Nee inderdaad!! Ik zocht 'm ook alquote:Op vrijdag 8 maart 2013 17:51 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Redelijk vond ik hem. Leukste vond ik om te horen dat parks en rec rightnow zou starten. Maar kan hem niet vinden
14 maart pas, geloof ikquote:Op vrijdag 8 maart 2013 17:51 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Redelijk vond ik hem. Leukste vond ik om te horen dat parks en rec rightnow zou starten. Maar kan hem niet vinden
March madness, dan liggen er altijd een aantal series stil.quote:
Na Whitney, zeiden ze ook een nieuwe episode van Whitney, right now, ook nergens te vinden.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 17:51 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Redelijk vond ik hem. Leukste vond ik om te horen dat parks en rec rightnow zou starten. Maar kan hem niet vinden
Dat is heel vaak zo..zijn gewoon herhalingen.quote:Op zaterdag 9 maart 2013 11:17 schreef JDx het volgende:
[..]
Na Whitney, zeiden ze ook een nieuwe episode van Whitney, right now, ook nergens te vinden.
Ja, vanwege alle zelfmoorden.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 17:31 schreef outcast_within het volgende:
add to the spread not the dead? (shirt dean op het einde)
Die dean is 1 van de grootste bazen van de serie juist.quote:Op zondag 10 maart 2013 02:15 schreef apogee het volgende:
Ja, Pierce blijft prachtigBritta was ook wel leuk in de laatste, de rest weer boring.
En wanneer schrijven ze die dean er nu eens uit
absoluut al heb ik die verkleed partijtjes wel een keer gezien.quote:Op zondag 10 maart 2013 13:41 schreef Keano het volgende:
[..]
Die dean is 1 van de grootste bazen van de serie juist.
Wanneer schrijven ze jou eens eruit?quote:Op zondag 10 maart 2013 02:15 schreef apogee het volgende:
Ja, Pierce blijft prachtigBritta was ook wel leuk in de laatste, de rest weer boring.
En wanneer schrijven ze die dean er nu eens uit
quote:Op zondag 10 maart 2013 19:20 schreef bijdehand het volgende:
Alleen al door deze tweet:
[ afbeelding ]
Rustig doorkijken, dan kun je in mei het vierde seizoen bekijkenquote:Op woensdag 13 maart 2013 22:01 schreef shiNinG_staR het volgende:
Heb inmiddels seizoen 1 van Arrested Development gekeken, ook een topserie.
Da's mijn bedoelingquote:Op woensdag 13 maart 2013 22:05 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Rustig doorkijken, dan kun je in mei het vierde seizoen bekijken
Stevequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 12 juni 2013 15:49 schreef Zosk het volgende:
Iemand op internet bedreigen, kankernerds. :')
twitter:alisonbrie twitterde op donderdag 14-03-2013 om 23:56:58Amazing. (ps. NEW COMMUNITY TONIGHT!!) RT @Cuffufikins: May we present Pope Magnitudem I #community http://t.co/rq7z4pfRxg reageer retweet
Kevin gaat nog wel heel awesome worden denk ikquote:Op vrijdag 15 maart 2013 12:13 schreef MrMolotov het volgende:
Ik mis de oude gekkere Chang, Kevin is saai
Maar met wie zou hij bellen op het einde? De Dean van die andere school?
Wie dan? Starburns ofso? Dean van City College?quote:Op vrijdag 15 maart 2013 14:12 schreef Fir3fly het volgende:
Uitstekende episode. Van mij mag Chang zo blijven, maar dat zal uiteraard niet gebeuren.
En we weten natuurlijk allemaal wie hij belde op het eind.
Dit.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 16:24 schreef MacorgaZ het volgende:
Ik vond hem best wel grappig weer, alleen was dat einde natuurlijk wel weer wat voorspelbaar.
Dat en de reflecting piece of glass, 15y.o.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 20:19 schreef truedestiny het volgende:
leuke afsluiter. 'why did i do that'.
Eens. Paar vage glimlachen om Chang, verder ook niet.quote:Op vrijdag 15 maart 2013 17:30 schreef shiNinG_staR het volgende:
Deze vond ik weer iets minder, al blijft de kwaliteit van deze serie naar mijn mening nog steeds beter dan bijvoorbeeld die van TBBT. Vond het laatste stukje met Chang erg grappig.
Google money talks maar evenquote:
Geen dank.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 44% gewijzigd door Gray op 17-03-2013 19:16:42 ]
Gewoon de aflevering in 1080p downloaden.quote:Op zondag 17 maart 2013 17:59 schreef Gray het volgende:
[..]
Die zou ik wel in HD willen hebben. Changest wallpaper ever!
Seems legit.quote:Op zondag 17 maart 2013 18:40 schreef psychedelicate het volgende:
[..]
Gewoon de aflevering in 1080p downloaden.
Ik zat ook weer te genieten jaquote:Op woensdag 20 maart 2013 21:23 schreef InTrePidIvity het volgende:
De briljante 8-bit episode is nu bezig op Comedy Central
Zat scenes samen gehad... dat ze in bed lagen en Abed moesten ontwijken... op de beurs... in de fontein...quote:Op vrijdag 22 maart 2013 08:43 schreef Symer het volgende:
Ik vond hem wederom matig. Kon geen grap ontdekken in de Pierce-verhaallijn en dat rijkeluis-gedoe was te over-the-top en voorspelbaar. En ik vind het nog steeds vreemd dat Troy en Britta een relatie hebben. Hebben die 2 ooit wel eens scènes samen?
Ik zou alles voor haar doenquote:
quote:Op vrijdag 22 maart 2013 22:06 schreef shiznuts het volgende:
Annies boobs.
[ afbeelding ] Al viel Britta me ook op:
[ afbeelding ]
Ik was vorig jaar bij een optreden van Childish Gambino en toen iemand uit het publiek dat schreeuwde antwoordde hij ''Four seasons and a porno'', dus dat gaat hem wordenquote:Op maandag 25 maart 2013 00:14 schreef artm het volgende:
Gezien de ratings wordt het tussen hangen en wurgen voor Community, iets zegt me dat we geen six seasons and a movie gaan krijgen.
Die is er alquote:Op maandag 25 maart 2013 00:16 schreef Gorzalka het volgende:
[..]
Ik was vorig jaar bij een optreden van Childish Gambino en toen iemand uit het publiek dat schreeuwde antwoordde hij ''Four seasons and a porno'', dus dat gaat hem worden.
Met de huidige kwaliteit ben ik daar ook niet heel rouwig om...quote:Op maandag 25 maart 2013 00:14 schreef artm het volgende:
Gezien de ratings wordt het tussen hangen en wurgen voor Community, iets zegt me dat we geen six seasons and a movie gaan krijgen.
Alsof er ooit een 5e seizoen zou komenquote:Op maandag 25 maart 2013 15:38 schreef Yesse het volgende:
[..]
Met de huidige kwaliteit ben ik daar ook niet heel rouwig om...
Nou ik vond de voorgaande seizoenen toch een stuk humoristischer. Het is langzaam af aan het glijden naar mainstream humor in mijn ogen. Ik kijk tegenwoordig meer uit naar Parks & Recreation dan naar Community, dat was heel lang andersom.quote:Op maandag 25 maart 2013 15:45 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Alsof er ooit een 5e seizoen zou komen.
Verder is er weinig mis met het huidige seizoen natuurlijk.
Het huidige seizoen is bijna niet grappig. Lijkt me een probleem voor een comedy serie natuurlijk.quote:Op maandag 25 maart 2013 15:45 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Alsof er ooit een 5e seizoen zou komen.
Verder is er weinig mis met het huidige seizoen natuurlijk.
Het is meer een probleem met de 'fans'.quote:Op maandag 25 maart 2013 16:01 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Het huidige seizoen is bijna niet grappig. Lijkt me een probleem voor een comedy serie natuurlijk.
Leg uit?quote:Op maandag 25 maart 2013 16:14 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het is meer een probleem met de 'fans'.
De hele wereld is gek, behalve Fir3flyquote:Op maandag 25 maart 2013 16:14 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het is meer een probleem met de 'fans'.
Kom op, iedereen kon dit toch al van mijlenver aan zien komen? Uitstel op uitstel, Harmon vertrekt, nieuwe schrijvers etc.quote:Op maandag 25 maart 2013 16:35 schreef Gorzalka het volgende:
[..]
De hele wereld is gek, behalve Fir3fly.
Waarom zou ik zeggen dat iets minder is terwijl het niet zo is? Ik heb er tevens geen enkele baat bij om dat te zeggen. Bizarre logica.quote:Op maandag 25 maart 2013 16:37 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Kom op, iedereen kon dit toch al van mijlenver aan zien komen? Uitstel op uitstel, Harmon vertrekt, nieuwe schrijvers etc.
Natuurlijk gaat iedereen dan zeggen dat het 'minder' is.
Het is niet meer hetzelfde als vroeger dus is het slechter. Simpel.quote:Op maandag 25 maart 2013 16:40 schreef Gorzalka het volgende:
[..]
Waarom zou ik zeggen dat iets minder is terwijl het niet zo is?
Feit: het is andersquote:Op maandag 25 maart 2013 16:41 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het is niet meer hetzelfde als vroeger dus is het slechter. Simpel.
Uitstel en nieuwe schrijvers zouden er juist voor zorgen dat het beter word lijkt me veel series kakken na een paar seizoenen toch in omdat ze alleen maar hetzelfde blijven doen. Verder ken ik die Harmon alleen van Community dus dat zal ook geen ramp zijn om die te missenquote:Op maandag 25 maart 2013 16:37 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Kom op, iedereen kon dit toch al van mijlenver aan zien komen? Uitstel op uitstel, Harmon vertrekt, nieuwe schrijvers etc.
Natuurlijk gaat iedereen dan zeggen dat het 'minder' is.
Het is Community dus goed. Wel simpel als je zo denkt.quote:Op maandag 25 maart 2013 16:41 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het is niet meer hetzelfde als vroeger dus is het slechter. Simpel.
Ik heb zelf het idee dat het bijv. aan de gebruikte camerastandpunten ligt. Het is in mijn beleving allemaal veel statischer, meer standaard sitcom, zeker in groepsdialogen.quote:
Het is versimpeld, een stuk meer "mainstream" geworden qua grappen maar de storylines "have jumped the shark". Iedere week word de groep opgesplitst in meerdere groepjes, en er zijn steeds nieuwe personages bij die eerder karikaturen lijken dan echt geacteerde mensen. Sowieso heb ik het idee dat ze de hoofdpersonages echt gewoon tot karikaturen van wat ze ooit waren aan het maken zijn.quote:Op maandag 25 maart 2013 21:32 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Ik heb zelf het idee dat het bijv. aan de gebruikte camerastandpunten ligt. Het is in mijn beleving allemaal veel statischer, meer standaard sitcom, zeker in groepsdialogen.
Geen idee of het klopt, maar dat meen ik te merken
http://www.hitfix.com/blo(...)k-without-dan-harmonquote:"Community" under Port and Guarascio may turn out to be a proficient sitcom (and could, in Sony's wildest dreams, run for several more years the way that "West Wing" and "NYPD Blue" did without their original voices), but it won't be... that. And while Harmon's creative lunacy didn't help "Community" find a larger audience, it made the handful of people who do watch mad with devotion for a version of the show that may have just ceased to exist.
ik heb het even opgezocht McKenna is verantwoordelijk voor de volgende afleveringenquote:Op dinsdag 26 maart 2013 01:04 schreef MacorgaZ het volgende:
Ja, de belangrijkste schrijvers zijn weggegaan. Megan Ganz was volgensmij nog wel gebleven, maar er waren zoveel mensen weg dat het wel duidelijk te merken is.
Daarnaast verwisselt NBC de episodes gewoon, die van laatste vrijdag hoorde eigenlijk vóór die van vorige week. NBC, brak.
En Harmon was schrijver bijquote:Op dinsdag 26 maart 2013 03:02 schreef Triptamine2 het volgende:
Ik lees net ook dat de nieuwe showrunners vooral bekend zijn om hun werk bij het dramatisch slechte "Just Shoot Me".
Dat zegt genoeg dacht ik
quote:Op maandag 25 maart 2013 18:26 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik vraag me af welke plek Harmon nu juist invulde binnen Community. Ja, showrunnner, maar wat wil dat zeggen? Uiteindelijk heeft hij zelf maar aan een handvol afleveringen echt mee geschreven en dat waren niet meteen de beste afleveringen, zoals de pilot en die stop-motion aflevering van Abed. Hij heeft het concept en de personages bedacht, maar de invulling gebeurde door anderen.
Not sure if trolling. Harmon was het hart en de ziel van deze serie, neem bijvoorbeeld een karakter als Abed: die is grotendeels gebaseerd op Harmon zelf en is een afspiegeling van zijn wezen.quote:Op woensdag 27 maart 2013 08:23 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
En Harmon was schrijver bijSarah
Silverman
, "ongrappigste figuur ooit ©" dus zoveel betekent dat niet.
Triptamine heeft het uitstekend verwoord. Niet alleen Harmon is weg, maar ook de harde kern van schrijvers die sinds dag één het verloop van deze serie hebben bepaald zijn verdwenen.quote:
eens. Community wordt hier toch al neergezet als de beste serie ooit, vind het altijd vermakelijk en op een aantal afleveringen na niet meer dan dat. Met Arrested Development, dat ik pas later ontdekt heb, heb ik harder gelachen dan toen ik Community S1 en 2 achter elkaar keekquote:Op woensdag 27 maart 2013 13:20 schreef SaintOfKillers het volgende:
Whedon en Sorkin zijn hard en ziel van hun series, Harmon vind ik minder nadrukkelijk aanwezig.
Ik blijf erbij dat 80% van de klagers niet had gemerkt dat Harmon weg was als ze 't niet hadden geweten en dat ze na het horen van zijn vertrek al hadden beslist om het minder te vinden.
Ik trek meer de conclusie dat jouw argumentatie alles behalve solide isquote:Op woensdag 27 maart 2013 15:19 schreef Gorzalka het volgende:
Gezien het totale onvermogen om solide argumentatie te accepteren moet ik helaas concluderen dat jullie nooit het intellectuele vermogen hebben gehad om Community in zijn volledigheid te kunnen waarderen.
Ik ben het met je eens dat de meeste mensen waaronder ik niet zouden weten dat Harmon weg is als het geen nieuws was geweest.quote:Op woensdag 27 maart 2013 13:20 schreef SaintOfKillers het volgende:
Whedon en Sorkin zijn hard en ziel van hun series, Harmon vind ik minder nadrukkelijk aanwezig.
Ik blijf erbij dat 80% van de klagers niet had gemerkt dat Harmon weg was als ze 't niet hadden geweten en dat ze na het horen van zijn vertrek al hadden beslist om het minder te vinden.
Ja dat denk ik ook, maar vooral dus omdat het schrijfwerk heel anders is dan voorheen en het acteerwerk er ook niet op vooruit is gegaan.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:23 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat de meeste mensen waaronder ik niet zouden weten dat Harmon weg is als het geen nieuws was geweest.
Maar ik denk ook dat 99% van de klagers het ook zonder deze informatie een slechter seizoen zouden vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |