abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 1 maart 2013 @ 00:10:21 #51
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_123486209
quote:
6s.gif Op vrijdag 1 maart 2013 00:09 schreef Jellereppe het volgende:

[..]

Technieken worden steeds beter, dus wie weet, maar verwacht er voorlopig niks van.
Ik zie het wel op het WK volgend jaar :P En voor de rest is het afwachten.
Oh.
pi_123486596
Kunnen we weer ontopic gaan? :P
pi_123487145
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 maart 2013 00:20 schreef Doublepain het volgende:
Kunnen we weer ontopic gaan? :P
Lijkt me een heel goed plan.

Ik ben wel benieuwd of hij dit niveau aan kan blijven houden de komende seizoenen. Dit soort type spelers komen snel en kunnen net zo hard weer zakken.
Op donderdag 8 november 2012 20:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
Door PSV spelen jullie nu CL :') !
pi_123487357
quote:
14s.gif Op vrijdag 1 maart 2013 00:35 schreef ValHallen het volgende:

[..]

Lijkt me een heel goed plan.

Ik ben wel benieuwd of hij dit niveau aan kan blijven houden de komende seizoenen. Dit soort type spelers komen snel en kunnen net zo hard weer zakken.
Voorbeelden?
pi_123487764
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 maart 2013 00:43 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Voorbeelden?
Reyes, Saviola, Denilson, zo even snel.
Op donderdag 8 november 2012 20:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
Door PSV spelen jullie nu CL :') !
pi_134789178
quote:
Nieuwe klap voor El Shaarawy na operatie door Van Dijk

Stephan El Shaarawy heeft een nieuwe klap te verwerken gekregen. De 21-jarige aanvaller heeft zaterdag een operatie aan zijn rechtervoet ondergaan en staat volgens zijn werkgever AC Milan tien weken buitenspel.

El Shaarawy wordt al vrijwel het gehele seizoen achtervolgd door fysieke ongemakken. Door een spierblessure miste hij al de start van het nieuwe Champions League-seizoen, waarna een gebroken middenvoetsbeentje hem ook in de maanden oktober en november van spelen weerhield.

Met een rentree in de basisopstelling tegen Ajax (0-0) op 11 december leek er licht aan het einde van de tunnel, maar uitgerekend tijdens dat duel viel Il Faraone voortijdig uit. Later bleek dat zijn eerder opgelopen voetblessure niet volledig was genezen.

Om de klachten definitief te verhelpen moest de tienvoudige international van Italië in Portugal worden geopereerd door de Nederlander Niek van Dijk. Nu de stressfractuur verholpen is, wacht een herstelperiode van tien weken.

Daardoor blijft er voor El Shaarawy wel heel weinig over van het seizoen 2013/14. Als de revalidatie volgens schema verloopt, kan hij medio maart zijn rentree maken. Hoewel hij dan nog drie maanden heeft voordat het WK begint, komt een plek in de Italiaanse selectie daardoor in gevaar. Bondscoach Cesare Prandelli zal zijn keuze grotendeels bepalen op basis van fitheidstesten die in april gepland staan.
De nieuwe Pato. _O_
pi_134790851
Tt :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')