Is ook zo. Maar de cirkel is al ingezet. Zijn hele bewuste leven in zo'n zooi: daar word je niet gezond (geestelijk en lichamelijk).quote:Op donderdag 4 april 2013 10:56 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
De jongen is al 14 begreep ik. Die kan over twee jaar het huis uit en ontsnappen. Het leed is eigenlijk al geschied, want hij is in deze bende opgegroeid.
Ik vind het nogal wat, wat je hier zegt. Je impliceert dus dat het de verantwoordelijkheid van een school is om kinderleed aan het licht te brengen. Het lijkt me dat die zus/tante veel eerder aan de bel had moeten trekken, die staat er het dichtst bij. Dit is niet de verantwoordelijkheid van een school. Dat is het geven van onderwijs.quote:Op donderdag 4 april 2013 11:14 schreef hexje het volgende:
Hieruit blijkt maar weer hoe schandelijk het is dat heel veel scholen geen huisbezoek meer afleggen. Hierdoor blijft er kinderleed verscholen.
School heeft wel een signaleer functie. Door kinderen niet thuis te bezoeken mis je informatie. Deze informatie kan ook van nut zijn voor de schoolprestaties.quote:Op donderdag 4 april 2013 13:18 schreef Ill-Skillz het volgende:
[..]
Is ook zo. Maar de cirkel is al ingezet. Zijn hele bewuste leven in zo'n zooi: daar word je niet gezond (geestelijk en lichamelijk).
[..]
Ik vind het nogal wat, wat je hier zegt. Je impliceert dus dat het de verantwoordelijkheid van een school is om kinderleed aan het licht te brengen. Het lijkt me dat die zus/tante veel eerder aan de bel had moeten trekken, die staat er het dichtst bij. Dit is niet de verantwoordelijkheid van een school. Dat is het geven van onderwijs.
Alhoewel ik het wel met je eens ben dat huisbezoeken nuttig zijn.
welkomquote:Op dinsdag 9 april 2013 21:03 schreef Kekaa het volgende:
Hoi.... kwam dit topic via zoeken op google tegen.... Iemand een idee hoe je aan dat soort hulp komt, maar dan zonder tv programma?
zoeken op professional organizerquote:Op dinsdag 9 april 2013 21:03 schreef Kekaa het volgende:
Hoi.... kwam dit topic via zoeken op google tegen.... Iemand een idee hoe je aan dat soort hulp komt, maar dan zonder tv programma?
Geen idee, maar ik denk dat als je een mailtje stuurt naar RTL dat zij je wel wat adresjes kunnen geven.quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:03 schreef Kekaa het volgende:
Hoi.... kwam dit topic via zoeken op google tegen.... Iemand een idee hoe je aan dat soort hulp komt, maar dan zonder tv programma?
Manita, van Bitch BV.quote:Op dinsdag 9 april 2013 21:05 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Oh ja dat is hoe-heet-ze-ook-alweer ook ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |