Ja, die installeer ik altijd.quote:Op woensdag 22 mei 2013 16:16 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Installeer je wel altijd gewoon de Android updates? Of draai je nog een oude versie...
Weet ik niet precies. Ik gebruik custom roms. Ik vroeg het meer ik het mij goed kan voorstellen als je nog 2.2 ofzo zou draaien. Je zou eens moeten weten hoeveel mensen hun telefoon nooit updaten, maar dat geldt niet voor jou. Het lijkt me sterk dat het aan Spotify ligt, maar verwijder die eens en kijk hoe ie zich dan gedraagt.quote:Op woensdag 22 mei 2013 16:20 schreef MissJ het volgende:
[..]
Ja, die installeer ik altijd.
Of heb ik de meest recente misschien gemist? Van wanneer is die?
Ik heb versie 4.2.1, dus dat is behoorlijk recent volgens mij.quote:Op woensdag 22 mei 2013 16:22 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Weet ik niet precies. Ik gebruik custom roms. Ik vroeg het meer ik het mij goed kan voorstellen als je nog 2.2 ofzo zou draaien. Je zou eens moeten weten hoeveel mensen hun telefoon nooit updaten, maar dat geldt niet voor jou. Het lijkt me sterk dat het aan Spotify ligt, maar verwijder die eens en kijk hoe ie zich dan gedraagt.
Ja, dan zie ik het heel duidelijk. Alleen het is een leentoestel van een vriend, hahaquote:Op woensdag 22 mei 2013 10:17 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Ah, dat is inbranding (niet officiele benaming).
Zet je helderheid eens helemaal terug naar laag en open dan eens een witte pagina. Als je het ziet, moet je je toestel op laten sturen. Dit zal dan, bij mij was het zo, onder garantie vervangen worden (nieuw scherm).
Neem contact op met je leverancier/samsung zelf! Hebbie nieuw scherm
Laat hem het opsturen, kan hij hem verkopen met nieuw scherm voor prikkie aan jequote:Op woensdag 22 mei 2013 17:26 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Ja, dan zie ik het heel duidelijk. Alleen het is een leentoestel van een vriend, haha
Ik heb hetzelfde. Vraag me alleen af of hij nog 2 jaar mee kan gaan.quote:Op maandag 20 mei 2013 22:18 schreef SiGNe het volgende:
Ik mag in Januari weer een nieuwe uitkiezen, denk alleen dat ik 'm nog neit vervang en lekker goedkoop ga bellen, voor het eerst sinds ik een mobiele telefoon heb dat ik niet de behoefte voor een nieuwer model heb.
Nieuwe accu heb ik sinds 4.1.2. en een factory reset niet meer nodig, de accu doet het beter dan ie ooit gedaan heeft.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:11 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde. Vraag me alleen af of hij nog 2 jaar mee kan gaan.Sowieso even een nieuwe accu aanschaffen.
En de plus blijven ze wel nog updaten omdat die later uitkwam?quote:Op zondag 26 mei 2013 17:32 schreef SiGNe het volgende:
De S2 heeft met 4.1.2 z'n laatste update gehad en dat is er al 1 meer dan normaal is.
Instagram gebruik ik niet
In de herhaling.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 17:15 schreef DaviniaHR het volgende:
ik heb een vraag.
bij het updaten van de apps geeft hij nu de melding dat er te weinig opslagcapaciteit is.
bij de instellingen ergens staat dat er 1,79 van 1,99 gb gebruikt is.
ik heb helemaal niet zo veel apps, hoe kan die telefoon nu al vol zijn?
weet iemand raad?
bij mij ook, komt door de updates, wat je meot doen is een extern kaartje kopen en in het menu bij applicaties de meeste verplaatsen naar SD. updates worden naar het telefoongeheugen geladen ipv SD.quote:
volgens mij kreeg de S2 nog een android 5.0 updatequote:Op zondag 26 mei 2013 17:32 schreef SiGNe het volgende:
De S2 heeft met 4.1.2 z'n laatste update gehad en dat is er al 1 meer dan normaal is.
Instagram gebruik ik niet
Zal wel een verademing zijn na de S2, hahaquote:Op zondag 9 juni 2013 10:57 schreef Reemi het volgende:
[..]
Jep, ben hem nu een beetje aan het ontdekken.
Moet zeggen dat ik nog steeds erg tevreden was over m'n (geroote) S2. Maar het is allemaal wel een tikje rapper en mooier ja.quote:Op zondag 9 juni 2013 10:58 schreef Droathoah het volgende:
[..]
Zal wel een verademing zijn na de S2, haha
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |