Heb je het formaat van die kraamverbanden al goed bekeken?quote:Op donderdag 7 maart 2013 17:45 schreef Spirit82 het volgende:
Waarom kun je je eigen onderbroeken niet aan?
Omdat je klodders bloed formaat tennisbal kan verliezenquote:Op donderdag 7 maart 2013 17:45 schreef Spirit82 het volgende:
Waarom kun je je eigen onderbroeken niet aan?
quote:Op donderdag 7 maart 2013 17:45 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Omdat je klodders bloed formaat tennisbal kan verliezen![]()
Je moet er goed kraamverband in kunnen stoppen
Ik heb hier ook vaak de tip gelezen om boxers van je vriend mee te nemenquote:Op donderdag 7 maart 2013 17:49 schreef Spirit82 het volgende:
Oh ik dacht dat die gewoon zouden passen. Als je de netbroekjes in je kraampakket bekijkt, zijn mijn eigen hipsters groter.
Mijn lief heeft maat XSquote:Op donderdag 7 maart 2013 17:50 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik heb hier ook vaak de tip gelezen om boxers van je vriend mee te nemen
Herkenbaar! En als ik dan opzich prima loop, krijg ik 's avonds wel de rekening gepresenteerd in de vorm van bekkenpijn...quote:Op donderdag 7 maart 2013 17:50 schreef bellelena het volgende:
Van de week eens een rondje langs de winkels dan! Ik merk trouwens wel dat ik niet meer zo lang kan lopen nu, of nou ja, lang lukt wel, maar dat voelt gewoon niet fijn meer. En ik waggel ook wel een beetje volgens mij
Probleem met hipsters is de naad in het midden..quote:Op donderdag 7 maart 2013 17:49 schreef Spirit82 het volgende:
Oh ik dacht dat die gewoon zouden passen. Als je de netbroekjes in je kraampakket bekijkt, zijn mijn eigen hipsters groter.
quote:Op donderdag 7 maart 2013 17:51 schreef bellelena het volgende:
[..]
Mijn lief heeft maat XS![]()
![]()
Maar op zich wel een goede tip natuurlijk!
Ik kan me nog een verhaal herinneren dat iemand hier ooit postte van een vriendin die dacht dat ze haar lever verloor onder de douche ofzoquote:Op donderdag 7 maart 2013 17:45 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Omdat je klodders bloed formaat tennisbal kan verliezen![]()
Je moet er goed kraamverband in kunnen stoppen
quote:Op donderdag 7 maart 2013 17:56 schreef Pvoesss het volgende:
Nou het is echt bizar zo groot..![]()
En ik weet nog bij de eerste dat ik kraamverband zag en dacht omgg huge..
En dat je na de bevalling er 3 in je onderbroek stopt![]()
Achter elkaarquote:Op donderdag 7 maart 2013 17:57 schreef Spirit82 het volgende:
Hoe?! stop je er meer dan 1 in?! Op elkaar plakken?
Uhm nee dat doen ze niet maar je gaat het vanzelf doen als eentje niet genoeg is om het op zijn minst een half uurtje er mee te doen en je aan alle kanten doorlekt.quote:Op donderdag 7 maart 2013 17:59 schreef Spirit82 het volgende:
Ik ga er maar van uit dat de vak of de kraamhulp dat dan uitlegt want ik zie het niet voor me
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |