Nou ja, hij zal iig niet gepusht worden om lesbisch te wordenquote:Op zondag 17 maart 2013 23:56 schreef xminator het volgende:
[..]
Dat boeit mij niet imo. Als het kind maar niet gepushed gaat worden richting een geloof.
Dat is wel een goed wat ze doenquote:Op maandag 18 maart 2013 14:44 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nadeel van mobielMaar ik bedoelde: De pleegouders van het kindje nemen Turkse les,, zijn met de cultuur bezig, gaan er met hem heen. Ze verloochenen zijn afkomst dus niet.
Nofi, zou hij hier anno 2013 nog gepest wordenquote:
In een samenleving waar ze nog altijd homoseksuelen in elkaar beuken en uit hun huizen jagen?quote:Op maandag 18 maart 2013 14:58 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nofi, zou hij hier anno 2013 nog gepest worden
Je weet hoe kinderen zijn?quote:Op maandag 18 maart 2013 14:58 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nofi, zou hij hier anno 2013 nog gepest worden
Of denk je meer aan TR, dat als hij daar is hij daar gepest wordt?
Het ventje heeft rossig haar, ook dat is al een reden om te pestenquote:Op maandag 18 maart 2013 14:59 schreef Ayca het volgende:
Gepest worden kan ook doordat hij überhaupt bij een pleeggezin zit. Of een van de andere honderden redenen die kinderen kunnen verzinnen.
Tuurlijk, ik hoop alleen dat we in 2013 zo ver zijn lesbische of homo-stellen met kinderen niet meer vreemd te vinden.quote:
Dan heeft hij iniedergeval geen ziel....quote:Op maandag 18 maart 2013 15:05 schreef yvonne het volgende:
[..]
Het ventje heeft rossig haar, ook dat is al een reden om te pesten
Wij, als volwassenen misschien niet nee maar kinderen kunnen elkander pesten voor de kleinste dingen.quote:Op maandag 18 maart 2013 15:07 schreef yvonne het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik hoop alleen dat we in 2013 zo ver zijn lesbische of homo-stellen met kinderen niet meer vreemd te vinden.
Ja hallo SouthParkquote:Op maandag 18 maart 2013 15:07 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Dan heeft hij iniedergeval geen ziel....
Helaas wel.quote:Op maandag 18 maart 2013 15:10 schreef xminator het volgende:
[..]
Wij, als volwassenen misschien niet nee maar kinderen kunnen elkander pesten voor de kleinste dingen.
De vraag is wie is 'we'?quote:Op maandag 18 maart 2013 15:07 schreef yvonne het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik hoop alleen dat we in 2013 zo ver zijn lesbische of homo-stellen met kinderen niet meer vreemd te vinden.
dat is niet realistisch yvonne, jij komt uit dordrecht dus je kan je heel goed inplaatse, stel deze komt op wellant collega Met 2 vaders nou jij weet dan net zo goed op vmbo daar dat ie hoe dan ook extreem gepest zou worden want zo is de jeugd nou eenmaal en ja tis een makkelijk doelwit als je 2 vaders heb want dat is nog niet zo geaccepteerd als sommige hier blijken te denken maar ik vind het sowieso niet goed 2 vaders want je hebt een moeder nodig in de opvoeding en dan ook niet 2 maar wel 1quote:Op maandag 18 maart 2013 15:07 schreef yvonne het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik hoop alleen dat we in 2013 zo ver zijn lesbische of homo-stellen met kinderen niet meer vreemd te vinden.
Ik ben het met je eens dat hij makkelijk het doelwit van pesterijen kan worden, maar het is pure onzin dat je een vader en een moeder nodig moet hebben wat de opvoeding betreft.quote:Op maandag 18 maart 2013 15:40 schreef amenth het volgende:
[..]
dat is niet realistisch yvonne, jij komt uit dordrecht dus je kan je heel goed inplaatse, stel deze komt op wellant collega Met 2 vaders nou jij weet dan net zo goed op vmbo daar dat ie hoe dan ook extreem gepest zou worden want zo is de jeugd nou eenmaal en ja tis een makkelijk doelwit als je 2 vaders heb want dat is nog niet zo geaccepteerd als sommige hier blijken te denken maar ik vind het sowieso niet goed 2 vaders want je hebt een moeder nodig in de opvoeding en dan ook niet 2 maar wel 1
Kloon van?quote:Op maandag 18 maart 2013 17:20 schreef Güney het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat hij makkelijk het doelwit van pesterijen kan worden, maar het is pure onzin dat je een vader en een moeder nodig moet hebben wat de opvoeding betreft.
Genoeg kinderen die geen van beiden hebben of maar één ouder en die beter terecht komen dan mensen met allebei de ouders. Aan het einde van de dag, hangt het er vanaf of de ouders (of ze nou homoseksueel zijn of niet) van het kind houden en hun best doen om hem zo goed mogelijk op te voeden.
Het is aan de ouder om aan zijn kinderen manieren bij te brengen en anderen te leren respecteren. Mocht Yunus ooit gepest worden, dan is dat niet de schuld van zijn pleegouders en hun levenswijze, maar de schuld van de ouders die een pestkop op deze wereld hebben gebracht.
Ik ken die serie alleen maar van naam.quote:Op maandag 18 maart 2013 18:33 schreef xminator het volgende:
[..]
Kan geen Turks maar kent wel Turkse series
Ik heb de eerste drie afleveringen daarvan gezien, toen ie net uit was. Leuk, maar niet leuk genoeg om andere series op te geven.quote:Op maandag 18 maart 2013 19:27 schreef Bilge het volgende:
Het druist misschien tegen de mannelijke charisma in, maar ik vind de Turkse serie Leyla ile Mecnun heel komisch en origineel. Ik was eerst sceptisch over Turkse series, maar door het hoge IMDB-cijfer was ik toch benieuwd. Ik zit nu op aflevering 5, en elke scene gebeurt er wel weer iets geks of grappigs. Komt het zien, geef het door, niet goed geld terug.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |