt de bal bij de medewerkers neergelegd.
zonet kreeg ik een "functie" van postvoorbereider onder ogen,
9,13/uur dan moet je nog vroeg uit bed ook, al deze bedragen zijn niet meer van deze tijd.
denk altijd aan het Bww bedrag(alleenstaande + huursubsidie+ zorgtoeslag + kwijtschelding div..
heb je al rond de 1340pm netto
pi_124295337
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 15:07 schreef gelestipjes het volgende:
Wij hadden vandaag trouwens ook werkoverleg. Daarbij werd nog maar even duidelijk gezegd dat de berichten die in de media verschenen zijn over de toekomst van postnl veel te positief zijn, en dat de kans dat er daadwerkelijk maar 450 tot 650 gedwongen ontslagenen vallen zeer klein is. Weliswaar zullen er minder mensen gedwongen ontslagen worden dan in eerste instantie, maar dat komt vooral door de vertraging die de reorganisatie heeft opgelopen, waardoor er weer meer mensen met pensioen zijn.
Die "maar" 650 ontslagenen zal alleen lukken als er ineens heel veel collega's nog een beroep gaan doen op mobility, maar die kans is wel erg klein natuurlijk. Mobility loopt immers al aardig lang, en mensen die er gebruik van willen maken zouden dat nu dan wel al gedaan hebben. Als ik kijk naar onze eigen vestiging zijn er in ieder geval alleen toen mobility van start ging wat mensen geweest die er gebruik van hebben gemaakt, maar daarna niet meer.

Ook werd er gezegd dat de woensdag en de vrijdag nog rustiger gaan worden, en dat ze op die dag dus nog minder mensen gaan inzetten dan nu al het geval is.
Verder willen ze nieuwe afspraken gaan maken met het autobedrijf, want die mensen komen nu vrij vroeg, waardoor de voorbereidingen ook allemaal vroeg klaar moeten zijn, en daardoor komen onze mensen niet aan hun uren.

Ook willen ze in tegenstelling tot voorgaande jaren geen tijdelijke hulpkrachten meer gaan aannemen voor de zomerperiode. Dat moet nu gewoon puur worden opgevangen door de mensen die er nu al werken.
ja die kunnen dan gratis wijken weg gaan brengen, onder het mom van rustige tijd
pi_124295385
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 15:34 schreef Atmosphere82 het volgende:

[..]

Tsja, dat zeggen ze dan maar dat moet ik nog zien. ;) Ik heb het al heel vaak meegemaakt dat als de nood aan de man is bij het bedrijf ze iedereen altijd heel snel weten te vinden! Zo mochten er op de vestiging Roosendaal officieel al maanden geen ZAPO's meer doordeweek werken vanwege het feit dat gewone postbodes (die voltijd werken) dan niet meer aan hun uren zouden komen. Echter, mijn TC belt mij nog elke week op met de vraag of ik kan werken op de piekdagen dinsdag en donderdag! :')
ja al te goed is buurmans gek is zo n gezegde wat hier wel gebruikt kan worden.
  woensdag 20 maart 2013 @ 15:45:48 #12
341900 Atmosphere82
The ground had gone sour Louis
pi_124295430
Jep, inderdaad!
'Here are the young men, the weight on their shoulders,
Here are the young men, well where have they been?
We knocked on the doors of Hell's darker chamber,
Pushed to the limit, we dragged ourselves in...' ('Decades' van Joy Division)
pi_124295681
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 15:45 schreef Atmosphere82 het volgende:
Jep, inderdaad!
ik kom misschien vaak minder positief over maar ik meen het ook echt.
alle collega's die hier aanwezig zijn op het forum, werken keihard voor een paar centen.
elke keer is weer wat met het bedrijf, op een gegeven moment trekken mensen dit niet echt meer.
  woensdag 20 maart 2013 @ 15:56:15 #14
341900 Atmosphere82
The ground had gone sour Louis
pi_124295894
Ja, ik snap het! Ik erger me vaak ook groen en geel aan het bedrijf. Het is diep triest dat het allemaal zo gaat, al die praktijken van oplichterij en manipulatie. Nog sneuer vind ik het feit dat de politiek en/of het recht blijkbaar niet echt wil ingrijpen bij PostNL en het bedrijf nooit heeft veroordeeld of op de vingers getikt.
'Here are the young men, the weight on their shoulders,
Here are the young men, well where have they been?
We knocked on the doors of Hell's darker chamber,
Pushed to the limit, we dragged ourselves in...' ('Decades' van Joy Division)
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 20 maart 2013 @ 15:56:59 #15
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124295925
loonstrookje staat online. Best een mooi bedragje aan winstuitkering :9
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:00:37 #16
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124296099
quote:
14s.gif Op woensdag 20 maart 2013 15:56 schreef Peterselieman het volgende:
loonstrookje staat online. Best een mooi bedragje aan winstuitkering :9
Ik kan gvd niet inloggen
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:03:14 #17
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124296228
Echt, wat een prutsers daar, probeer in teloggen op mijnpostnl

quote:
Bad Request

HTTP Error 400. The request is badly formed.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_124296261
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:03 schreef ErwinRommel het volgende:
Echt, wat een prutsers daar, probeer in teloggen op mijnpostnl

[..]

Welke browser gebruik je?
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:04:30 #19
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124296284
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:03 schreef Thomas-sama het volgende:

[..]

Welke browser gebruik je?
Google chrome
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_124296336
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:03 schreef ErwinRommel het volgende:
Echt, wat een prutsers daar, probeer in teloggen op mijnpostnl

[..]

mooi zelfs daar blinken ze niet in uit, momenteel is de website een kleine 2 jaar online(vernieuwde) en alles is bagger
pi_124296345
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:04 schreef ErwinRommel het volgende:

[..]

Google chrome
Ja ik krijg ook foutmelding bij Chrome. Zelfde met Firefox.

Alleen in IE kom ik erop.
pi_124296364
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:04 schreef ErwinRommel het volgende:

[..]

Google chrome
windows server 2003/2008/2012 werken wel naar behoren
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 20 maart 2013 @ 16:06:15 #23
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124296369
ik kom er in FF gewoon op
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:06:42 #24
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124296392
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:05 schreef Thomas-sama het volgende:

[..]

Ja ik krijg ook foutmelding bij Chrome. Zelfde met Firefox.

Alleen in IE kom ik erop.
IE weiger ik te grbruiken, kut browser.
Snap niet dat ze dat na zoveel tijd nog niet comp[atible hebben gemaakt.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:08:46 #25
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124296479
Het gekke is dat als ik op de nieuwsbrief klik in mijn e-mail, dan doet die het wel in google chrome :')
Volgens mij zitten er bij de IT echt een paar uitvreters die ze vandaag nog de laan uit kunnen sturen.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_124296749
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:08 schreef ErwinRommel het volgende:
Het gekke is dat als ik op de nieuwsbrief klik in mijn e-mail, dan doet die het wel in google chrome :')
Volgens mij zitten er bij de IT echt een paar uitvreters die ze vandaag nog de laan uit kunnen sturen.
die mogen morgen een dag meelopen dan weten ze hoe het is :)
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:15:28 #27
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124296791
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:14 schreef ophaling10 het volgende:

[..]

die mogen morgen een dag meelopen dan weten ze hoe het is :)
Sure, dat gaan ze zeker doen _O-
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:15:46 #28
390705 peter2671
Hergebruiker
pi_124296816
Ik denk dat de meesten willen weten wat voor vetpot ze deze maand er bij krijgen en wat er nog meer aan vetpot af gaat ;)
Kringloper
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:17:26 #29
390705 peter2671
Hergebruiker
pi_124296906
Ik kan er op, maar geen salarisstrook dan alleen die van vorige maand 8)7
Kringloper
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:17:40 #30
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124296916
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:15 schreef peter2671 het volgende:
Ik denk dat de meesten willen weten wat voor vetpot ze deze maand er bij krijgen en wat er nog meer aan vetpot af gaat ;)
Boh, ben blij dat ik niet 100% van PostNL afhankelijk ben. Leuk werk, zeer zeker, maar zou in principe zonder PostNL rond kunnen komen. PostNL is geen vetpot, helaas.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:18:48 #31
341900 Atmosphere82
The ground had gone sour Louis
pi_124296962
Dan zou ik daar allang gestopt zijn als ik jou was! ;)
'Here are the young men, the weight on their shoulders,
Here are the young men, well where have they been?
We knocked on the doors of Hell's darker chamber,
Pushed to the limit, we dragged ourselves in...' ('Decades' van Joy Division)
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:20:06 #32
390705 peter2671
Hergebruiker
pi_124297026
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:17 schreef ErwinRommel het volgende:

[..]

Boh, ben blij dat ik niet 100% van PostNL afhankelijk ben. Leuk werk, zeer zeker, maar zou in principe zonder PostNL rond kunnen komen. PostNL is geen vetpot, helaas.
PostNL is onze extra-boodschappentas voor het gezin.
Mijn vrouw heeft een fulltimebaan..anders kan ik het helemaal niet redden met die 6-9 uurtjes per week.

Ook lekker motiverend tijdens de bijeenkomst dat er werd geopperd dat mensen met een contract onder de 10 uur er beter mee kunnen stoppen...
Blijkbaar heeft hij wel een goed salaris en geen extra boterham nodig ;)
Kringloper
pi_124297049
Ik klik op die link in de mail van het salaris. De hele site kan niet worden weergegeven. Misschien dat de website overbelast is ofzo. Goed werken doet het niet in ieder geval.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:20:45 #34
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124297056
quote:
10s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:18 schreef Atmosphere82 het volgende:
Dan zou ik daar allang gestopt zijn als ik jou was! ;)
En als ik dat niet wil omdat mijn werk gewoon veels te leuk is? :P
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:21:13 #35
390705 peter2671
Hergebruiker
pi_124297079
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:20 schreef ErwinRommel het volgende:

[..]

En als ik dat niet wil omdat mijn werk gewoon veels te leuk is? :P
^O^
Kringloper
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:23:06 #36
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124297171
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:21 schreef peter2671 het volgende:

[..]

^O^
:)
Dit werk valt prima te combineren met m'n eigen bedrijfje welke ik heb opgestart in eigen tijd.
Ik werk snel, sneller dan de uren die ervoor staan, eerder thuis, kan ik mooi werken aan mijn webshop.
Postnl ben ik ook nog eens klant bij 8-)
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:23:33 #37
341900 Atmosphere82
The ground had gone sour Louis
pi_124297196
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:20 schreef peter2671 het volgende:

[..]

PostNL is onze extra-boodschappentas voor het gezin.
Mijn vrouw heeft een fulltimebaan..anders kan ik het helemaal niet redden met die 6-9 uurtjes per week.

Ook lekker motiverend tijdens de bijeenkomst dat er werd geopperd dat mensen met een contract onder de 10 uur er beter mee kunnen stoppen...
Blijkbaar heeft hij wel een goed salaris en geen extra boterham nodig ;)
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:20 schreef ErwinRommel het volgende:

[..]

En als ik dat niet wil omdat mijn werk gewoon veels te leuk is? :P
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:21 schreef peter2671 het volgende:

[..]

^O^
@ ErwinRommel: hehe, ja precies, dat kan ook! :)

En ik was even vergeten dat er natuurlijk ook mensen zoals jullie zijn die deze baan niet als bijbaan hebben maar er gedeeltelijk in meer of mindere mate van afhankelijk zijn.
'Here are the young men, the weight on their shoulders,
Here are the young men, well where have they been?
We knocked on the doors of Hell's darker chamber,
Pushed to the limit, we dragged ourselves in...' ('Decades' van Joy Division)
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:25:08 #38
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124297278
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:23 schreef Atmosphere82 het volgende:

[..]

[..]

[..]

@ ErwinRommel: hehe, ja precies, dat kan ook! :)

En ik was even vergeten dat er natuurlijk ook mensen zoals jullie zijn die deze baan niet als bijbaan hebben maar er gedeeltelijk in meer of mindere mate van afhankelijk zijn.
Klopt, mensen die afhankelijk zijn van hun PostNL inkomen, dat is echt geen vetpot, kun je denk ik geld op toeleggen.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
pi_124297406
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:25 schreef ErwinRommel het volgende:

[..]

Klopt, mensen die afhankelijk zijn van hun PostNL inkomen, dat is echt geen vetpot, kun je denk ik geld op toeleggen.
je moet er minstens 60 uur werken wil je iets kunnen doen :)
van 300 pm kun je geheel niets(10uur pw)
de beoogde doelgroep hebben ze zich geheel op verkeken.
aanlevertijden laat in middag wie wil er dan nog werken.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:28:52 #40
390705 peter2671
Hergebruiker
pi_124297451
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:23 schreef ErwinRommel het volgende:

[..]

:)
Dit werk valt prima te combineren met m'n eigen bedrijfje welke ik heb opgestart in eigen tijd.
Ik werk snel, sneller dan de uren die ervoor staan, eerder thuis, kan ik mooi werken aan mijn webshop.
Postnl ben ik ook nog eens klant bij 8-)
dubbele ^O^
Mag ik vragen, en weten :9 , wat je voor webshop hebt?
Kringloper
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:29:31 #41
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124297477
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:27 schreef ophaling10 het volgende:

[..]

je moet er minstens 60 uur werken wil je iets kunnen doen :)
van 300 pm kun je geheel niets(10uur pw)
de beoogde doelgroep hebben ze zich geheel op verkeken.
aanlevertijden laat in middag wie wil er dan nog werken.
Tja.
Dat is een keuze die ze gemaakt hebben, een slechte btw.
Zelf heb ik een 20 uren contract bij het Autobedrijf. Maar zit altijd wel op 34 uur, in een KNJ periode zelfs boven de 50 uur.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:30:15 #42
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124297513
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:28 schreef peter2671 het volgende:

[..]

dubbele ^O^
Mag ik vragen, en weten :9 , wat je voor webshop hebt?
Ik mag het hier niet posten, maar staat wel in mijn onderschrift ;)
Is een VOF inmiddels *O*
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:31:39 #43
390705 peter2671
Hergebruiker
pi_124297589
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:30 schreef ErwinRommel het volgende:

[..]

Ik mag het hier niet posten, maar staat wel in mijn onderschrift ;)
Is een VOF inmiddels *O*
Oja, zie het (nu pas). :@

Effe kieken of er ook Hamster On A Stick bij staat :+
Kringloper
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:32:46 #44
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124297642
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:31 schreef peter2671 het volgende:

[..]

Oja, zie het (nu pas). :@

Effe kieken of er ook Hamster On A Stick bij staat :+
Staat er niet bij :P
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:33:20 #45
390705 peter2671
Hergebruiker
pi_124297662
En zelf bezorgen natuurlijk ;)
Kringloper
  woensdag 20 maart 2013 @ 16:35:24 #46
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124297778
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:33 schreef peter2671 het volgende:
En zelf bezorgen natuurlijk ;)
Op verzoek bij een grote order wel ja ;)
Maar ik ben geen pakketchauffeur (nog niet, want autobedrijf gaat samenwerken met pakketten).
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  woensdag 20 maart 2013 @ 18:07:16 #47
390705 peter2671
Hergebruiker
pi_124301451
Ingeschreven voor de Britse nieuwsbrief.
En gelijk een maatje van me op je site geattendeerd.
Mede om de producten, maar ook om een stukje in 'over ons' en dan met name over Bosnië(hijzelf ook namelijk: '96).
Kringloper
pi_124304457
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 16:20 schreef peter2671 het volgende:

[..]

PostNL is onze extra-boodschappentas voor het gezin.
Mijn vrouw heeft een fulltimebaan..anders kan ik het helemaal niet redden met die 6-9 uurtjes per week.

Ook lekker motiverend tijdens de bijeenkomst dat er werd geopperd dat mensen met een contract onder de 10 uur er beter mee kunnen stoppen...
Blijkbaar heeft hij wel een goed salaris en geen extra boterham nodig ;)
Ik heb een contract van 9 u per week. Jij ook zoiets?
Ik herkende veel in dat verhaal over die bijeenkomst van je. Ik had er al het een en ander over gehoord. Hier op de vestiging ook veel onrust en ontevredenheid. Wij hebben vrijdag zo'n bijeenkomst. Zal mij benieuwen...
"Everybody lies..."
House M.D.
  woensdag 20 maart 2013 @ 19:24:50 #49
390705 peter2671
Hergebruiker
pi_124304542
Ik heb een 6urencontract maar werk gemiddeld 9uurpwk. :)
Kringloper
  woensdag 20 maart 2013 @ 19:28:16 #50
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_124304712
quote:
0s.gif Op woensdag 20 maart 2013 18:07 schreef peter2671 het volgende:
Ingeschreven voor de Britse nieuwsbrief.
En gelijk een maatje van me op je site geattendeerd.
Mede om de producten, maar ook om een stukje in 'over ons' en dan met name over Bosnië(hijzelf ook namelijk: '96).
Link me die newsbrief ff aub :)
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')