abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_123765280
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2013 21:37 schreef LadyBlack het volgende:

[..]

Lijkt me wel handig ja, anders moet je vriend in allerijl je spulletjes bij elkaar zoeken.

Weet niet hoe goed op de hoogte jouw vriend is, maar ik zoek toch liever mn eigen spul bij elkaar oO<
Mijn Vriendje is de tofste, maar er zijn van die dingen die je gewoon beter zelf kan doen idd. oO<
pi_123765477
quote:
14s.gif Op donderdag 7 maart 2013 21:32 schreef mignonne het volgende:
Hoorde ik daar sliertjes en bonkjes? c_/

na een keizersnede wordt je baarmoeder idd leeggezogen, er blijft echter nog steeds een wond zitten op de plaats waar de placenta aangehecht heeft gezeten en die wond bloed evengoed als bij een vaginale bevalling. Het enige wat je niet of minder hebt is het bloedverlies wat er bij een ander vaginaal uit moet direct na de bevalling. Alles wat de wond na het hechten nog vloeit komt er ook gewoon uit. Meestal weinig, soms normaal-veel. zelfde geldt dus voor stolsels.

Ik vloeide bij allebei ruim, in ieder geval op de nacontrole vloeide ik nog dus die zes weken heb k wel volgemaakt :') daarna stopte het redelijk snel, maar goed ook. Vond dat k bij de tweede wel genoeg gevloeid heb :Y)

Wat ik zo naar vond is dat moment dat je denkt dat het beter gaat en dat je wel weer even de stad in kunt en dat je dan door beweging en dergelijke weer zo hops in een half uur tijd een hele plens bloed verliest ;(

Oh en Gulara :*
ook die kindjes die zo liggen kunnen nog gewoon goed draaien hè. En er worden ook kindjes in die positie heel normaal geboren, zonder knippen of vacuums. Daarbij, ik heb evenveel knippen als zwangerschappen gehad (bij normale hoofdliggingen), en ondanks dat ik baalde van de hechtingen was ik blij met de knippen, ze waren gewoon nodig.
Ik vroeg me al af waar je bleef :P

Ik heb hier een heel lijstje liggen met dingen die ik nog wil/moet doen. Maar ik kan me er niet toe zetten :@

De kinderkamer heb ik vandaag wel helemaal klaargemaakt en toen kwam ik erachter dat ik nog helemaal geen verzorgingsprodukten heb :o .
Natuurlijk staat dat deels ook bij Eva (denk aan sudocreme), maar het is wel handig om dat bij beide meisjes te hebben.
Zaterdag maar even kruidvatten.
  donderdag 7 maart 2013 @ 21:51:24 #53
171422 LadyBlack
paint it black
pi_123766136
Ohja, en alle kleertjes en beddengoed moeten nog gewassen worden! :o

Ik blijf een keuze over wasmiddel maar uitstellen :') aan de ene kant vind ik het onzin om speciaal wasmiddel ervoor te kopen, maarja.... ik wil het misschien toch wel, gewoon voor de zekerheid, en omdat het kan enzo.... :') 8)7
pi_123766313
Mijn lijst wordt steeds langer door jullie. En hij was al niet heel kort. ;(

Ik ga wel met een wasmiddel zonder parfum wassen. Vergrote kans op een kindje met een allergie hier, dus als er vlekken of watdanook optreden, wil ik zeker weten dat het niet van wasmiddel komt zodat we meteen in de juiste hoek zoeken.
  donderdag 7 maart 2013 @ 22:12:51 #55
171422 LadyBlack
paint it black
pi_123767694
Vriend en ik zijn allebei nergens allergisch voor, zijn broertje en zusje hebben wel allebei astma en eczeem geloof ik.... moet ik me dan zorgen maken over erfelijkheid?

Ohja, ik heb als kleutertje volgens mij ook een tijdje eczeem gehad, maar daarna nooit meer.
pi_123770421
Lekkere praat over dat bloedverlies en tennisballen e.d.
weet niet of het door de angst voor de bevalling is ingegeven, maar ik voel ineens van alles heel laag zeg maar. Af en toe een steekje..pijntjes en veel lage bewegingen.
Het begint nu wel steeds meer door te dringen dat het in principe elk moment zou kunnen gebeuren. Pff dan zou toch zomaar blijken dat ik babies in mijn buik heb! *einde paniekmodus*

Ik ga nu weer braaf op mn handjes zitten wachten tot de baby down under geboren gaat worden!

Limone wat fijn dat je weer terug bent in z&g!
  donderdag 7 maart 2013 @ 22:54:13 #57
171422 LadyBlack
paint it black
pi_123770907
Oeh spannend dananana! Bij jou kan het natuurlijk ook écht elk moment zover zijn! ^O^

Ik heb net een tweede paar slofjes zitten maken, nu in roze, dus bijpassend bij het (hopelijk) eerste pakje). Ik rammel nu zo hard dat ze me in Keulen nog kunnen horen denk ik :') O+
  vrijdag 8 maart 2013 @ 02:16:55 #58
381212 Gulara
From the future
pi_123776929
Goeiemorgen deel twee. :W En meld.

Heerlijk al die bonkjes en sliertjes-verhalen. :Y) Maar goed dat ik al ontbeten heb.

Lady Black, ik vind ook een heleboel dingen onzin, maar het wasmiddel doet prima werk. De eerste wasjes met allemaal nieuwe kleren heb ik toch apart gedaan van onze was. Dus het maakt dan in principe niet uit of je speciaal of gewoon wasmiddel gebruikt.
Zo alles bij elkaar (kleertjes, lakentjes e.d., knuffels, luiers) ben ik al een eind door de fles heen.

Ik was trouwens wel paranoia qua uitlopen van de kleuren dus heb heel selectief gewassen. :')

Dananana wat spannend! *O* Ga jij ook voorkruipen?
pi_123776937
Goedemorgen gulara! Nog een beetje kunnen slapen?

Ik heb net maar ff wat dingen geshopt bij next en zit nu 24kitchen te kijken :Y)
29/10/'10 - 25/03/'13
  vrijdag 8 maart 2013 @ 02:28:23 #60
381212 Gulara
From the future
pi_123777021
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 maart 2013 02:18 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Goedemorgen gulara! Nog een beetje kunnen slapen?

Ik heb net maar ff wat dingen geshopt bij next en zit nu 24kitchen te kijken :Y)
Niet heel veel, maar misschien vanmiddag nog even. Ik heb ook al de next pagina open staan, zo veel leuk spul!
24 kitchen :Y) prima nachtvermaak! ^O^

Kun je niet slapen?
pi_123777056
Middagdutjes zijn altijd fijn! Ik heb voor de eerste keer bij next besteld, ben benieuwd!

En nee, ik kan niet slapen, zo nog maar eens proberen. Fijne dag vandaag!
29/10/'10 - 25/03/'13
  vrijdag 8 maart 2013 @ 03:18:16 #62
381212 Gulara
From the future
pi_123777197
Ik hoop dat je inmiddels weer lekker slaapt.

En het zonnetje schijnt! *O*
  vrijdag 8 maart 2013 @ 03:43:27 #63
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_123777236
Een mooie dag om te bevallen dus!
pi_123777371
Sorry lieve allemaal ik kom heel aso ego posten...
Helaas met slecht nieuws
Ik ben namelijk vannacht opgenomen in het ziekenhuis opgenomen omdat de kleine na echoonderzoek een flinke groeiachterstand blijkt te hebben...
Op dit moment ben ik 35 weken zwanger maar kwa groei zit de kleine op 30 weken... Ze weten nog niet waardoor dat het komt en gaan nu allerlei onderzoeken doen.
Tot nu toe is er geen reden gevonden....
Er is ons wel nadrukkelijk gezegd dat ik zonder baby in me buik en in maxicosi pas het ziekenhuis ga verlaten....
Kleine zal waarschijnlijk eerste tijd in de couveuse moeten
Dat ze het eerder gaan halen is een feit... Maar ze durven nog geen uitspraak te doen of het een week of zelf over een paar dagen al is.... Dat ligt eraan hoe goed dat tie het blijft doen....

Ik baal als een stekker... Gister was mn 1e verlofdag en nu lig ik dus al in t ziekenhuis!! Had het toch even anders voorgesteld
Ben wederom teleurgesteld in mn lijf...
Nu kunnen we niets dan afwachten op wat komen gaat...

Sorry dat ik dus zo kom binnenstormen ik ga het hier nu in de gaten houden om ook op jullie te reageren hoor!!!!
And then I find you here
Through your eyes
Everything's clear
And I'm home
pi_123777410
Ereshkigal dat klinkt niet goed en flink balen dat je verlof op deze manier moet beginnen. Ik hoop dat je kleintje nog even blijft zitten en ondertussen nog lekker doorgroeit.

Limone gefeliciteerd *O* , GotC uit de kast *O* .

En verder zag ik lekker eten voorbij komen en iets over bloed en kraamverbanden maar daarvoor steek ik nog even mijn kop in het zand.

Hier gaat nog steeds alles goed, de spatader blijft even groot, CTG's zijn ingepland. Tijdens de paasdagen ook elke dag naar het ziekenhuis :( en uiterlijk over 4 weken bevallen.

Gisteren laatste werkdag gehad wil ik naar huis gaan sta ik met pech, was uiteindelijk een hele lange dag, maar nu genieten van mijn verlof.
pi_123777631
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2013 19:25 schreef Limone het volgende:
Ja! mijn man: "Wat een typische datum; twee keer het ongeluksgetal plus het gekkengetal..." :D :')
:D

Ereshkigal vervelend om zo je verlof te moeten beginnen
Is er nooit eerder iets gezegd dat je kindje aan de kleine kant is?
Nou hopelijk mag blijft ie nog even zitten om nog flink te groeien!

Ik ben tegenwoordig stipt om 6.20 wakker en dan kan ik niet meer slapen...zeg net al tegen mijn man dat als dat zo blijft ik een klacht indien :')
pi_123777767
Met de 30 weken echo was het al aan de kleine kant maar geen reden tot paniek
De verloskundige vond het bij de vorige controle al klein maar nog niets aan de hand...
Gistermorgen vond ze het echt te klein en kwam t goed uit dat we toevallig de liggingsecho hadden
Met de rest van t verhaal tot gevolg....
And then I find you here
Through your eyes
Everything's clear
And I'm home
pi_123777889
Hm, dat is wel even schrikken :*
Maar ze houden jullie nu goed in de gaten en de kleine heeft mischien gewoon wat extra's nodig om te groeien..of dat nou in jou buik is of erbuiten. Komt vast goed
pi_123777904
Ereshkigal, ik vind het een heel heftig verhaal. Een groeiachterstand van 5 weken, jeetje zeg. Is de baby wel iets gegroeid of staat de groei stil? Of is dat nog niet duidelijk? En als de baby zsm geboren zal worden, is het dan een kindje van eigenlijk 5 weken jonger ivm die groeiachterstand? Dat is dan dus enorm prematuur..

Wat een zorgen, ik hoop dat er snel iets meer duidelijkheid komt voor jullie.
pi_123778042
Goede vraag L-e die zet ik op mn vragenlijstje erbij!!!!
And then I find you here
Through your eyes
Everything's clear
And I'm home
pi_123778044
Jeumig dat is echt schrikken ja.. Ze weten dus niet waar die achterstand door komt?

ik ga vandaag week 14 in!
pi_123778047
Wat naar Ereshkigal :{ Ik hoop dat snel duidelijk is wat er aan de hand is..

Lekker hoor, Bla, zo vroeg wakker! Dan heb je nog iets aan je dag :Y)
  vrijdag 8 maart 2013 @ 08:21:00 #73
378192 -mandy-
I am who I am
pi_123778071
Sterkte Ereshkigal. :*

Een hele nacht doorslapen is hier een enorme luxe. Lang leve e-boeken 's nachts, zo heb ik 's nachts tenminste nog wat te doen zonder dat manlief wakker wordt.
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
  vrijdag 8 maart 2013 @ 08:24:12 #74
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_123778106
Sterkte Ereshkigal..dat lijkt me flink schrikken. Maak idd een vragenlijstje voor je artsen en ik hoop dat je baby nog even mooi door gaat groeien :*

Wolk, verlof! *O*

Een e-book lijkt me ook wel wat inmiddels, lig constant te draaien en te doen.
pi_123778181
Erishkegal heel veel sterkte, wat een rotnieuws :*

Doorslapen :') Na de eerste keer plassen val ik nog wel in slaap, maar die tweede keer rond 3 uur, dan lig je daar zo klaarwakker te liggen.... :( stom systeem vind ik het!

Nu gezellig naar kantoor en vanavond weer controle. Bloedwaarden zullen wel goed zijn, maar wil de echo graag bespreken ivm onze koppoter en de bevalling met de wat als-en. Ben benieuwd, want ik heb niet zoveel met deze vk.
Sarcasme. Herken het.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')