Voor Marcelo of voor Derijck?quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:18 schreef tompsv18 het volgende:
Bouma in de de basis. Dit geloof je toch niet
Toch hoor je van diverse kanten vanuit de selectie dat Advocaat maar zelden met de spelers praat. Als er al mensen binnen de club geroemd worden omdat ze de spelers iets bijbrengen, dan zijn het Cocu en Faber.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:09 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij doet zijn werk altijd wel, de mensen die hem aangesteld hebben wat minder, maar dat is dus die visie die onvindbaar is
Op basis van wat heeft Marcelo 100000% meer krediet dan Bouma, Derijck en Zanka? Hij faalt net zo hard.quote:
Daar snap ik dus ook niks van. Was bij de vorige trainers ook al zo.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:27 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Op basis van wat heeft Marcelo 100000% meer krediet dan Bouma, Derijck en Zanka? Hij faalt net zo hard.
de nieuwe alex tochquote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:27 schreef tompsv18 het volgende:
Derijck doet het de laatste weken veel beter dan Marcelo. Maar ook Rutten en Cocu lieten Marcelo altijd staan. Geen idee waarom.
Inderdaad gek, al denk ik dat men hoopt dat Marcelo nog kan groeien. Daarbij heeft Marcelo incidenteel nog wel eens een sterke wedstrijd gespeeld. Derijck heb ik daar nog nooit op kunnen betrappen.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:27 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Op basis van wat heeft Marcelo 100000% meer krediet dan Bouma, Derijck en Zanka? Hij faalt net zo hard.
Voor de winterstop speelden Derijck en Zanka samen tegen NEC en NAC. Toen was Marcelo geschorst. Dat ging best wel goed eigenlijk. Maar toen Marcelo weer kon spelen werd hij er meteen weer ingezet.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:29 schreef Chase_Utley het volgende:
Als alle combinaties met Marcelo niet lopen, dan ga je toch een keer de combi Derijck/Bouma of Zanka/Bouma opleveren. Het zal niet heel veel slechter gaan lijkt mij.
Daar heb je op zich een punt. Ik vind het wel netjes dat hij hierin zijn standpunt kenbaar maakt, zodoende respect, maar hij had dat eigenlijk al enkele keren eerder moeten doen.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:05 schreef Ad_Infinitum het volgende:
[..]
Want? Hij doet zijn werk eindelijk eens.
Als je na 3 seizoenen Eredivisie op die leeftijd geen stappen hebt gemaakt dan ga je niet snel meer beter worden.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:29 schreef Ad_Infinitum het volgende:
[..]
Inderdaad gek, al denk ik dat men hoopt dat Marcelo nog kan groeien. Daarbij heeft Marcelo incidenteel nog wel eens een sterke wedstrijd gespeeld. Derijck heb ik daar nog nooit op kunnen betrappen.
Dat lijkt mij ook. Toch laat hij soms zien dat hij het wel kan, maar het lijkt wel of hij maar 1 op de 10 wedstrijden zin heeft om zich in te spannen.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:30 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Als je na 3 seizoenen Eredivisie op die leeftijd geen stappen hebt gehaald dan ga je niet snel meer beter worden.
Soms heeft hij geluk en stijgt hij boven zichzelf uit. Zo moet je het meer zien.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:31 schreef Ad_Infinitum het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook. Toch laat hij soms zien dat hij het wel kan, maar het lijkt wel of hij maar 1 op de 10 wedstrijden zin heeft om zich in te spannen.
Ik twijfel of het dat is. Hij heeft echt goede spitsen volledig uit de wedstrijd gespeeld. Maar vervolgens maakt hij tegen VVV, Zwolle of Willem II de ene blunder na de andere.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:31 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Soms heeft hij geluk en stijgt hij boven zichzelf uit. Zo moet je het meer zien.
Dat is de aard van het beestje, dat weet je als je Advocaat binnen haaltquote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:27 schreef Ad_Infinitum het volgende:
[..]
Toch hoor je van diverse kanten vanuit de selectie dat Advocaat maar zelden met de spelers praat. Als er al mensen binnen de club geroemd worden omdat ze de spelers iets bijbrengen, dan zijn het Cocu en Faber.
Als je 9 van de 10 wedstrijden slecht speelt, dan denk je echt dat die ene wedstrijd eigenlijk zijn daadwerkelijke niveau is? Dan vind ik je wel heel erg naïef.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:37 schreef Ad_Infinitum het volgende:
[..]
Ik twijfel of het dat is. Hij heeft echt goede spitsen volledig uit de wedstrijd gespeeld. Maar vervolgens maakt hij tegen VVV, Zwolle of Willem II de ene blunder na de andere.
Maar goed, ik zou het gewoon eens met andere spelers proberen. Desnoods jeugd er in.
Marcelo heeft gelukkig nog maar een contract tot 2016.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:30 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Als je na 3 seizoenen Eredivisie op die leeftijd geen stappen hebt gemaakt dan ga je niet snel meer beter worden.
Precies. Dat hadden ze dus niet moeten. Dit jaartje 'we moeten kampioen worden kosten wat het kost' kost uiteindelijk gewoon veel te veel. PSV wordt in een jaar tijd vele jaren teruggeworpen.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat is de aard van het beestje, dat weet je als je Advocaat binnen haalt
Is om hem nog met winst te kunnen verkopen en om boekhoudkundig een trucje uit te halen zodat zijn jaarlijkse afschrijving minder in de boeken staat. Dat het ze uiteindelijk wel extra geld kost boeit ze niet denk ik.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:41 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Marcelo heeft gelukkig nog maar een contract tot 2016.
Als je wilt discussiëren over PSV zoals Tarado of Chase_Utley dan is dat natuurlijk best hier, maar dit soort opmerkingen maak je alleen om te trollen en dat is niet nodig wat mij betreft.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:41 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Marcelo heeft gelukkig nog maar een contract tot 2016.
Ik denk dat ze bang zijn voor de gevolgen als ze deze speler ernaast zetten die Van Bommel naar de keel vliegt bij opbouwende kritiek en in discussie gaat met journalisten als ze kritiek hebbenquote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:27 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Op basis van wat heeft Marcelo 100000% meer krediet dan Bouma, Derijck en Zanka? Hij faalt net zo hard.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |