Dat dacht ik altijd bij Sascha met een s er nog tussen. Maar dit zal wel de nieuwe spelling zijn.quote:
Sasha Visser met de uiterlijke verzorging + jas van Sasha de Boer.quote:Op woensdag 27 februari 2013 01:57 schreef johannes_vermeer het volgende:
Het gaat hier om Sascha Visser en Sascha de Boer.
Tijd voor beter weer inderdaad.quote:Op woensdag 27 februari 2013 01:56 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Alsof dat een mogelijkheid is met een dusdanig mooie zomerjas.
Er zijn tegenwoordig ook mensen die consequent "maan","woens" etc in plaats van maandag,woensdag typen. Dus niks verbaast mij.quote:Op woensdag 27 februari 2013 01:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat dacht ik altijd bij Sascha met een s er nog tussen. Maar dit zal wel de nieuwe spelling zijn.
Ik zou er lekker mee in een hotelkamertje gaan liggen. En HELEMAAL uit elkaar trekken.quote:Op woensdag 27 februari 2013 01:58 schreef johannes_vermeer het volgende:
Als ze mij bij Wakker Nederland naar het huidige weer zouden vragen zou ik zeggen: "Kutweer." Ook zou ik lonken naar Merel Westrik en collega.
Er schijnt ook iemand te bestaan die "Jhon van Beukering" heet.quote:Op woensdag 27 februari 2013 01:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat dacht ik altijd bij Sascha met een s er nog tussen. Maar dit zal wel de nieuwe spelling zijn.
Ik ga er ook gewoon in mee.quote:Op woensdag 27 februari 2013 01:58 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Er zijn tegenwoordig ook mensen die consequent "maan","woens" etc in plaats van maandag,woensdag typen. Dus niks verbaast mij.
Typfoutje bij het gemeentehuis. Foutje moet kunnen.quote:Op woensdag 27 februari 2013 01:59 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Er schijnt ook iemand te bestaan die "Jhon van Beukering" heet.
Lijkt me ook een foutje.
Klaarleggen, met een aanloopje en dan de flikflak en het vogelnestjes, en daarna op z'n hondjes omdat je er zo leuk bij kan blaffen.quote:Op woensdag 27 februari 2013 01:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zou er lekker mee in een hotelkamertje gaan liggen. En HELEMAAL uit elkaar trekken.
En dan afvegen aan het gordijn.quote:Op woensdag 27 februari 2013 02:00 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Klaarleggen, met een aanloopje en dan de flikflak en het vogelnestjes, en daarna op z'n hondjes omdat je er zo leuk bij kan blaffen.
Hoi Hansie hansie, wel leuk dat ook bij Wakker Nederland Sophie al na 10 seconden viel.quote:Op woensdag 27 februari 2013 02:00 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Klaarleggen, met een aanloopje en dan de flikflak en het vogelnestjes, en daarna op z'n hondjes omdat je er zo leuk bij kan blaffen.
En Sophie staat toch na Daphne en Nicolette op 3.quote:Op woensdag 27 februari 2013 02:02 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hoi Hansie hansie, wel leuk dat ook bij Wakker Nederland Sophie al na 10 seconden viel.
Edit: Even terugkijkenhttp://www.omroepwnl.nl/v(...)dag-7-december_71212 vanaf 1:28 WAAROM TOCH DIE OVERACTING.
Hansie Hansiequote:Op woensdag 27 februari 2013 02:02 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hoi Hansie hansie, wel leuk dat ook bij Wakker Nederland Sophie al na 10 seconden viel.
Edit: Even terugkijkenhttp://www.omroepwnl.nl/v(...)dag-7-december_71212 vanaf 1:28 WAAROM TOCH DIE OVERACTING.
Zou dat ook jouw keuze zijn, ouwe reus?quote:Op woensdag 27 februari 2013 02:04 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
En Sophie staat toch na Daphne en Nicolette op 3.
Nou dat weet ik niet, maar al staat hun man er naast te huilen ik zou ze zo doen hoor.quote:Op woensdag 27 februari 2013 02:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Zou dat ook jouw keuze zijn, ouwe reus?
Een beetje ordinair is toch altijd wel lekker hèquote:Op woensdag 27 februari 2013 02:06 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Nou dat weet ik niet, maar al staat hun man er naast te huilen ik zou ze zo doen hoor.
Hij moet ook zijn energie kwijt. Blijkbaar mag hij er nooit op bij Sophie.quote:Op woensdag 27 februari 2013 02:06 schreef Littlerabbit het volgende:
Blijft ook mooi. Hij wordt uitgenodigd voor een dusdanig kwalijke zaak, maar zet zichzelf eerst even 5 minuten in het middelpunt voor wat overacting
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |