Die video is al een jaar of drie oud, vraag het ze.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 08:19 schreef Enchanter het volgende:
TS was een beetje aan het zappen , totdat ik bij de zender der zenders kwam ; Oranje TV.
Maar wat schetst mijn verbazing , ouders die hun zelfgemaakte hightech videoclip naar TV oranje sturen.
kijk , luister en huiver (sterkte allemaal)
Wat zullen die kinderen wel niet denken over een jaar of 3
Verder kwam er ook nog een clip voorbij van Kleine Ankie (wie noemt zijn zoon Ankie ?)
klacht lijkt me duidelijk
Dat denk ik ook , ze zullen binnenkort wel ergens in een bos gevonden worden , omdat ze gepest werdenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 08:34 schreef SpecialK het volgende:
Ik kan me voorstellen dat dit overigens niet bevorderlijk is voor je middelbare school carrière.
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 08:36 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Dat denk ik ook , ze zullen binnenkort wel ergens in een bos gevonden worden , omdat ze gepest werden
Is dit dan de ongewenste dochter van Manita?quote:Op vrijdag 1 maart 2013 08:40 schreef Enchanter het volgende:
Die clip van kleine Ankie is (gelukkig) nergens te vinden op internet.
Dat kind is volgens mij de niet gewenste zoon van Manita
Ziet er uit / klinkt als Manita zelfquote:Op vrijdag 1 maart 2013 09:15 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Is dit dan de ongewenste dochter van Manita?
Ja, in het YouTube-tijdperk kan zoiets je nog heel, HEEL lang blijven achtervolgen.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 08:34 schreef SpecialK het volgende:
Ik kan me voorstellen dat dit overigens niet bevorderlijk is voor je middelbare school carrière.
Godverdommequote:Op vrijdag 1 maart 2013 10:14 schreef Bunnyfluff het volgende:
Ik dacht meteen aan dit godswonder. Wat een bazen.![]()
Kreeg er spontaan epilepsie vanquote:Op vrijdag 1 maart 2013 10:14 schreef Bunnyfluff het volgende:
Ik dacht meteen aan dit godswonder. Wat een bazen.![]()
pics van dat je het smurfenlied zingt met het blauwe schmink opquote:Op vrijdag 1 maart 2013 10:28 schreef female81 het volgende:
[..]
Ja, in het YouTube-tijdperk kan zoiets je nog heel, HEEL lang blijven achtervolgen.
Ik heb in m'n jonge jaren ook het nodige tekenkrommende uitgespookt (op het muzikale vlak onder andere het playbacken van het Smurfenlied, inclusief blauwe schmink), maar toen was er tenminste nog geen YouTube.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |