waarvoor?quote:Op vrijdag 8 maart 2013 19:55 schreef Pizza_Pepperoni het volgende:
[..]
Ik ga straks misschien ook kijken, maar moet eerst trainen
Maar wat wil je ermee zeggen? Alcohol is slechter dan wiet? Dat snap ik zelf ook welquote:Op vrijdag 8 maart 2013 19:54 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Dan nog, ik ben dan nog bewust van alles.
Alcohol neemt je geest over. Ooit welleens uit gegaan en een biertje uit iemand zn klauw getikt en zn reactie gezien?
Zo'n gast kan je gewoon neersteken als niemand het ziet en zal jou nooit meer herinneren als hij best wel dronken was..
Haten op Jordy van Loonquote:
quote:Op vrijdag 8 maart 2013 19:58 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Zegt een mongool (met een missie)
Zei jij het dan?quote:Op vrijdag 8 maart 2013 19:58 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Zegt een mongool (met een missie)
Ligt aan de persoon he, uit mezelf ben ik al chill, rustig en bewust zoals altijd. Ik heb nog nooit aggresief gedaan in me leven, de eerste keer dat ik dronken was.. was het gelijk raak..quote:Op vrijdag 8 maart 2013 19:57 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Maar wat wil je ermee zeggen? Alcohol is slechter dan wiet? Dat snap ik zelf ook welMaar elke dag blowen is verre van goed voor je. Misschien niet zozeer lichamelijk, maar wel geestelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |