Doe's foto dan, van je schoonzusquote:Op dinsdag 5 maart 2013 22:46 schreef Tally het volgende:
Mijn moeder zei vorige week: de kleine lijkt op je schoonzus (zus van man) en toen was ik pissig. En toen zei ze: Okay op Honey Boo dan! Toen heb ik gegoogled en was ik enorm boos en heb ik mijn spullen gepakt en ben weggegaan (hormonen).
Later kreeg ik een smsje: geintje, ik mag ook niets!
Daar maak je gewoon geen geintjes over
Volgens mij heb je verschillende diktes. Je hebt er winterjassen (skijacks e.d.) van maar ook wel van die dunnere jasjes voor in de lente zomer herfst.quote:Op dinsdag 5 maart 2013 21:04 schreef Nijna het volgende:
En Rock, voor de zomer ook niet te warm zeg maar? Tuurlijk zonder jassen weer dan is het gewoon zonder jas natuurlijk. Maar jij bent enthousiast dus!
Ja oh kunnen we het daar even niet over hebben zeg.quote:Op donderdag 7 maart 2013 13:48 schreef debuurvrouw het volgende:
Plus dat je dan met die sneeuw en zut van aankomende week nog legitiem binnen kan zitten \O/
Ik hoop dan maar op sneeuw.quote:Op donderdag 7 maart 2013 14:15 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Oh oeps...
Enige kans dat je het bladerafval terug kan gooien over de planten? Of noppenfolie erover ofzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |