Komen er ook stellen of alleen maar mannen?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:20 schreef andre_k het volgende:
In die zalen is/was het gewoon aftrekken met een zakdoekje, ja.
Soms een anaal toy is niets mis mee..quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:21 schreef Mirjam het volgende:
[..]
de meesten zijn gewoon niet vies van wat bisexueel contact, maar desgevraagd schreeuwen ze allemaal om het hardst nee en dat ze 100% hetero zijn
Die hier om de hoek verkoopt videobanden. VIDEOBANDEN!!!quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:29 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Inmiddels is dat niet zo'n bloeiende industrie meer hoor. Inderdaad, vanwege de komst v/h internet. En daar binnen schijnt het een behoorlijk smerige boel te zijn.
Zolang die toy geen hartslag heeft is daar toch ook niks biseksueels aanquote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:30 schreef Speedo-drager het volgende:
Soms een anaal toy is niets mis mee..
Oh maar veel mannen vinden het wel direct gay...quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:31 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Zolang die toy geen hartslag heeft is daar toch ook niks biseksueels aan
Ken het alleen van achteraf op tv, bijvoorbeeld "De Wallen op stap", maar denk geen stellen. Wellicht in de jaren 70, maar niet in modernere tijden.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:30 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Komen er ook stellen of alleen maar mannen?
Stinkt er ook naar 'kwakjes' geloof ik.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:29 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Inmiddels is dat niet zo'n bloeiende industrie meer hoor. Inderdaad, vanwege de komst v/h internet. En daar binnen schijnt het een behoorlijk smerige boel te zijn.
Ik wil je oksel wel likken, heur.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:37 schreef Oksel het volgende:
Hoi, dames en stellen wie gaat er morgenmiddag naar de bios vanaf 2 uur
Ben op zoek naar lekkere sex of om lekker te likken , mail me anders maar om wat af te spreken
Tja veel mannen zijn domme idioten.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:32 schreef Speedo-drager het volgende:
Oh maar veel mannen vinden het wel direct gay...
Daar zit een coffeeshop naastquote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:38 schreef Oksel het volgende:
http://goo.gl/maps/KwkI5
In Almelo. Zo ziet het er tegenwoordig niet meer uit, is nu een sexbios. Zat een hoerentent achter, schijnbaar.
He wat? Ik kan dat niet lezenquote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:36 schreef Oksel het volgende:
Misschien laat dit wat meer licht op de za(a)k schijnen?
http://datingbios.adultgb.com/
Er wordt altijd wat geloosd denk ik dat ze bedoelenquote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:39 schreef Oksel het volgende:
CINEMA NL
Is een site voor iedereen van 18 tot 101 jaar oud.Vrouwen, mannen, stellen , het ros lesbos, homos , iedereen met zijn eigen erotische geaardheid is welkom , in gastenboek u kunt uw eigen ervaringen schrijven . Natuurlijk kunt u ook zo onverwacht aankomen. Er is altijd wat loos aan de Bornerbroeksestraat 28 z te Almelo. Stellen gratis doorlopende voorstellingen.
Mooi gratis biosje pikken dus binnenkort.
Dus je bent het wel met me eens dat er niets mis mee is, als een man analen speeltjes heeft?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 22:39 schreef Dipkip het volgende:
Het lijkt me eigenlijk wel grappig om er eens heen te gaan. Met mn vriend. En een oude broek aan die dan daarna weggegooid wordtals ik het aandurf kom ik wel verslag uitbrengen.
[..]
Tja veel mannen zijn domme idioten.
quote:Hallo damens, stellen, wie van jullie gaan er nog naar de bios?
Ben een lekkere slanke bijna geheel smoothy jongeman prima geschapen en gewoon lekker!!!
mail mij ff anders om kennis of te spreken.
geile xxx
quote:beste biosgangers nu is het zeker TESSA IS FAKE eerst noemt ze zich wendy dan tessa en nu op msn samantha als je wat af wilt spreken allemaal langdradirig en het draaid op niets uit .jullie zijn gewaarschuwd.
Groetjes sil
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |