Heel mooi filmpje. Jammer dat de beste man voor een split second in de camera keek inderdaad. Vind het filmpje zelf ook net een tikkeltje te lang duren, al is dit natuurlijk echt een filmpje om alles even te laten zien.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 10:50 schreef ervani het volgende:
Hier ben ik aan het slideren
https://vimeo.com/61218022
Klopt, net die korte oog beweging, was een hit 'n run opname dus dan laat je het er wel bij zitten als men tot drie takes toe in de lens heeft gekeken. Maar is geen excuus bevestigd wel mijn stelling dat ik zelf altijd wel een kritische opmerking over elke film heb. Er is altijd wel iets, groot of klein, wat beter of anders kan. Heb zelfs een speciaal Vimeo-kanaal waar mensen hun films kunnen sharen en dan heb ik altijd 'iets te zeuren' ;-)quote:Op vrijdag 15 maart 2013 11:52 schreef Peter_Aragorn het volgende:
[..]
Heel mooi filmpje. Jammer dat de beste man voor een split second in de camera keek inderdaad. Vind het filmpje zelf ook net een tikkeltje te lang duren, al is dit natuurlijk echt een filmpje om alles even te laten zien.
Mooie beelden. Dat er bewust is gekozen voor de groene look is dan zo. Maar het overheerst wel.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 10:50 schreef ervani het volgende:
Hier ben ik aan het slideren
https://vimeo.com/61218022
Nette beelden. Ben ook benieuwd nou naar de sportbeelden van Stefanquote:Op vrijdag 15 maart 2013 10:52 schreef ervani het volgende:
En hier met een stabilizer (Sturdy Cam)
https://vimeo.com/61334788
Wat ga je filmen?quote:Op vrijdag 15 maart 2013 10:51 schreef Pheno het volgende:
Ik hoop dit weekend eens te kijken of de D600 wat kan filmen, maar ik heb geen extra accessoires of zo. Dus waarschijnlijk ga ik keihard falen, maar boeien, eerst kijken of het iets voor me is
Ik woon in Leiden en ik ga 15 april daar een praatje houden.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 11:52 schreef ervani het volgende:
[..]
Ah dan ben je in Leiden als ik een praatje ga houden, leuk zie je dan.
Och het is niet echt 'om te zeuren', maar het valt gewoon op. Misschien dat het "gewone publiek" het niet eens hinderlijk vindt en dan is het natuurlijk niet ergquote:Op vrijdag 15 maart 2013 11:56 schreef ervani het volgende:
[..]
Klopt, net die korte oog beweging, was een hit 'n run opname dus dan laat je het er wel bij zitten als men tot drie takes toe in de lens heeft gekeken. Maar is geen excuus bevestigd wel mijn stelling dat ik zelf altijd wel een kritische opmerking over elke film heb. Er is altijd wel iets, groot of klein, wat beter of anders kan. Heb zelfs een speciaal Vimeo-kanaal waar mensen hun films kunnen sharen en dan heb ik altijd 'iets te zeuren' ;-)
Ik ben aanwezig op de Call of Duty EU Championship in keulen, dus ik wilde eens proberen er iets van te filmen.quote:
Epicquote:Op vrijdag 15 maart 2013 12:00 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ik woon in Leiden en ik ga 15 april daar een praatje houden.
Heb je naast je Nikon dan wel voldoende licht bij?quote:Op vrijdag 15 maart 2013 12:03 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik ben aanwezig op de Call of Duty EU Championship in keulen, dus ik wilde eens proberen er iets van te filmen.
Ik heb nog niets. Ik weet ook niet of het wat voor me is, dus ik ga kijken of ik er iets van bak of niet.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 12:07 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Heb je naast je Nikon dan wel voldoende licht bij?
Lijkt me een donkere aangelegenheid
Mooi, ik heb wel goede ervaringen met het merk Velbon. Ze hebben me nu al twee keer voor bijna niks (50 cent!) onderdelen voor mn statief geleverd!quote:
Tja 7 jaar oud statief van 20 euro, dan gaat dat Chinese plastic stuk blijkbaar.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 01:01 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Wah? Hedde gij geen goei statief jong?
Ik heb ook gewoon een simpele hama star 63. En nog geen intentie om iets naders te halen.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 13:17 schreef whY... het volgende:
[..]
Tja 7 jaar oud statief van 20 euro, dan gaat dat Chinese plastic stuk blijkbaar.
Het is best wel goed verlichtquote:Op vrijdag 15 maart 2013 13:30 schreef mitchelll0181 het volgende:
Kicken man, wel lastig lijkt me. Hoe doe je dat met belichting ?
Hier ook nog iets met je jou iRig setup... kwam ik toevallig tegenquote:Op dinsdag 12 maart 2013 22:18 schreef whY... het volgende:
Ik heb een video voor jullie over geluid. Ik wilde eigenlijk vooral zelf het verschil weten maar wellicht spreekt dit de Indies ook wel aan
grappig, ik doe dit soort aanpassingen op mijn 5d II dus via magic lantern (De gain omhoog/omlaag) (dit met de sennheiser e845 of met de sennheiser ew100 g3)quote:Op zaterdag 16 maart 2013 14:41 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Hier ook nog iets met je jou iRig setup... kwam ik toevallig tegen
http://www.dslrfilmnoob.c(...)mic-transmitter-200/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |