Het ziet er meer uit als een wijnvlek.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 00:09 schreef static het volgende:
[..]
Moedervlek. Is pas 20.000x gevraagd.
Becker's Nevusquote:Op zaterdag 16 maart 2013 16:44 schreef Specularium het volgende:
[..]
Het ziet er meer uit als een wijnvlek.
Onzin. Door de adrenaline van het gevecht voel je het waarschijnlijk niet eens. Veel vechters kwamen er pas na een gevecht achter dat bijvoorbeeld hun hand was gebroken.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 16:54 schreef barca1971 het volgende:
idd dat dansen doe je niet als je zo geblesserd bent geraakt dat je niet meer verder kunt..
We kennen de details niet hè. Misschien een botje ofzo.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 17:33 schreef barca1971 het volgende:
Nou als je echt serieus een voet hebt gebroken geloof ik niet dat je zo rondhuppelt en danst, ligt natuurlijk ook aan wat voor breuk denk ik
Middenvoetsbeentje.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 17:39 schreef static het volgende:
[..]
We kennen de details niet hè. Misschien een botje ofzo.
Dat zou pas écht karma zijn geweestquote:Op zaterdag 16 maart 2013 17:47 schreef Ole het volgende:
[..]
Middenvoetsbeentje.
In elk geval lag niet zijn halve voet eraf.
Welke Facebook-pagina? En wie heeft dat geschreven?quote:Op zaterdag 16 maart 2013 10:51 schreef barca1971 het volgende:
op de facebook pagina ;
Badr not have fracture In good health and will return to Amsterdam tomorrow # EL HamdolilaH'
Marathon lopers hebben vaak dit probleem, die rennen het uit, de adrenaline en de wil om te scoren trekken ze over de streep. Niet zo'n ernstige aandoening.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 16:49 schreef MichieldeR het volgende:
Badr had flinke klappen gehad en dat viel hem zwaar tegen. Hij had gedacht even in 1 ronde te kunnen winnen. Na die 8 tellen voor zijn tegenstander heeft hij de laatste minuut al dansend door de ring gezwerfd (want hij stond dik op winst) en dat doe je niet met een gebroken voet.
Misschien had hij nog een scheurtje in een middenvoetsbeentje van 6 jaar geledenHij heeft gewoon opgegeven omdat het hem te zwaar was. Het is maar een mening.
Ja zag later ook de andere foto.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 19:38 schreef barca1971 het volgende:
nee hoor kijk maar
https://www.facebook.com/(...)01947&type=1&theater
zit gewoon een heel ei op
Vanaf wanneer ziet Badr zijn dochtertje dan weer eigenlijk, ik was in de veronderstelling dat hij slecht contact had, of ben ik nu in de war met eh... hoe heet die ene kale met bril, met die nog gekkere ex?quote:Op zaterdag 16 maart 2013 10:55 schreef WRH het volgende:
ach, ze zijn duidelijk 1 pot nat, want dat gedoe in een interview over 'hoe ongelooflijk lief en leuk Estelle toch is met zijn baby dochtertje' moet toch ook niet leuk zijn om te lezen voor de echte moeder lijkt mij.
Kamphues!quote:Op zaterdag 16 maart 2013 19:44 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Vanaf wanneer ziet Badr zijn dochtertje dan weer eigenlijk, ik was in de veronderstelling dat hij slecht contact had, of ben ik nu in de war met eh... hoe heet die ene kale met bril, met die nog gekkere ex?
Oh ja, Robquote:Op zaterdag 16 maart 2013 19:51 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Kamphues!
Jaaa, Amber was bij Estelle geweest. Waarom en wat het nut daar dan weer van was, géén idee
Wat kan mij die kut kinderen nou boeienquote:Op zaterdag 16 maart 2013 19:57 schreef barca1971 het volgende:
Aangezien ze samenwonen ( niet verder vertellen, weet nog niemand) zal het meisje wel bij hem zijn geweest, maarja als hij moest trainen moest er toch iemand oppassen..
Hij zal het meisje wel een hele tijd niet gezien hebben denk ik, lijkt me nou niet echt dat je met een baby op bezoek gaat in de bak..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |