quote:
Ik vind Duitsers qua uiterlijk niet veel verschillen van Nederlanders.quote:
Als je stereotypen gaat vergelijken zijn Duitsers idd lelijker, maar je kan een heel vrouwelijk volk niet wegschuiven onder hun nationaliteit of afkomstquote:
Ik heb ook met Polen gewerkt, eens.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 13:33 schreef HulkHeld het volgende:
Ik werk zelf ook met Polen. Zijn prima mensen, kan je mee lachen en werken zoals je zegt keihard, daarbij hoor je ze nooit klagen. Kunnen die tyfusuitkeringstrekkers in dit kutland een voorbeeld aan nemen.
In dit land zijn het een stel pussies met een uitkering, hebben gewoon geen zin werk te verzetten, dan zul je het vast ver schoppen..
Ach is ook weleens een verademing van mensen die denken dat alle oostblokkers lekker zijn.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 20:22 schreef madeliefff het volgende:
Denken dat alle oostblokkers lelijk zijn
Er zitten een hoop mooie tussen hoor.
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 20:24 schreef Piye het volgende:
[..]
Ach is ook weleens een verademing van mensen die denken dat alle oostblokkers lekker zijn.
Dat zeg ik ook niet. Ze zijn in ieder geval wel vrouwelijker en hebben minder kapsones dan Nederlandse vrouwenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 20:24 schreef Piye het volgende:
[..]
Ach is ook weleens een verademing van mensen die denken dat alle oostblokkers lekker zijn.
Oh, wat voor?quote:
zijn toch moslimsquote:Op vrijdag 1 maart 2013 20:06 schreef Piye het volgende:
[..]
Marokkanen die zelfmoordaanslagen plegen?
Tsjechischquote:Op vrijdag 1 maart 2013 20:37 schreef Anshur het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Ze zijn in ieder geval wel vrouwelijker en hebben minder kapsones dan Nederlandse vrouwen
[..]
Oh, wat voor?
Weet je het zeker?quote:Op vrijdag 1 maart 2013 20:47 schreef IPA35 het volgende:
Poolse vrouwen maak je tenminste wel een kans bij.
quote:
Zeker wel. laatst op de wallen had ik zelfs een chick uit letland gehosseld.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 20:47 schreef IPA35 het volgende:
Poolse vrouwen maak je tenminste wel een kans bij.
Zo'n uitgewoonde crack hoer?quote:Op vrijdag 1 maart 2013 21:27 schreef sidney111111111 het volgende:
[..]
Zeker wel. laatst op de wallen had ik zelfs een chick uit letland gehosseld.
Nee echt een top model, voordat ik ergens naar binnen ging had ik eerst alle straten uitgepluist.quote:
Oneerlijk. Je pakt er een model/showbizz meid uit en die vergelijk je met wat random vrouwen op straat. Gelukkig ben ik zelf Marokkaan en kan ik dit hele topic volplempen met die vrouwen.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 17:05 schreef Anshur het volgende:
[..]
Welke mensen je liever in het land hebt. Natuurlijk heb je dan liever Polen, heb je die vrouwtjes niet gezien
[ afbeelding ]
vs
[ afbeelding ]
Ik zou het wel weten hoor.
Als je hoeren neemt als vergelijkingsmateriaal is het vragen om dat soort uitkomsten natuurlijk. Je hebt mensen uit verschillende milieus hèquote:Op vrijdag 1 maart 2013 21:27 schreef sidney111111111 het volgende:
[..]
Zeker wel. laatst op de wallen had ik zelfs een chick uit letland gehosseld.
Bij de meeste mag je niet eens in de kont plassenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 21:32 schreef sidney111111111 het volgende:
[..]
Nee echt een top model, voordat ik ergens naar binnen ging had ik eerst alle straten uitgepluist.![]()
Die naar je schreeuwen of die je aandacht proberen te trekken negeren, want vaak meegemaakt dat ze alleen me pijpte voor 50 euro, en als je om meer vraagt weigeren ze.. Als je dan zegt dat dit niet de afspraak is drukte ze al bijna op de alarmknop en zei ''wegwezen''.
Ik kies altijd een heel erg knap meisje uit, die wat zielig ergens zit op zo'n stoeltje, die zijn vaak wel passief maar daar mag je vaak wel gewoon missionaris op doen .
Een meid uit Letland is een meid uit Letland, of ze nu in de spreekwoordelijke Wallen staat of in de dancing.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 21:34 schreef madeliefff het volgende:
[..]
Als je hoeren neemt als vergelijkingsmateriaal is het vragen om dat soort uitkomsten natuurlijk. Je hebt mensen uit verschillende milieus hè
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |