Print Screen werkt inderdaad niet. Dan moet je de c-toets indrukken in het spel, en slaat SC een screenshot opquote:Op maandag 11 maart 2013 13:48 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Hmm waarom lukt het me niet om screenshots te maken.
http://puush.mequote:Op maandag 11 maart 2013 13:48 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Hmm waarom lukt het me niet om screenshots te maken.
Lening dan.quote:Op maandag 11 maart 2013 13:49 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ja... binnen een halfuur speeltijd gisterenavond een aardbeving en een tornado... dat was einde van mijn recyclingcenter en de processorfabriek en aangezien mijn stad leeg liep en ik door die weggevallen inkomsten de belastingen nog meer moest verhogen, waardoor nog meer mensen vertrokken uit mijn stad, had ik geen geld meer om ze te herbouwen.
Je hebt een moderne stad. Laten we zeggen een Eindhoven oid.quote:Op maandag 11 maart 2013 13:34 schreef kensei het volgende:
Kan iemand nog suggesties geven om mijn verkeersproblemen op te lossen?
Wat ik al heb: de duurste avenues, streetcars, busses, park and rides & een treinaansluiting.
Toch komt alles via de snelweg binnen en staat het meteens vast:
[ afbeelding ]
Op de screen is het nog rustig, overdag staat het helemaal vast
Aan één weekend heb je niet genoeg om dit spel te spelen hoorquote:Op maandag 11 maart 2013 13:55 schreef Gezicht het volgende:
Heb gistermiddag een half uurtje liggen aankloten op de Origin van m'n broertje, ga hem zo toch maar binnentrekken. Dan maar een weekend niet uitgaan deze maand.![]()
Je kan de toegang naar de regio toch niet aanpassenquote:Op maandag 11 maart 2013 13:54 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Je hebt een moderne stad. Laten we zeggen een Eindhoven oid.
Denk je dat Eindhoven gebaat zou zijn aan één snelwegverbinding waar bijna iedereen op en af moet?
Ik denk eerder dat dat de kosten zijn voor aanschaf van het spelquote:Op maandag 11 maart 2013 13:56 schreef DaMart het volgende:
[..]
Aan één weekend heb je niet genoeg om dit spel te spelen hoor.
Geprobeerd, maar het punt waar je gaat opsplitsen ontstaan dan alle filesquote:Op maandag 11 maart 2013 13:36 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Eerst een lange avenue en dan pas opsplitsen werkt denk ik beter.
Als je twee dagen speelt zoals het hoort ga je er niet op letten. Zeker niet als je dat doet bij EA zelfquote:Op maandag 11 maart 2013 12:31 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Een 9 met al die bugs in de glassboxjezus.
Dit dus ja. Wilde eerst wachten tot volgende maand met kopen maar daar kan ik het geduld niet voor opbrengen.quote:Op maandag 11 maart 2013 13:59 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat dat de kosten zijn voor aanschaf van het spel
Wel om geld uit te sparen om het te kopenquote:Op maandag 11 maart 2013 13:56 schreef DaMart het volgende:
[..]
Aan één weekend heb je niet genoeg om dit spel te spelen hoor.
Nee, dat is idd jammer. Zeker met de pathfinding van nu erbij snap ik dat wel, ze pakken toch allemaal dezelfde wegquote:Op maandag 11 maart 2013 13:56 schreef kensei het volgende:
[..]
Je kan de toegang naar de regio toch niet aanpassen
Snap ik, maar daarna wordt het nog een paar weekenden niet stappen omdat hij SimCity niet kan afsluitenquote:Op maandag 11 maart 2013 13:59 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat dat de kosten zijn voor aanschaf van het spel
Als de snelweg toevallig door je stad loopt, kun je hem wel downgraden naar een hoofdwegquote:Op maandag 11 maart 2013 13:56 schreef kensei het volgende:
[..]
Je kan de toegang naar de regio toch niet aanpassen
Dan nog zijn ze debiel.quote:Op maandag 11 maart 2013 14:04 schreef DaMart het volgende:
[..]
Als de snelweg toevallig door je stad loopt, kun je hem wel downgraden naar een hoofdweg.
Het voordeel is wel dat je dan ook meerdere aansluitingen op de snelweg kunt maken, al bleef de wegbeheerder bij mij zeiken dat ik niet was aangesloten op de regio, ook al liep de snelweg door een hoek van mijn stadquote:
In regio 8 zie ik nog genoeg plekken, is server EU oost 4.quote:Op maandag 11 maart 2013 14:04 schreef Gezicht het volgende:
Is er trouwens nog een Fok! regio met een vrije plek?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |