klinkt leuk ook maaris kijken danquote:Op zondag 24 maart 2013 13:51 schreef Djibril het volgende:
Vond dit echt een leuke film met leuke grappen.
Het gaat over een moslim man die erachter komt dat hij geadopteerd is en nog erger, als Jood is geboren. Dit zorgt natuurlijk voor een "confused" Islamitische man en daar horen grappige taferelen bij.
Vooral de interactie tussen de hoofdrol speler en zijn Joodse vriend zijn grappig.
Ik vond het een 7.5 waard.
Ik ga deze film nu zien eerst zorgen dat ik stoned ben en dan gaan met die banaan.quote:Op zondag 24 maart 2013 14:33 schreef waxmask het volgende:
Gisteren deze "toekomstige"cult film gezien. De film is raar en als je daarna naar de site johndies.com gaat zie je dat er nog meer aan zal komen. Wat ook een grappig is, is dat de hoofdrol speler ook boeken op amazon heeft (2 nu) onder de naam van wie hij speelt in de film. Nog ietsje dieper zie je ook dat hij schrijft voor cracked.com.
[ afbeelding ]
Zeker een aanrader voor mensen die van cult films houden (zeker als ze nog niet officieel cult zijn maar nog campy). Maar ben niet bang voor slechte acteurs of nog slechtere CGI want dat valt in deze reuze mee.
Ook kom je wat bekende gezichten tegen uit series of films:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Heb hem net gezien, helemaal mee eensquote:Op zaterdag 23 maart 2013 17:29 schreef Karstman het volgende:
Django Unchained
[ afbeelding ]
Ja het is een Tarentino, een echte Tarentino, geweld (vaak met cartooneske hoeveelheden bloed en bijpassend geluid, humor, gevatte dialogen en mooie plaatjes. Ik denk niet dat het de beste Tarentino is maar het zeker de moeite waard om te kijken. De acteurs zijn goed op dreef weinig op aan te merken, zeker Jamie Foxx was sterk in zijn stille spel, hij kan lekker intens kijken. En Samuel L. Jackson, maakt niet uit hoe oud hij wordt hij blijft bad-ass. Minpuntje, ik had bij Christopher Waltz wel een beetje het idee dat ik naar de grootvader van Franz Landa zat te kijken, zo'n goeie acteur moet toch meer kunnen.
ImDB: 8,6
Ik: 8
quote:A 10-year-old girl, settling into her new neighborhood outside Paris, is mistaken for a boy and has to live up to this new identity since it's too late for the mistake to be clarified.
quote:Georges and Anne are in their eighties. They are cultivated, retired music teachers. Their daughter, who is also a musician, lives abroad with her family. One day, Anne has an attack. The couple's bond of love is severely tested.
Sold!quote:Op maandag 25 maart 2013 11:23 schreef planethugo het volgende:
De regisseur probeert dat nog te verbloemen door Jennifer Lawrence heel vaak in een topje in beeld te brengen en daar ook regelmatig op in te laten zoomen. En, eerlijk is eerlijk, die tactiek werkt![]()
![]()
Heb na het zien van deze docu meteen de CD gekocht.quote:Op zondag 24 maart 2013 23:32 schreef Mr.Noodle het volgende:
Sound City (2012)
[ afbeelding ]
Regisseur: Dave Grohl
met met Trent Reznor, Tom Petty, Rick Springfield, Josh Homme, Fleetwood Mac en diverse andere Rock-legendes.
Productie: USA
Genre: Documentaire
Tijd: 108 minuten
IMDb-score: 7.8/10 (1.933 stemmen)
Legendarisch stukje Rock& Roll geschiedenis. Een hommage aan een oude sound studio en sound board.. Must see voor elke R&R liefhebber.
Mijn score: 8.0/10
Zwaar onderschatte film dit (maar gelukkig niet door jou), weinig bekend bij het grote publiek en sluit me hier helemaal bij aan. Een warm gevoel van binnen kreeg ik na het zien van deze filmquote:Op maandag 25 maart 2013 14:32 schreef dumble het volgende:
The World's Fastest Indian (2005)
[ afbeelding ]
De film gaat over de Nieuw-Zeelandse Burt Munro, die het snelheids-record zetten op motors onder de 1000cc (wat nog steeds staat!), hoe hij op latere leeftijd (68 jaar) alleen afreist naar de USA met zijn zelf gemodificeerde ´Indian scout´ (hens the fastest Indian) van btw 47 jaar oud en waar hij al 20 jaar zelf aan het sleutelen was. Uitstekend geacteerd door Anthony Hopkins met zijn zelf gemaakte kiwi accent, echt klasse. Een echte ´feel good´ film met het zeer open en vriendelijke karakter van Burt en de figuren die hij dan in Amerika tegen komt zorgen voor een erg komische smaak.
Imdb; 7.8*
Ik: 9*
Laat ik je dan gelijk uit die droom helpen: het is niet mijn beste film ooit. Wel één van m`n favorieten, maar niet de favorietquote:Op maandag 25 maart 2013 11:29 schreef D. het volgende:
[..]
Omdat het me sterk lijkt dat jouw beste film ooit ook mijn beste film ooit zal zijn
Je wilt zeggen dat er een film is die je nog hoger inschaalt dan een 9,5?quote:Op maandag 25 maart 2013 22:16 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Laat ik je dan gelijk uit die droom helpen: het is niet mijn beste film ooit. Wel één van m`n favorieten, maar niet de favoriet
Ohja hoor, we hebben weer zo'n zeikerd die vindt dat je een film geen 10 kan geven.quote:Op maandag 25 maart 2013 22:22 schreef D. het volgende:
[..]
Je wilt zeggen dat er een film is die je nog hoger inschaalt dan een 9,5?
Dat lijkt me niet realistisch
Als je alleen maar kunt blaten, zeg dan nietsquote:Op maandag 25 maart 2013 23:03 schreef ChickenMan het volgende:
[..]
Ohja hoor, we hebben weer zo'n zeikerd die vindt dat je een film geen 10 kan geven.
Dat was inderdaad een geweldige film, jaren geleden gezien en hij staat me nog steeds voor de geest.quote:Op maandag 25 maart 2013 14:32 schreef dumble het volgende:
The World's Fastest Indian (2005)
[ afbeelding ]
De film gaat over de Nieuw-Zeelandse Burt Munro, die het snelheids-record zetten op motors onder de 1000cc (wat nog steeds staat!), hoe hij op latere leeftijd (68 jaar) alleen afreist naar de USA met zijn zelf gemodificeerde ´Indian scout´ (hens the fastest Indian) van btw 47 jaar oud en waar hij al 20 jaar zelf aan het sleutelen was. Uitstekend geacteerd door Anthony Hopkins met zijn zelf gemaakte kiwi accent, echt klasse. Een echte ´feel good´ film met het zeer open en vriendelijke karakter van Burt en de figuren die hij dan in Amerika tegen komt zorgen voor een erg komische smaak.
Imdb; 7.8*
Ik: 9*
Vond ik ook ja. Wel 'gewoon' een goeie film, ik zou hem geen 9 geven, die bewaar ik voor films die een diepere indruk maken die verder gaat dan een goede avondbesteding.quote:Op maandag 25 maart 2013 15:17 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Zwaar onderschatte film dit (maar gelukkig niet door jou), weinig bekend bij het grote publiek en sluit me hier helemaal bij aan. Een warm gevoel van binnen kreeg ik na het zien van deze film
Feelgood movie pur sangquote:Op maandag 25 maart 2013 14:32 schreef dumble het volgende:
The World's Fastest Indian (2005)
[ afbeelding ]
De film gaat over de Nieuw-Zeelandse Burt Munro, die het snelheids-record zetten op motors onder de 1000cc (wat nog steeds staat!), hoe hij op latere leeftijd (68 jaar) alleen afreist naar de USA met zijn zelf gemodificeerde ´Indian scout´ (hens the fastest Indian) van btw 47 jaar oud en waar hij al 20 jaar zelf aan het sleutelen was. Uitstekend geacteerd door Anthony Hopkins met zijn zelf gemaakte kiwi accent, echt klasse. Een echte ´feel good´ film met het zeer open en vriendelijke karakter van Burt en de figuren die hij dan in Amerika tegen komt zorgen voor een erg komische smaak.
Imdb; 7.8*
Ik: 9*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Althans, ik kan het me goed voorstellen. En zo kan ik me de gehele film zo goed voorstellen.
Verder is het echter een zeer indrukwekkende film. Vergelijkingen met Festen mogen best gemaakt worden, want het is geregeld ongemakkelijk om naar te kijken en Jagten is van dezelfde regisseur. Vooral echter ook vanwege het realisme, want de keuzes die de personages maken zijn zo verschrikkelijk goed voorstelbaar. Wat zou jij doen als je moet kiezen tussen wat je beste vriend zegt, of wat je eigen bloed zegt? Een pedofiel is namelijk ongetwijfeld een pathologische leugenaar, dus zal het weinig uitmaken wat hij ook doet of zegt na de beschuldiging. Zelfs als het kleine meisje probeert haar daad te ontkrachten, zal dat gezien worden als beïnvloeding van de schuldenaar. En hoe ga je hier zelf mee om, onschuldig als je bent? Het is jouw woord tegen dat van een kind. Succes ermee.
Dit soort morele dilemma’s wordt erg neutraal voorgelegd en dat is de klasse van het scenario. Nergens wordt er ook maar een standpunt ingenomen over wat goed of juist is, ieders beweegredenen zijn goed voor te stellen. Hoe zou jij reageren, aan welke kant van de scheidslijn je ook staat? Iedere acteur zet zijn personage met overtuiging neer, van de kleine meid tot aan de vrijwel altijd sterke Mikkelsen. Daarnaast is de beeldvorming ook goed (dat einde!) en de spaarzame muziek voegt echt wat toe, maar het is vooral het scenario dat hier punten scoort. En veel ook. Mij zette het in ieder geval goed aan het denken. Absolute aanrader.
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:05 schreef vinnypassy het volgende:
Jagten (2012, Thomas Vinterberg) [ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.2147483647 angels can dance on the point of a needle.
Add one and they will all turn into devils.
quote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:14 schreef jeroen25 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beetje een oude poster blijkbaar die je gebruikt. Ik heb geen Joseph Gordon-Levitt, Sacha Baron Cohen of Kurt Russel gezien..quote:Op zaterdag 23 maart 2013 17:29 schreef Karstman het volgende:
Django Unchained
[ afbeelding ]
Ja het is een Tarantino, een echte Tarantino, geweld (vaak met cartooneske hoeveelheden bloed en bijpassend geluid, humor, gevatte dialogen en mooie plaatjes. Ik denk niet dat het de beste Tarantino is maar het zeker de moeite waard om te kijken. De acteurs zijn goed op dreef weinig op aan te merken, zeker Jamie Foxx was sterk in zijn stille spel, hij kan lekker intens kijken. En Samuel L. Jackson, maakt niet uit hoe oud hij wordt hij blijft bad-ass. Minpuntje, ik had bij Christopher Waltz wel een beetje het idee dat ik naar de grootvader van Franz Landa zat te kijken, zo'n goeie acteur moet toch meer kunnen.
ImDB: 8,6
Ik: 8
Zag wel JGL staan maar had hem ook in de film niet gezien, maar ik vond het een mooi plaatje. Bij meer films heeft Tarantino dit soort poster, vind ze vaak veel mooier dan de reguliere.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 23:44 schreef Mr.Noodle het volgende:
[..]
Beetje een oude poster blijkbaar die je gebruikt. Ik heb geen Joseph Gordon-Levitt, Sacha Baron Cohen of Kurt Russel gezien..Ik zat nog te zoeken tijdens de film, maar blijkbaar wegens tijdsgebrek, waren ze al vroeg uit de productie van de film gestapt.
Maar wat een bazenfilm was dit weer
Had hier nog nooit van gehoord, maar klinkt erg goed. WOII films vanuit Duits perspectief kan ik ook altijd wel waarderen, waarbij Das Boot zelfs een van mijn favoriete films aller tijden is.quote:Op maandag 25 maart 2013 04:09 schreef ChickenMan het volgende:
Unsere Mütter, unsere Väter
[ afbeelding ]
Nou, daar is 'ie dan. Een Duitse mini-serie (3 afleveringen van 1,5 uur) over de oorlog. Met een behoorlijk hoge production-value, Band of Brothers-achtig. Het gaat over 5 vrienden die allemaal hun eigen ellende meemaken, vanaf de zomer 1941.
Ik was behoorlijk onder de indruk. De serie schuwt niets. Alles wordt bikkelhard in beeld gebracht. Geen vals sentiment of melodrama, maar de waarheid (zover ik dat kan beoordelen).
Ik weet dat veel mensen een keer een Band of Brothers achtige mini-serie vanaf Duits oogpunt zouden willen zien. Dit is echt wat het dichtst in de buurt komt. Maar het is veel meer dan alleen 'combat', wat er ook genoeg in zit. Zeer goed.
8.5
helemaal mee eens wat een drol van een filmquote:Op woensdag 27 maart 2013 08:54 schreef FigureBirdStars het volgende:
Trolljegeren (2010)
[ afbeelding ]
Trolljegeren is een Noorse film over een paar jongeren die voor het maken van een video reportage mee gaan met een trollenjager. De hele film is geschoten met een hand-held camera; een beetje vergelijkbaar met films als The Blair Witch Project en Rec. Vaak levert zo’n manier van filmen veel onrustige beelden op waar ik persoonlijk geen fan van ben, maar in deze film viel het gelukkig mee. Wel krijg je een aantal mooie shots, met af en toe een trol erop, die er met behulp van CGI voor een low-budget film best wel goed uitzien.
Een film over trollen hoeft natuurlijk niet geloofwaardig te zijn, maar dit was qua verhaal wel erg slecht. Dit, in combinatie met de matige acteurs en personages die totaal niet leuk zijn, zorgde ervoor dat ik me al snel begon te ergeren. Alleen de trollenjager zelf was wel ok.
Omdat ik hoge verwachtingen had, was Trolljegeren een behoorlijke teleurstelling. Achteraf las ik pas dat deze film ook komisch bedoeld was, maar ik heb geen enkele keer gelachen. Geen aanrader dit.
Cijfer: 4
En ik, dank voor de tip!quote:Op woensdag 27 maart 2013 11:41 schreef FigureBirdStars het volgende:
[..]
Had hier nog nooit van gehoord, maar klinkt erg goed. WOII films vanuit Duits perspectief kan ik ook altijd wel waarderen, waarbij Das Boot zelfs een van mijn favoriete films aller tijden is.
Toegevoegd aan m'n watchlist
Paranorman is nog leuker imo!quote:Op donderdag 28 maart 2013 09:40 schreef JDx het volgende:
Nadat ik Wreck it Ralph (4/10) had afgezet na een uur had ik het even helemaal gehad met comedy films van de laatste tijd. Ik wil gewoon even lachen zonder na te denken, zonder gezeik.
Een animatiefilm zag ik ook niet meer echt zitten, de laatste leuke animatiefilm was volgens mij Tangled of Train your Dragon. Toch op aanraden van een collega maar weer een animatie gaan kijken (hij vond Wreck it Ralph ook maar saai, dus misschien dezelfde smaak).
En ja, deze was erg leuk, paar keer flink gelachen, ik heb het dan over Hotel Transylvania, leuk film hoor!
7+
Niet mee eens. Vond het een leuke film ala blair witchquote:Op woensdag 27 maart 2013 08:54 schreef FigureBirdStars het volgende:
Trolljegeren (2010)
[ afbeelding ]
Trolljegeren is een Noorse film over een paar jongeren die voor het maken van een video reportage mee gaan met een trollenjager. De hele film is geschoten met een hand-held camera; een beetje vergelijkbaar met films als The Blair Witch Project en Rec. Vaak levert zo’n manier van filmen veel onrustige beelden op waar ik persoonlijk geen fan van ben, maar in deze film viel het gelukkig mee. Wel krijg je een aantal mooie shots, met af en toe een trol erop, die er met behulp van CGI voor een low-budget film best wel goed uitzien.
Een film over trollen hoeft natuurlijk niet geloofwaardig te zijn, maar dit was qua verhaal wel erg slecht. Dit, in combinatie met de matige acteurs en personages die totaal niet leuk zijn, zorgde ervoor dat ik me al snel begon te ergeren. Alleen de trollenjager zelf was wel ok.
Omdat ik hoge verwachtingen had, was Trolljegeren een behoorlijke teleurstelling. Achteraf las ik pas dat deze film ook komisch bedoeld was, maar ik heb geen enkele keer gelachen. Geen aanrader dit.
Cijfer: 4
Absoluut: The Godfather en A Woman Under The Influence bijvoorbeeld, om er maar eens 2 te noemen.quote:Op maandag 25 maart 2013 22:22 schreef D. het volgende:
[..]
Je wilt zeggen dat er een film is die je nog hoger inschaalt dan een 9,5?
Dat lijkt me niet realistisch
Gezien, idd nice hier en daar wat gesprekken gemist, had geen ondertitel dus door het geluid etc.quote:Op maandag 25 maart 2013 04:09 schreef ChickenMan het volgende:
Unsere Mütter, unsere Väter
[ afbeelding ]
Nou, daar is 'ie dan. Een Duitse mini-serie (3 afleveringen van 1,5 uur) over de oorlog. Met een behoorlijk hoge production-value, Band of Brothers-achtig. Het gaat over 5 vrienden die allemaal hun eigen ellende meemaken, vanaf de zomer 1941.
Ik was behoorlijk onder de indruk. De serie schuwt niets. Alles wordt bikkelhard in beeld gebracht. Geen vals sentiment of melodrama, maar de waarheid (zover ik dat kan beoordelen).
Ik weet dat veel mensen een keer een Band of Brothers achtige mini-serie vanaf Duits oogpunt zouden willen zien. Dit is echt wat het dichtst in de buurt komt. Maar het is veel meer dan alleen 'combat', wat er ook genoeg in zit. Zeer goed.
8.5
Eens, een enorme leuke film die zowel erg hard is, bloederig is, maar toch niet al te serieus is en ook veel comedy heeft.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 11:06 schreef resque het volgende:
Wow! Wat een film. Ik had bij de eerste minuten al het gevoel van, dit gaat een goede film worden. De muziek, de stijl, de dialogen, de humor zitten allemaal goed in elkaar. Goede acteurs, goede regisseur!
Aanrader. Ik geef het een 9. IMDB zegt 8.6.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Er zitten nogal wat gaten in het verhaal maar dat drukt de pret niet.
IMDB: 6.6
Ik 7.0
En Amanda Seyfried die Sylvia Weis speelt
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
fijn dat je al even verteld hoe het afloopt....quote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:22 schreef Ryan3 het volgende:
Zombie Apocalypse - 2011 is in het genre ook wel aardig, misschien het einde niet helemaal voor de fijnproevers (met die getransformeerde cgi tijgertjes), een tv-film uit 2011, en wrs hebben ze leentjebuur gespeeld bij TWD. Kruisbogen, een zwaard, een familie...
Overigens met oudgediende acteur in zombie-films (Ir)Ving Rhames.
Imdb 4,0
Ik 7.
In hetzelfde genre, zombie apocalyps, deze miniserie uit Groot-Brittannië, Dead Set - 2008, tijdens een bigbrother-UK uitzending breekt er een zombievirusje uit. Jongens en meisjes in het bigbrotherhuis hebben dat uiteraard niet direct in de gaten, maar de volgende dag wel, door een meisje dat in de productie werkt. De producent van bigbrother-UK, een ambitieus baasje, redt het ook. Enfin allerlei verwikkelen en toestanden en zo...
Imdb 7,9
Ik 8.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |